Záhadné chování manžela

janesm
3. bře 2008

Ahoj chtěla jsem se zeptat jak vycházíte se svou drahou polovičkou.Můj manžel neustále navazuje kontakty s mladšími děvčaty a tále si s nimi smskuje možná se i s některou stýká.Když se ho na něco zeptám tak zapírá a zapírá,stále má mobil pod dozorem chodí s ním i na WC.Mě pořád tvrdí že miluje jen nás dvě a nikdy by nás nevyměnil.Někdy mě to dost ubíjí a trápí máte některá podobnou zkušenost??

jana06
2. dub 2008

Janulko, bohužel je to tak, že pro chlapy se nic nemění, když se narodí mimč. Jen pro ženský. U nás je to taky tak. Když jsem byla těhu, tak jsme s přítelem taky vůbec nevycházeli. Hádky byly na denním pořádku. Občas jsem a za to se stydím sáhla z nervů po cigaretě. Z nervů jsem taky tenkrát skončila v nemocnici na udržení. Bohužel proto, že jsem zjistila, že si přítel našel jinou holku. Nakonec zůstal s náma, ale kolikrát si myslím (a to se nechci rouhat), že kdyby odešel, bylo by mi líp. Krátce po Novým roce vyplulo ještě na povrch, že sází na zápasy a projel tam docela dost peněz. Už tak jsme zadlužení. Já nemůžu přijít k našim a půjčit si od nich vždycky, když on mi řekne. Nikdy jsem to ani nedělala. Proč nejde za svýma rodičema? Protože chudáka maminku by to položilo. Odešel z domu ve dvaceti a jeho maminka má pořád milnou představu, že je pořád tak hodnej, jpořádkumilovnej chlapeček, jak byl doma. Houby s octem. Ten chlapeček trousí bordel kudy chodí a nádobí po sobě umeje jen když se zapomene. Věčně je v pejru s kamarádama.
Ale já mu to začínám vracet. Teď chodím já. Ne na tak dlouho jak on, ale jdu. Nakojím prcka a odcházím na cca 2 - 3 hoďky.
A rada pro Tebe Jani? Bydlíte u tchánovců, že? Tak bych se domluvila s jeho maminkou, jestli by nepohlídala Kájulu. A až se začne manža chystat ven, tak se začni chystat taky. Samo že se Tě zeptá, kam jdeš. Tak mu na to řekni, že ven, tak jak on? Že o malou bude dobře postaráno. Když on může, tak Ty taky. Nebuď puťka. To se Ti nevyplatí.

vivien742
2. dub 2008

jamesm,často na teba myslím, naozaj neexistuje žiadna možnosť, kde by si mohla s dieťaťom ísť? Nejaká príbuzná, v krajnom prípade nejaké centrum pre ženy v núdzi. bohužiaľ myslím dopredu na tú najhoršiu alternatívu, že vás jeho rodičia, ktorým sa priridzene správanie ich syna nepáči, chcú vysťahovať. Ja pevne verím, že sa len vyhrážali v nádeji, že sa ich "ratolesť" spamätá a že sú radi, že majú vnučku. Janesm, sucho by som mu oznámila, že ma jeho správanie zraňuje, že sa nechová ako manžel a prestala sa starať, či má čo jesť a či si má čo obliecť. Neviem, ako sa k tomu celému stavajú teraz jeho rodičia, či by bolo vhodné, aby si im povedala o svojich obavách. nie som za to, aby sa do vecí manželov staral niekto tretí, ale ty si v situácii, keď to s ním zrejme nevyriešiš, pretože jemu súčasná situácia nadmieru vyhovuje. Držím ti palce a želám pevné nervy, mysli na svojho chrobáčika, ten ti všetko vynahradí a ešte stále je nádej, že sa tvoj manžel spamätá. Ja by som mu teda do mobilu vliezla, aj keby som celú noc nespala.

mataharyy
2. dub 2008

Ahoj, nečetla jsem to celé, jen jsem tak prolétla příspěvky a udělalo se mi mdlo... 😠 To jsou vážně všichni stejný??? 😢 Já jsem s přítelem čtyři roky a máme před svatbou, ale to co píšeš dobře znám...
Jednou v létě jsem ho po dni blbec chytla jak se líbá s mojí kamarádkou, dva měsíce jsem se užírala a já debil ho ještě omlouvala, ale jak píšou holky, odpouštěj ale nezapomínej... Vše se zdálo v pohodě, až do nedávna, kdy jsem si od něj posílala sms-ku a když jsem hledala odpověď, málem jsem omdlela... Mnoho zpráv s nadpisem Ahoj milačik, či čau láska... Myslela jsem že omdlím, dusila jsem to v sobě, až do doby kdy jsem zjistila že si založil tajnou emailovou schránku a profil na seznamce... Psal si s několika slečnama. Jednou večer, po třech měsících utrpení jsem se zeptala proč si mě chce vzít... Co následovalo asi nemusím popisovat... Nakonec odešel zapálit si a když jsem za ním přišla, začal se omluvat a řekl že ví že jsem mu to nikdy neodpustila a ani neodpustím, že mi je vděčný že jsem od něj neodešla a druhý den smazal veškeré kontakty... Doufám že jsem nenaletěla na sladké mámení a nebude to podle rčení Když práčka lapají, hezky mu zpívají.
Ale k věci, je to těžké, ale nenech to plavat, zeptej se ho, když se bude cukat tak se s ním klidně pohádej, ale nedus v sobě nejistotu, pač ta je horší než tvrdá realita a nedůvěra vztah zničí stejně 😢 Držím palce 😉

janesm
autor
2. dub 2008

Jana06 Jani tak to jsem teda netušila že jsme na tom podobně!!!!! Ti chlapi jsou všichni stejní hajzlíci to snad není pravda.Stejně jako třen tvůj slízal se s dvacítkou když jsem byla těhotná a to jsem měla dost velké problémy však víš...pak to skončilo a ted nanovo jen vše zasklívá a tvrdí že chce být chvíly sám ale věř mu!!!!
Dokonce jsem zpětně zjistila že byl od práce v Ostravě jako zájezd ve vozovnách tramvají a jel autem jen do Pisárek a zpět auto tam přes noc stále a zpětně jsem zjistila že auto najelo přes 500km...a nemá co by mě k tomu vysvětlil 😉 Také si někdy říkám že by mě bylo s Kájou samotné líp ale ty finance....Jani těším se až budem zdraví jak se sejdeme a vše probereme moc se těším na Adámka!!!!! 😉

janesm
autor
2. dub 2008

vivien742 moc díky jsem ráda že na to nejsem sama a jsi ráda že má někdo pro mě pochopení....moc díky zlatíčko!!!! 😉

janesm
autor
2. dub 2008

Mataharyy tak to je také síla co píšeš no jo čemu se divit je nás ženských víc a co chudáčci chlapi.... 😒 😒 Já jsem si omilem jednou přečetla jednu zprávu a byla jsem všoku raděj už to nechci vidět...stačí mě když za měsíc odešle kolem 700sms mě z toho není snad ani 50....budu bojovat a smnažím se vydržet ale nevím jak dluho to vydržím....Díky za podporu 😉

m311293
2. dub 2008

upřímně, i kdyby toho nechal budeš mu věřit? budeš mu věřit natolik že žádná byť nevinná SMS tě nerozhodí? Já vím že bojuješ za svoji lásku a svoje manželství, ale on se nezmění a ty se jednou utrápíš. když to dělá teď v době kdy sa máte mít nejvíc rádi, co bude dělat po 10 letech?
nechci být špatným prorokem, ale tohle dřív nebo později skončí ( promiň mi tu úpřimnost). možná se protrápíš ještě nekolik let, ale za pár let poznáš že dokážeš být bez něj. dcerka mezitím vyroste a ty přestaneš být na něm závislá. A muví ze mně vlastní zkušenost.

maja26
2. dub 2008

m311293 má pravdu!Jak to tady čtu tak sni musím souhlasit ☹

jastrab
2. dub 2008

pridavam sa... nedovera vo vztahu nevesti nic dobre

alenka83
2. dub 2008

Jani, je pravda, co píše M311293. Budeš mu i tak věřit? takovýhle chlapy jsou většinou nenapravitelní a stejně to po nějaké době udělají znova. Co takhle mu říct, že jestli někoho má a nechce být podezříván, tak že nejdřív by měl zajistit spokojenost v rodině doma? Bohužel tuhle situaci také znám, možná spíš z té druhé strany. Nejhorší je, že nikdy nevíš, co vypráví případné té slečně, jak to doma funguje. Podle mě dělá jen chudinku, aby byl litován. Možná ho to přestane bavit, ale také nemusí. Co takhle zajít do nějaké poradny a nechat si poradit jak na něj? No, Jani, těch indícií, že nejspíš opravdu někoho má je více než dost, teď už možná jen přijít na to co od toho čeká, nebo jeslti to je jen povyražení...Vím, žena si nemůže být nikdy jistá, že jí muž neopustí, přeci jenom každodenní péče o dítě je také dost náročná a pak se věnovat ještě plně muži a hýčkat ho je někdy dost náročné. Jani, drž se!

janesm
autor
2. dub 2008

Holky věřím Vám jsme spolu letos 8 let....a zatím mu víc nevěřím než věřím.Ztím budu bojovat ale nevěřím že se polepší....vše ukáže čas sama nevím co ještě vydržím... 😉

zuzkafuny
2. dub 2008

A bez dôvery to vôbec ale vôbec nejde... 😒

pacna
3. dub 2008

baby ten moj včera pisal svojej byvalej davno byvalej že nech mu da email adresu čo si pokecaju ako za starych čias.ona mi nevadi ako to, že to robi poza chrbat 😠 😠 😠 😠 😠

marta82
3. dub 2008

janesm:ja bych se uz asi zbalila a nasla si nejaky ted azylak jako jsou treba matky v nouzi atd. V Brne jich je urcite plno.

mataharyy
3. dub 2008

janesm já teda nevím, ale myslím že jak jsem je nachytala, tak když opadl prvotní šok tak mě nejvíc vytáčelo že ze mě dělali vola, ať jde Plzák do pr... s heslem "zatloukat, zatloukat, zatloukat". I za cenu toho že to bude bolet, bych raději věděla na čem jsem... ☹ Jinak je asi pravda že chlap se nepolepší a to že tomu teď věřím je asi krajně naivní, ale pokud něco zvorá, tak už nebudu tak pitomá že si budu brečet v koutku a ještě jeho chování omlouvat... To se raději budu hádat, no prostě udělám něco, cokoliv... Někdy mi sice teď dá dost práce se ovládnout ale od doby naší první a snad i poslední hádky (což bylo 5.2. 😅 ) jsem se rozhodla mu "věřit", nečtu mu maili, sms-ky, no prostě nic a doufám 😨 Jediné co jsem udělala, že jsem začala chodit ven s kamarádama, tedy spíš s jedním je to můj první přítel (velká dětská láska, z 15. let 😎 ) a ono mu došlo že když budu chtít, tak odejdu, bouchnu dveřma a už mě neuvidí... To s kým chodím ven mu netajím a vím že je ostražitej, ale ať si to užije chlapec 😠 Já mám ruce čisté 😝 😀

fyalynka
3. dub 2008

baby, to co tu pisete, je fakt drsne...a hlavne smutne 😒 😢 Ja by som to urcite tiez nezniesla, a poslala by som
takeho haj....ka kade lahsie 😝 Ale chapem aj tu situaciu, ze to proste nejde---financie! A zase zena je ta,
ktora sa obetuje a necha sa trapit dalej, ponizovat...a chlap to vyuziva! 😠 Podla mna sa clovek tazko zmeni,
uz ked je raz taky, moze chvilu sekat dobortu, ale zase to skonci rovnako... Take chovanie uz je v jeho hlave
a tu pomoze mu ju len odseknut 😀 Podla mna to chovanie ma nejake korene aj vo vychove, co videl doma,
k comu ho viedli rodicia a aky nazor na rodinu ako taku si mohol odniest od nich... 😖
Tak, drzim vam palce, nech to dopadne co najlepsie pre vas a vase deturence, vela sily 😉

kay
3. dub 2008

janesm, já mám za sebou asi pětiletý vztah s podobným týpkem.. Byla jsem z toho fakt psychicky na dně. Děti jsme naštěstí neměli.. Můžu ti říct, že dodnes z toho mám pěkný bordel v hlavě, a to už je asi 5 let od rozchodu a jsem šťastně vdaná... Mpoje rada zní, pryč od takového chlapa.. Z vlastní zkušenosti vím, že nejsou všichni stejní a zbytečně si budeš kazit život.. I já jsem měla od bývalého odejít daleko dřív.. Držím pěsti, vím, že je to velmi těžká situace.

ivomal
3. dub 2008

Já taky zažila něco velmi podobného....můj bývalý přítel se se mnou rozešel po 2,5 letém vztahu, protože si ve svých 33 letech připadal příliš mladý na to založit rodinu, děti nechtěl a po domluvě JEHO matky, ať mě laskavě přestane tahat v mých tehdy 30 za fusekli a buď ode mě odejde a nebo si mě vezme, tak dal raději ruce pryč...ze dne na den a bez varování.....bez hádek, v podstatě odešel z harmonického vztahu...JENOMŽE já se po první šoku a asi po týdnu pochopila ( a mínus 8 kilech, které ze mě za týden zmizeli...), že se prostě nevrátí a sedla na net a zabrousila na seznamku.... a ejhle...našla jsem tam jeho staré inzeráty, že hledá ...ale ne partnerky, ale milenky a to starší...po další době jsem občas na seznamovacích servrech zakopla o jeho profili, kde měl napsáno, že touží po rodině a dětech.....hahaha....asi se milenky nehrnuly...bude to v květnu dva roky, co jsme od sebe, vlastně bych měla jeho matce poděkovat, že mu domluvila šli jsme od sebe, protože já 3/4 roku potom poznala svého manžela a po dalším 3/4 roku jsem se vdávala...a šťasně.... 😀 ... Dámy, pamatujte, i když se zdá něco perfektní...někde je něco ještě lepšího a krásnějšího, jen se rozhlédnout 😀 , za ty slzy a trápení to nestojí...ale ťěch 13 kilo, co jsem po tom zhubla.. ty jediný za to stály... 😉

matullienka
3. dub 2008

Tak ja som zazila nieco velmi podobne az som nakoniec vztah po 2,5 roku ukoncila ale tiez som bola zaslepena a nedala si povedat ten vztah nelutujem lebo som sa z neho poucila ale lutujem to ze som to neukoncila ovela skôr. to tiez bolo len sama sms a usmevy popod fuzy a ked som sa spytala kto mu pisal tak len kamaratka lenze ta kamaratka nakoniec pisala 60x za den a nebola len jedna. ale co uz je to za mnou a teraz som uz 4 mesiace stastne zadana. takze ja viem ze je to tazke ak su v tom este aj deti ale cim bude ten vztah dlhsi tak tym to bude tazsie po kazdej stranke a navyse je mala este malinka takze tym urcite tak nepotrpi.

ale kocky drzte sa a drzim palceky vsetkym 😅

mataharyy
3. dub 2008

Nakonec je horší aby se malá koukala na to jak se dohadujete a nechápala co se děje, navíc dítě vycítí že je to na draka a i když to úplně nechápe má to na něj taky velký vliv. Takže asi raději ze vztahu pryč, dokud si jeden druhého tak nějak "vážíte" a dokážete se alespoň trochu dohodnout, než aby jste se za pár let rozcházeli za hádek a jediné jak by jste jeden druhého dokázali titulovat by bylo za pomoci říše zvířat... 😉 To pak dítě tuplem nechápe a navíc se stává nic nechápající zbraní mezi rodiči 😔

katy1979
3. dub 2008

janesm toto isté mám aj ja doma, až na to že u toho môjho to asi nie sú baby ale stávkovanie.
a z vlastných skúsenosti viem že sms a nosenie telefonu všade už príliš zavána prúserom.
Možno len flirtuje cez telefon ale ruku do ohna by som za neho nedala.

matullienka
3. dub 2008

ja len nechapem preco to ti chlapi robia... 😢

angua27
3. dub 2008

mataharyy, janesm, možno budem tvrdá, ale vy to nevidíte??? tý chlapi vás len využívajú a zneužívajú a ťahajú za nos.
mataharyy na Tvojom mieste by som svadbu stopla. neviem za ako dlho ju máte mať, ale s tým, že si ho načapala s inou, síce iba pri bozkávaní, ja by som sa s tým nezmierila. čo by sa stalo, keby si prišla o polhodinu neskôr? načapala by si ich v posteli? vtedy by si sa s nám rozišla? pre mňa je aj bozkávanie nevera?
janesm, viem, že Tvoja situácia je ťažká a vyzerá pre Teba neriešiteľná. ale naozaj nemáš nikoho, ku komu by si na pár týždňov mohla ísť? u mataharyy nie je dieťa, tam je možno to ukončenie vzťahu jednoduchšie. u Teba kvôli malej to je zložitejšie. ale na Tvojom mieste by som sa nezožierala, nesledovala ho, proste by som odišla.

pred pár týždňami som bola v podobnej situácii. som s drahým 9 rokov. doteraz nám to klapalo, máme spoločný byt, nádherného syna a podľa mňa pekný vzťah. po pôrode to však trošku škrípe. máme voči sebe veľkú dôveru a nevidím problém, keď on volá z môjho mobilu, ja zdvihnem jeho, ak nie je nablízku, alebo pošlem od neho SMS. takto som sa náhodou dostala k pár SMS-kám, ktoré mali dvojznačný charakter a boli zasielané jednej jeho kolegyni. v ten deň, miesto zožierania som ho postavila pred jednoznačnú otázku. porozprávali sme sa, vysvetlil mi to, nič nezatĺkal, vysvetlenie mi na neho sedelo. stačí mi to. ale... povedala som mu, že ak zistím, že ma podvádza, odchádzam. odišla by som už teraz, ale chcem, aby mal náš syn otca aj matku. dostal prvú a poslednú šancu. je si toho vedomý. vyzerá to, že išlo o nedorozumenie, ale oči, uši a zmysly mám na stopkách. nezožieram sa, život ide normálne ďalej, ale keď zistím, čo i len jeden prešľap, odchádzam.
kamarátka sa takto zožierala 6 rokov. jej vtedy ešte len priateľ ju dlhodobo podvázdal, opustil ju, ale vrátil sa. prijala ho späť, ale pochybnosti ostali, zobrali sa, postavili doma, majú syna a on nakoniec odišiel. k tej žene, s ktorou ju vtedy podvádzal a kvôli ktorej už raz odišiel. nechal ju samú so 4-mesačným synom. zvládla to. rodina aj priatelia pomáhajú, má krásneho syna. ale vyčíta si, že takto nemuseli skončiť. stratila 6 rokov. chcete to aj vy?

janesm
autor
3. dub 2008

Ahoj holky!!!!
Moc díky za vzkazy jsou zajímavé a také mámnad čím přemýšlet....Jsu asi blbá ale mám ho ráda a nemám sílu odcházet!!! Budu se asi trápit a čas ukáže má li to cenu nebo ne když jsme spolu je mě dobře ale když nejsme spolu a ju někde sám trápím se.Říkám až budu mít důkaz budu to řešit ale nejsu si jistá zdali to dokážu. 😉

langkofel
3. dub 2008

ani ja ☹
janesm mas IP

janesm
autor
3. dub 2008

langkofel čekám a nemám..... ☹

mataharyy
3. dub 2008

angua: nevím asi jsem opravdu naivní, ale pro teď mu věřím a doufám že nemám důvod na tom něco měnit, ale jak píšeš, taky jsi mu dala šanci, sice z jiného důvodu, ale dala. I já jsem to tak udělala a už nebudu tak hloupá že když něco provede, že budu jen sedět v koutku, už vím že polykáním slz a mlčením se nic nevyřeší 😉 😠 Zrušit svatbu teď, když se s ní líbal před dvěma lety je nesmysl a navíc můj šestej smysl je v klidu, takže doufám že si to v hlavě srovnal. Navíc jak píše janesm, i když má člověk pytel důkazů mnohdy není schopný s tím něco udělat. Já ho mám ráda a věřím mu, ale naposledy 😉 Myslím že už vše bude OK, tak budu doufat a janesm taky držím palce, aby čas ukázal že to není chyba... 😉

janesm
autor
3. dub 2008

Langkofel IP mě nedošla....

m311293
3. dub 2008

janesm, já tě chápu v tom že nedokážeš odejít, protože si na něm finančně závislá, ale věř mi že ve chvíli kdy poznáš že ho nepotřebuješm, že se o vás dvě dokážeš postarat sama, utečeš. Protože žít ve vztahu bez důvěry nejde, prostě nejde. Je to k zbláznění, každý pozdní příchod budeš analyzovat, budeš nervozní když nedorazí včas, budeš ho podezírat i když půjde a kamarády na pivo. A skončí to tak, že budeš prohledávat kapsy, mobil a čuchat k oblečení jestli by ( nebo nebyl)l opravdu v hospodě.
Každá máme ten práh někde jinde, každá pozná kdy toho máme dost a nejsme ochotny tohle dál snášet. I ty se musíš k tomu bodudopracovat. Pár let se protrápíš, naplačeš, a pak najednou to poznáš udělaš to co udělat musíš.
Vím o čem mluvím, dost podobné jsem zažila i já i s tou finanční závislostí a SMS, skoro jak přes kopírák. trápila jsem se , snažila jsem se, chodila do poradny, ale ta důvěra tam nebyla a s tím nic neuděláš. Stálo mně to pár šedivých vlasů, žaludeční neurózu, špatný spánek, ale musela jsem si sáhnout až na dno, ale to jen proto abych se zase odrazila vzhůru. A takových je nás hodně.

vivien742
3. dub 2008

mataharyy tak to ťa obdivujem, asi tu nie je v tejto téme kočka, ktorá by si dotyčného vzala za muža. Keď si dovolí takéto niečo pred svadbou, tak aké bude mať zábrany, keď ťa bude mať istú, priviazanú dieťaťom. Skúsila by som to s ním len v takom prípade, keby som bola finačne natoľko zabezpečená, že môžem od neho kedykoľvek odísť aj s deťmi a nedostanem sa do situácie ako janesm. Súhlasím so všetkým, čo napísala m311293.
Janesm je teraz v ťažkej situácii, jej manžel zrejme len niečo rozbieha a ju si necháva ako zadné vrátka, keby mu to nevyšlo. 🙄 Bola som v takej situácii, ale ja si vážim sama seba, takže som mu tie zadné vrátka zrušila. Nie som na seba pyšná, neteším sa z toho, v akej je môj bývalý teraz situácii, iba to bneriem na vedomie. Aj ja som chcela iba šťastný pokojný život v manželstve, nič viac. Dúfam, že mi to vyjde aspoň teraz. A vám dvom držím palce, nech už je vaše rozhodnutie akékoľvek.