Záhadné chování manžela

janesm
3. bře 2008

Ahoj chtěla jsem se zeptat jak vycházíte se svou drahou polovičkou.Můj manžel neustále navazuje kontakty s mladšími děvčaty a tále si s nimi smskuje možná se i s některou stýká.Když se ho na něco zeptám tak zapírá a zapírá,stále má mobil pod dozorem chodí s ním i na WC.Mě pořád tvrdí že miluje jen nás dvě a nikdy by nás nevyměnil.Někdy mě to dost ubíjí a trápí máte některá podobnou zkušenost??

lila16
7. dub 2008

Janesn - tak to mi je ľúto čo si napísala ale ja by som skúsila takú istú teóriu akú má tvoj muž...skús si písať s nejakou kamrátkou a stále tak aby si všímal, že ti chodia sms a ek´d sa to chlapcovi nebude páčiť (samozrejme, že nebude vedieť, že ti píše baba) a sms si vždy vymaž tak by som mu povedala,že aký požič taký vráť...
😀

matullienka
7. dub 2008

Janesn: alebo si kamaratku uloz pod nejakym muzskym menom alebo pod nejakou zdrobneninkou a nech ho aj slak trafi

melory
7. dub 2008

mata dobry napad....

matullienka
7. dub 2008

melory: uz to mam overene kocky ale ten vyvadzal

fany81
7. dub 2008

Scalia,
od zacatku prozivas muj pribeh a je hruza, ze se neco tak uboheho muze opakovat! Muzu poradit a i vsem ostatnim NEHRAJTE ŽÁDNÉ HRY S PARTNERY!
Scalia, uvedom si, pouze jednu vec, zda chces s manzelem i nadale zustat. A podle toho se rozhoduj o vsem ostatnim. Mysli v prvni rade na sve dite a svoji budoucnost. V tezkych dnech chod na konika, za kamaradkami, udelej se krasna, at se manzel treba zblazni, zajdi si do cukrarny, at se ten stres da trochu lepe zvladnout.
A pro radu nadchazejicich situaci vyuzij toto: nerozcilovat se, nesnit, netouzit, nechtit a nepotrebovat.

matullienka
7. dub 2008

scalia: a musis si uvedomit ci ti este vôbec stoji za to aby si s nim zostaval

scalia
7. dub 2008

To je právě to jestli s ním chci zůstat. Pokud by se od základu změnil (nejen v té nevěře ale i v dalších věcech),tak bych s ním ráda zůstala. Ale nenamlouvám si,že by se změnil.... Po narození to vypadalo,že je vše ok a vypadalo by to tak do dneška nebýt toho telefonu,který nechal doma. Je k nám pozorný, ale pochopila jsem,že to vše dělá jen proto,aby uspokojil své vlastní Já. Bohužel je to člověk, který sám sebe nepřijímá a proto neustále vyhledává vztahy a potřebuje si dokazovat,že on je dobrý,že se líbí ženám apod. Ještě asi 2x jsem se do toho telefonu ted dívala. Uplně jsem se klepala.
Ale našla jsem tam i nějaké maily - vždycky ten vztah začal on. Třeba v jednom mailu píše,že by rád poznal někoho,komu může věřit a že má rád sex....To mě vážně dostalo - on aby někomu mohl věřit??? Všichni známí a příbuzní ví,jak já jsem spolelivá,věrná. A on který mě podvádí potřebuje někomu věřit????

V dalším mailu bylo napsáno asi toto: "Asi se divíte,kdo vám to píše, ale potkali jsme se včera a jste mi sympatická, tak bych s vámi rád zašel na kávu". No a pokračuje to sex.smskama a tak dál.

Chce se mi z něj blít. On mi pořád píše maily a dělá jako že nic. To je jeho styl. Vždycky dělá jako že nic a myslí si,že mě to přejde. Ale tentokrát ne.

Prominte že sem píšu takový romány,ale nemám nikoho,komu to můžu říct. Srašně se za to stydím.

scalia
7. dub 2008

Fany81 a ty jsi toto také zažila, že píšeš, že prožívám tvůj příběh? Promin,pokud jsi to tady někde psala. Nečetla jsem to zatím celé.

matullienka
7. dub 2008

scalia: vôbec ti nezavidim ale podla toho co si tu napisala tak sa mu naozaj ani verit neda a urcite to nie je prvykrat co to spravil takze taky chlap za to aby si s nim zostavala asi ani nestoji a je s nim skoda kazdej zabitej minuty .... aspon to je moj nazor neverim tomu ze sa moze nejaky chlap od zakladu zmenit sama viem o com hovorim 😖 a cim dlhsie to potrva tym to bude horsie

mersedesa
7. dub 2008

no tak toto je velmi silná kava 😕 😒
určite viem čo by som spravila ja v takejto situacii...telefon v zurivosti hodila o stenu (ja sa nedokažem ovladat)...v druhom rade zbalila najnutnejšie veci mne a malej a odišla-podla mna tu už nieje čo vysvetlovat,taky chlap čo dokaže toto,nieje hoden ženy,matky ako si ty
vela žien nema kam ist neviem ako ty,no ja aj keby som mala byt v krizovom centre nemohla by som sa naneho divat nieto žit v spol. domacnosti 🙄
moja laska by v tu chvilu vypršala a nadruhy den vybavovačka rozvodu...asi hovorim odvažne ale toto by som spravila 😒
rieš to za horuca,lebo ked to nechaš prejst hlavou ostaneš s nim a ver že nebudeš s nim už nikdy štasna.možno bude sekat rok dobrotu a pride to iste na 99%...a ty zbytočne stratiš rok života,určite najdeš niekoho,a ked aj nie hned...maš babo možeš byt štasna aj s nim (a ver že čokolvek povie bude totalna blbost,ani to že sa mu nemaš hrabat v mobile to je ešte vačšia blbost,je to tvoj muž a ked sa rozhodneš použit jeho mobil maš na to pravo,sukromie stratil vo chvili ked ste spojili svoj život...a teba stratil vo chvili ked ta zradil 😔

scalia
7. dub 2008

Tak to dopadlo jak jsem přesně myslela. přišel z práce a dělal jakože nic a tak jsem mu řekla,zda mi jako neráčí něco vysvětlit. Samozřejmě že jsme se pohádali a on mi vlastně nic nevysvětlil. Shrnul to celé tím,že mi napsal mail,ve kterým se jasně vyjádřil, že mě má rád a že jsem jediná a že je to vše,co mi k tomu řekne. A že cítí,že k němu nemám takový vztah jak dřív (no bodejď bych měla!!) a že jestli mi na něm něco vadí, tak at odejdu!

Vzal si malou do kočáru a jel s ní ven. Takže je vlastně na koni on; já sedím doma na gauči, strašně brečím a on si připadá na koni, protože mi to vlastně vysvětlil a je to. A to,že mu lezu do telefonu je můj problém. Vyčítal mi hodně, že mu tam vůbec lezu a že je to jeho telefon a co si to dovoluju. Že je to JEHO soukromí . To je prý vše a víc se o tom bavit nehodlá. Tečka. Takže já at dělám co chci, tak je mi to stejně k ničemu. Pokud budu dělat že se nic neděje, tak mu to nahrává,že je už vlastně vše ok a on může vesele pokračovat v podvádění. Pokud si ho nebudu všímat,tak budu já ta zlá,která se doma o nic nepostará a pokud odjedu,tak on si to vezme tak,že má alespon doma klid a nikdo ho nebuzeruje.
Mersedesa, holky máte na 100%pravdu. Jenže on prostě nechápe,že se jednou oženil a že máme společný život. Prostě je to primitiv; nemám ani slov, jak to nazvat. Že prej on mi taky neleze do mobilu,tak at mu tam taky nelezu. Tím je pro něj v tuto chvíli vše vyřešeno. Kdybychom nebyli manželé a neměli spol. byt, tak jdu od něj okamžitě ani vteřinu neváhám.
Zítra asi pojedu k mamce. Uvidím. Nevím, jak ho přinutit k tomu,aby se sebou něco dělal. Jemu snad ani nedochází, co dělá. On to asi považuje za normální! Pro něj je prostě manželství kus papíru a on má svoje soukromí, do kterého mu nemám co lízt - to mi řekl. Je to vážně vrchol. Jakýkoliv řeči, argumenty, důkazy,názory ho nezajímají, protože já jsem hysterka a přeháním.

Holky já jsem tak bezradná. Jste hodný,že mi sem píšete, moc mi to pomáhá. Ale vím,že se musím rozhnodnout sama a dělat něco sama.

matullienka
7. dub 2008

scalia: a preco to odkladas az na zajtra? ja byt na tvojom mieste kym je prec zbalim najnutnejsie veci potom mu vezmem malu a trada tak si tu bud sam a bud sa spamäta alebo nech ide s prepacenim do prdele. ja by som pri nom nevydrzala uz ani minutu.

A to ti vazne povedal ze ak sa ti nepaci mas odist? a co keby vypadol on? byt mate predsa spolocny nie?

scalia
7. dub 2008

Matull jo jo to mi řekl. A ne poprvé. Prý pokud proti němu něco mám, tak at si jdu k mamince. Přitom byt je napůl. On prý odsud nepůjde. A zase tečka. tím to pro něj končí. Já at si dělám co chci a je to vlastně můj problém,že mám problém a proto at si odejdu.

mersedesa
7. dub 2008

prepač že ti to takto pišem ale jedna s tebou ako s handrou,viem že ti to nepomože,on sa cely čas v robote chystal a nedal ti šancu
akože mata rad no ja som sa tak nasrala že minimalne by som ho oplula a aby si zobral malu a šiel sa prejst ako po nedelnom obede to by zbadal chlapec...toto je idiot prvej triedy bež od neho bež bež bež...ser na byt ser na manželstvo neponižuj sa a ukaž mu že maš na viac ako je on bezcharakterny hajzel (strašne ma to nasralo)
budem na teba mysliet 😉

matullienka
7. dub 2008

scalia: no tak preco ti potom vypisuje ako vela pre neho znamenas a ako ta miluje? uplne si protireci lebo podla mna clovek ktory niekoho miluje by toto nikdy nedokazal povedal 😠 😠 😠 je to naozaj riadny hajzlik byt tebou tak este dnes sa zbalim a dovidenia. teda ak mas naozaj kam ist. a hovorila si to mame? myslis ze keby doslo k rozvodu mohla by si u nich aj s malou byvat?

matullienka
7. dub 2008

mercedesa: suhlasim s tebou a po rozvode ta bude musiet z bytu stejne vyplatit

scalia
7. dub 2008

Mersedesa děkuji. Ani nevíš jak moc moc moc ráda bych ho už v životě neviděla 😔 . To nepíšu ted v emocích, ale je to názor za delší dobu a toto mi to celé utvrdilo. Od té doby,co jsem poprvé našla ty sms mu už nevěřím a nemám k němu takový vztah jak dřív.
Matul ano on si protiřečí,ale nedochází mu to. Jednu minutu mi říká,že mě má rád a další minutu mi říká at klidně jdu a že se rozvedeme. Chápete to? Prostě primitivní blbec. Myslím,že bych kdyžtak u mamky mohla potom být. O našem porblému ale neví nikdo. Nikdo neví,že se hádáme, vypadáme jako ideální páreček. Navíc mi to horko těžko někdo uvěří, protože ho všichni znají jako pohodového člověka,kterého mají všichni rádi. Ale samozřejmě moje rodina by mi to věřila.
Je to zrodvojená osobnost a potřeboval by psychiatra.

matullienka
7. dub 2008

scalia: no to by teda potreboval alebo riadnu priucku no mam pocit ze nic ine ti neostava ak chces byt v zivote este stastna len ist co najdalej od neho a cim skôr to povedz aj vasim aby potom neboli prekvapeny ked sa to dozvedia od niekoho ineho alebo im to nepovie on a v inej verzii 😠 😠

mersedesa
7. dub 2008

tymto ti len dokazal že o teba vobec nestoji a zrejme na teba pozera len ako na matku svojho dietata,zrejme čaka ozaj že odideš a on si bude uživat -ja to vidim takto jemu sa pači taky život ale nechce to skončit on aby on bol ten dobry
nechcem byt kruta,ale asi čaka na to že pojdeš,je to hajzel 😔 prepač

matullienka
7. dub 2008

mercedesa: tak to mas uplnu pravdu taky chlap by mi viac nestal ani za pohlad 😠 😠

scalia
7. dub 2008

Jemu se líbí život takovýto: mít doma ženu,která se bude starat o domácnost, bude mu dobře vychovávat dítě, bude pěkná, atraktivní, společenská, milá a bude ji před známými ukazovat jako perfektní partnerku o kterou se ON perfektně stará. Na druhou stranu on má svoje soukromí,ve kterém má další milenky a obdivovatelky,se kterými si užije a odreaguje se s nimi,když se jeho "dokonalá" žena doma stará o tu domácnost a dítě. Sice se oženil,ale nic to neznamená, bude si užívat dál.
A hajzl to je, to zcela jistě a pokud se nerozejdeme anebo se on celý nezmění (to je ale nemožné),tak to odnesu jen a jen já a malá 😔

mersedesa
7. dub 2008

neboj jemu sa to všetko vrati a potom si nateba spomenie,ale ty už budeš davno štasna a krasna s niekym kto ta miluje,a on raz pochopi o čo prišiel no už bude pozde 😉
a každy kdo to nepochopi nech ide do riti ty si to musela prežit nie oni,a nech cvaka neboj na sude budu určite na tvojej strane mamina s babom a sukničkar to je už zname zo všetkeho polovica je tvoja aj z toho sprosteho mobilu 😠 a neboj aj on by ti pozeral mobil keby mal dovod 😒

sharlotta
7. dub 2008

Mercedesa, reagovala by som velmi podbne ako ty.Scalia, nedovol mu, aby s tebou takto jednal a jasne mu ukaz, ze tvoj zivot nezavisi od neho. 😠 Nemozem ani na to poriadne reagovat, lebo to sa ani neda.... 😠 😠 😠

zvizatinka
7. dub 2008

Sca 😠 to je teda..... 😠 ja bych, byt Tebou, neodchazela, protoze Ty za to nemuzes, Ty nemas jinyho v merku.. at kouka vypadnout on a jde si za tou nejakou 😉
Preju Ti hodne pevny nervy a at to brzo nejak vyresis 😉

etuska
7. dub 2008

Scalia-ved mu skus zbalit kufre 😉

matullienka
7. dub 2008

scalia: ja na tvojom mieste ten chlap by u mna uz nemal ziadnu sancu ked si nevazi ani to ze ma doma atraktivnu zenu a krasne dieta je to hajzel

matullienka
7. dub 2008

etuska: no tak ten pohlad na neho by stal za to keby sa vratil s malou domov a kufre by ho cakali vo dverach a nech sa prace kade lahsie

mersedesa
7. dub 2008

on si je isty že to nedokaže a nehnevaj sa ani nie iba by si sa ešte viac ponižila,on nepovolí je velky macher 😔

matullienka
7. dub 2008

scalia: ale nech uz to zariadis teraz hoc ako ci odides ty alebo on (comu neverim) tak by som to zariadila tak aby som ho nevidela riadne dlhu dobu

dadus
7. dub 2008

baby precitala som si prve prispevky k tejto teme a prve co ma napadlo a sama to teraz praktizujem, aby som dokazala pochopit chlapov je jedna super knizka, urcite ju poznate, ale treba aby si ju precitali obaja partneri...vola sa muzi su z marsu, zeny z venuse....tam je presne napisane, ako chlapi potrebuju byt sami a my zeny si hned myslime, ze nas nemiluje.....mna ta knizka uplne pohltila...tak to len tak na okraj... 😉