Záhadné chování manžela

janesm
3. bře 2008

Ahoj chtěla jsem se zeptat jak vycházíte se svou drahou polovičkou.Můj manžel neustále navazuje kontakty s mladšími děvčaty a tále si s nimi smskuje možná se i s některou stýká.Když se ho na něco zeptám tak zapírá a zapírá,stále má mobil pod dozorem chodí s ním i na WC.Mě pořád tvrdí že miluje jen nás dvě a nikdy by nás nevyměnil.Někdy mě to dost ubíjí a trápí máte některá podobnou zkušenost??

lenadka
14. dub 2008

ked caka, aspon to bude rychlejsie za nimi
akoze u mna by reakcia bola taka ze rozvod a basta, cize to tlacivo by bolo vyplnene, + by som mu dala podpisat navrh na rozdelenie majetku 😠

lenadka
14. dub 2008

alebo ja som strasna, tiez by som si zacala vztah inde-nie je problem, nech vidi ze nie je 1. ani posledny ak to ak chce 😒 😠

matullienka
14. dub 2008

lenadka: ved to si oni po väcsine myslia ze nebyt ich tak mi ani neexistujeme

vivien742
14. dub 2008

silvietotik, odskúšané, nezaberá 😝

matullienka
15. dub 2008

vivien: a co potom zabralo? co ti na to povedal?

vivien742
15. dub 2008

matulienka, potom som si uvedomila, že muž, ktorý o mňa nestojí, si nezaslúži, aby som o neho stála ja a aj keď sme sa to neskôr snažili dať dokopy, už to nešlo, bola medzi nami veľká priepasť a ja som si uvedomila, že také niečo ako tu baby spomínajú nie som schopná a ochotná tolerovať a vykašlala som sa na neho 😉

vivien742
15. dub 2008

matulienka možno som ešte zabudla napísať, že mužovi, ktorý sa snaží vykorčuľovať zo vzťahu, alebo mať len nejakú bokovju vlastne len vyhovuje, že sa žena nejako nezaujíma o to, čo robí on,ale sa začne zaujímať sama o seba, prípadne o niekoho iného. Takže rady psychológov sú v tom prípade na dve veci...

matullienka
15. dub 2008

vivien: tak v tomto s tebou suhlasim nebudem sa predsa ponizovat pred niekym kto o to vôbec nestoji a o koho by som ani bicykel neoprela zbytocna strata casu v takomto pripade

silvietotik
15. dub 2008

čtu si pozorně všechny příspěvky, a když tedy nezábírá to, že se vás nevšímá, i kdybyste přišla domů s milencem 🙂 Tak to potom už není z jeho strany snad láska.. Já jsem si vždycky malovala samozřejmě šťastné manželství, láska atd.. Samozřejmě realita je jiná.. Zjistila jsem, že se musí oba snažit a ten vztah si hýčkat, jakmile jeden přestane, tak jde vztah do háje... Holky přeju vám všem, kterých se tohle téma týká, aby vám bylo lépe..

matullienka
15. dub 2008

silvietotik: veru veru komu niet rady tomu niet pomoci a ten rozvod je potom asi najlepsie riesenie aj ked nie najlahsie

silvietotik
15. dub 2008

A zachraňovat vztah kvůli dětem, když jejich otec nemá zájem... To je podle mého nesmysl.. Děti vyrostou, vy se stejně rozejdete a zůstanete úplně sama... Teď je pořád šance si najít někoho lepšího a prožít pěkný život.. Držím palce..

matullienka
15. dub 2008

silvietotik: a vzdy lepsie znesu rozchod podla mojho nazoru uplne male deti ako starsie ked im to treba vysvetlovat a zacnu rodicia na seba pred nimi nadavat

mon24
15. dub 2008

Hoky,

ale vzdyt ty krasny predstavy o vztazich mame jen z vypraveni, pohadek a z televize. Verim, ze se mezi nama najdou 4% tech, jejichz rodice byli opravdu krasnej par. Ale vetsinou to tak nefunguje. A to je presne realita. Dalsi vec je, ze priroda drzi par u sebe jen po nezbytnou dobu nutnou k preziti potomka. My si tady diky antikoncepci vytvarime vztahy, ktery nejsou v souladu se zamery prirody. Jsem romantik a snilek, ale zaroven si uvedomuju, ze to je tak jediny, co muzu. Chlap me driv nebo pozdeji podvede, opusti a asi se i vrati. Bude s postupem casu uprednostnovat svoje zajmy pred jakymkoliv vytvarenim romantiky a budu vubec rada, kdyz to vedle sebe zvladneme do duchodu, abych mela komu varit caj. Jsem prisernej realista ladenej do pesimisty - ale asi takovy zivot fakt je.

lili03
15. dub 2008

Líbí se mi, co píše Silvietotik. Taky nejsem romantik, jsem realista, ale zase ne pesimista. Na vztahu se prostě musí pracovat pořád, nejen na začátku. Ženy mají pocit, že ten jejich chlap byl na začátku pozornější, ale někdy si ani nepřiznají (ani neuvědomí), že to samé je vlastně i na jejich straně. Chlap už nemá co dobývat, což on potřebuje k životu, jinak je to nuda. Věřím, že je to těžký, když je ženská doma s dítětem, utahaná (taky mě to brzy čeká 🙂 ) a ještě aby se snažila být přitažlivá pro chlapa, kterej, místo aby ji podpořil, tak si hledá zábavu jinde. Ale oni jsou v tomhle jak malé děti (promiňte, pánové 😉 ), prostě se chtějí bavit a když je to doma sobecky nebaví, zkouší hranice, kam až můžou zajít. Myslím, že žena, která umí ty hranice stanovit a i trvat na jejich dodržení, je pro ně zajímavá a takovou (např.) stojí za to dobývat. Je to taková hra, která má pravidla a oni musí vědět, že když je nedodrží, tak se stane....něco prostě. Ale jsou i ženy, které brečí, ale neřeknou, co vlastně jim vadí, nebo které vyhrožují, ale pak se zase lísají a nikdy netrvají na svém, nechají se ukecat. Tam pak chlapi začínají zmatkovat, hranice překročili a přitom se nic neděje, žena je uplakaná hromádka neštěstí, jdou se holt zotavit jinam (to zní hrozně).
Když si někdo dopisuje s jinýma holkama a pak různě courá po večerech, brala bych to jako, že zahýbá. Otázka je, jestli si užívá, co doma nemá, nebo jestli má jinou (lásku). To druhý je horší a nevim, co bych dělala. Každopádně partneři si musí sebe vzájemně vážit, nemusí si říkat všechno, nelezou si do mobilu, nevyčítají, nedělají druhému ze života peklo - naopak partnerka má být ta, u který je mu nejlíp a on to má moc dobře spočítaný, že by takovou nenašel. A takovou ženu stojí za to stále dobývat, udržet si ji.
Vypadá to, jako bych s tím vším souhlasila, to ne, jen mám pocit, že taková je realita. Jsem zvědavá na sebe, až budu doma s mimčem a muže budu asi trochu zanedbávat, jak to bude snášet 😀 Ale snad se ze mě nikdy nestane zoufalec sledující mobil a najímající se soukromého detektiva 🙂 Když si nevážím sama sebe, jak může on...

lenadka
16. dub 2008

ja si myslim, ze je to aj o rodine v ktorej chlap vyrastal, moj manzel si asi ani nevie predstavit, resp. pripustit taku moznost, ze ked sa ozenis nie je to navzdy...a behat za babami??? mam s neho pocit, ze asi na co tak? vsak mam doma...zase nemyslim si, ze keby na neho nejaka skoci-doslovne ze by sa nepotesil 😀 ale mam skusenost s casu ked sme spolu LEN chodili,a chcela ho ina a situacia sa vyvinula tak ze boli na zure u kamosa a vsetci chceli niekam ist, ale bol problem jedna kamoska mala dve male deti a on sa ponukol ze kamoske ich postrazi -nech sa ide zabavit, ona /ta co po nom isla/ sa ponukla ze aby nebol sam, bude mu robit spolocnost 😅 a ked odisli, normalne na neho skocila a zacala ho bozkavat....a povedal jej NIE, ze ma dievca. Na to ze sme boli spolu max. 4x v mesiaci a ze je to chlap sa az cudujem 😀
proste u nich v rodine sa nevera nenosi, rodina je navzdy a drzi pokope za kazdych okolnosti, mysli si to aj o mne ze by som ho nenechala /aj ked ja si to nie vzdy myslim/a niekedy sa aj podla toho sprava, ze ma vytoci 😝 😀
moji rodicia maju pekny vztah od zaciatku az doteraz, chcela by som mat take manzelstvo 🙂

matullienka
16. dub 2008

lenadka: a kde sa taky chlapi rodia? aj ja by som takeho chcela 😀 😀

lenadka
16. dub 2008

matulienka 😀 jaaaj neviem ci by si mi ho rychlo nevratila 😀 😀 😀 to bol len opis jednej jeho pozitivnej stranky, ale inak ma svoje musky a musiska 😀 napr. pred rokom sme mali riadnu krizku ked sa chcel rovnak svojim kolegom v novej praci 20 rocnym chalanom a po veceroch zabudal prist domov v normalnom case a stave, polnoc to istila 😝 a nariekal ako teraz uz nikam zurovat nechodi, len doma robi a robi na stavbe maka a ziadna zabava 😀 ...tak prva krizka stredneho veku je za nami 😀
a teraz mava stavy sialenej nervozity, napr v pondelok zabudol v praci mobil, to si mala vidiet aky bol cely den nevrly, nervozny, oduty, normalne nakopat do zadku si zasluzil, ku mne sa spraval akoby som mu ho ja tam nechala 😅

matullienka
16. dub 2008

lenadka: boze s tymi chlapmi je to ale riadne tazke

farenka
16. dub 2008

ahojte, citam vase prispevky a pridavam sa k lenadke, tiez mam doma chlapa u ktoreho sa nevera nenosi. aj mne dal najavo ze podvod by znamenal koniec. ale mna to ani nijako nelaka. ja som spokojna. ma sice tiez svoje muchy, ale prevazuju kladne stranky. Dokonca aj upratuje. uplne sam 😵 mozno to bude naozaj tou vychovou, rodicia ho k tomu viedli. a aj ked je to snim niekedy NAOZAJ TAZKE, nemenila by som 🙂

matullienka
16. dub 2008

kocky mate to vy ale stastie 😉 😉

farenka
16. dub 2008

treba vediet hladat 😀 ale nie, ono sa na zaciatku naozaj neda zistit aky clovek je. Napriklad prve rande s mojim drahym dopadlo uplne priserne a ja som bola presvedcena, ze toho magora uz nikdy v zivote nechcem vidiet. 😵

matullienka
16. dub 2008

farenka: to bolo az take zle?

farenka
16. dub 2008

uuuuuplne zleeeee. doslo k nedorozumeniu 😀 tak som chcela aby ma odviezol domov. v aute som sa este snazila o nejaku tu knverzaciu, ale uuplne ma odignoroval. 😠 dnes uz viem ze moj drahy ked soferuje, zasadne nevnima zvuky okolo seba. cize to neurobil naschval, chlapi proste nedokazu robit viac veci naraz. 😅 vtedy som bola strasne nastvana, ale on si to potom vyzehlil a odvtedy sme vaznejsie nedorozumenie nemali. tvoj drahy je aky? ked sme uz v teme o manzeloch, nieco na neho bonzni 😀

matullienka
16. dub 2008

farenka: no my zatial este nie sme manzelia a sme spolu kratko takze sa to este neda nejak posudit ale planujeme spolocne byvanie len uz teraz rozmyslam ako chlapa naucit upratovat u nich to vzdy robila mama a mysli si ze to tak bude fungovat asi aj v nasej spolocnej domacnosti. ale inak je voci mne velmi pozorny aj ked si idem napriklad na poharik s kamaratkami tak pride po mna autom len aby som sa nemusela trepat autobusom ale s tym upratovanim no neviem neviem co na neho zaberie. nevies nieco poradit?

farenka
16. dub 2008

my tiez este nie sme manzelia, ale uz viac ako rok spolu byvame. s tym upratovanim to ja mam celkom dobre, lebo drahy je vojak a musi mat poriadok vo veciach. skus ist na neho najprv s takymi lahsimi pracami a postupne mu pridavaj. napr. sa dohodnite ze on bude vynasat smeti, otacat kalendar.. 😀
ja som napriklad na draheho presunula cistenie zachoda 😝

matullienka
16. dub 2008

farenka: a to sa ti ako podarilo?

annaanna
16. dub 2008

ahojte dievčatá, tak občas tu zabrúsim na rôzne témy, ale čo sa chlapa a vzťahu týka... no len chcem povedať, že viacej záleží od ženy, ako ten vzťah udržiava a aké hranice mu dá. ale veľa je aj o výbere partnera, aby mal tú istú vlnovú dĺžku ako ja, aby skrátka bolo o čom debatovať a aby boli rovnaké záľuby. My teda máme ukážkový vzťah... skutočne. tak vám držím palce ... papa

lenadka
17. dub 2008

urcite to bude aj tym vyberom, mala som v case chodenia napadnika co mal super auto, zacinal podnikat, mal VS, chodil vzdy upraveny, oholeny, vyvonany, pozyval ma na obedy a vecere...moj terajsi nic s toho nemal, len staru skodovku pozicanu od brata, robil spojara s maturitou, mal vyhradeny styl obliekania zasadne rifle, odlek len na pohreb a svadbu 😀 , holil sa 1x do tyzdna a zasadne neznasa vonavky, na veceru sme sice par krat boli ale nie takej hogo-fogo ako s tym druhym 😀 a aj tak som si zobrala toho "menej zaujimaveho" a preco? Lebo ten super chalan mi tvrdil ze ma sice babu s ktorou ale nevia aky ma vztah, lebo boli spolu v anglicku, pohadali sa on sa zbalil a odisiel...a odvtedy akoze nevie ako na tom su...jasne ze klamal 😠 a ja som mu to nezozrala...dodnes sa pokusa ma zbalit a to sa s nou dal zas dokopy a snazia sa o babo!!! 😠 radsej znesiem tie muchy mesiarky terajsieho akoby som mala doma suknickara, co sa sice tvari ze nie, ale nie som sprosta
o nevere sme sa s mojim manzelom rozpravali a povedal ze ak pochopi ale nechce to vediet, v ziadnom pripade mu to nesmiem povedat a u mna tak isto...ak to aj spravi comu velmi momentalne neverim tak nech sa neprizna lebo je koniec 😝 my by sme si to vzajomne nedokazali odpustit 😅 mozno by sme spolu ostali ale to by uz bola VOJNA nie VZTAH

dajovamaminka
20. lis 2010

já něco velmi podobného zažila, dnes lituji, že jsem pátrala a pátrala a zjistila že jde o nevěru trvající 2 měsíce asi.získala jsem strátu iluzí o mém manželovi, deprese, stratila jsem sebedůvěru, stala se ze mě policajtka ..pořád ve střehu, prasklo mi srdce...a zhubla jsem během měsíce z xl na m to jediné bylo fajn 🙂)po čase jsem zjistila , že proč sama sebe ubíjím...přestala jsem se zabývat nevěrníkem zaměřila jsem se na sebe a syna..začala jsem se opečovávat vlasy , kosmetika, solárium , cvičení. opalování atd. víte co se stalo ?? já byla 4 měsíce po porodu ,,totálně strhaná , dělala jsem vše proto aby manžílek měl doma pohodu a muj syn také ...spala jsem 4 hodiny denně nadváha po porodu...zaměřila jsem se na to jak se pomstít , ale neudělat to samé co manžel...přísahám během měsíce z ošklivého káčatka krásná labut...jednoho dne jsem si vyměnila lodičky za pantofle ke kočárku a nastrojila se a šla do zaměstnání manžela jen tak na kafíčko..kolegové na mě oči nechali ...patřičně jsem se chovala vyzývavě...nojoo najednou manžel mě držel za ručičku a samé nežnosti jen aby se ukázal před kolegy že patří ke mě.následně nakráčela milenka a hned nenápadně vzala nohy na ramena ...od té doby ještě přišli doma hádky atd. ale nevěra né.postupně se moje srdce léči a manžel na to že je chlap i snaží...holky NEPÁTREJTE UBLÍŽÍTE SOBĚ ....já mu dala šanci kvuli synovi...další už nedostane