Zapomněl na první výročí

13. kvě 2022

Ahoj, vím, že je to jenom drobnost, ale i tak mě to včera zamrzelo. Včera jsme s přítelem měli první výročí vztahu, takové naše určené datum. Teďka ten první rok jsme si to tak jako připomínali každý měsíc, nikdy nezapomněl, vždycky mi přinesl kytičku, já jemu nějaké kokino třeba. No a na včerejší opravdové výročí prostě zapomněl a jakože normálně to přiznal, když jsem mu já dávala dáreček. Vím, že toho má teď hodně, oba máme, potkali jsme se včera doma až v 9 večer.. ale i tak.. ani tu kytičku.. nebo kdyby třeba řekl, že to oslavíme o víkendu nebo tak.. nebo bychom si aspoň spolu sedli a pustili film.. jenže on šel pracovat, a tak jsme se zas potkali až v posteli a šli spat. Já jsem včera nechtěla dělat nějaké scény nebo se v tom vrtat, byli jsme oba unavení a tohle by nám rozhodně neprospělo, navíc jsem viděla, že i jemu je to asi líto a stydí se trošku, tak jsem ho nechtěla trápit. Ale prostě mě to hrozně mrzí a nějak se přes to nedokážu přenést i když nakonec o nic nejde. Naopak je to posledních pár týdnů naše úplně nejlepší období.. a zase - tím spíš mě to včera prostě zamrzelo, no. Tak co myslíte, mám to dneska ještě řešit nebo už to mám prostě nechat být?

dianemash
13. kvě 2022

Nehrotila bych to, ale řekla bych mu v klidu zpětně že tě to zamrzelo a že bys byla ráda, kdybyste si to nějak vynahradili

emillyhk
13. kvě 2022

Kdyby zapomněl na narozeniny, to bych byla naštvaná. Ale výročí nás nechávají v klidu. Já bych to neřešila, určitě bych to nějak nerozmazávala a už vůbec bych mu to nevyčítala. Ale to jsem já, jak říkám, mě by to netrápilo 🤷‍♀️. Pokud tobě je to hodně líto, tak mu to normálně řekni, že chápeš, že toho má hodně, ale že tě to mrzelo, že zapomněl. Snad spolu normálně mluvíte...

elesse
13. kvě 2022

Nech to byt, je to jen vyroci. A jestli ho to mrzi, treba ti sam nejake prekvapeni na vikend nachysta…

autor
13. kvě 2022

jo asi jo. Já si i myslím, že dneska s něčím přijde. Ale jsem prostě přecitlivělá těhule a tak mě to včera tak nějak sebralo :D

krisstina93
13. kvě 2022

Neřešila bych to. Já pravidelně zapomenu na všechna možná výročí, sme rok od svatby a já si ani nepamatovala to datum :D pak nám to připomněla tchýně, jestli sme to slavili a já říkala, že ani nevím, že už je to rok :D

emillyhk
13. kvě 2022

No jo, tak těhotná, to už chápu, že jsi citlivější a přišlo ti to líto 😘 Nech to na něm, třeba ještě překvapí.
@krisstina93 😂 Nám připomíná výročí svatby moje mamka a tchán 😉 A kamarád nám řekl, jak dlouho jsme spolu, nebyli jsme si jistí rokem, kdy jsme začali radit 🙈

levandule_k
13. kvě 2022

Můj muž si data výroční nepamatuje. Říkal mi to hned na začátku, že mu mám data, co chci slavit připomínat. Mně to třeba nevadí, ale spoustu žen má rádo překvapení a berou to jako důkaz lásky, že si na ně vzpomněl.
Takže u nás je to tak, že řeknu blíží se výročí svatby a zeptám se, budeme to letos nějak slavit? Ve výsledku si třeba si jen pustíme doma film a objednáme pizzu, nebo zajdeme do kina, ale tohle děláme i bez výročí. Kdybych řekla, že očekávám kytku, tak mi ji manžel koupí, ale já moc na kytky nejsem, to radši dobrou večeři než velký pugét.
Pokud dneska nepřijde s kytkou sám od sebe, tak mu řekni, že by jsi ráda oslavila výročí vztahu a dostala ráda kytku, šla do kina, na večeři, prostě to, po čem toužíš. Někdy to chlapům nedochází a musíme na ně fakt polopaticky.
PS. Myslím si, že s něčím přijde sám s něčím dneska, když na něm bylo vidět, že se stydí.

bara88
13. kvě 2022

Tvl slavit každý měsíc výročí a byt naštvaná že jednou zapoměl ?takové starosti bych chtěla mít🙂

autor
13. kvě 2022

@bara88 nehodlame v tom slaveni kazdy mesic pokracovat.. to jen ted ten prvni rok, nevim, prislo mi to hezky a kdyby zapomnel jakykoliv z tech predchozich mesicu, tak je mi to uplne fuk a neresim to vubec, nejsem blazen. Ale rok je prece jen proste prvni opravdove vyroci, ne? Tak jsem asi prirozene cekala, ze to oslavime. Tak nebud hned neprijemna, takhle po ranu :D

Ale jak rikam, verim ze dneska s necim prijde. Tak jsem si asi potrebovala jen trosku pofnuknout, to je vse. Diky za nazory, zeny🙂)
@krisstina93
@levandule_k

bara88
13. kvě 2022

Po ránu? ráno už dávno není🙂

barmil
13. kvě 2022

Není důležitější, že se o vás stará, je dobrý partner, budoucí tata, máte kde bydlet, co jíst? Jako když jste spolu rok a už jsi tehotna, tak má asi dost jiných starosti, než výročí. A že si s Tebou pořídil dite je podle mě větší "důkaz" lásky, než nějaký gesta na povel v daný den.

merope
13. kvě 2022

Kamoška mi říkala, že jako těhotná dokázala brečet i u mláďátek ve zprávách TV Nova 🙂. Přišlo mi to na hlavu postavený - dokud jsem nebyla těhotná 😀.

jako_mala_holka
13. kvě 2022

@merope já minulé těhotenství brečela u reklamy na džus 😅

malenka3
13. kvě 2022

Aha, těhotná, tos měla napsat hned 🤣
Chlapi to mají prostě jinak, smiř se s tím a nebudeš příště tolik zklamaná, i když hormony dělají své. Pokud chceš mít jistotu, že nezapomene, tak mu to předtím nenápadně denně opakuj. Ještě lepší je na to neklást takový důraz, jsou mnohem důležitější věci k řešení. My doma žádná taková výročí neprožíváme, takže se o tom normálně i bavíme, jakože "hele, budeme mít ve středu výročí, to bysme si mohli dát super večeři" třeba. Nehrajeme hry typu "schválně, jestli si vzpomene" nebo "to jsem zvědavá, jestli něco dostanu".

emillyhk
13. kvě 2022

@merope Kamarádka vyprávěla, že se rozbrečela, protože se brambory nevařily dost rychle 😂. Já pokaždé obrečela vánoční reklamu na Nutellu 🙈😂

andulka007
13. kvě 2022

Těhotná? chápu, to mě mrzelo i když byl unavený z práce a nechtěl si povídat a jen usnout ..🤣🤣Bych to neřešila my ani žádný datum nemáme .. ani nevíme od kdy jsme spolu .. někdy v létě 🤣🤣 .. ani svátky neřešíme .. letos i narozeniny jsme slavily až po 3 dnech .. Nebyl čas 🤣 teď slavíme jen naší princeznu ..

trolingproradost
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jane46
13. kvě 2022

@malenka3 U nas je to... Hele, budeme mit vyroci, musime k nam nahnat babicku, at hlida deti a my muzeme vypadnout ven snist nejaky dlabanec ci si dachnout v kine 😅 Spolecny plan mesic dopredu s propustkou od rodicu 😆 Na romanticka prekvapeni neni prostor 🤷

malenka3
13. kvě 2022

@jane46 to jste na tom ještě líp než my 🤣 U nás je to "hele, budeme mít výročí, tak si uděláme dobrou večeři a až uspíme děti, tak to rozjedeme 🤣"

vladenkamaminka
13. kvě 2022

Chová se k tobě hezký? Jsi s ním šťastná? Tak si to nekaž drbaním do něj... Chlapi to mají prostě jinak a na datumy hlavu nemají... Já jsem narozena 7.7. a jeden můj přítel si musel to datum psát na ruku vždycky pár dnů před tím...

elekthra
13. kvě 2022

Chlap si napsal všechna důležitá data do kalendáře s ročním opakováním 😆❤️
Má větší přehled než já, 24hod dopředu mu vždycky přijde upomínka (notifikace) 😅😍

volodka162
13. kvě 2022

Jsme spolu už teď téměř 18let a občas neví kdy mám narozeniny a před 3 týdny bylo výročí svatby a došlo mi to když jsem byla na rehabilitaci a koukám na lístek na zapisování dalších termínů a říkám si...že mi to něco říká...jo aháá, datum svatby 😀 Jo, na počátku vztahu jsem asi to taky tak nějak řešila, ale není to tak důležité jako vztah jako takový. Jinak máme společný kalendář kde si píšeme různé věci, takže mám zapsané i výročí chození i svatby, takže.....pokouším se nenááápadnou formou mu to sdělit takhle 😀

merope
13. kvě 2022

@elekthra Můj chlap si takhle dal upomínku dva dny předem, aby ještě koupil dárek. Pípla mu upomínka a hned mi popřál 😀. No a pak za ty 2 dny už zapomněl 😀.

g_m
13. kvě 2022

Zapominam na vyroci, jednou jsem i zazdila manzelovy narozeniny 😂 Darek jsem mela, ale moc nesleduju, ktere je datum a proste jsem to zapomnela. Svet se nezboril, jsme spolu 17let a opravdu se z techto věci nehroutim, protoze vim, ze me miluje i bez kytky ke dni matek, vyroci apod. co se tady ve velkem hroti 🙈🙊

drep
13. kvě 2022

@merope hele, já jsem holka ošlehaná životem a svou prací (kde bych přesně vyjmenovala těch pár pacientů, které jsem oplakala ač jsem byla účastna kvantu tragédií), ale pravidelně pláču u všech reklam se stařečky (letos pilsner urquell), reklam na unicef, doběhu dostihů a obecně finále sportovních klání (dojetí ), když někde zazní česká nebo francouzská hymna a například film Bio Ráj proslzím prakticky kontinuálně

lenickakl
13. kvě 2022

Aby nebylo zaroven posledni, kdyz budes hrotit takovy blbosti.

autor
13. kvě 2022

nekterym vam dekuju za povzbuzeni, nektere jste podle me uplne zbytecne hnusne, ze @lenickakl 🙂) byla jsem z toho rano plna emoci, uz me to preslo.

kitycat
13. kvě 2022

pre man je to cele divne...kazdy mesiac kyticka, cokocka..babo na ceste, vela prace a este ti aj sam prizna ze uplne zabudol. A ty mu to chces zase vycitat? Ako taka skolacka laska bez darceka nie je vztah...aby vam ta laska neopadla tak rychlo ako prisla..

jedine ze sa poznate uz z davnejsia by som pochopila tak rychle mimi

cherie24
13. kvě 2022

@andulka007 tak to máme stejně, taky nemám tucha, od kdy se to teda počítá jako vztah. Chápu výročí svatby, tam je to jasné, ale jak to určit u vztahu? 🧐 Tak chvíli se randí, případně dělá něco jiného 😄 a pak to přejde ve vztah, ale kde je ta hranice mezi kamarád taky rád nebo ještě cukrujeme a teď už spolu chodíme? 🤔 Mě se minule někdo ptal, jak jsme spolu dlouho a mě došlo, že vlastně fakt nevím, s těma dětma nějak nemám přehled o čase, natož řešit nějaké výročí. My jsme rádi, že se večer sejdeme na gauči. 😄

andulka007
14. kvě 2022

@cherie24 přesně tak .. taky jako jestli od prvního rande nebo první pusy ..🤣 nebo jestli si nějaký pár řekne tak a ode dneška spolu chodíme .. nevím .. takže nějaké výročí u nás neexistuje .. vždy když se někdo ptá říkáme budeme xy let ale jako nějaký aby jsme šli na večeři nebo dárky .. to není no .. a asi nejsem ani ten tip abych to nějak hrotila protože jak říkám .. jsem ráda že si vzpomenu na narozeniny ..