Záhadné chování manžela

janesm
3. bře 2008

Ahoj chtěla jsem se zeptat jak vycházíte se svou drahou polovičkou.Můj manžel neustále navazuje kontakty s mladšími děvčaty a tále si s nimi smskuje možná se i s některou stýká.Když se ho na něco zeptám tak zapírá a zapírá,stále má mobil pod dozorem chodí s ním i na WC.Mě pořád tvrdí že miluje jen nás dvě a nikdy by nás nevyměnil.Někdy mě to dost ubíjí a trápí máte některá podobnou zkušenost??

betka1
10. bře 2008

janesm, hlavne maj svoju hrdost. Ci uz Ta podvadza alebo nie, Ty si zasluzis cestne jednanie. Postav sa k tomu tak, ze povazujes za samozrejme, ze sa k Tebe chova cestne a ferovo a veris mu. Kazde narusenie tejto dovery musi poriadne vysvetlit. Ale na druhu stranu si musis dat bacha, aby si sa chovala ferovo aj ty. Co aj urcite robis.
Hlavu hore, drzim palce, aby ste obaja robili len spravne rozhodnutia.

liana
10. bře 2008

nájsť účtenku za strieborné náušnice a pod. hmm 😒 buď je to pravda čo hovorí tvoj muž, alebo si fakt myslí že má doma hlúpučkú naivku, ktorá mu zhltne každú rozprávku.

mysteria
10. bře 2008

Moje zkušenost. Můj bývalí mě dokázel 3 roky okecávat, 3 roky si psal smsky s frajerkama a když jsem na to přišla,tak mi to odůvodnil tím,že si jen krátí dlouhé chvíle v práci,ale že se s nimi neschází. Pak jsem náhodou zjistila, že si píše do seznamky. Já mu to chtěla oplatit a napsala jsem do té samé seznamky, a první kdo mi odepsal byl on 😀 no teď se tomu směju ale v tu chvíli jsem stála s otevřenou pusou a koukala jak puk.Chvíli jsem si s ním psala a snažila se zjistit o co mu vlastně jde. Zjistila jsem,že je nezadaný,a hledá někoho,kdo by ho miloval 🤐 ... Tohle nebyl jediný důvod rozchodu,... ale od té doby žádnému chlapovi nevěřím,když si začne hlídat mobil a chodí s ním pomalu i na záchod.

fany81
10. bře 2008

Taky jsem zazila ze strany manzela pekny podraz. Zjistila jsem, ze ma tendenci volat a schazet se s "kamaradkami". Ale ja nikdy neverim, ze se muz a zena dokazi pouze pratelit. Vzdycky z jedne strany se ocekava neco vic. Manzelovi jsem zacala dost neduverovat a tak se stalo, ze jsem objevila i jeho maily. Dal uz jsem po nicem nepatrala. Jestli se s nekym vida nebo i spi, nevim 😒 . Nejhorsi bylo, ze se vsechno stalo v dobe, kdy jsem byla tehotna. Ted je to uz rada mesicu a jsme stale spolu. Dalo by se rict, ze "seka dobrotu", ale stejne ve mne hloda cervik pochybnosti... do kdy? ☹

alenka83
10. bře 2008

Janesm, já bych se s tou případnou slečnou nescházela. Akorát Ty ze sebe uděláš hysterku. Snaž se být nad věcí a případně buď tajemná jako on. Ať se zamyslí. Tím ho znejistíš a uvidíš, jak si Tě bude hlídat... Ale ani žádné scény nepomůžou, to mi věř, ba naopak. To, že by je pak přešla zamilovanost si nemyslím, možná by je to ještě víc sblížilo. Je totiž hlavně nejistota, že kdyby nějakou měl, nevíš, co jí povídá a jak se chová. To je možná to nejhorší. Spíš bych si tajně osobně kdyžtak zkontrolovala, jestli je tam jak opravdu říká. Zažila jsem tohle taky, ale byla jsem na té druhé straně a dneska vím, že vše bylo jinak, než se zdálo být. Chlapy jsou bestie, nejde jim nic věřit. NIKDY!

PS. bývalý přítel si také užíval s ještě jednou slečnou, ale byla jsem tak slepá, že jsem si asi namlouvala, že by to přeci neudělal. Udělal, ale nikdy nepřiznal. Ani po tom, co jsem si přečetla e-maily nic nedal na sobě znát. Prostě zapíral a zapíral a vím, že zapírat bude i teď, kdy už nejsme spolu a zeptala bych se ho na to...

Takže je to hrozně těžké a vůbec nevím, jak bych se nakonec teď, kdy čekáme miminko zachovala já, ale snažila bych se být rádoby asi v pohodě a nad věcí a hlavně tajemná...S mobilem na záchod a tak...

janesm
autor
10. bře 2008

alenka83 víš já a být tajemná??? Nic mu nedojde protože on mě věří narozdíl odemě !!!! Musel by mě snad vidět s chlapem aby začal něco dělat ale tak daleko nechci zacházet!!! Vidím že snad všichni chlapy jsou stejní....

vivien742
10. bře 2008

janesm sinaozaj tak naivná, alebo čakáš, kým ich nájdeš v posteli?

janesm
autor
10. bře 2008

vivien742 nejsem nivka nevěřím mu ani tu učtenku jsem mu nesežrala ale zajímalo by mě jak by jsi postupovaly ty???

vivien742
10. bře 2008

janesm písala som ti hneď na prvej strane, že takto začal koniec aj môjho manželstva, neuveríš, ale vrátane tej účtenky za strieborný šperk 😖 , aaspoň vidieť, že majú muži málo fantázie. Môj bývalý sa ale zachoval ako muž a priznal sa, že sa neskôr zachoval ako debil, to tu nebudem rozoberať 🙄 .
janesm, sadla by som si s ním a povedala mu, že jeho správanie vyvoláva v tebe nedôveru, že ti nie je oporou, ale robí tvoj život v čase, keď by to malo byť medzi vami najkrajšie smutným. Povedz mu, že mu to nemieniš ďalej tolerovať, že ťa nezaujíma, či si s niekým niečo začal a v akom to je štádiu, ale že má na to dva týždne, aby sa spamätal, ináč s ním definitívne končíš a zároveň vysoľ vypísanú žiadosť o rozvod. Možno tvrdé, ale asi jediné účinné, ja som bola tolerantná, milá, tajomná a bolo mi to tak akurát vieš na čo. drž sa, často na teba myslím.

janesm
autor
10. bře 2008

vivien742 moc díky už vím že jsi psala....je to těžko těchto rozmluv už bylo a vždy z toho vyjdu jako vpohodě a během pár dní zas zjistím že nevěřím.....někdy si připadám že jsem divná já.

vivien742
10. bře 2008

janesm chápem, presne tak som to aj ja cítila, v kútiku duše som verila, že to nie je možné, ale bohužiaľ ☹

janesm
autor
10. bře 2008

vivien742 víš někdy mám pocit že ze tímto jeho vydíráním hodlá ze mě udělat psychouše vhodného na psychinu a to ve prospěch jeho!!! Proč mě ale pořád říká jak nás s kájou miluje a nikdy by nás neopustil???

leva
11. bře 2008

janesm,precitala som si tvoj pribeh,poviem ti ze je tam dost toho,co hovori viac za neveru.Je to hrozne zit v neistote a preto skus sa opytat na te vypis z telefonu,alebo to sledovanie,pises ze nechces tak daleko zachadzat,si myslim ze on tiez zachadza pridaleko,nezi v neistote.Nech to neviznie ako kazanie,no je spinavost ked sa niekto takto chova a klame do oci,budes v neistote a budes sa len trapit.

betka1
11. bře 2008

janesm, hlavu hore, na ziadnu psychiatriu nepatris 🙂. Jedine ak pozhovarat sa o tom s psychologom.

vivien, je mi velmi luto, co sa Ti stalo. Lenze mavat pred muzom vypisanou ziadostou o rozvod je trochu silna kava. Davat mu takyto navod na riesenie problemu nie je najlepsim sposobom, ked toho muza milujem a chcem, aby sme sa vratili k vzajomnemu respektu a dovere.

vivien742
11. bře 2008

betka1, pozor, to čo píšeš, by chcela janesm. Aj keď jej to z celého srdca želám, zrejme jej manžel by chcel niečo iné. Keby chcel ich vzťah dostať do starých kolajkí, tak by sa predsa choval podstatne ináč. A nemyslela som žiadosťou o rozvod arogantne mávať pred nosom, ale pokojný rozhovor o pocitoch jamesm, pretože milujúci manžel a otec maličkého bábätka sa má správať hádam podstatne ináč. Veľmi dobre si uvedomujem, že rozvod je krajné riešenie a že tu ide o malé dieťa, ale mám stále silnejúci pocit, že manžel janesm skúša, kam až môže zájsť, čo mu bude schopná tolerovať.

liana
11. bře 2008

podľa mňa je silná káva aj to čo si dovoľuje ten manžel. žiadať si foto výstrihu svojej ex a na vlastnú ženu sa ešte aj osopovať. 😠

liana
11. bře 2008

sorry, moj príspevok patrí do inej témy 😅

weroni
11. bře 2008

janesm: no neviem ale moj nazor je ze stretnut sa s tou zenou osobne je dost ponizujuce 😖 proste mi to pride akoze v jej ociach budes vyzerat ze si to s manzelom nevies dat doporiadku sama - ze musis ist za nou... rozhodne by si to mala riesit s nim - proste ked fakt nic ine nepomaha - a tych rad ktore by podla mna pomohli tu padlo dost, tak razne ultimatum. Nech sa rozhodne aky zivot chce zit. Ci s tebou - za takych a takych podmienok alebo ak sa mu nepaci - dovidenia. Ty mas pravo zit spokojny zivot a nie sa nervovat s nejakym debilom ktory si nevie vazit vlastnu zenu. Pripomen mu co ti slubil v den vasej svadby ak na to uz zabudol 😠 a cim skor s tym urobis koniec tym lepsie pre vsetkych. Hlavne pre teba - takto sa to stale len natahuje a bude to len a len horsie si myslim 😒
Verim ti ze je to tazke to urcite, ved take rany od milovanej osoby su viac nez sila!!! Ale pochop ze cim dlhsie to bude trvat tym viac budes trpiet ty aj tvoje dieta ktore to vsetko citi - tu nervozitu a smutok tvoj...
Takze do toho - uz fakt necakaj a urob s tym koniec! Drzim palce.

janesm
autor
11. bře 2008

Ahoj betka1,vivien742 a weroni, zatím budu bojovat o štastnou rodinu ale ne za každou cenu...

vivien742
12. bře 2008

janesm veľmi veľmi ti želám, aby sa ti podarilo dať rodinu do starých koľají, ale zároveň aby si nestratila úctu sama k sebe 🙂

denousek
12. bře 2008

janesm jsi asi hodne zarliva ze??ja taky co mas z toho...mam z toho jen same trapeni vyrustala jsme v tom ze tata podvadel mamku a mamka brecela....takze moc hezke vzpominky nemam....
a tak se bojim aby me to taky nechytl...do mobilu sem tam vlezu ale samozdrejme tajne.....
zkus fakt chvili sledovat po tajia o nicem chvili nemmluvi ja vim ze je to moc tezke.....ja taky kdyz se mi neco nezda tak hned vybuchnu!ale zkus to vydrzet...nic place mi malej chtela jsem ti napsat vic ale cas me tlaci...

janesm
autor
2. dub 2008

Ahoj Holk,
tak jsme na tom pořád stejně táta pořád někde jezdí a dom se příjde jen najíst včera měl očr protože jsme s malou obě nemocné a vezl nás do dětské nemocnice na kontrolu a jak nás dovezl dom hned zmizel a my byly sami doma....bojuji,protestuji ale není mě to nic platné... ☹

etuska
2. dub 2008

janesm-prajem to iste co Vivien.Najma sa neponizuj i ked v srdiecku to asi boli ☹

janesm
autor
2. dub 2008

moc díky ale myslím že se ponižuji až moc...někdy se opravdi cítím jako kus hadru a on se mnou pěkně zametá... ☹

etuska
2. dub 2008

...tak zacni novu strategiu-zacni sa o seba viac starat,tvar sa,ze si O.K a bud viac tajomna....aby mal pocit napr. ze si si niekoho nasla-nech ziarli pre zmenu on 😉

janesm
autor
2. dub 2008

Nejhorší je že on mě bezmezně věří.... ☹

etuska
2. dub 2008

ved prave preto 😉 musis ho zneistit

janesm
autor
2. dub 2008

Někdy mám pocit že na to čeká aby se mě vymstil....otočil by to proti mě!!!! 😉 ☹
Zkouším být hnusná a myslím že to není dobré je ještě víc z domu a když budu milá....copak to jde???

alenka83
2. dub 2008

ahoj Janesm, hnusná být nesmí...to pak bude o to víc na koni, spíš dělat, jak jsi v pohodě a třeba taky vypadnout (když to půjde) a neříct mu nic. Nezvedat tel, neodpovídat na sms...prostě mu nejít na ruku, to pak toho zneužívá. Co ho jednou překvapit na nějakém místě, že tam nečekaně za ním přijdeš, aniž by to tušil? A nebo aby Tě neviděl...telefon si stále hlídá? Každej záletník se jednou splete a nevymaže vše...

janesm
autor
2. dub 2008

jezdí autem musela bych si vzít taxála abych mohla za nim.... a mobil ten nepustí z ruky a když tak někde dal odemě displejem dolu beresi hi i na WC,nemám odvahu do něj vlézt ani neznám pin... 😒