Zaľubila som sa do zadaného. Ako ďalej?

bibi2704
14. bře 2010

Na zaciatok zacnem asi takto moja naj kamaratka robila casnicku pred rokom v jednej pizzerii kde som sa chodievala raz za cas najest...mala som velmi dobreho kamarata ale bol gay a bohuzial som mala dost co zo sebou robit aby som to vydrzala byt iba kamaratkou lebo sa mi pacil to ale neni podstata temy ide o to,ze som v tej pizzerke spoznala muza,ktori robil kuchara a ktori ma vobec nicim neocaril a vobec som si ho ani nevsimala...zacala som tam chodievat castejsie pretoze som s mojou kamoskou vzdy sla niekam von ide o to,ze ten muz sa zacal na mna vypitovat a vypital si aj moje tel.cislo a zacal mi volavat ako sa mam a co robim...dost mi to lichotilo kedze som ozajstnu lasku nezazila a zila som bez otca a mami v deckom domove...potom ked sme sa neskor stretli prehodili sme par slov a vzdy sa to opakovalo asi mesiac ze mi volal co mam nove...lenze problem bol jediny bol zadany cize zenaty muz a mal 3rocneho syna,ktoreho ako povedal nadovsetko miloval aj miluje...o zene nezvikol rozpravat a poviem pravdu ani ma to nezaujimalo...zlom nastal vtedy ked siel na prazdniny k rodicom aj s rodinou mimo mesta zacali sme si pisat smsky...totozto mal oddelenu izbu lebo zena spala s malym sama...pisal mi veci,ktore som vobec nechapala,ze si ma stale predstavuje a ze vsade som stale pri nom v myslienkach a ze aku verziu chcem pocut ci rozumovu alebo srdcovu ze cele noci nespi a cele dni neje a je mu smutno,ze by chcel byt somnou...no bolo to divne a ja som si z toho robila srandu...a to sme sa poznali 2mesiace brala som ho ako kamosa ale som sa dopocula ze je zmeneny a ze zrazu bol myslienkami uplne inde...takto tieto telefonaty a smsky sa tahali dalej ze som to najkrajsie a najlespie co ho kedy stretlo a to ani nebol moj typ proste 33rocny muz a to ja mam 21 ale o to nejde velmi sme si zacali rozumiet a postupom casu som si neuvedomovala ze je zadany a velmi mi imponovalo ze ma o mna zaujem a ze mi pomaha po vsetkych strankach vsade ma vyhladaval tak preco nie...🙂 lenze po 3mesiacoch sme sa spolu vyspali na jeho narodky a vtedy to prislo zalubila som sa uzto nebol len kamarat a spriaznena dusa uz to bol muz ktoreho som si vedela predstavit aj do buducnosti...on vzdy povedal iba nechajme to teraz vsetko tak...nesilme to a netlacme na nic...o to nejde nechcela by som rozbit rodinu ale slo o to ze som sa mu priznala ze ho lubim a ze som sa zalubila a teraz buduem spolu uz rok a stretavame sa zalubil sa domna a zevraj ma lubi ako to stale vravi ale proste nemoze opustit zenu ona je zevraj psychisky labilna a ma maleho syna len mi je luto,ze nasla som toho praveho a nevide to preto mu stale nieco vycitam ale ja s nim chcem byt a on nikdy nema cas...velakrat sme sa rozisli a zasa dali do kopy vzdy po sexe...neviem co on vlastne chce doma je pod papucou je to zakriknuty muz ale zasa velmi dobri a dobrosrdecny...a velmi dobre vie ako ho lubim aj on mna ale unho vyhral predsa len rozum ale u mna prevlada srdce co mam vlastne robit...ako dalej??? chcem byt s nim ale na druhej strane nechcem ublizi rodine a aj tak si myslim ze jeho zena uz tusi ze ma bokovku ked spolu nespia od narodenia jeho maleho ake to buide potom ked sa k nej vrati aj po sexualnej stranke??? neviem si predstavit nic co bude dalej...☹((som smutna pretoze to nedokazem ukoncit a on to neukonci lebo je mu zevraj semnu dobre a ze neni to len o sexe ale o tom ze sa pri mne dobre citi a ze keby ma skor spoznal bol by stastny...ze som zvlastna zena na ktoru nikdy nezabudne...sak sa ani necudujem ja som zasa neni dajaky odpad a urcite som krajsia nez jeho zena ale o to tu nejde...ide tu o to ci len ja to tak prezivam alebo aj on...dakujem!!!

cernovlaska
17. bře 2010

Bibi: tak tohle je vrchol 🙄 takže pán ti platí za to,že si s tebou párkrát měsíčně šukne a zbytek je jako držhubný nebo co????? 😲 On je,tedy,hnusák první kategorie a má tě pěkně pojištěnou 🙄 😠. Jak píšou holky,utíkej pryč,seč ti nohy stačí,dřív než nechtěně otěhotníš a pak zůstaneš s prckem sama ☹. A taky bych vyzkoušela s ním nespat a uvidíš jeho pravou tvář..... 😔 jsi mlaďoučká a určitě i na tebe někde čeká ten pan Pravý,tak mu dej šanci a prostor 😉

sylvka
17. bře 2010

bibi,souhlas s holkama,je mi jasný že se ti celkem moc nechce,to chápu 😉 ale čím dřív to ukončíš,tím dřív se z toho dostaneš.mysli na zítřek 😎 bude léto a mnoho mnoho příležitostí se seznámit s jiným hodnym klukem 😎 😎 😎

vodnarky
17. bře 2010

bibi-prave sme docitali aj z mm tvoj dlhy pribeh.. 😒 ..ja by som sa citila urcite ako bokovka.. 😖 ..mm mi to aj potvrdil..vravi,ze ked sa chlap naozaj zamiluje,tak ho nezastavi nic..vravi,ze je tam len nejaka vasen,ktora moze rychlo skoncit a ze je to len o tom sexe..
a ked si este spominala,ze jeho zena s nim nespi od narodenia dietata(dovod mozu byt aj hormony,ktorymi zena v tom obdobi prechadza,unavy po narodeni dietatka..),tak to moze byt ozaj len o tom sexe..takze my v tom nejaku buducnost nevidime..

brumdinka
20. bře 2010

bibi - on ti opravdu platí 😕 😅 a to si vážně necháš líbit 😠 jestli jo, tak se na mě nezlob ale seš u mě obyčejná !píp! - bylo by to hodně sprostý - co tim chci napsat - chci docílit toho, aby ses vzpamatovala - vážně mu chceš sloužit jako levná šlapka 😅 - holka snad máš taky nějakou hrdost !

žádný chran se, ale NESPI s nim a KOPNI ho někam hodně rychle ...... kdyby tě opravdu měl rád tak jak říká, tak už je rozvedenej !!! - protože přesně jak píše vodnarky, jak se chlap zamiluje, tak ho nic nezastaví a kdyby prostě chtěl, tak už se rozvede - ale on nechce - copak to nevidíš 😔

sambucca
20. bře 2010

Bibi, kocicko, prosim Tebe ja Ti radim hlavne si sundej odsud svoji fotku a nepis uz zadny podrobnosti o nem ani o sobe. Ze je kuchar a kde a odkud jsi a podobne. A premyslej trosku proc Ti to pisu 🙄

pepibubu
21. bře 2010

Sambuca, máš stoprocentní pravdu. Asi sis něčím podobným prošla, co... Já teda naštěstí ne, ale napadlo mě že buďto jsi ta "nemožná manželka" nebo sis nedávno prošla něčím podobným...

frisbee
21. bře 2010

pepi ahoj 🙂 ..sam to myslela jako ochranu soukromí..nikdy nevíš,kdo tě na netu šmíruje,tady už se toho přihodilo 😉

sambucca
21. bře 2010

pepi: nicim podobnym jsem si neprosla (klepu na drevo!), ale znam ty typy lidi "dobre duse" co si to tady treba prectou, poznaji o koho jde a manzelku budou informovat, kuchare vydirat, nebo tu mladickou zmatenou holcicku strasit. Variant je milion. Holky budete soudny a nepiste sem vsechno, kor kdyz delate takovy kraviny!

vivien742
21. bře 2010

bibi, súhlasím s feith, skús mu povedať, že si v tom a bude ti absolútne jasné na čom si. Uvedom si, že máš v ruke všetky tromfy, kým sa ti to naozaj nestane...alebo, že by mal všetky tromfy v rukách on? Vlastne áno, je si istý, že kým ťa oblbuje rečičkami, spíš len s ním, keby si platil štetku v bordeli, bolo by to iné 😝

sambucca
21. bře 2010

vivien: no holky prominte, ale takhle se rouhat a zahravat si s kymkoli ohledne tehotenstvi?! To patri vekem nekam na zakladku......... ja myslim ze pan XY rekl celkem jasne ze se rozvadet nechce a nebude. Tim Bibi zcela evidentne zaradil do roli milenky a ne partnerky - tvrzenim ze ji miluje ziskava cas mlade nezkusene holky vedle nej v posteli 😅

vivien742
21. bře 2010

sambucca asi si ma nepochopila, nie zahrávať sa, preboha dieťa nie je hračka, len pri oznámení fingovaného tehotenstva by podľa reakcií priateľa bibi veľmi rýchlo zistila na čom je. Možno je to primitívne a na úrovni základnej školy, ale keby to použili ženy, ktoré píšu do viacerých smutných tém tu na koníku, predišli by váčšine svojich problémov

sambucca
21. bře 2010

vivi: ja jsem te pochopila, a presto mi prijde ze s takovymi vecmi se nama zahravat. Myslim ze existuje tisic jinejch zpusobu jak zjistit jestli ji miluje doopravdy. Je ale otazkou jestli si Bibi doopravdy uvedomuje ze pokud si vybere ji (pravdepodobnost nulova....), rozvede otce od xmesicniho miminka 🙄

moravanka
22. bře 2010

taky bych rekla, ze jsem tehotna, a cekala jak bude reagovat. sice to neni fer, ale on taky neni fer.
rouhani je podle me, kdyz jiz tehotna zena rekne, ze potratila nebo tehotna neni.

jabber
22. bře 2010

Taky to nevidím jako rouhání - jo, sice úplně fér to není, ale účel světí prostředky 😉

vivien742
22. bře 2010

Myslím, že na tomto vzťahu nie je fér už takmer nič.... 😠

macka01
23. bře 2010

s tým tehotenstvom súhlasím,ved teraz nejde už o férovosť ale o to ,aby zistila a odhalila jeho pravú tvár.Morálka tu veľa miesta už nemá,ved prvy kok zakladateľky bol nemorálny,že?Naviazať sa na ženatého a nechať si platiť.Myslím,že je najlepšie to ukončiť čo najskôr a to tehotenstvo tomu dobre poslúži,lebo určite sa on nebude chcieť rozísť len tak,ved mu táto situácia vyhovuje 😒

macka01
23. bře 2010

Dievča,si mladá a pekná,škoda sa ti zahadzovať s takýmto.A maj na pamäti,že čo urobil svojej žene uobil by aj tebe neskôr,keby ste spolu dajmetomu aj žili.Lebo nemá zábrany ťahať za nos manželku ako vieš že okrem teba nemá ešte ďalšiu utešiteľku??? 😖

zuzna12
23. bře 2010

Nečítala som všetky príspevky, akurát som prečítala tvoj dlhý príspevok 🙂 , ak sa teda môžem pripojiť do debaty... tak ruky preč od takého chlapa... prečo by sa mal s tebou rozísť on - však jemu to vyhovuje doma má navarené a u teba pohodu - sex - a pocit, že je naj naj najlepší chlap pod slnkom..... (vo vzťahu so ženou riešia aj iné problémy, a možno je úplne iný ako sa javí.... si veľmi mladá - a možno aj táto situácia ťa posunie ďalej (vraj všetko zlé je na niečo dobré..) - viem, že keď je človek zamilovaný vidí veci úplne inak... ale keď ,,vytriezveš,, tak je to väčšinou všetko opačne...)Neverím že ťa má rád, lebo chlap ktorý má rád urobí aj nemožné aby bol zo ženou ktorú miluje... On môžno nevie čo chce... a ty sa nenechávaj oblbnúť rečami.. nikdy neopustí rodinu, kvôli tebe... je len na teba aby si čo najrychlejšie od neho ,,utiekla,,... Držím ti palce nech to čo najrýchlejšie vyriešiš.. a nájdeš svojho princa..

karinka78
23. bře 2010

Mela by ses postavit a rici mu na rovinu jak se citis a co ocekavas od vztahu. Ja jsem take byla pred vice jak deseti lety tou jendou "18" co si zacinala se zenatymi muzi...mohl me kazdy odsuzovat jak mohl, ale jedina moje odpoved byla - ze kdyby chlap byl tak moc stastny v kruhu rodinem tak by nikdy po jine nekoukal, natoz aby si neco zacinal s nekyym jinym! Ale nebyla jsme jedna z tech naivnich slecen- ja vedela co chci a bylo to vzdy to jedine- byt ta prvni...a dokud jsem v tom vzthu byla ta prvni pred zenou, rodinou, kamarady tak to fungovalo na jednicku, ale beda az treba na to manzelka prisla a snazila se udelat poradek - jakmile me nektery z nich odsunul na druhou kolej tak jsem ten vztah skoncila...byla jsem takova mala potvora- mela jsem jich rozjetych "par"- pro me to byla takova hra...a verte, nebo ne, tak vetsina z nich opravdu odesla od zeny, nebot si uvedomili co od zivota chteji....s vetsinou jsem doted v kontaktu jako kamaradka a temer vsichni maji uzasny "novy" vztah a i je i par manzelek co me poznalo "po rozvodu" a vlastne mi reklo ze jsou vdecne ze to skoncilo...takze ne, vzdy jsou milenky ty spatne...holt, pravda je jen jedina- pokud muz a zena k sobe patri a jsou si naprosto oddani tak je nikdo nerozvede, nebot nemaji duvod hledat neco lepsiho kdyz vi, ze to nejlepsi maji doma! Ja to mam tak s mym manzelem- vime, ze mame to nejlepsi z celeho sveta doma...takze radim, rekni mu co od neho ocekavas a kdyz ti neda to co potrebujes a chces tak pryc s nim...je mnoho chlapu na svete at uz zadanych nebo svobodnych...

moravanka
23. bře 2010

kdyz fena nepodrzi, tak si pes nezasu.a.
tak ti preji, aby i tvuj muz poznal takovou potvoru, ktera si hraje, protoze ma komplexy.

karinka78
23. bře 2010

to samozrejme, ale kdyz ma pes dom poradnou fenu tak nema duvod su.a. jinde. Vsichni si mysli ze to je chyba jen tech maldych, ale je spousta "solidnich" auzasnych chlapu kteri vedi, ze to co maji doma je t nejlepsi a jsou spokojeni. Jen ti nespokojeni hledaji jinde...a o tom to je...nechapu jak mohou zeny porad lamentovat o tom, jak jejich chlap je podvadi, kdyz ma doma prvni posledni od nich a ze to je jen proto ze mu nejaka mlada podrzela.Ver, ze ten chlap co ma doma vsechno co k zivotu potrebuje opravdu nema potrebu hledat jinde. Vsechny rozvody jsou zapricinene z obou stran- nikdy to neni vina jen jednoho.Zkratka ti co k sobe patri, vzajemne se miluji, respektuji a komunikuji nemaji problemy. Jakmile jeden z techto faktoru selze tak je zle. Na vztahu se musi pracovat a to porad. Kazdy ma dostat jen to co chce, pokud nemas co chces a trapis se tak to nema smysl.

kalu
23. bře 2010

Tak pod tenhle poslední příspěvek od Karinky bych se mohla podepsat i já 😝

Pokud jsou lidé spolu šťastní a milují se a respektují,tak je ani nenapadne začínat si s někým jiným. A pokud si jeden z partnerů s někým jiným začne, je to známka toho, že ve stávajícím vztahu je něco hodně špatně. A to je v drtivé většině vina obou, nejen toho podvádějícího.

moravanka
23. bře 2010

no tak asi je normalni svadet zenace. jen tak pro zabavu. takze poradime zakladatelce tematu, donut ho k rozvodu, on je chudak doma nestastny, kdyby byl spokojeny, tak by nemel milenku. cim driv opusti manzelku, tim lepe, nebude se nikdo trapit.

zelmirka1
23. bře 2010

nic v zlom kocky ale ste naivne ak si myslite ze ak je doma vsetko OK tak chlap nema potrebu hladat inde, to ste kde poculi ?
je vela muzov ktori maju skvelu rodinu, krasnu a milu manzelku, a napriek tomu si nenechaju ruky odtrhnut ....a kebz ste ich opytali na dovod ostali by ste v soku. Toto ale nesuvisi s uvodnym prispevkom, je to proste mlada baba, ktora este vobec nechape niektore situacie a zblbla sa, v duchu tusi ze to nie je OK ale nedokaze si s tym poradit, zivot ju nauci to je jasne tak sa nemusite vysmievat.

karinka78
23. bře 2010

to moravanka: vzdyt tady nikdo nemluvi o tom aby ho donutila k rozvodu. Nikoho nemuzes nutit do niceho pokud ten dotycny nechce. Pokud by ten chlap se rozvadet nechtel tak se muze slecna postavit treba i nahlavu a ten chlap se proste nerozvede. Je to vse jen o tom, ze hledas jen tehdy neco jineho kdyz ti to chybi.

to zelmirka1: to nechapu jak to myslis, ale jestli to je tak jak si myslim, tak se zase potvrzuje pravidlo...ze chlap nebo zenska je schopna jen podvest pokud jim neco chybi...a je uplne jedno jaky duvod je k tomu vede. jednou kdyz se to stane tak je to jen znamka toho, ze ve vztahu neco neklape a duvody se uz pak deli jen na dve skupiny. Prvni skupinu tvori ty, co jim to vsichni odpousteji a lituji a druhou skupinu tvori ty duvody ktere vsichni odsuzuji a hanobi.

cernovlaska
23. bře 2010

Holky,nepřijde vám to tady,jako házení perel sviním????? Bibi s námi očividně přestala komunikovat,asi neustála kritiku na svoje chování nebo já nevím 😕 😕 😖. Anebo,že by fejk????? 😀 😀 😀

jabber
23. bře 2010

Souhlasím se zelmirkou - jsou i chlapi, kteří musí dostat každou sukni, kterou si zamanou a přitom může všechno doma fungovat na jedničku s 5 hvězdičkama 😝 Někdo má prostě takovou náturu 😅

karinka78
24. bře 2010

opravdu nechapu jak je vetsina zen naivnich- to si opravdu myslite, ze chlap kterymu vsechno doma funguje na 1 s 5 hvezdickama, ze by behal za holkama? Ano, behal- protoze mu neco chybelo a treba potreboval aby mu to doma fungovalo na jednicku s 5 hvezdickama, ale treba tech hvezdicek k zivotu potreboval 6! Velice me udivuje jak mnoho zen hani chlapi. Asi jste jeste nikdy nevideli co to udela s takovym zaletnikem kdyz potka tu "pravou",ze? Ja takovych chlapu videla mnoho a musim rici ze znam i par zenskych co se po potkani Mr Right uplne zmenily. Holt panove to maji v zivote trosku jednodussi, nebot jsou schopni mit nekolik slecen bez toho aby do tech "vztahu" michaly city. Ale vetsina zenskych je tak citova, ze i kdyz si chteji jen "uzit" tak drive ci pozdeji ty city do toho prijdou a pak uz je to na rozvod. Pravda bude vzdy jen ta, ze spokojeny clovek co ma vse co potrebuje k zivotu nema potrebu hledat neco jineho nekde jinde. Rekla bych ze vice jak 50% manzelstvi je postaveno na "prvni zamilovanosti", nebo "vzdyt uz jsme spolu tak dlouho" nebo "mame dite" nebo "prece nebudu sam/a, ale jen malo manzelstvi v dnesni dobe je zalozeno pouze na cistem "potkali se ti dva lide co se narodili na stejne planete jen proto aby se meli najit, zit spolu a plodit deti a byt stastni " Vice nez 70% paru jde do manzelstvi s tim, ze "no co, kdyz to nevyjde tak se rozvedu". Je nova moderni vymozenost- byt svobodna matka (nic proti svobodnym matkam;0).Ale uz jen malo kdy se vidi, ze lide jsou spolu 50-60 let v manzelstvi kvuli tomu ze se stale miluji, respetuji, vazi si jeden druheho, komunikuji a hlavne se znaji. Manzelstvi je o "vzajemnem" porozumeni, a kdyz to "vzajemne" se premeni v to "moje" tak neni vubec problem pro takovou mladou slecnu se vetrit mezi ty dva ( a verte ze mnohdy to nejsou jen mlade slecny co svadeji ty "zenace")

jabber
24. bře 2010

Narazila jsem na docela pěkný článek http://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/jak-...

Ta paní to řeší geniálně 😀

karinka78
24. bře 2010

Ano, dalsi vymluva- chudak si pred svatbou neuzil- tohle byva dost casta vymluva- a proc se tedy tak brzo zenil??? Kazdy by mel vstupovat do manzelstvi pouze s tim, ze vi o cem je zivot a veri, ze zkusil vse co k tomu predmanzelskemu zivotu patri...a pokud ona mu bude porad odpoustet tak on bude porad zahybat- no, teda prestane az kdyz mu jeho "naradi" nebude funguvat- potom mu bude dobra manzelka na to mazleni, aby se nikde pred nejakou mladou neztrapnil 😀. Zensky (i panove) by si mely vazit predevsim sami sebe- nevera- tak odejit! Jeste jsem nepotkala zadnou zenskou ci chlapa kteri by litovali ze odesli po nevere- jedine co rekli, ze skoda ze se nerozesli drive. Jenze je to porad stejne, holt na zacatku se kazdy boji smaoty a myslenky jak se to zvladne- a pak ouha- ono to jde, zivot jde dal a je mnohem lepsi a krasnejsi. Vsichni na svete byli stvoreni na to aby potkali tu svoji "pravou" polovicku. Jenze vetsina paru marni cas a snazeni s nekym, s kym vlastne vubec nemaji byt a tim padem uplne prehlednout ze ten pravy/ ta prava prosla okolo. Me se libi tento clanek nebot je vystiznejsi...http://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/jak-... 😀