Zamilovaná (?) do jiného, jak se s tím vyrovnat?

anonymnick
4. kvě 2013

Dobrý den,

zakládám si nový nick z důvodu anonymity. Ráda bych se s Váma, holky a maminky, poradila.
Jsem 4 roky vdaná, máme krásného zdravého ročního chlapečka. Manžel je skvělý tatínek i partner, nemůžu si na nic stěžovat. Stará se o nás ukázkově, nic nám nechybí, v sexu problémy nemáme. Nic takového jsem neplánovala ale zakoukala jsem se do jednoho známého. Nevím, jestli je to takové to "zblbnutí" nebo opravdová láska, to snad asi teď ani nejde poznat. Nevím ani, jestli on taky něco cítí nebo ne. Někdy mi přijde že po mě taky pokukuje ale jindy si říkám, že si to jenom namlouvám. No každopádně to není důležité. Chtěla bych se zeptat, jak byste se s tím vyrovnaly. Svého muže opravdu moc miluji, hodně jsme toho spolu prožili a doufám, že hodně ještě prožijeme, ale.... pořád si "toho druhého" nemůžu vyhnat z hlavy. Děkuji Vám za reakce 🙂

leniiis
4. kvě 2013

No tak bych radila přestat chodit na místa kde ho potkáváš, prostě nemyslet na něj a nevyhledávat ho a nic co se ho týká. A pokud to je jen poblouznění, tak to přejde. Ale tak se zamýšlím nad tím..možná to je tím, že jsem mladá..ale pokud je tvůj manžel tak super a užasnej, ve všem vám to klape, tak pak nechápu, jak se mužeš zakoukat do jinýho 🙂 😝

crawler
4. kvě 2013

Já si nějak nedovedu představit milovat svého muže a zároveň být zamilovaná do jiného - to snad nejde, ne? 😀 Když si ho nemůžeš vyhnat z hlavy, tak s ním přeruš kontakt, když se s ním nebudeš vídat, tak to snad přejde...i když stejně si tu situaci moc nedovedu představit...jestli je to něco jako zblbnutí do zpěváka či herce? prostě platonické okouzlení jinou osobou?

ivapo
4. kvě 2013

@anonymnick hm....hlavne je jaro.. kdyz je s manželem vse o.k tak bych to nebrala moc vázne...asi je ďost pohledný .. co? mohlo by to byt tím ne? nebo tě na něm něco ďost přitahuje... třeba jenom vzhled? nebo i jeho povaha?

ve24
4. kvě 2013

Poslední dobou mi to připadá, že tady zakládá diskuze puberťačka, není přece možné, dávat takové otázky jak z bravíčka. Kdyby to bylo doma tak super ve všem, tak by přece normální ženská nehledala jinde.

ivapo
4. kvě 2013

ale přece to se nemusi stát jenom pubertačce přece... kdyz je někdo hoooodně simpaticky... tak to proste je... 😉

leniiis
4. kvě 2013

@ve24 není to dneska první taková diskuze, to máš pravdu. A i mě se zdá tohle divný, proto se ptám jestli to je možný zakoukat se do jinýho muže, pokud všechno klape tak jak má. Kdo ví, třeba to možný je a já jsem jen mladá nezkušená...😀

lrg
4. kvě 2013

Normální nevěra z nudy. Přeci jen na té mateřské je to dost stereotypní, dřív člověk v zaměstnání řešil různé záležitosti, chodil se bavit, dostával pořád nové a nové impulsy. Znáš ho delší dobu, ještě než jste měli dítě? Přitahoval tě? V myšlenkách hřeš, spřádej příběhy když budeš courat s kočárem a neměj výčitky, ale do reálného života to nepřenášej, nikdy neziskáš to, co od toho čekáš.

laurital
4. kvě 2013

Nechodit tam, kde ho můžeš potkat, přerušit kontakt.Pokud je manžel fajn a vše klape tak bych si nezahrávala s ohněm.Může to skončit velkým průšvihem.
Nemusí to být žádné zamilování atd., neblázni, možná tě jen dostihl stereotyp nebo nuda na MD...

anonymnick
autor
4. kvě 2013

Tak já píšu že to možná ani láska není. Puberťačka už bohužel nějaký ten rok nejsem, asi je každému jasné, že i když je doma "všechno tak super", tak i my máme problémy jako každý. Jsou to ale řekla bych běžné problémy, nic velkého. To že tady píše jak říkáte nějaká puberťačka se mnou nic společného nemá, přišla jsem si pro radu - nebo spíš pro "vystřízlivění" z poblouznění. Ale jako puberťačka si někdy když na něho myslím připadám.
@crawler No já to přisuzuji platonickému okouzlení jinou osobou, uvědomuju si, že můj muž je reálný a tohle je jenom platonické. Ale prostě mě to ne a ne pustit.
@ivapo Máš pravdu, sice to už nějaký čas trvá takže jaro za to nemůže ale je pravda že je pohledný a velice pozorný, takový gentleman.
@lrg A ty máš taky pravdu i když bych to nerada nazývala nevěrou... přece jenom fyzicky k ničemu nedošlo a ani nesměřuji k tomu že by mělo dojít. Poznala jsem ho až když jsme měli malého. A dělám to přesně tak, jak radíš 🙂 hřeším a jsem nevěrná jen v myšlenkách 😀 Dokonce si i uvědomuju, že realizací bych dopadla asi hodně špatně takže žádné hurá akce nechystám.
@laurital Snad jo, je fakt že žiju ve velkém stereotypu.

No a s těmi radami vyhýbat se mu, to je trošku složitější, je to kamarád mého muže, často k nám ještě s ostatními kamarády - našimi společnými chodí na kávu. Samozřejmě někdy můžu vypadnout ale bylo by těžké to odcházet vždycky když přijdou 🙂

littlejane
4. kvě 2013

no, já to teda taky nechápu. Když je manžel tak skvělej, úžasnej, jak se můžeš zakoukat do někoho jiného? Ženský většinou zblbnou do jiného chlapa, když je doma nějaký problém nebo něco nefunguje. Ale asi nejde paušalizovat. Ale moc se mi to nezdá. POslední dobou jsou tady zakládány témata uživatelkama, který se ten den zaregistrují .... zname to. Ale omlouvám se, je-li to jinak 😉

anonymnick
autor
4. kvě 2013

@littlejane V pořádku, já vím že je tady hodně pochybných diskuzí 🙂

leniiis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blahova_andrea
4. kvě 2013

@ve24 tento nick mám pocit nedávno založil diskusi na téma zda je škodlivá masturbace v 6.měsíci těhotenství 😀 někdo si tu z nás tak akorát dělá prdel!

littlejane
4. kvě 2013

@blahova_andrea - taky myslím. poslední dobou se tu to množí, jak houby po dešti .... 😖

blahova_andrea
4. kvě 2013

@littlejane vůbec nechápu proč to kdo dělá. co z toho má. člověk aby už se bál na cokoli odpovědět a když se pak někdo potřebnej fakt bude chtít zeptat, tak ho rovnou pošleme do háje, že mu nevěříme ☹

anonymnick
autor
4. kvě 2013

@blahova_andrea Tak tuhle diskuzi jsem opravdu nezaložila, nick jsem si založila dneska. Tak chtěla jsem se zeptat ale když vám opravdu tak vadí že jsem se zeptala tak se omlouvám. Na koníka jsem v poslední době nechodila ani pod svým nickem protože atmosféra je tady opravdu zvláštní. Tak na schledanou.

anonymnick
autor
4. kvě 2013

@blahova_andrea Mimochodem, přesně to, že jste mě poslaly do háje jste udělaly, takže děkuji 🙂

leniiis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leniiis
4. kvě 2013

@anonymnick hele víš co? a i kdyby tě do háje poslali. Tady nejsi na webu modrá milenka nebo tak něco..pořád je to tu web o dětech..at si říká kdo chce co chce...

verusak87
4. kvě 2013

@anonymnick Já nejsem vdaná ani rok a jsem hrozně šťastná a manžela nadevše miluju. Přesto se občas do někoho zakoukám. Myslím, že je to úplně normální, jen musíš vědět kde jsou hranice. Tím, že se vdáme přece neoslepneme a hezkého chlapa si všimneme. 🙂

naomi6
4. kvě 2013

Když zakladatelce diskuse nevěříte, tak proč na to vůbec reagujete? Já taky moc nechápu, proč ses do něj tak zakoukala, když doma vše funguje, ale stát se to asi může. Snažila bych se mu vyhýbat a zaměstnat se něčím jiným, než na něj myslet.

kocicinka
4. kvě 2013

@anonymnick Hele, já jsem vdaná 7 let a během té doby jsem byla zamilovaná do jiného muže 3x. Podotýkám, že pouze platonicky. Svého manžela bych nikdy neopustila, nikdy bych mu nemohla ublížit. Je neskutečně hodný a obětavý a jen pro nějaké poblouznení? To mi za to nestojí. Takže nastoupilo racio to to řeklo jasné "ne". Ale stát se to může a stává se to často. Jsme přeci jenom lidé a po x letech denodenního soužití už ta chemie prostě vyprchá. Ale pro mě je manželský slib celkem dost závazný, takže jiného muže nemám a mít nebudu, alespoň po dobu trvání našeho svazku 😉

anonymnick
autor
4. kvě 2013

@leniiis Já se divím, že tě baví zabývat se tématem kterému nevěříš 🙂

anonymnick
autor
4. kvě 2013

@kocicinka Já to vidím stejně 🙂 Už jenom z toho že na někoho jiného myslím mám výčitky a muži bych taky nedokázala provést něco tak strašného kvůli nějakému chvilkovému pobláznění, které snad pomine. Jenom pořád nevím, jak si ho vyhnat z hlavy!
@naomi6 Já jsem to možná trošku zidealizovala, doma sice všechno zásadní funguje, ale určitě se najde něco co ne, nejsme žádná rodina z reklamy 🙂

veru324
4. kvě 2013

@anonymnick myslím, že můžeš být v klidu. Taky se platonicky dokážu zakoukat a u jednoho člověka třeba vím, že ať ho potkám po x letech, budu pořád platonicky zakoukaná :D Vzhledově přesně můj typ, je tam prostě chemie a fyzická přitažlivost. Tím to ale končí...vím, že v reálu by byl pro mě naprosto nepoužitelnej, navíc přítel je pro mě ten jedinej, vím proč jsem právě s ním a nechci nic měnit....pokud to člověk udrží jen v té míře myšlenek atd., tak proč ne. Je to stejné, jako když se ti platonicky líbí x let nějaký herec 🙂

anonymnick
autor
4. kvě 2013

@veru324 No první uklidňující reakce, děkuji 🙂

lace
4. kvě 2013

Tak já jsem asi jedna z mála, která se zakoukala i jinde, a to má doma milionovýho chlapa. Mám jednoho bývalýho spolužáka, kterýho kdybych potkala, tak vím, že jsem v háji. Je tam prostě ta chemie, která u manžela za ty roky už vyprchala☹ Jsme spolu 8 let 2 roky jsme spolu nespali☹ A když jsme spolu byli 2 roky, toho spolužáka jsem potkala, párkrát jsme se sešli a málem jsme spolu skončili v posteli. Já to tedy na poslední chvíli odpískala a utekla jak malá holka a od tý doby jsme se neviděli, ale není snad den, abych si na něj nevzpomněla...

priorita
4. kvě 2013

@lace já tomu říkám...stejně Tě to jednou dožene. Mám hodně podobný příběh...svůj ...bohužel ☹ ikdyž ...můj manžel je hodnej, ale miliónovej...to asi ne ☹

novynka
4. kvě 2013

taky jsem jeden čas v tomhle pěkně lítala... s přítelem mi 8 let nic nechybělo, nicméně u jiného to jednoho krásného dne zajiskřilo, a ač jsme se oba (s tím novým) snažili sebevíc se sobě vyhýbat, nepsat si atd., nešlo to... byli jsme do sebe tak pobláznění, že jsem bývalý vztah ukončila a ten nový přítel je nyní mým nejlepším manželem pod sluncem... jsem ráda, že jsem tehdy nebyla dost silná a nerozhodla se i přes tu zamilovanost jinde zůstat s bývalým... nicméně, být tebou, asi bych se pokusila se do manžela znovu "zamilovat", jestli to takhle jde říct, třeba vyrazit sami na dovolenou a tam si připomenout, co na něm tolik miluješ... já, v době, kdy jsem se plácala v trojúhelníku, už ani o tohle zájem neměla... jo, a taky je samozřejmě důležité nejdřív zjistit, jestli je tvá zamilovanost oboustranná! ;)

sheeni123
5. kvě 2013

Stane se to úplně normálně, jak tu už někdo psal, že se vdáme, neznamená, že oslepneme. Důležité je si uvědomit, kdo a co je pro tebe v životě důležité, platonickou lásku nevyhledávat, neb by se to v klidu mohlo zvrhnout... Já jsem vdaná, šťastná a spokojená, ale to neznamená, že jsem nikdy nemyslela na žádného jiného chlapa 😉 A že se to stá nemůže, to je opravdu názor jen někoho hodně mladého a nezkušeného, takže si z těch špatných reakcí nic nedělej 🙂