Zaľubila som sa do zadaného. Ako ďalej?

bibi2704
14. bře 2010

Na zaciatok zacnem asi takto moja naj kamaratka robila casnicku pred rokom v jednej pizzerii kde som sa chodievala raz za cas najest...mala som velmi dobreho kamarata ale bol gay a bohuzial som mala dost co zo sebou robit aby som to vydrzala byt iba kamaratkou lebo sa mi pacil to ale neni podstata temy ide o to,ze som v tej pizzerke spoznala muza,ktori robil kuchara a ktori ma vobec nicim neocaril a vobec som si ho ani nevsimala...zacala som tam chodievat castejsie pretoze som s mojou kamoskou vzdy sla niekam von ide o to,ze ten muz sa zacal na mna vypitovat a vypital si aj moje tel.cislo a zacal mi volavat ako sa mam a co robim...dost mi to lichotilo kedze som ozajstnu lasku nezazila a zila som bez otca a mami v deckom domove...potom ked sme sa neskor stretli prehodili sme par slov a vzdy sa to opakovalo asi mesiac ze mi volal co mam nove...lenze problem bol jediny bol zadany cize zenaty muz a mal 3rocneho syna,ktoreho ako povedal nadovsetko miloval aj miluje...o zene nezvikol rozpravat a poviem pravdu ani ma to nezaujimalo...zlom nastal vtedy ked siel na prazdniny k rodicom aj s rodinou mimo mesta zacali sme si pisat smsky...totozto mal oddelenu izbu lebo zena spala s malym sama...pisal mi veci,ktore som vobec nechapala,ze si ma stale predstavuje a ze vsade som stale pri nom v myslienkach a ze aku verziu chcem pocut ci rozumovu alebo srdcovu ze cele noci nespi a cele dni neje a je mu smutno,ze by chcel byt somnou...no bolo to divne a ja som si z toho robila srandu...a to sme sa poznali 2mesiace brala som ho ako kamosa ale som sa dopocula ze je zmeneny a ze zrazu bol myslienkami uplne inde...takto tieto telefonaty a smsky sa tahali dalej ze som to najkrajsie a najlespie co ho kedy stretlo a to ani nebol moj typ proste 33rocny muz a to ja mam 21 ale o to nejde velmi sme si zacali rozumiet a postupom casu som si neuvedomovala ze je zadany a velmi mi imponovalo ze ma o mna zaujem a ze mi pomaha po vsetkych strankach vsade ma vyhladaval tak preco nie...🙂 lenze po 3mesiacoch sme sa spolu vyspali na jeho narodky a vtedy to prislo zalubila som sa uzto nebol len kamarat a spriaznena dusa uz to bol muz ktoreho som si vedela predstavit aj do buducnosti...on vzdy povedal iba nechajme to teraz vsetko tak...nesilme to a netlacme na nic...o to nejde nechcela by som rozbit rodinu ale slo o to ze som sa mu priznala ze ho lubim a ze som sa zalubila a teraz buduem spolu uz rok a stretavame sa zalubil sa domna a zevraj ma lubi ako to stale vravi ale proste nemoze opustit zenu ona je zevraj psychisky labilna a ma maleho syna len mi je luto,ze nasla som toho praveho a nevide to preto mu stale nieco vycitam ale ja s nim chcem byt a on nikdy nema cas...velakrat sme sa rozisli a zasa dali do kopy vzdy po sexe...neviem co on vlastne chce doma je pod papucou je to zakriknuty muz ale zasa velmi dobri a dobrosrdecny...a velmi dobre vie ako ho lubim aj on mna ale unho vyhral predsa len rozum ale u mna prevlada srdce co mam vlastne robit...ako dalej??? chcem byt s nim ale na druhej strane nechcem ublizi rodine a aj tak si myslim ze jeho zena uz tusi ze ma bokovku ked spolu nespia od narodenia jeho maleho ake to buide potom ked sa k nej vrati aj po sexualnej stranke??? neviem si predstavit nic co bude dalej...☹((som smutna pretoze to nedokazem ukoncit a on to neukonci lebo je mu zevraj semnu dobre a ze neni to len o sexe ale o tom ze sa pri mne dobre citi a ze keby ma skor spoznal bol by stastny...ze som zvlastna zena na ktoru nikdy nezabudne...sak sa ani necudujem ja som zasa neni dajaky odpad a urcite som krajsia nez jeho zena ale o to tu nejde...ide tu o to ci len ja to tak prezivam alebo aj on...dakujem!!!

carys
14. bře 2010

no děvče zlaté jsi mladá a nezkušená.On má rodinu a tebe jako bokovku a tak to i bude.Jsi panenka na hraní.To co ti říká on je ta jeho pravda.Kdybys byla mouchou a viděla ho v kruhu rodiny,asi by ses hodně divila.Kdyby tě tolik miloval,rodinu by dávno opustil.Ty mu věříš každé slovo ale vezmi si to i z druhé strany.Jak by se tobě líbilo,kdyby ti tvůj muž zahýbal a mluvil o tobě před mladou milenkou jako o labilní,šeredě se kterou je jenom kvůli dítěti.A že i tobě nebude pořád 21 let a vždycky bude nějaká mladší,hezčí.Myslím že čekáš na něco co nepřijde a dojde ti to až za hodně dlouhou dobu.

frisbee
14. bře 2010

bibi...carys ti to napísala dobre,preboha,ruky preč od ženatého,to je jeden ako druhý,každý ti bude tvrdiť,že si s manželkou nerozumie a nespia spolu...toto tvrdí 95 % z nich,taký nezmysel a toľko dievčat im na to naletí..a potom ho stretneš s manželkou za ruku....
Jemu to vyhovuje,doma má servis a rodinu a ty si pre neho taká šľahačka na torte...vycúvaj rýchlo,kým ti neublíiži a kým neublížiš jeho rodine ty.
Pravidlo č.1. na celý život....nezačínať si nič s chlapom,ktorý má doma malé dieťa,jasne,ľudia sa zídu a rozídu,ale v momente,keď je tam dieťa..ruky preč.
Si mladá,láska na teba čaká,nájdi si chlapca,ktorý bude iba tvoj,srdiečko 😉

stvura
14. bře 2010

Bibi, carys ti uz odpovedala...mozno si jeho prva bokovka, mozno nie a on si ta zbalil kvoli veku, mozno krase...ktovie. Muz ktory nevie co je pre neho podstatne, ci byt doma s rodinou alebo si vybrat milenku sa nikdy nerozhodne, najma nie ak milenecky vztah trva tak dlho ako uz pises. Mala by si ho vyhodit so svojho zivota a spoznat sa s nikym seberovnym, ktory si ta bude vazit ako cloveka, nie ako objekt v posteli. Rozhodny muz je ten ktory ta bude lubit a postavi sa za teba v kazdom momente, nie ten, co sa tebou par krat popysi, no vzdy pojde spat domov k druhej zene.

renca3
14. bře 2010

mila bibi...nemyslim, ze na tomto fore najdes to, co chces pocut. sama si sa nazvala bokovkou a on ine nechce.
mas iba 21 a este plno prilezitosti najst toho praveho, co ta bude mat rad. a dokonca s tebou pojde aj do kina, na veceru, na spolocny nakup, ci na dovolenku. 😉

rimmel
14. bře 2010

ach jaj..mozno, jedneho dna, sa vsetky zeny navzajom poucime, ze zenaty alebo zadany chlap je tabu!! 🙄

zanett
14. bře 2010

jenze, rimmel, porad budou durustat mlady, naivni zabky, ktery se to teprve budou ucit. Muj bratranec (je mu neco malo pres 30) si zasadne a jedine zacina pouze s 18-letyma telatkama. On rika 'Porad dorustaji novy' 😒 Jakmile mu jeho telatko 'zestarne' (tzn. je ji 22 a vic), tak se hned poohlidne po dalsi osmnactce - takhle uz to dela od doby, kdy jemu samotnemu bylo 18 a asi z toho hned tak nevyroste. Ja myslim, ze bibi se pouci a uz takovou blbost neudela (hlavne kvuli ni same), ale podivej se kolem sebe na ulici - kolik je tam dnesnich pubertacek, ktery za par let budou svadet zenaty chlapy. Ja sama cim jsem starsi (je mi 26), tim vic si to uvedomuju. Ciste teoreticky si rikam, ze nejaky takovy 18-lety tele, ktery mi treba bude jednou za dvacet let svadet manzela, neni treba dneska jeste ani na svete 😀 Zni to strasne, ale nikdo nemladne a dnesni mlade slecny se zdaji byt drzejsi a agresivnejsi, nez jsem treba v 18 letech byla ja - tehdy bych si na zenace nedovolila ani mrkat, natoz ho hrube svadet, ovsem dnesni osmnactky si servitky mnohdy neberou. Si obcas s kamoskou delam srandu, ze az se vdam, tak budu manzela drzet od jeji dcery (ktere jsou teprve 2 roky), co kdyz mi s ni pak bude manzel za 20 let zahyba? 😀 Ja budu temer 'za zenitem' a ona bude mlady, naivni maso.. 😒 😝 😀

rimmel
14. bře 2010

nosak tak som to myslela ze mozno niekedy dospejeme na taku uroven ze sa budeme vediet poucit z chyb inych 😅 😀 😀

ale inak mas pravdu je to sila ale vidis, aj nato holky neskor doplacaju a nezabudni! aj oni budu raz "stare" 😝 😀

zanett
14. bře 2010

rimmel, tomu never, protoze zadny uceny z nebe nespadl a zkusenost je neprenosna, kazdy si proste musi nabit cumak. Muzes mlade holce donekonecna vysvetlovat, ze by mela dat ruce pryc od zenace (hlave teda pro jeji dobro), ale kdyz je do nej cela udelana, tak ho nenecha plavat a nestesti je na svete. Jedinym resenim by bylo, kdyby se zenaci a mlady holky vubec nedavali dohromady 😀 , ale jak tomu zabranit? Mlade zabce straaaasne moc lichoti, ze se o ni zajima zkuseny muz a tomu chlapovi zase straaaasne imponuje, ze na nej leti mlada kocka, holt kazdy musi narazit.

monkula
14. bře 2010

Bibi, podľa fotky si nádherná žena, vlastne ešte dievča...
Myslím si ,že ak si prečítaš, čo si napísala ,dostaneš odpovede na sovje otázky. Vyrastala si bez toho najdôležitejšieho, bez rodičovskej lásky. Si citovo vyprahnutá, takže je len logické, že Ti lichotilo, že sa o Teba niekto zaujíma, že Ti niekto vraví, že ťa ľúbi... ty si sa bohužiaľ zaľubila... píšem bohužiaľ, pretože takýto vzťah nemá cenu...
Mňa najviac zarazila táto veta: velakrat sme sa rozisli a zasa dali do kopy vzdy po sexe...
Tu máš svoju odpoveď... má Ťa na sex.... Možno to ,čo Ti vraveli ,že je myšlienkami inde, to nemusí znamenať len to, že sa zamiloval.... Možno má výčitky voči svojmu synčekovi..
Každá žena, čo sem písala podobnä skúsenosť ,tak písala to isté, onen ženáč vždy povedal, že jeho žena je labilná, že si s ňou nerozumie ,ale nechce jej ublížiť..
Uteka zlatko.... ver mi, si mladá, krásna, nepotrebuješ ženáča...

miriam11
14. bře 2010

bibi, asi si sa potrebovala z toho vsetkeho vyrozpravat a mozno si ocakavala, ze Ta tu niekto podpori, alebo napise nejaky krasny pribeh o tom, ako tiez prezili nieco podobne a ten dotycny odisiel od svojej zeny a oni su neeeeskutocne stastni. Takto vsak zivot nefunguje. Budem tiez ta, ktora Ti povie, aby si sa ihned spamatala, si mladucka, krasna a taky muz Ti nestoji ani len za pohlad..... Precitaj si par kvalitnych prispevkov o milencoch (je tu dost takych tem) a prides na to aj sama, ze si spravila chybu. A niekto to tu uz aj spominal, Ty ani len netusis co on robi vo svojej rodine, ktovie, co vsetko Ti naklamal. Lutujem tu zenu, uprimne aj Teba. Je tazke neverit mu, ked si zamilovana. Prajem vsetko dobre a aby v Tvojom pripade vyhral rozum nad srdcom. 🙂

jaaty
14. bře 2010

Bibi, odkiaľ vieš, že jeho žena je psychicky labilná? Že je doma pod papučou? Skús pochopiť, že keď klame manželke (skutočnosť, že ju podvádza, je klamstvo ako remeň) kľudne môže klamať aj Tebe. Že jeho láska k Tebe je len potreba sexu alebo skutočnosť, že muž "v kristových rokoch" je celý bez seba, že sa do neho zaľúbi mladé, krásne a atraktívne dievča?
Tak ako písali kočky: si krásna, mladá a skutočná láska na Teba ešte len čaká 😉 😉 😉
Držím palce, uvidíš, že ten pravý ešte len príde 🙂 🙂 🙂 🙂

cernovlaska
14. bře 2010

Bibi:holky to napsaly dobře a všechno tak,jak to je,jsi opravdu jen "ta druhá" a ve finále budeš "ta špatná" která rozvrací rodinu.Kdyby tě tak hrozně miloval a chtěl s tebou být,tak by od ženy odešel,rozvedl se a byl by s tebou,nemyslíš? A to že ti na manželku vypráví,že je labilní,atd,tak to dělají všichni chlapi,když si chtějí udržet milenku a většinou je skutečnost úplně jiná 🙄. On je hajzl a ty jsi zamilovaná,mladá kočka,která touží po lásce a vztahu a hlavně ti imponuje to,že o tebe má zájem starší chlap,ale ty by jsi se měla zamyslet nad tím,jak by bylo tobě,v kůži jeho ženy,podváděné ženy.... 😔. Ženatý chlap opravdu není žádný terno a až jednou potkáš toho pravého,tak poznáš,jak moc by ti jeho nevěra ublížila ☹ držím pěstičky aby jsi si ty růžové brýle sundala co nejdřív a utekla od něj co nejdál.... 😉

brumdinka
14. bře 2010

bibi - souhlas s holkama

když sem se pohybovala po hospodách v mých krásných 18 ti-20 ti, vždy se našel někdo komu sem se líbila a už to začalo jak mu manželka nerozumí jak je strašná atpod....... výsledek poslala sem je domů za ženou a řekla jim, že pokud je opravdu tak strašná, tak at´za mnou přijdou až budou rozvedení a pak se můžem o něčem bavit; postupem času jsem poznala i jejich ženy a zjistila, že to jsou uplně normální ženský, mnohdy skvělý až mi jich bylo líto, co maj doma 😖 a tihleti jejich chlapi to takhle zkoušeli na každou mladou holku, občas se jim to povedlo, tak to s ní chvilku táhli a věšeli jí bulíky na nos, znala sem jich i pár co si dělali vyloženě zářezy na pažbě kolik jich dostali 😅 😝 a když je to přestalo bavit tak se vrátili k manželce, pokud ona na to mezitim nepřišla a nevyhodila je anebo pokud to z jinýho důvodu třeba i tolerovala 🙄, výsledek doplatila na to ta holčina - takže moje rada vykašli se na něj hodně rychle tam ti štěstí nepokvete 🙂

brumdinka
14. bře 2010

p.s. - promiň, ale nedá mi to, jo věřim, že na tebe nikdy nezabudne, však si hezky zatrtkal 😝 😖 😀 vážně pryč ! anebo ještě jinak, jestli chceš zjistit, zda tě skutečně miluje nebo mu jde jen o sex, tak s nim nespi a uvidíš jak se bude chovat - dle mého názoru už ho zajímat nebudeš 🙄

soanpe
14. bře 2010

naprostý souhlas se všemi pisatelkami 😉

jen by mě zajímaly reakce bibi na tyto odpovědi

ygreen
14. bře 2010

mám pocit že každej kurevník má doma psychicky labilní ženu 😝 😠 a kvůli jejímu psychickému stavu ji nemůže opustit, kór ještě když má malého syna.
bibi: jsi asi hodně mladá, ale ser na něj. je to ubožák. Každej chlap kterej šou*tá s mladinkou a doma má unavenou osamělou ženu s batoletem je ubožák. Bože, jasně že tě chce, vždyť žena je po porodu, už třeba není co bývala. Ale to ty za pár let taky nemusíš být. A pak oceníš muže, který tě miluje nadevšechno i s chybama, jako jsou povislá prsa po kojení, strie na břiše a věčnou únavou. Ono je to jednoduché zl´plodit dítě a nechat vše na ženě, ať se stará, a jít si sajezdit na novém kole.

nebuď blbá a ser na něj, je to šmejd - průbůh děvče jak by ti bylo, kdyby jsi byla doma s mimčem a tvůj milovanej muž ojížděl mladou kůstku, která mu slepě na vše skočí a které by o tobě vyprávěl že jsi labilní????

sylvka
14. bře 2010

ahoj,ygreen přesně.vždyť je to starý:žena mi nerozumí....žena je labilní....nemáme si co říct. 😒 ale přesně Bibi si mladá,krásná....chalpi se o tebe poperou.přece nechces bejt do smrti ta druhá???taky by se ti mohlo stát,že za 10 let bude ležet u jiný a říkat jí,že seš labilní ty.teda promiň to bylo dost drsný,ta zamilovanost je šílená.ale neboj,přejde 🙂

janinah
14. bře 2010

robíš niekomu matrac a ešte sa necháš opiť rečičkami,aký je on doma nešťastný a šťastný len s tebou,váž si samu seba a ukonči to,na nešťastí iných /jeho žena a dieťa/ si NIKDY nebuduj svoje šťastie,nevyjde to....máš na viac,ten pravý na teba ešte len čaká 😉

zanett
14. bře 2010

brumdinko - to se mi libi 😀 Pry kdyz je manzelka tak strasna, tak se rozved a az pak za mnou prijd! To je velmi dobra odoved, tu by si mela nacvicit kazda mlada zaba, kterou by zacal oblbovat zenac, to by ta holka videla, jak rychle (a rad) by bezel zpatky ke sve 'strasne' manzelce.... 😉

feith
14. bře 2010

Bibi,akoby som citala svoj pribeh.Ibaze ja som ho zazila davnejsie a poviem ti jedno.UKONCI TEN VZTAH:Nic dobre ti to neprinesie,posliapes si svoju dostojnost,bude ti postupom casu vsetko dochadzat a ked sa raz otocis za seba bude ti zo samej seba zle ze si bola taka hlupa a naivna.Nespava so svojou zenou?Bibi ty ak by si mala milenca povedala by si mu ze spavas s manzelom?Ved to povie iba blazon ze ano!Ja som pocula taketo reciciky non stop a vies co sa vyklulo z nespavania s jeho zenou?DIETA!prosim ta,dievca zlate,nekaz si zivot,najdi si niekoho pre koho budes jedina.JEDINA.Nerob niekomu slapku,nie ze ublizujes svojmu okoliu ale po par rokoch ziostis,ze si ubloizila najma sama sebe a to sa s tebou bude tahat cely zivot.Budes s tym musiet zit.A ver mi,je to naozaj zly pocit.

jabber
15. bře 2010

bibi - taky si myslím, že tě má jen pro zábavu 😅 🙄

Přesně jak píše ygreen - každej záletník má doma strašlivou a navíc labilní ženu (proto ji neopustí, protože by určitě skočila z okna) 😝 Moje kamarádka se s jedním takovým taky zapletla - se svojí strašnou ženou vůbec nespal......a najednou čekali druhé dítě 😝 😀 A až tohle jí otevřelo oči 😉

feith
15. bře 2010

Presne ako pisete baby.Maju strasne zeny a nakoniec s nimi maju deti a zostanu pri nich.Ale su strasne a nechapu ich...Ach jaj...

kocule
15. bře 2010

Holky, koukaly jste na Medvídka? Sice trošku jiná situace, ale ve své podstatě to stejné. 😖

1. Nikdy nevěř ženatému chlapovi, co ti naplká o své ženě! Jeho manželka může vypadat jako Claudie Schiffer a stejně ti bude tvrdit, jaká je to škaredá babice se sedmi bradavicema na nose.
2. Chlapy manželky v drtivé většině sami neopouštějí. Byli by blázni, kdyby opustili své dítě a svůj 24hodinový servis, na který jsou zvyklí. Pokud to teda neutne manželka a nevykopne je z baráku, což se obvykle většinou nestává. 😝
3. Na druhé koleji budeš vždy TY a budešě to poslouchat roky. Budeš se užírat a mu to přitom bude maximálně vyhovovat.

Jsi krásná mladá holka, uteč. Kdyby tě miloval, dávno by to řešil. Nemá smysl ztrácet své nejlepší roky, které si můžeš užít, s takovou existencí. 😉

feith
15. bře 2010

Presne tak,nestracaj najkrajsie roky svojho zivota ja som ich stratila a mozno sa to zda divne ale zena ma potom znacny problem adaptovat sa v normalnom vztahu zda sa ti divne ze je chlap na teba mily,ze je stale s tebou,ze je pozorny atd...Stanes sa neveriaca,nedoverciva...Toto chces?Byt milenkou ta poznaci na cely zivot.Sice sa tvaris ze to s tebou nic nerobi ale ono to este len pride viem o com hovorim stopni to kym je este cas.

moravanka
15. bře 2010

bibi, ne kazdy zenac co ma milenku zustane s zenou. je dost muzu, kteri se blaznive zamiluji do jine a manzelku i s malymi detmi a treba i tehotnou opusti. vzdyt kolik takovych temat uz tu je.
my ho nezname, tak tezko poradit. asi bys mu mela rict bud ja nebo zena. pokud si s zenou opravdu nerozumi a nemiluje ji, tak mas sanci. a pokud se zacne vymlouvat, tak nashledanou.
a holky, co tu pisi, ze zenaty muz zenu neopusti, by si tak jiste uz nebyly, kdyby se ten jejich zakoukal nekde jinde.

feith
15. bře 2010

Moravanka,z jednej strany ams pravdu ale na druhej strane preco ju podporujes v tom,aby mala este nadej ze svoju zenu opusti?Ja viem z vlastnej skusenosti o com hovorim a je to velmi velmi zla a tazka situacia.

kalu
15. bře 2010

Souhlas s Moravankou- ne každý ženáč má milenku jenom jako hračku na sex a je i dost takových, kteří si se svou ženou opravdu nerozumí a když najdou někoho, do koho se zamilují, tak svou ženu dokážou opustit. (viz spousta témat i zde na Koníkovi)
To, jak to s tebou ten "tvůj" myslí, poznáš podle jeho chování.Ne podle toho, co ti říká (báchorky o labilních manželkách,chybějícím sexu atd...jsou totiž opravdu ohranou písničkou lovících ženáčů) , ale podle toho, jak se k tobě chová. Jestli si před tebou pečlivě střeží soukromí a dělá všechno pro to, aby se to manželka nedozvěděla anebo s tebou počítá do budoucnosti a podle toho se k tobě chová. 😉

kalu
15. bře 2010

Jinak samozřejmě by ses měla zamyslet nad tím, že i kdyby kvůli tobě svou ženu s malým dítětem opustil, tak je to do budoucna veliké riziko tioho, že totéž jednou může s klidem udělat i tobě. Lidé se totiž nemění !!!

meandra
15. bře 2010

Ale on svou ženu neopustí, protože je "labilní". A když nebude labilní, bude zrovna lehce anebo ještě lépe těžce nemocná. Nebo je dítě zrovna v nevhodném věku na odchod (ten věk není vhodný nikdy, buď je příliš malé, nebo střední, nebo v pubertě, anebo velké a odsoudilo by ho). Proboha vždyť je to pořád tak stejný 🙄 , bibi tvůj věk tě ale omlouvá

feith
15. bře 2010

Presne tak...ale podla tvojho opisu sa k tebe chova len ako k milenke.Nic viac nic menej.Nie je to typ muza co sa naozaj zamiloval a je ochotny podstupit rozvod atd a zacat zit odznova s tebou.