Zaľubila som sa do zadaného. Ako ďalej?

bibi2704
14. bře 2010

Na zaciatok zacnem asi takto moja naj kamaratka robila casnicku pred rokom v jednej pizzerii kde som sa chodievala raz za cas najest...mala som velmi dobreho kamarata ale bol gay a bohuzial som mala dost co zo sebou robit aby som to vydrzala byt iba kamaratkou lebo sa mi pacil to ale neni podstata temy ide o to,ze som v tej pizzerke spoznala muza,ktori robil kuchara a ktori ma vobec nicim neocaril a vobec som si ho ani nevsimala...zacala som tam chodievat castejsie pretoze som s mojou kamoskou vzdy sla niekam von ide o to,ze ten muz sa zacal na mna vypitovat a vypital si aj moje tel.cislo a zacal mi volavat ako sa mam a co robim...dost mi to lichotilo kedze som ozajstnu lasku nezazila a zila som bez otca a mami v deckom domove...potom ked sme sa neskor stretli prehodili sme par slov a vzdy sa to opakovalo asi mesiac ze mi volal co mam nove...lenze problem bol jediny bol zadany cize zenaty muz a mal 3rocneho syna,ktoreho ako povedal nadovsetko miloval aj miluje...o zene nezvikol rozpravat a poviem pravdu ani ma to nezaujimalo...zlom nastal vtedy ked siel na prazdniny k rodicom aj s rodinou mimo mesta zacali sme si pisat smsky...totozto mal oddelenu izbu lebo zena spala s malym sama...pisal mi veci,ktore som vobec nechapala,ze si ma stale predstavuje a ze vsade som stale pri nom v myslienkach a ze aku verziu chcem pocut ci rozumovu alebo srdcovu ze cele noci nespi a cele dni neje a je mu smutno,ze by chcel byt somnou...no bolo to divne a ja som si z toho robila srandu...a to sme sa poznali 2mesiace brala som ho ako kamosa ale som sa dopocula ze je zmeneny a ze zrazu bol myslienkami uplne inde...takto tieto telefonaty a smsky sa tahali dalej ze som to najkrajsie a najlespie co ho kedy stretlo a to ani nebol moj typ proste 33rocny muz a to ja mam 21 ale o to nejde velmi sme si zacali rozumiet a postupom casu som si neuvedomovala ze je zadany a velmi mi imponovalo ze ma o mna zaujem a ze mi pomaha po vsetkych strankach vsade ma vyhladaval tak preco nie...🙂 lenze po 3mesiacoch sme sa spolu vyspali na jeho narodky a vtedy to prislo zalubila som sa uzto nebol len kamarat a spriaznena dusa uz to bol muz ktoreho som si vedela predstavit aj do buducnosti...on vzdy povedal iba nechajme to teraz vsetko tak...nesilme to a netlacme na nic...o to nejde nechcela by som rozbit rodinu ale slo o to ze som sa mu priznala ze ho lubim a ze som sa zalubila a teraz buduem spolu uz rok a stretavame sa zalubil sa domna a zevraj ma lubi ako to stale vravi ale proste nemoze opustit zenu ona je zevraj psychisky labilna a ma maleho syna len mi je luto,ze nasla som toho praveho a nevide to preto mu stale nieco vycitam ale ja s nim chcem byt a on nikdy nema cas...velakrat sme sa rozisli a zasa dali do kopy vzdy po sexe...neviem co on vlastne chce doma je pod papucou je to zakriknuty muz ale zasa velmi dobri a dobrosrdecny...a velmi dobre vie ako ho lubim aj on mna ale unho vyhral predsa len rozum ale u mna prevlada srdce co mam vlastne robit...ako dalej??? chcem byt s nim ale na druhej strane nechcem ublizi rodine a aj tak si myslim ze jeho zena uz tusi ze ma bokovku ked spolu nespia od narodenia jeho maleho ake to buide potom ked sa k nej vrati aj po sexualnej stranke??? neviem si predstavit nic co bude dalej...☹((som smutna pretoze to nedokazem ukoncit a on to neukonci lebo je mu zevraj semnu dobre a ze neni to len o sexe ale o tom ze sa pri mne dobre citi a ze keby ma skor spoznal bol by stastny...ze som zvlastna zena na ktoru nikdy nezabudne...sak sa ani necudujem ja som zasa neni dajaky odpad a urcite som krajsia nez jeho zena ale o to tu nejde...ide tu o to ci len ja to tak prezivam alebo aj on...dakujem!!!

feith
16. bře 2010

Bibi vies co ti povie?Ze ty mas verit jeho laske a nie nejakym kravam z netu.Poznam to.A preco nejde za tebou?Preco ta ignoruje?Ach Bibi otvor ocka.

brumdinka
16. bře 2010

bibi - a proč mu to proboha píšeš 😕 , vykašli se na něj - bych mu na ferovku řekla, že od vztahu očekávám, abych byla u chlapa na prvnim místě, což u něj nejseš a timhle stylem nikdy nebudeš ! a bud´s tim něco udělá - tedy se rozvede a pak at´klidně příde nebo at´se vrátí k rodině a tobě dá konečně pokoj.

jako co čekáš, on ti bude pořád věšet bulíky na nos, že to přece neni pravda 😝

feith
16. bře 2010

Daj mu na vyber.A uvidis na com si.To je asi jedine riesenie.

bibi2704
autor
16. bře 2010

monkula
16. bře 2010

Bibi..... súhlasím s feith...
ona sama je žiarivým príkladom toho, že Ťa niekde čaká strašne milý priateľ... 😉 😉 😉 😀

nikollette
16. bře 2010

Myslím, že tu už bolo všetko napísané.... 😔

bibi2704
autor
16. bře 2010

mate pravdu dievcata🙂)) vsetko podstatne uz bolo napisane a povedane...len to treba este zrealizovat..

womenne
16. bře 2010

bibi taka otazočka možno od veci ale pracuješ?alebo študuješ?či ti on niečo prispieva?

bibi2704
autor
16. bře 2010

brigadujem ako vzdy ked mal mi dal peniaze aj pomohol...momentalne si hladam stalu pracu...preco,?

emyly
16. bře 2010

ahojte....to čo tu píšete, bibi velmi bolí, ona ho lubi, nevie sa ho vzdať....ťažko tu je radiť, v takýchto prípadoch poznáme len jednu verziu, a to verziu toho muža, možno to pravda je a možno nie, ktovie akú verziu by rozprávala jeho manželka...viem že je veľmi veľa chlapov presne takých ako ste tu opísali, hajzlíkov čo majú milenky len ako bokovky.... ale viem aj to že je veľa mužov v manželstve nešťastných, majú deti a v manželstve ostávajú len kvôli nim... a ked sa to stáva už neúnosným, vzdajú to.... netreba hádzať všetkých do jedného vreca, ale tiež netreba veriť bibinmu priateľovi že vraví pravdu... musí byť ostražitá, lebo časom ju to bude bolieť ešte viac, ale poznám aj jeden prípad, kde sa dvaja našli, ľúbili sa ale pritom každý z nich bol v manželstve s iným partnerom... ich vlastné manželstvá neboli šťastné, a tak sa časom obaja rozviedli, a nakoniec - teraz sú z nich dá sa povedať veľmi šťastní manželia, a majú spolu synčeka.
Takže nie všetke milenky sú len "hračky" ale väčšina áno. A v akej pozícii je bibi - na to musí prísť sama. Či sa oplatí takto sa trápiť a "čakať" kým sa jej priateľ rozhýbe... a ak sa nerozhýbe, časom zistí že jej život preteká pomedzi prsty a bude to riešiť. Takže bibi je to na tebe, pozoruj ho, rozprávajte sa o spoločnej budúcnosti, o jeho rozvode.... myslím že podľa jeho reakcií a jeho rečí sama usúdiš či to stojí za to..... držím moc palčeky. 😔

womenne
16. bře 2010

ja len tak že možno aj to je menšie puto kvoli ktoremu to je tažšie.Ale nemyslim to v zlom neboj 😉

Stači si pomysliet nato ako by si sa ty citila na mieste jeho manželky,alebo prečitat tuna temy kde manželky opisuju ako trpia pri nevere svojho muža ☹

bibi2704
autor
16. bře 2010

je to tazke ja to viem...ja sa velmi trapym a taktiez dost podcenujem a strapnujem pred nim...on sam povedal ze by nedokazal opustit zenu aj ked ma lubi lebo uz co si vybral musi mat

brumdinka
16. bře 2010

emyly - myslim, že tu nikdo nikoho neházel do jednoho vreca - ale pokud by to byl takový případ jak píšeš, tak se prostě ropzvede a nevěší bibi bulíky na nos 😠

bibi - já vim, že je to těžký, a věřim, že ho lubíš ale pokud nechceš bejt celej život na druhý koleji a za x let si říkat kam sem dala mládí, tak se ně něj vykašleš 😉

emyly
16. bře 2010

takže vieš.... teba si nevyberie nikdy.... a nie je pravda, že musí mať čo si vybral... to je len jeho výhovorka... proste sa nerozvedie a ty len strácaš čas.... a prečo sa pred ním strápňuješ? alebo podceňuješ?

emyly
16. bře 2010

brumdinka - to mi tak vzišlo z niektorých príspevkov....ale máš pravdu, myslím že za ten čas, čo sú spolu,by sa už mohol rozhýbať a rozviesť sa.... čo on ale zrejme nechce.

feith
16. bře 2010

Monkulka,ano mas pravdu hehe 😀 😀 😀 Bibi,musi mat to co si vybral?Ok,tak sa uz vlastne aj vyjadril.Takze?Vies si samu seba predstavit ze budes takto zit cely zivot?Cakat na nieco co nemozes mat?

laila22
16. bře 2010

bibi - mozno sa to jeho zena dozvie, ze ma bokovku a rozvedie sa s nim sama... a mozno ani ty o neho zrazu nebudes stat... mozno nie je taky uzasny ako sa zda...urcite nie. v manzelstve sa riesia ine veci ako vo vztahu bez zavazkov a keby prislo na problemy, tak by si bola mozno nemilo prekvapena...

feith
17. bře 2010

Laila presne.Rozvedie sa s nim a on pride za tebou.Ale preco az ked ho ona vykopla hm?To sa stalo mne a az potom zacnu vycitky preco inak neodisiel?Ak by ho neodkopla tak by s nou zostal.Ono sa to mozno nezda ale byt zamilovanou milenkou je choroba a dost tazka Bibi.o to viac ze to ani nemozes nikomu povedat lebo nikto ta nepochopi.Ach Bibi,ruky prec od toho.

pepibubu
17. bře 2010

bibi prosím, zamysli se... tím že ti "přispívá" penězi tě vlastně snižuje do role placené sexuální společnice... to přece nemáš zapotřebí.... z fotky v pase je jasný že jsi holčina k světu, a nemáš takovýhle ponižování zapotřebí... mně osobně by to uráželo...

moravanka
17. bře 2010

doslova souhlasim s emyly.
bibi, zeptej se ho, jak si predstavuje vasi spolecnou budoucnost.

feith
17. bře 2010

Ved on jej to uz povedal... 😒

mamina
17. bře 2010

Bibi,on Ti fakt PLATÍ???!!!??? 😲 😲 😲 No,to je vrchol!To je úplně jasný,že Tě má jen jako soukromou prostitutku a NIKDY od rodiny neodejde!Ani to nemá v plánu!Huba snese všechno a on si říká:Je blbá,mladá,zdravá,hezká-tak proč si nevrznout i jinde než doma?Změna je přece život,ne?
Koťátko naše malý,naivní,prosím Tě,UTEČ!!!,než zjistíš,že s ním čekáš miminko a bude to ještě tisíckrát horší!!! 😕 😕 😕

feith
17. bře 2010

Vydrziava si ju.Ono je vela bab ktore to robia len pre tie peniaze.Ze ked uz nie vztah tak ti aspon vycucam penazenku.Boze,co je toto za chlapov?

pepibubu
17. bře 2010

Mamino, bereš mi myšlenku z hlavy, taky jsem jí chtěla napsat, hlavně se pořádně chraň než s tím chrapounem otěhotníš....

feith
17. bře 2010

Bibi ja som s nim skoro ostala tehotna teda som mala podozrenie a vies co mi na to povedal?Uz ma nikdy v zivote neuvidis.Peniaze ti posielat budem.A kde sa zrazu stratila ta laska?Pozri,skus to na takomto priklade.Ako sa zachova.Povedz mu ze mas podozrenie.A uvidis tu reakciu.A ja ti zarucujem ze dobra nebdue.

pepibubu
17. bře 2010

Feith dobrý tip.... Stačí se mezi řečí zmínit že jí týden mešká menzes.... a dál to nekomentovat....

feith
17. bře 2010

Ved on to nema ako zistit.Ak si vypyta test povedz mu ze hoe ste nemas.Ze cakas.Ale ze priznaky ze by ti to malo dojst necitis.A hned uvidis reakciu.

mamina
17. bře 2010

Pepi,ne CHRAŇ SE,ale UŽ S NÍM NIKDY NESPI !!!To je JEDINÁ 100% antikoncepce a jediná 100% jistota!Každá antikoncepce může selhat (kamarádka má holku přez tabletky,já sestřenku a kamoška třetí dítě přez Danu,já Staníka taky přez Danu)...Prostě udělat radikální,ostrej řez!Jako doktor při operaci! 😉

feith
17. bře 2010

Presne.Znicis si zivot ked budes mat s niekym dieta kto nestoji o teba a o babo uz duplom nie.

aleachim
17. bře 2010

bibi, udělej jak ti radí holky, ono to bude mít ještě vedlejší efekt. Když s ním přestaneš spát, ztratí o tebe zájem. Je to smutné a vím, že to není lehké, ale je to pro tvé dobro.