Zaľubila som sa do zadaného. Ako ďalej?

bibi2704
14. bře 2010

Na zaciatok zacnem asi takto moja naj kamaratka robila casnicku pred rokom v jednej pizzerii kde som sa chodievala raz za cas najest...mala som velmi dobreho kamarata ale bol gay a bohuzial som mala dost co zo sebou robit aby som to vydrzala byt iba kamaratkou lebo sa mi pacil to ale neni podstata temy ide o to,ze som v tej pizzerke spoznala muza,ktori robil kuchara a ktori ma vobec nicim neocaril a vobec som si ho ani nevsimala...zacala som tam chodievat castejsie pretoze som s mojou kamoskou vzdy sla niekam von ide o to,ze ten muz sa zacal na mna vypitovat a vypital si aj moje tel.cislo a zacal mi volavat ako sa mam a co robim...dost mi to lichotilo kedze som ozajstnu lasku nezazila a zila som bez otca a mami v deckom domove...potom ked sme sa neskor stretli prehodili sme par slov a vzdy sa to opakovalo asi mesiac ze mi volal co mam nove...lenze problem bol jediny bol zadany cize zenaty muz a mal 3rocneho syna,ktoreho ako povedal nadovsetko miloval aj miluje...o zene nezvikol rozpravat a poviem pravdu ani ma to nezaujimalo...zlom nastal vtedy ked siel na prazdniny k rodicom aj s rodinou mimo mesta zacali sme si pisat smsky...totozto mal oddelenu izbu lebo zena spala s malym sama...pisal mi veci,ktore som vobec nechapala,ze si ma stale predstavuje a ze vsade som stale pri nom v myslienkach a ze aku verziu chcem pocut ci rozumovu alebo srdcovu ze cele noci nespi a cele dni neje a je mu smutno,ze by chcel byt somnou...no bolo to divne a ja som si z toho robila srandu...a to sme sa poznali 2mesiace brala som ho ako kamosa ale som sa dopocula ze je zmeneny a ze zrazu bol myslienkami uplne inde...takto tieto telefonaty a smsky sa tahali dalej ze som to najkrajsie a najlespie co ho kedy stretlo a to ani nebol moj typ proste 33rocny muz a to ja mam 21 ale o to nejde velmi sme si zacali rozumiet a postupom casu som si neuvedomovala ze je zadany a velmi mi imponovalo ze ma o mna zaujem a ze mi pomaha po vsetkych strankach vsade ma vyhladaval tak preco nie...🙂 lenze po 3mesiacoch sme sa spolu vyspali na jeho narodky a vtedy to prislo zalubila som sa uzto nebol len kamarat a spriaznena dusa uz to bol muz ktoreho som si vedela predstavit aj do buducnosti...on vzdy povedal iba nechajme to teraz vsetko tak...nesilme to a netlacme na nic...o to nejde nechcela by som rozbit rodinu ale slo o to ze som sa mu priznala ze ho lubim a ze som sa zalubila a teraz buduem spolu uz rok a stretavame sa zalubil sa domna a zevraj ma lubi ako to stale vravi ale proste nemoze opustit zenu ona je zevraj psychisky labilna a ma maleho syna len mi je luto,ze nasla som toho praveho a nevide to preto mu stale nieco vycitam ale ja s nim chcem byt a on nikdy nema cas...velakrat sme sa rozisli a zasa dali do kopy vzdy po sexe...neviem co on vlastne chce doma je pod papucou je to zakriknuty muz ale zasa velmi dobri a dobrosrdecny...a velmi dobre vie ako ho lubim aj on mna ale unho vyhral predsa len rozum ale u mna prevlada srdce co mam vlastne robit...ako dalej??? chcem byt s nim ale na druhej strane nechcem ublizi rodine a aj tak si myslim ze jeho zena uz tusi ze ma bokovku ked spolu nespia od narodenia jeho maleho ake to buide potom ked sa k nej vrati aj po sexualnej stranke??? neviem si predstavit nic co bude dalej...☹((som smutna pretoze to nedokazem ukoncit a on to neukonci lebo je mu zevraj semnu dobre a ze neni to len o sexe ale o tom ze sa pri mne dobre citi a ze keby ma skor spoznal bol by stastny...ze som zvlastna zena na ktoru nikdy nezabudne...sak sa ani necudujem ja som zasa neni dajaky odpad a urcite som krajsia nez jeho zena ale o to tu nejde...ide tu o to ci len ja to tak prezivam alebo aj on...dakujem!!!

moravanka
15. bře 2010

feith, vubec ji v tom nechci podporovat, spis to videt nezaujate. a nemysli, ja jsem vdana, mam dite a z takovych jako bibi mam nahnano. proto bych mela psat, zenac zenu neopusti, ale je to pravda?

jabber
15. bře 2010

bibi - sama píšeš, že s ním chceš být, ale on nemá čas.....proč nemá čas? Kde je? S kým je? S kým jezdí třeba na dovolenou?
Říká, že na tebe nikdy nezapomene - říká se tohle někomu s kým se počítá do budoucna?
I kdyby si s manželkou opravdu nerozuměl (a nebyly to jen kecy), tak podle toho co píšeš, ji ale opustit stejně nehodlá - takže čím déle v tom budeš citově namočená, tím víc tě to nakonec zraní 😅

meandra
15. bře 2010

Pokud má všech pět pohromadě a manželství v pořádku, tak by opustit neměl. Ale i kdyby opustil bibi, mohla bys být v klidu, věřila bys mu, že ho zase někde náhodou neokouzlila nějaká slečna, které on nemohl odolat, a že jí nevykládá, že tebe nemůže opustit, protože jsi labilní, nemocná, těhotná atd... Takovýmu chlapovi bych věřit prostě nemohla a přece i přes zamilovanost si to můžeš uvědomit.

jabber
15. bře 2010

moravanka - já myslím, že to bylo myšlené spíš tak, že v případě mimomanželského vztahu jsou to většinou ženy, které hned pálí všechny mosty, opouštějí manžely a stěhují se k milenci 😅 Chlapi to v takovém případě většinou táhnou jak s manželkou, tak s milenkou (nebo milenkami) a doufají, že to doma nepraskne 😅

Taky mě napadlo to, co kalu - docela bych se bála, že to samé jednou udělá i mně, chuť na mladé masíčko ho totiž nejspíš jen tak nepřejde 😅 😀 😝

feith
15. bře 2010

Taky muz co podvadza svoju manzelku a aj svoje deti nemiluje nikoho len sameho seba.Je mu v podstate jedno s kym nakoniec zostane.Toho "mojho" (fuj) az sa hanbim manzelka vykopla hned ako mu an to prisla.On prisiel za mnou so sklopenymi usami a jednou taskou.Lenze vtedy uz bolo neskoro a vykopla som ho aj ja.A viete co spravil?No doteraz pise aj mne aj jeho teraz uz byvalej manzelke.Takemu chlapovi nic nie je svate ruky prec od nich.

kalu
15. bře 2010

Feth- to ti věřím- chlapi jsou totiž narozdíl od nás ženských hrozní slaboši a mají panickou hrůzu zůstat sami- takže to většinou hrají na všechny možné strany, jen aby nezůstali nakonec sami 😝

feith
15. bře 2010

Ale nechapem ako to mozu?Ako mozu mat na to zaludok?Mne sa nad tym rozum pozastavuje.Ja ale verim ze vsetko sa ti raz vrati a velmi sa bojim toho ze tak ako ja som niekomu vzala manzela tak ho vezme niekto mne.Ale bola som mlada a hlupa uz nikdy by som nic take neurobila.Skoda ze to nevyucuju ako predmet v skole🙂

meandra
15. bře 2010

Taky se mi zdá, že všechno se člověku vrací. Jen to někdy trvá na můj vkus moc dlouho 😉 .

brumdinka
15. bře 2010

moravanka - tak jasně, že existují i jiné typy ženáčů, co nemají milenku jen jako hračku - ale zrovna takový řeší rozvod s manželkou na prvnim místě - z toho co píše bibi je jasný, že jí má jen jako bokovku a pokud s tim ona něco neudělá tj.pokud ho nepošle někam hodně daleko, tak to tak i zůstane - prostě chlapa dělaj činy né slova.

meandra
15. bře 2010

Ale v tomhle případě to vypadá, že to tak taky zůstane, i když ona ho někam daleko pošle. Tenhle týpek nevypadá, že by se rozhodl pro milenku. Mít zázemí a střídat holky, je přeci pohodlnější. Když si ho ta poslední začne nárokovat, tak je přece v okolí vždycky nějaká jiná, nová, která bude nějaký čas zticha.

feith
15. bře 2010

Dievcata suhlasim s vami 🙂 Len skoda ze tu nie je Bibi...

meandra
15. bře 2010

myslím, že tu je a čte, ale určitě jí z toho, co tu píšeme, není dobře. ☹

feith
15. bře 2010

Ale moze byt len rada pretoze tu asi piseme z vlastnych skusenosti.Nepozname ta,neradime ti zle.

morturi
15. bře 2010

Ahoj, nevím, kam se diskuse posunula, četla jsem jen úvodní příspěvek ... Bibi: ženatí muži téměř vždy milenkám tvrdí, že je velmi milují, ale nemohou opustit své ubohé labilní ženy, které by bez nich byly ztracené a tak dále a tak dále. Proboha, holka zlatá, prober se. Ty jsi nepotkala toho pravého, ty jsi potkala obyčejného hajzlíka, jakých chodí po světě davy. Doma má ženu, synka, full servis, vedle toho tebe na sex a občasné uspokojení. Nikdy spolu nebudete. Ztrácíš s ním čas. Vykašli se na něj co nejrychleji, obreč to, ponoř se do deprese, zanevři na celý svět ... a za čas se ti uleví. A potom - si už nikdy nezačínej se zadanejma. Protože to nikdy k ničemu nevede. A nic neboj, jsi mladá, určitě krásná ;), a život máš před sebou. Toho pravého potkáš a bude to fajn. To co máš teď, to nestojí ani za ten čas, který tu trávíš čtením našich odpovědí 🙂. Držím palce.

morturi
15. bře 2010

PS naivní jsi, ale to vůbec neznamená, že jsi hloupá. A ještě jednu věc: to, že jsi z dětského domova ještě neznamená, že tě nic dobrého nečeká, nebo že narozdíl od nás, které jsem vyrůstaly ve vlastních rodinách, jsi předurčena k tomu, abys nalítavala falešníkům a tak podobně. Tohle se může stát komukoliv! Jen se tím nenechej zničit, víš, já znám holku, která to vydržela předlouhých 13 let!! 13 let čekala a věřila, že jednou se jeho manželka třeba psychicky usebere a on bude moct odejít. Potom čekala, že až děti vyrostou, tak bude moct odejít. Čekala, čekala, a on po letech fakt od ženy odešel. Ale k jiné, než k té mé čekající známé. No, tož tak. PS co s chlapem, který podvádí svou ženu, matku svého dítěte? Myslíš, že tebe by nepodváděl, i kdyby nakrásně od nich k tobě odešel?

feith
16. bře 2010

Morturi,suhlas na 100 %.Ja som cakala 4 roky.Cez najkrajsi vek mojho zivota...A dopadlo to naozaj bolestne.

bibi2704
autor
16. bře 2010

dievcata dakujem vam za odpovede ste na spravnej ceste mi poradit len je to tak tazke ked vam ho vsetko pripomina a je take tazke zabudnut...ked on sa stale oziva a zaujima sa o mna ako mi je...ja fakt neviem na jednej strane viem ze ma ma rad ale na druhej viem ze to nikam neviedie a ze ma zavazky!!!

brumdinka
16. bře 2010

bibi - ono to je těžké, ale vážně seš na dobré cestě, nikam by to nevedlo a at´tě klidně má rád, ale nechala bych to na čistě kamarádské bázi 🙂

frisbee
16. bře 2010

bibi...ono si má človek ten život zjednodušovať,nie komplikovať 😉 ...načo by ti bol chlap so záväzkami?
Sama nemáš ten život jednoduchý,ty potrebuješ niekoho,kto bude iba tvoj,neboj sa,všetko príde,život pred sebou,musíš byť silná a vážiť si sama seba 🙂

feith
16. bře 2010

Bibi prezivala som presne to iste co ty.Neskutocne zle chvile,vsade som ho videla,pocula...To sa neda ani opisat.Ver mi,najdes si casom niekoho ineho koho budes lubit a kto bude iba tvoj,az ti to bude cudne...Ako mne,ale to rozoberame v inej teme 🙂 Kazdopadne,VYDRZ.Nestoji ti za to,ublizujes len sama sebe.Ak chces mozem ti moj pribeh napisat do IP nech tu baby neobtazujem 😉

mamina
16. bře 2010

Bibi,tak si vyměň číslo telefonu,emajl,icq...Prostě všechno,aby na Tebe neměl kontakty.Ono ho to přestane bavit se Ti ozývat,když nebude mít odezvu.A pokud ho někde potkáš-no,aspoň mu budeš moct říct do očí,že to takhle nechceš a že s ním končíš. Jinak Tě utrápí!!! Věř nám,zkušenějším.
Ten člověk není člověk,je to pijavice.Ta taky vypije krev a prázdnou slupku nechá.Zničí Tě to,zlatíčko...Za pár let by jsi zjistila,že má se ženou další dvě děti,ty že stárneš sama v prázdným bytě a nezbylo Ti vůbec nic.Ani láska,ani mládí,ani krása,ani štěstí.Jen prázdnota a oči pro pláč... ☹ TO SI NEZASLOUŽÍŠ!!!sTOJÍŠ ZA VÍC!!
Vím,bolí to.Ale časem to přebolí.A do tý doby tady máš nás... 😉

aleachim
16. bře 2010

bibi, říct o manželce, že je labilní a proto ji nemůže opustit je výmluva, kterou používají chlapy snad v každém filnu. Mohl si vymyslet aspoň něco originálního. A věř, že spí i s ní.

feith
16. bře 2010

Bibi,to nie je chlap ale obycajne hovado.Vezme ti najkrajsie roky zivota a posnaci ta navzdy.Uvedom si to.teraz ti to tak nepride,ale raz ked pride ten spravny ten pravy a ty sa rozhodnes mu to vsetko povedat,uvidis ako sa ti myslienky spatne vratia a budes to velmi velmi lutovat.Mate nieco spolocne?Fotky,videa?Chodis s nim na vecere,na vylety,travite spolu vikendy?Ak ti nad ranom vypadne elektrina pride ti to opravit alebo ti ani nezdvihne lebo je s nou?Ste spolu na Vianoce?Na tvoje narodeniny?A mohla by som len pokracovat....

aleachim
16. bře 2010

bibi, feit má pravdu, vždyť si jen vezmi, můžeš mu koupit nějaký dárek?

feith
16. bře 2010

Moze,ale ako to vysvetli doma 😠

laila22
16. bře 2010

feth - vysvetli to tak, ze si to kupil sam...

bibi - vykasli sa naneho... on zneuziva teba aj svoju manzelku a keby si si ho raz vzala, mozno by si sa mu prejedla ako jeho manzelka a z teba by sa stala podvadzana manzelka... ja som sa takeho zbavila...ako manzelka.

aleachim
16. bře 2010

tak jsem to myslela. Kdysi jsem též měla poměr s ženatým mužem a nemohla jsem mu dát ani dárek k vánocům, protože by to jen těžko vysvětloval manželce. Ale u nás to bylo jiné, skončil to sám s tím, že má ohromné štěstí, že miluje mě i manželku a jelikož s ní má dítě, tak se rozhodl pro ní a mě by udělal jen nešťastnou. Hrozně to bolelo, ale teď jsme přátelé a moc si pomáháme a já vím, že tenkrát udělal to jediné správné.

feith
16. bře 2010

Laila mas uplnu pravdu

bibi2704
autor
16. bře 2010

dievcata akurat mi volal a tvrdil ze sa strasne ponahla domou ma povinniosti ze zajtra sa vidime a teraz mu jak taka trubka vypisujem toto co mi tu pisete a ignoruje ma pretoze nema co napisat a ze dobre viem ze to tak neni co pisem tak ja nevime ani tak ani tak...

aleachim
16. bře 2010

bibi, on tě zneužívá, kdyby tě miloval skončí to sám, protože by nechtěl abys trpěla. To s manželkou jsou jen výmluvy.