Zaľubila som sa do zadaného. Ako ďalej?

bibi2704
14. bře 2010

Na zaciatok zacnem asi takto moja naj kamaratka robila casnicku pred rokom v jednej pizzerii kde som sa chodievala raz za cas najest...mala som velmi dobreho kamarata ale bol gay a bohuzial som mala dost co zo sebou robit aby som to vydrzala byt iba kamaratkou lebo sa mi pacil to ale neni podstata temy ide o to,ze som v tej pizzerke spoznala muza,ktori robil kuchara a ktori ma vobec nicim neocaril a vobec som si ho ani nevsimala...zacala som tam chodievat castejsie pretoze som s mojou kamoskou vzdy sla niekam von ide o to,ze ten muz sa zacal na mna vypitovat a vypital si aj moje tel.cislo a zacal mi volavat ako sa mam a co robim...dost mi to lichotilo kedze som ozajstnu lasku nezazila a zila som bez otca a mami v deckom domove...potom ked sme sa neskor stretli prehodili sme par slov a vzdy sa to opakovalo asi mesiac ze mi volal co mam nove...lenze problem bol jediny bol zadany cize zenaty muz a mal 3rocneho syna,ktoreho ako povedal nadovsetko miloval aj miluje...o zene nezvikol rozpravat a poviem pravdu ani ma to nezaujimalo...zlom nastal vtedy ked siel na prazdniny k rodicom aj s rodinou mimo mesta zacali sme si pisat smsky...totozto mal oddelenu izbu lebo zena spala s malym sama...pisal mi veci,ktore som vobec nechapala,ze si ma stale predstavuje a ze vsade som stale pri nom v myslienkach a ze aku verziu chcem pocut ci rozumovu alebo srdcovu ze cele noci nespi a cele dni neje a je mu smutno,ze by chcel byt somnou...no bolo to divne a ja som si z toho robila srandu...a to sme sa poznali 2mesiace brala som ho ako kamosa ale som sa dopocula ze je zmeneny a ze zrazu bol myslienkami uplne inde...takto tieto telefonaty a smsky sa tahali dalej ze som to najkrajsie a najlespie co ho kedy stretlo a to ani nebol moj typ proste 33rocny muz a to ja mam 21 ale o to nejde velmi sme si zacali rozumiet a postupom casu som si neuvedomovala ze je zadany a velmi mi imponovalo ze ma o mna zaujem a ze mi pomaha po vsetkych strankach vsade ma vyhladaval tak preco nie...🙂 lenze po 3mesiacoch sme sa spolu vyspali na jeho narodky a vtedy to prislo zalubila som sa uzto nebol len kamarat a spriaznena dusa uz to bol muz ktoreho som si vedela predstavit aj do buducnosti...on vzdy povedal iba nechajme to teraz vsetko tak...nesilme to a netlacme na nic...o to nejde nechcela by som rozbit rodinu ale slo o to ze som sa mu priznala ze ho lubim a ze som sa zalubila a teraz buduem spolu uz rok a stretavame sa zalubil sa domna a zevraj ma lubi ako to stale vravi ale proste nemoze opustit zenu ona je zevraj psychisky labilna a ma maleho syna len mi je luto,ze nasla som toho praveho a nevide to preto mu stale nieco vycitam ale ja s nim chcem byt a on nikdy nema cas...velakrat sme sa rozisli a zasa dali do kopy vzdy po sexe...neviem co on vlastne chce doma je pod papucou je to zakriknuty muz ale zasa velmi dobri a dobrosrdecny...a velmi dobre vie ako ho lubim aj on mna ale unho vyhral predsa len rozum ale u mna prevlada srdce co mam vlastne robit...ako dalej??? chcem byt s nim ale na druhej strane nechcem ublizi rodine a aj tak si myslim ze jeho zena uz tusi ze ma bokovku ked spolu nespia od narodenia jeho maleho ake to buide potom ked sa k nej vrati aj po sexualnej stranke??? neviem si predstavit nic co bude dalej...☹((som smutna pretoze to nedokazem ukoncit a on to neukonci lebo je mu zevraj semnu dobre a ze neni to len o sexe ale o tom ze sa pri mne dobre citi a ze keby ma skor spoznal bol by stastny...ze som zvlastna zena na ktoru nikdy nezabudne...sak sa ani necudujem ja som zasa neni dajaky odpad a urcite som krajsia nez jeho zena ale o to tu nejde...ide tu o to ci len ja to tak prezivam alebo aj on...dakujem!!!

jabber
24. bře 2010

karinka - ano i tenhle článek je pravdivý 🙂 Většina chlapů takhle funguje a nikdo o tom nepochybuje, si myslím 😀 ovšem všimla sis té pětiny notorických sukničkářů? 😀 To je celkem dost, že? 😀 😉
No a jinak teda už jsme mimo téma 😅 🙂

brumdinka
24. bře 2010

k prvnímu článku - souhlas s karinkou - klasická výmluva - jak si chudák nic neužil to je to samý jako když občas slýcháme, ale on se musel oženit ! jasně měl u hlavy nabitou pistoli 😀

k druhému - spousta věcí je určitě pravda, 20 % ale poněkud moc 😅

a jako vždy pravda je někde uprostřed 🙂 😀

jabber
24. bře 2010

brumdinka - no přesně, nic není černobílé 😀 Ale jako tvrdit, že zahýbají jen a pouze muži, kterým doma něco chybí, tak to je fakt hodně naivní 🙂

Zajímalo by mě, jak se má bibi 😅

zelmirka1
24. bře 2010

karinka, jabber to je to co som pisala ze je nezmysel si mysliet ze ked vo vztahu vsetko funguje tak nie je dovod na neveru,
dovod sa najde vzdy a ked nie tak sa to da aj bezdovodne aj ked to znie divne, proste som zareagovala na vela prispevkov kde kocky naivne veria ze ked maju doma vsetko super, chlap je stastny a dostava co potrebuje tak nezahne. Tym som nechcela povedat ze neexistuju verni muzi, jasne ze ano ale dnes vdaka novej dobe kedy vela veci funguje inak tak zrazu vela muzov ma take moznosti ake nikdy predtym a celkove sa moralka uvolnila a maloktory si necha ruku odtrhnut. Nechtiac som casto butlavouu vrbou znamych a kamaratov a niekedy som fakt v soku co sa deje okola mna.
To ze bibi je este velmi naivna az hlupucka nie je nic cudne, zivot ja nauci a divili by ste sa kolko aj starsich a mudrejsich zien sa zamota do vztahu so zenatym a ako dlho sa trapia a nedokazu z toho vymanit. Zial muzi to vnimaju inak.

karinka78
24. bře 2010

to zelmirka1: souhlasim s tebou. Mnoho zen si mysli, jak se jejich muzicci maji s nimi hezky a takove zeny to prave nejvic potkava- ty co si neuvedomuji ze druhy clovek nemusi svet videt stejnyma ocima. Ano, moralka se uvolnila ale nerekla bych ze lide podvadeji vice. Myslim si ze nevery tu byly odjakziva, akorat se o tom nemluvilo- ted se vse hned hazi na povrch. A hodne lidi by se divilo, kolik je nevernych zenskych (nejenom panove), ale zenske jsou vetsi "mrchy" a dokazi neveru skryvat daleko lepe nez panove.

karinka78
24. bře 2010

Ted jsem cetla uzasny clanek na seznamu- o tom ze zenska zalovala milenku jejiho manzela o dost velkou sumu, ze ji odloudila lasku a znicila manzelstvi....opravdu nad timhle mohu jen nevericne kroutit hlavou- kdy zacnou lide brat zodpovednost sami za sebe- porad budou jen hazet vinu na jine. Ano, chudacek jeji manzel- on byl tak stastny, ze nemel duvod odchazet- a ta mrcha ho uplne svedla!...a to, ze manzel vykladal ze uz jim to dlouho neklapalo v manzelstvi byl asi vymysl! Nikdo nechape, ze je mnoho manzelstvi kde prave bud manzel nebo manzelka prechazeji urcite chovani a situace toho druheho, bez toho aby si o tom promluvili, a pak se vsichni divi kdyz se to vyhroti a nekdo to v tom vztahu skonci. To uz pak hledaji vinika "z venku" nebot si neuvedomuji ze neco v tom vztahu nebylo vporadku uz delsi dobu nebot o tom nevedeli. Je to jen o komunikaci, kdyby si partneri hned na rovinu rekli co se jim libi nebo nelibi tak to nikdy nemusi skoncit spatne- napr. kdyby mi manzel rekl, ze mu chybi "sex a ze se obava ze je schopny me podvest s nekym jinym" tak bysme se s tim snazili neco delat- jo, kdybych ten problem nechtela resit , tak bych se pak ale nemohla divit ze me podvedl 😀 . Musi se partneri vzajemne respektovat a komunikovat. A to ze si zeny stezuji ze maji doma "suknickare" a oni chudaci za to nemohou? No, tak proc ho tam maji kdyz se jim to nelibi, mohou se rozvest- nikdo je nenuti- a deti urcite nebudou trpet tim, kdyz se maminka rozvede a bude statstnejsi , nez aby kazdy den slychalo za kterou "stetkou" zas tatinek byl.

jabber
24. bře 2010

karinka 😀 taky jsem to četla 😀 Ale spíš mi teda zůstává rozum stát nad tím zákonem 😀 to, že ho někdo využil mě až tak nepřekvapuje 😀 No jo, Amerika 😀 😀 😀

karinka78
24. bře 2010

nejspis podle toho co tam bylo napsano to tak vypada, ze to byl zakon jeste z doby "pred opicemi", fakt jim ted nezavidim- kdyz ho zrusi- budou vypadat jako ze podporuji neveru a kdyz ho nezrusi tak to se soudy od dnesniho dne (potom co si to vsichni prectou) budou zabyvat jen odskodnenim za ukradeneho partnera 😀

jabber
24. bře 2010

No hlavně když si vezmu, že ta milenka nemusí o manželce vůbec ani tušit, že existuje 😀 věří třeba tomu, co jí chlápek napovídá 😅 😀 To aby si teď ženský v Severní Karolíně a dalších 6 státech najímaly soukromé detektivy hned jak se s někým seznámí a nechaly ho sledovat, jestli není náhodou třeba ženatý 😀 😝

karinka78
24. bře 2010

😀

zelmirka1
24. bře 2010

karinka veru tak je to, aj zeny su casto neverne len sa o tom nevie 😀 minule som citala ze zena ma neuveritelne schopnosti lebo ked dokaze zorganizovat rodinu, upratat, navarit. odviest deti kam treba, pisat s nimi ulohy, este dobre vyzerat a stihat popri tom milenca tak je to zazrak, muz by nemal sancu, on len vtedy ked ma doma super servis tak ma cas na take nieco 😀
ale to sme trochu odbocili ze ? 😉 mas pravdu ze dnes sa o tom viac hovori, bolo to vzdy. Aj ked trosicku si myslim ze dopomohlo to ze vela muzov podnika, maju financie co kedysi nebolo mozne v socializme a ti si casto dovolia dobrodruzstvo a mnohokrat maju velmi sikovnu manzelku. Priznam sa ze som dlhu dobu pracovala v sluzbach so zakaznikmi a veru ma niekedy sokovali rozne navrhy a vzdy to boli zenati muzi.

jahodka35
24. bře 2010

aj tak ma pistaelka karinka neskutocne zaraza, ako velmi dobre poznas zivot, ked si tu dovolis tvrdit len to, co si zazila ty. fkt ma zaraza ako vehementne obhajujes len svoj nazor. no ja by som nesudila pokial si neprezijes. a mozem ti povedat, ze som stala na oboch stranach: aj ako milenka a aj ako podvadzana manzelka. vo vela veciach sa mylis a mysli na to, ze kazdemu sa vsetko vrati. a ked ta ten tvoj podvedie s mladou pipkou, o ktorej nebudes mat ani len tusenie, ze existuje (lebo ved mu doma nic nechyba), tak potom som fakt zvedava, ako potom budes obhajovat tieto svoje nazory, ked sa ti zruti zivot, budes mat na krku decko, hypoteku a neviem co este, potom neviem, ci si povies: ved nech ide, asi mu doma nieco chybalo...

karinka78
24. bře 2010

to jahodka35: jak muzes vedet , ze jsem to nezazila. Ano, mohu obhajovat svoje nazory nebot jsem stala na obou stranach a vim, jaky to je pocit kdyz divka zjisti ze po 4 letem vztahu s muzem, ktery mel ve vlastni peci 10ti lete dite (nebot manzelka odesla nikdo nevede kam) se dozvi ze jeji uzasny pritel kteremu se stara o dite, pere, vari a jeste stiha praci na plny zavazek ze se styka s mladou kocenou;0)) Take jsme se rozesli okamzite, byla jsem z toho velice smutna ale nikdy bych to nedavala za vinu jenom jemu- nebot vim, ze jsem na nej nemela cas (byla jsem tam jen pro jeho dite a moji praci) a on podnikal a mel cas na "zabavu", nebot jsem ho doma dostatecne neukolovala- nebot podle "mamky se o chlapa musis umet postarat a domacnost sama", no a on se zkratka nudil a moc jsme spolu jako "par" nebyli nebot ja s nim jeho typ zabavy nechtela provozovat (bar, kamaradi s alkoholem, vikendove mejdany)- a to mu uz bylo temer 40 let! Nelituji toho co se stalo a jedine mi to pomohlo v tom, ze vim, co od zivot a chci. Mam ted uzasne manzelstvi s muzem mych snu (on je take po rozvodu- nejdrive za mlada vymetal kazdou sukni on, a pak jeho manzelka zacala delat to same v pozdejsim veku- nebot ona si v mladi neuzila tak jak on!), takze se s ni take hned rozvedl. Jsme oba dva zastanci toho, ze nevera do manzelstvi nepatri. Jsem se vsim otevreni a mluvime o svych pocit a pranich neustale. Nebot jsme si oba prosli vztahem kde jsme zjistili ze to vse ztroskotalo jen na chybejici komunikaci! Takze, tak to je, znam to z obou stran a hlavne jsem typ osoby ze zacina kritizovat nejdrive sama sebe nez se pustim do kritiky ostatnich ze mi nici zivot.

brumdinka
24. bře 2010

děvčata - nehádejte se 😀 ono všeobecně nejhorší je umět si přiznat vlastní chybu a poučit se z ní a to málokdo dokáže 😉

ono stačí jen posoudit jak rozvedení mluví os vém bývalém manželství - většina řekkne, že za to mohla ta druhá strna, nikdy né On/ona 😀 část bývalého partnera dokonce nenávidí a jen málo lidí se dokáže rozejít v pohodě a tak aby zlstali kamarády popř.se dokázali domluvit ohledně péči o dítě atpod.. a dokonce aby nelitovali co se stalo - opravdu to málokdo umí a oaosbně znám jen jednu paní, co dokázala říct, že se rozvedli, protože chyby udělali oba a dnes jsou v pohodě, dokonce si rozumí líp než když byli manželé 😀 a při péči o dítě se vždy dokážou domluvit - ale to sme uplně mimo téma 🙂

karinka78
24. bře 2010

brumdinka- uplne mi ctes myslenky. 😉 opravdu takovych lidi moc neni. ja mam to stesti, ze jsem nikdy nehazela vinu na jine a proto jsem se vsema myma byvalejma kamaradka dodneska 😀

ani3012
24. bře 2010

karinka78
a teraz si predstav,že cez to všetko by si zistila,že tvoj manžel niekoho má. Ja si nemyslím,že som spravila chybu,len mm v práci mal dosť času- nebol výjazd,není robota.A tak sa začal zabávať na nete,cez telefón...ani mu to neprišlo divné,veď aj ostatní to robia. Čim viac som s ním chcela komunikovať,po prvom probléme tým viac som ho otravovala. A iniciátor bol on,nie ženy....som sa ho nedávno opýtala,čo môžem robiť pre to,aby sa to už neopakovalo.Asi to nečakal, ostal zarazený a povedal,že nič,že za to môže len on,lebo to chcel len vyskúšať.Čo chcel skúšať som sa ho nepýtala,lebo to sme prebrali aj v manž.poradni

karinka78
24. bře 2010

ani3012: to je mi lito co se ti stalo, ale musi byt dva na komunikaci a musi jim na sobe zalezet. Vim, ze tohle bude znit divne, ale asi vam nebylo souzeno byt spolu. Opravdu verim tomu, ze na svete existuje ta "prava polovina" pro kazdeho a jen zalezi na tom, jestli se potkaji. Kdyz maji stesti a potkaji se tak ten vztah nic nenaboure...ale bohuzel je spoustu lidi co marni cas nad vztahem s nekym s kym by vlastne nemeli byt. Ale chapu ze to je holt asi o stesti. Myslim ze porekadlo "musi byt ten spravny cas a misto na to, aby se potkal ten pravy".Ja jsem se nikdy nechtela vdavat a mit deti- a kdyz rikam nikdy tak myslim opravdu nikdy- a jak se to hned obratilo potom co jsem poznala sveho manzela. I on vzdy rikal ze uz se nikdy znovu neozeni a o ruku me zadal po 3 mesicich 😀.

karinka78
24. bře 2010

ani3012: myslim, ze tvuj manzel je raznym prikladem toh, ze chlap ma bokovku jenom kdyz se nudi. Zkratka chlap ktery je zaneprazdneny praci, rodinou a milostnym vztahem s manzelkou opravdu by nemel silu, naladu a ani cas na milenku. Ale velice me zarazi proc jste se o tom nebavili- bavite se normalne o svych citech a vsem co delate?

brumdinka
24. bře 2010

ani - souhlas s karinkou, proto mi maminka odjakživa říkala, že chlap má mít pořádnou robotu 😀 tedy v práci opravdu makat a né si válet šunky a když příde domů, tak nějakého koníčka, aby ho ty roupy přešli 😉

ani3012
25. bře 2010

karinka- ale práve že sme sa dosť rozprávali.Ja som taký extrovert,že keď ma niečo trápi,tak to s tou osobou preberiem. Si predstav,že v dobe,keď si vypisoval zamilovane emaily strašne odsudzoval jedného kolegu,lebo si našiel frajerku- bol zásadne proti tomu.Vlastne hovoril len to,čo som ja chcela počuť a čo je správne.Vtedy,keď začal , som bola tehotná a jeho vzťah trval až do novembra,ked som na to prišla.Sám povedal že sa zamiloval.
Viem,že bude niekto hovoriť,že čo je na tom....ale nieje to tak.Aj psychologička povedala,že toto do vzťahu nepatrí. Môj mm chodí pomáhať aj na stavby a aj tam si našiel čas,aby mohol ísť na net odpovedať . Takže ono to nieje len o práci ale o povahe človeka. Ja som napr.vždy toto odsudzovala a aj keby sa mi nejaký chlap páčil a nakoniec zistím,že už partnera má,tak by som to od neho brala ako podraz nielen z mojej strany ale aj s jej.A vtedy chlap pre mňa nemá cenu.A čas by sa na nejaké laškovanie určite našlo.
Teraz povedal,že je aj dobre,že sa toto všetko stalo.Vraj zistil,že ma má veľmi rád a náš vzťah je posunutý troška ďalej.Len škoda,že za takých udalostí...ale aj tak mu jedno neodpustím...že to bolo v čase,keď som mala prežívať najkrajšie chvíle-narodenie dieťatka
Ale už je dobréééé a mm povedal,že nás už čakajú len pekné chvíle.Tak uvidíme. 🙂

brumdinka
25. bře 2010

ani 😅 promin, ale jak to tu píšeš tak už to máš vyřešené - tak nechápu co chceš slyšet 😅 a upřímně mě kdyby chlap řek, že se zamiloval jinde, tak mu za 1.) nevěřim jelikož vim jakej je ten můj provokatér 😀 a za 2.)kdybych pak zjistila, že to byla pravda tak ho něčim majznu po hlavě nebo nevim co bych dělala, ale co vim jistě je, že bych neběžela za psychologem/psycholožkou, aby mi řekli co mám dělat nebo co do vztahu patří nebo nepatří 😀 - tohle má vědět každej sám, jelikož každej vztah je jinej 😉

karinka78
25. bře 2010

ani- je mi lito co sis prozivala, ale nemohu pochopit jak se pak manzelum muze po takove veci "normalne" zit. Ja se se svym pritelem nerozesla protoze si psal ci buhvico (potom uz sem nepidila, jestli s ni spal nebo ne), ja se s nim rozesla protoze mi lhal- zkratka lez do vztahu nepatri. Muj manzel si precetl co jsi napsala a rekl jen jedine- v tvych ocich to byly jen debaty- chtela jsi o tom porad mluvit a take jsi o tom se svym manzelem urcite mluvila- ale z pohledu chlapa- to nebyly debaty, ale to ze jsi to do nej tu konverzaci "hustila" a zadny chlap nema rad kdyz se jeho spinave pradlo pere pred cizimi lidmi- takze kloubouk smekam pred tvym chlapem ze vubec do te poradny s tebou sel. Nemyslim to spatne, jen tohle je pohled od chlapa- zkratka o ni to vidi trosku jinak nez zensky. Napr. zenske porad o necem premysli a porad by se bavili o tom o cem premysli. Ja to take delala v mych predeslych vztazich. A kdyz jsme se vzdy zeptala druhe polovicky- na co myslis a on mi odpovedel "na nic"- tak me to nepricetne vytacelo, ze mi lze a ani mu nestojim o to aby mi to rekl, nebot vidim ze o necem premysli! S mym manzelem to bylo jednoduche, hned po prvni otazce na co myslis- mi odpovedel tak jak ostatni- Na nic! - tak ja jsem mu hned rekla ze vidim ze na neco mysli, a ze nechapu proc mi to nechce rici- a hej, vysvetleni jak funguje muzsky mozek je tady- ano, mysli na spoustu veci- jestli ta cmouha na te zdi pujde zamalovat, jestli musi natankovat auto rano nebo to vydrzi az do vecera, atd. Rekl ze mysli na veci a ukoly porad stejne jako zenske, akorat nemaji potrebu o tom mluvit- chlap bude mluvit jen o tom co je velice dulezite- nad nedulezitymi vecmi nebude marnit cas a svoji slovni namahu- a tady mas jasny pripad toho, proc kdyz chlap neco provede a "zehli" jak najednou byva ta nejlepsi "kamaradka" ktera ti bude rikat o tom cmouze na zdi a bude chtit tvuj nazor...vetsinou az je "dozehleno" tak je zase ten stejnej chlap ktery svy slovni sily setri na neco uzitecnejsiho. Takze tak, zenska jsem porad a porad se jen tak sem tam zeptam manzela- na co myslis- a on mi vzdycky odpovi to same- "na nic" a ja uz se tomu jen smeji.

brumdinka
25. bře 2010

karinka - přesně, akorát já se Jirky dávno neptám na co myslí, mě je to za těch 10 let co sme spolu dávno jasný, že se to touhle otázkou stejně nedozvim a čim víc budu nalejhat tim to bude horší, na chlapi se prostě musí umět jít poněkud jinak 😀 😉

ani3012
25. bře 2010

tak aby som to uviedla na pravú mieru: za psychologičkou som nebehala,manžel nás objednal sám do prodne,vlastne ju aj navrhol.Ja som už mala napísané aj roz.papiere. Boli sme tam spolu a aj on sám. Poradila nám,ako cez to prejsť a ako máme medzi sebou komunikovať a s mm sa rozprávala o tom,čo vlastne hľadal.Vravela,že niekedy ani sám človek nevie zistiť impulz svojho správania,niekdy to pramení až na nejakom zážitku z dectva.A aby sa to neopakovalo,tak treba na to prísť.Tak ja by som psychologičky nehádzala do smetí. Nám pomohla
Ja tu svoj vzťah riešiť nechcem, len som chcela ukázať,že niekdy sa žena môže snažiť(a to nehovorím o upratovaní a varení)a o to je to väčší šok.
Keby sme nemali deti,tak som už dávno od neho preč.Ale rozvod neznamená koniec problému ,ale nahradenie ho iným.
A aby ste nepísali,že kvôli deťom s ním ostávam,to nie. MM je fajn až na niektoré veci-ale to aj ja.

brumdinka
25. bře 2010

ani - psycholog ti max.poradí, ale pomoct si stejně musíš sama - takže pro mě osobně děkuji nechci nebudu platit za něco, co nepotřebuju nekřestanský peníze, navíc se tu začínají projevovat takové modni vlny s každou kravinkou běhat k psychologovi jako v americe - i z největšího dna a že sem tam byla sem se vyhrabala sama

jinak taky nechci řešit váš vztah, to musíš vědět ty, jak na tom jste; já jen vím, že pokud by mi chlap něco takovýho proved, tak bych mu už nikdy nevěřila a bylo by mi šumák, že nějaká psycholožka tvrdí, že chudák za to nemůže, že neví co hledal a má to příčiny v dětství 😅 🙄 jejda chudáček 😀 tim, ale netvrdim, že bych se hned rozvedla, prostě nevim a nebudu to muset doufám nikdy řešit 😝

no a že si chtěla ukázat, že někdy se žena může snažit a stejně zahne, tak já naopak říkám, že někdy je lepší se nesnažit - nebo lépe řečeno najít tu zlatou střední cestu 🙂

ani3012
25. bře 2010

brumdinka ja sa ti divím,že nikdy si u psychologa nebola a predsa súdiš tích ,ktorí tam boli. Nie každý je taká silná osobnosť ako ty,tak to neodsudzuj.
A nikdy nehovor nikdy: Až keď budeš v nejakej situácii, čo z vety "pokud by mi chlap něco takovýho proved..." si nezažila, budeš konať inak ako si momentálne myslíš.
A kde je tá zlatá stredná cesta ? 😕 Asi si ju našla,tak poraď 😉

brumdinka
25. bře 2010

ani - tu zlatou střední cestu musí najít každý sám, jelikož každej sme jinej a každej vztah je jinej - já doufám, že sem jí našla 😉

jinak já nikoho neodsuzuju, jen píšu, že pro mě je to zbytečný navíc velmi dobrej džob jak tahat z lidí prachy - hlavně v Americe 😀

jinak ano každej neni silná osobnost, já zrovna taky ne, přesto sem se dokázala vyhrabat z hodně hnusných věcí sama a sem na to patřičně hrdá 😎

ani3012
25. bře 2010

som si myslela,že mi to napíšeš 😠 😀 😉

karinka78
25. bře 2010

Ja napriklad chapu ze spoustu lidi chodi k psychologovi. Ale musim rici ze neni psycholog jako psycholog. Napr moje sestrenice kdyz zjistila, ze ji jeji manzel podvadi tak se ji zhroutil cely svet a take vyhledala pomoc "psycholozky"- ale to jsem teda cumela kdyz rekla ze ji zabukovala na 9 hodin rano, i kdyz ji moje sestrenice rikala ze se vrati v 7 hodin domu z nocni to smae rano- co to je za psycholozku ze si pozve pacienta na pohovor po 12 ti hodinove nocni smene!!! ja znam uplne uzasneho psychologa- moje znama (ale ziji v cizine, neni to v CZ) a musim rici ze ten pristup je uplne o necem jinem. Verim ze mnohem lidem to pomuze- potrebuje se nekdy slyset nazor "z venku"...to mate same jak tady- lide radi z vlastnich zkusenosti- ale nekdo holt musi jit a slyset to od nekoho za koho zaplati spoustu penez, nebot az potom si rekne- ona ma pravdu nebot si za to uctuje nehoraznou sumu penez- ale vetsina techto doktoru nema ani potuchu o tom jak se ten pacient citi nebot v te situaci nebyl. Takze podle meho smaozrejme pomoc z venku pomuze- nastini situaci z jineho pohledu, ale spis bych se o tom bavila s oosbou ktera zazila to same a dostala se z toho urcitym zpusobem- nebot to je vice realne nez u dokrtora ktery to ma nastudovano pouze z knizek.

ani3012
25. bře 2010

karinka78
tak my sme mali šťastie na psychologičku,lebo vravela rozumne a myslím si ,že podala objektívny názor na to všetko. A je to iné,takto si s niekym písať alebo prebrať problém z očí do očí. Ona to tiež odsúdila,len povedala,že sa stým stretáva čím ďalej,tým častejšie.A že "píšem si s niekym no a čo, čo je na tom" do vzťahu rozhodne nepatrí.
veru,dobrých psychológov je málo.Psychológom sa človek musí narodiť