Žárlím na přítelkyni svého exmanžela.

6. led 2020

Mám takový problém s exmanželem spolu máme 2 děti syn 10 let a dcera 8 let máme je v střídavě péči takže jeden týden sou u mě a druhý u exmanžela. Který si před pár měsíci našel přítelkyní problém je v tom že si štrašne rozumí s mými dětmi že začátku jsem byla ráda že spolu mají dobrý vztah ale poslední dobu hrozně žarlim. Přijde mi že děti mají radši jí něž mě, bere je na různé vyletí, do kina, do divadla, do zoo atd ja na to nemám peníze takže je takle nemůžu brát. Ona se s nima učí jenom že ja na to nemám čaš, děti jí dokonce začali říkat sami od sebe mami když jsem to šlyšela tak jsem byla úplně hotová 😰.

sudylichozrout
19. led 2020

Soud ti to zamitne. Diky bohu.

hankaviki
19. led 2020

Upřímně.. Ty to fakt nevidíš, že to děláš blbě? že to děláš jen ze vzteku? Jsi troll, který zkouší, jestli se tě budeme zastávat jen kvůli tomu, že tu vystupuješ jako ženská a budeme tu hanět otce dětí?

autor
19. led 2020

@sudylichozrout tak pár měsíců nebo let počkám dokut si nevyřidim dluh a potom návrh podám já.

somalicats
19. led 2020

Kdyby ti na detech zalezelo, tak se s ex domluvis na tom, ze dokud budes makat od nevidim do nevidim, bude mit deti u sebe a ty s nimi budes travit volne vikendy. Deti budou spokojene, ze maji oba rodice. Takhle maji jen tatu a sousedku, a to jen kvuli tobe.

somalicats
19. led 2020

Za par let uz bude soud brat nazor deti v potaz, takze pokud u soudu reknou, ze k tobe nechteji, budes mit smolika.

denny27
19. led 2020

Zavři sousedku do sklepa a začni se o ty děti starat ty😀
Teď už i já mám pocit, že jsi fakt troll.... já bych se ani nedivila, kdyby otec požádal o svěření dětí do výhradní péče. Nechávat půl dne děti samotný doma, to chce opravdu velkou kuráž

sudylichozrout
19. led 2020

A soud jej akceptovat vubec nemusi, protoze deti nebudou mit zajem a on prihledne k jejich nazoru.
Proste sis chtela zasukat mimo, tak si nes nasledky se vztycenou hlavou a nedelej exmanzelovi naschvaly.

pavca1982
19. led 2020

Já myslím, že jediná vhodná odpověď je: ,, Dělej si co chceš." Netřeba další diskuze.

codal
19. led 2020

Já chápu, že tě tahle situace bolí a trápí. Kterou mámu by to nebolelo. To, že jsi udělala chybu, víš, těžko se to dá vrátit zpátky, teď je ale důležitý se k těm následkům postavit čelem, aby tím děti trpěly, co nejmíň. Tvým dětem je díky tomu všemu líp u táty, jeho přítelkyně se o ně stará, mají na ně čas, ty jsi hodně zaměstnaná a nemáš na ně čas. Já chápu, že se snažíš zaplatit dluh, je to přeci jen existenční zátěž. Ale tvoje děti by ti neměly trpět. Zkus spolknout své vlastní ego a nech je se rozhodnout, kde chtějí bydlet. Ty se dáš dohromady a nakrasno se to pak může zase změnit, ale teď by pro ně bylo nejlepší žít s tátou. Ty s nimi čas stejně netravis, musí je hledat sousedka, která může být stikratz fajn a může skvěle varit,ale není to ani máma a ani táta. Oni potřebují tebe a tátu a vlastně teď nemají pořádně ani jednoho. I když tě to pochopitelně bolí a trápí, že tvoje děti nechtějí být s tebou, ale tady teď opravdu nejde o tebe. Ty budeš mít čas splnit si své povinnosti a jednou za 14 dní (nebo podle pracovní situace) si uděláš volno a plnohodnotně se svými dětmi strávíš cas. Věřím, že by to i vaše vztahy mohlo napravit, protože takhle, když jsi s nimi pár hodin a stejně nemáš čas s nimi ani napsat úkoly, je to o ničem. Takovéhle rozhodnutí je samozřejmě hrozně těžké, jsi máma a věřím, že je máš ráda, tak jim to dokaž. Dej přednost jejich potřebě před svou, jejich vůli před svou, na nich teď hlavně záleží a ty jako správná máma bys na to měla myslet. Nemusíš se jich vzdát, můžeš se s nimi vídat, domluv se s exmanzelem a v době, kdy budeš mít čas, můžou přijít za tebou, ale potřebuji mít stabilní zázemí a domov a to u tebe v tuhle chvíli bohužel nemají. Trochu mi přijde, že ty to nechceš hlavě dovolit, aby je neměl tvůj bývalý muž a jeho žena, opravdu mysli na své děti a ne na sebe!!! Držím pěsti, ať se vaše vztahy srovnají a ať jsou hlavně děti šťastné ❤️!

barulina
11. únor 2020

@caverina pritom od ni stacila jednoducha odpoved. Z ni si nic nedrlej. Naprosto chapu, ze te to boli. Zkus to detem narovinu rict co?