Ze dne na den řekl: Končím. Zažily jste něco podobného?

safrana
21. dub 2013

Ahoj holky, zajímají mě vaše zkušenosti a názory, protože já sama už tomu nerozumím. S manželem jsme spolu 9 let, máme 2,5 letou holčičku a náš vztah byl vždy skvělý. První velké trhliny nastaly po narození malé, kdy jsme hlavně ze začátku byli oba hodně nervózní, nevyspalí a často nevěděli, kudy kam. V poslední době jsme se občas pohádali - většinou to začalo kvůli hlouposti. Z pár vět se ale najednou stalo spoustu hodin křiku, slovního útočení, odcházení a zase vracení se. Vždy jsme to ale dokázali ustát, odpočinuli jsme si z hádek a pak zase fungovali v pohodě dál. Po poslední hádce řekl manžel, že končí. Od té doby mi tvrdí, že vztah se mnou už nechce. Zatímco já brečím, on je ledově klidný. Jako rodina fungujeme - chodíme na procházky, povídáme si, žertujeme s malou; jakmile ale dojde na nás dva, je to divné. Manžel se opět spojil s kamarády, které dlouho neviděl a zdá se, že se ze dne na den rozhodl vyrazit jinou cestou. Je to vůbec možné - v jedné chvíli říkat "miluji tě" a v druhé "už tě nechci"? Zažily jste něco podobného? Jak to dopadlo? Jak a díky čemu jste to zvládly?

jezuras
27. črc 2013

@tarra27 děkuji moc za podporu, věřím, že i ostatním pomůže, co jsi napsala. Já ale stále manžela miluji, je to pro mě dosti těžké uvědomit si, že je konec. Nejsem schopná cokoliv dělat, stále brečím. jak jsi psala na začátku i ty, dokonce jsem uvažoval, že vše vzdám, Nejde to, mám dvě dcery a ty mámu potřebují, ale i tyto myšlenky mě napadly. Mám bohužel moc bolesti v srdci. Děkuji. 🙂

tarra27
27. črc 2013

@jezuras nemáš vůbec zač...naprosto tě chápu...ale je třeba si uvědomit, že nejsi něco mín než on...a doprošováním ho akorát odradíš...on musí získat pocit, že už ho neuháníš, že ses s tím smířila...je si tebou jistý....musíš si uvědomit a říct, ty jo, ta jezuras je ale fajn ženská....a to nebude hned....a hlavne nesmíš dolejzat....nedělat naschvály, ale snažot se ve vztahu musí hlavně chlap....jinak štatsná nebudeš...a přece se nebudeš nikoho doprošovat....

a nemysli si, porodila jsi mu dve nádherne dcery, máte minulost a byt delá, že to pro neho nic není, je to nesmysl....tohle vás pojí stále a máte něco odžito....a to nejde ze dne na den vygumovat...

nech ho být, nikde není napsáno, že spolu dál nebudete....třeba za půl roku přijde s prosíkem....dech mu čas..

a pokud nepřijde, vše přebolí a bude jiný....ale nemysli si, on se taky nebude chtít dívat na to, jak mu cizí chlap vychovává jeho holčičky...a i kdyby jo, tak to za nic nestojí a neboj se, že nebudou lepší zítřky .)

tarra27
27. črc 2013

@jezuras a pamatuj, že pokud ho budeš prosit, je to cesta do pekel....nebudeš ho bavit a skončí jinde....

žádná prosíky a hlavu vzhůru....je to těžké, ale on musí pochopit, že jsi bezva ženská....a že by byl hloupý, že si tě nechá utect...

dbej o sebe, vypakuj ho nebo se odstehujte a domluv se, kolik bude platit..nedelej mu ale naschvály...a řeš s ním od ted jen deti...a žádný svačiny do práce, proste si sednete a řekni, já už toho mám taky dost, v klidu.....a domluvte se....přece nebudeš čekat, kdy ti milostive vyhodí nebo odejde......a ne kdyby přišel že ho hned vezmeš zpět....to by si myslel, že jsi to na něho hrála....chvíli to potrvá, ale fakt se snaž dát dokupy....zamakej na sobě....

kristyn.g
29. črc 2013

@lenicka07 a je to, dneska mi po SMS napsal že mě nechce víc zraňovat takže to ukončuje definitivně!!!! 😢 😢 😢 byla jsem s maminkou když jsem to četla, tak mě podpořila. Ano jsem pro něj až moc dobrá... 😢 😢 😢 bolí to, mam ho všude, naploše, v heslech, v práci, doma všude! asi umřu! tak to bolí 😢 😢 😢 Bolí.... Teď ještě nemůžu být na netu, takže si tady ani nemužu s vama pokecat... doufám že to zvládnu jako vy ostatní !

kristyn.g
29. črc 2013

@jezuras jsem na to stejně, tolik tolik tolik ho miluji 😢 😢 😢 nemohu uvěřit že je konec, drž se, musíme přežít!

codal
30. črc 2013

@kristyn.g je mi to hrozne lito..ale jako ukoncit to po smsce,to je fakt hrdina:-/ ted te ceka moc tezke obdobi,budes plakat,budes se bat,ale ty to zvladnes a vyjdes z toho jako vitez,ztraci jen on!Znam vsechny tve pocity,mam to za sebou..nebud hlavne sama,to je ma jedina rada!Myslim na tebe,drz se...

kristyn.g
30. črc 2013

@codal Jsi moc hodná! ☹ dneska jsem se hroutila v práci, podlamovala se mi kolena, dokonce se mě ředitel přišel zeptat jestli nechci volno... to jsou takové návaly, strašně silné ☹ Nečekala jsem, že to bude až tak... Nechápu to, po sms.... to byla taková ta jeho momentální nálada, prostě mi to měl potřebu sdělit hned asi. Hrozně mě štve že já jsem tak v háji a on je na koni, v pohodě... Ještě mě ubíjí ten pocit že ho potřebuju, že potřebuju toho svého hodného manžela aby mě utěšil, aby mě pochoval.... a to je to co mě strašně drtí... Stále tomu nemůžu uvěřit... Navíc mám dovolenou, nevím s kým tam pojedu, měli jsme tam jet spolu... mam to zaplaceno a nedá se to vrátit a nikoho kdo by jel se mnou jsem nesehnala ☹ v neděli se vracím k němu domů, doufám že nevymyslí další podraz, jako že mi sbalí a vykopne mě... Když se zvládne rozcházet s manželkou po sms, tak věřim že je schopen všeho...

kristyn.g
30. črc 2013

@jezuras držím palce! to musíme zvládnout!

lenicka07
30. črc 2013

@kristyn.g Víš co, je to od něj ubohé, že se takhle chová a takový člověk si nezaslouží abys pro něj brečela. On moc dobře ví jak ho miluješ a dělá mu asi dobře když vidí jak se trápíš. Ty pro něj děláš první poslední a on tě jen sráží na zem. To není ten pravý partner pro tebe. Ale jinak bacha na to, obětovat se pro svou drahou polovičku je cesta do pekel, dělat vše jak chce on, mít ho všude, myslet jen na něj a dávat mu to stále najevo. To se může druhému taky lehce zprotivit, i když je to myšleno se vší láskou. I sladkého se člověk přejí, všeho je třeba "dávkovat" s mírou, být tomu druhému trochu vzácný atd. Neudělej podruhé stejnou chybu. Jinak na dovolenou sebou můžeš vzít přece kohokoliv, určitě se někdo najde, rodinný příslušník, kamarádka atd. Snad jsi se pro manžela neobětovala natolik, že ti nezbyla ani žádná kamarádka? Držím ti moc palce ať to zvládneš, určitě si najdeš někoho kdo si tě zaslouží víc.

codal
31. črc 2013

@kristyn.g ja jsem se v praci taky hroutila,nastesti me holky podporily a deti byly skvele.Volno jsem si ale nakonec vzala,bylo potreba..a kde ted bydlis?Vy uz nebydlite spolu..Hlavne az tam pojedes,bud hrda,neplac,nepros,vem veci a odejdi..nepotrebujes ho,jsi krasna a samostatna zena a jako takovou te musi videt odchazet..ubozak!

titanie
31. črc 2013

Ahojky holky,byla jsem na tom podobně...Je už to sice déle,ale když jsem si tak pročítala tuhle diskuzi,zase jsem se vrátila zpátky v čase.Mě chlap opustil,spíš teda vyhodil na ulici s měsíčním dítětem.Přijela jsem z Brna od mamky,kde jsme byly s malou a kam už mi psal nějaké zmatené smsky,že mě nemiluje(podotýkám,že než jsem odjela,loučili jsme se a vykládal,jak mě miluje) a byly nachystané dvě tašky u dveří-když jsem se ho zeptala,jestli někam jede,řekl mi-ne ale ty jedeš...Měla jsem jen auto,korbičku od kočárku a měsíc jsem přespávala u kamarádek,než mi pomohl otec...BYlo to zničeho nic-nějaké problémy sice byly už když jsem byla těhotná,ale připisovala jsem to blížícímu se mimču a našemu nízkému věku-oběma bylo 20....Trvalo mi několik let,než jsem se z toho úplně dostala.Byl to šok,měla jsem problém přijmout malou,budila jsem se s pláčem v noci,měla noční můry a když jsem se probudila,zjistila jsem,že realita je ještě horší...Ale čas všechno zahojil...POstupně jsem se dostala ze všeho,a dnes můžu říct,že s ním docelay dobře vycházím...Ale chtělo to čas-hodně času..Všm přeji hodně sil...Možná to zní jako hloupá fráze,ale čas všechno zahojí...

kristyn.g
1. srp 2013

@lenicka07 ahojky, děkuji za podporu! On mi právě vyčítá že jsem na něj byla zlá... Jenže být zlá právě znamená nenechat si vše líbit ☹ Přitom co jsem překousla já, jaké "ponižování" by nesnesla žádná jiná... ☹ Stydím se za to... vím že co prožil bylo těžké, je mi to hrozně líto a ráda bych mu pomohla.. Je to složitější. Přátele mám, mám jich dost. Lidi mě mají rádi, proto vidím že když jsem teď v pr.... tak se mi to vrací a nabízejí mi pomocnou ruku i lidé kteří by se o mě vubec zajímat nemuseli... Je to těžké... Možná převládá ten strach.. zoufalství ze ztráty "jistoty" manželství, budoucnosti, bydlení... ted budu muset na ubytovnu zaměstnavatele ☹ Jsem bez bydlení, bez vidiny budoucnosti, bez partnera ☹ posledních 10 let jsem byla sama asi 2měsíce dohromady... Mám strach že zustanu sama ☹ už na začátku tohoto vztahu jsem měla strach že mě jednou opustí, že je to zbytečné se "párovat", teď už ten strach nejspíš nikdy nepřekonám i do budoucích vztahů ☹

kristyn.g
1. srp 2013

@codal já jsem na týden u mámy, měla to být jen pauza, jen oddych, který si po pár dnech rozmyslel a ukončil to definitivně přes SMS - ubožák... Od té doby bez kontaktu. V neděli se vracím zpátky k němu... musíme domluvit to bydlení, jak to bude teď se zaplacenou dovolenou (nesehnala jsem kdo by tam se mnou jiný jel)... každopádně plánuju být krásná a silná... žádné slzy a prosení se...

kristyn.g
1. srp 2013

@titanie to je strašné... taky než jsem jela k mamce tak jsme se loučili s polibky a s tím že mě ještě miluje a bude to dobrý... a pak mi poslal fakt hnusnou sms a jestli přijdu v neděli k sbaleným taškám, toho se bojim...

kristyn.g
5. srp 2013

@titanie tak se stalo něco horšího, v pátek jsem si jela pro nějaké věci a on mezi tím co jsem nebyla doma vyměnil zámek ve dveřích... tim to ve mě definitivně skončilo. Promluvili jsme si o tom po telefonu, promluvili si o tom co bylo špatně a domluvili se že budeme teď pracovat každý na sobě. Bylo to tvrdé řešení ale děkuji za něj - ušetřilo mi to měsíce "truchlení" a doufání... Téměř okamžitě jsem přestala truchlit, doufat a vůbec jsem si uvědomila že tohle fakt nechci a také že se musím postavit na vlastní nohy aby se mi tohle už nestalo, jsem v klidu. Dokonce jsem zažila v neděli docela příjemný flirt, ale teď se budu věnovat sobě...

lenicka07
5. srp 2013

@kristyn.g Ahojky, čtu teď to pokračování a je dobře že sis v tom udělala jasno. Možná sis předtím přes "růžové brýle" nedokázala všimnout, jaký opravdu je. Opravdu si myslím že si tvoji lásku nezaslouží, čeká na tebe někdo lepší, netlač na pilu a ono to určitě přijde. To co píšeš ve svém posledním příspěvku je krok správným směrem a na tebe se taky usměje štěstí 🙂

jezuras
6. srp 2013

@kristyn.g Ahoj, moc ti přeju, jak jsi se vyrovnala s touto situací, já nemůžu, máme dvě dospívající holky a tak je to o to horší, Já ještě pořád brečím a myslím na něj každou volnou chvilku. Nově si píše s nějakou jak říká kamarádkou a to mě také nepřidá. Bydlí u mě a nemám to srdce ho vyhodit, pořád asi doufám. Vím, dělám hloupost, stejně mě opustí a pujde za jinou, chce prý něco jiného. Zatím je situace nějaká divná, já ho miluji a nemohu jinak.

chesterbloom
6. srp 2013

To je těžké, ženy málokdy dovedou myslet sobecky na sebe.... máme v sobě něco, co má přirozeně sloužit druhým, i když to občas bolí :( ppředevším od těch, které milujeme...

holky, čtu tu moc silné příběhy a doufám, že budete všechny ok :(

kristyn.g
6. srp 2013

ahoj, pisu z mobilu. Stalo se neco zvlastniho. Vcera jsme se setkali a bylo to uvolnene a nenucene. Myslela jsem ze budu chladna, nebo smutna ale pripadala jsem si tak silna, krasna a hrda jako nikdy. V byte sundal svatebni kalendar, pry mu bylo smutno, obletoval me a byl ze me uplne hotovy! Meli jsme mezi sebou uplne magnetickou bouri! Byli jsme pak na veceri a mluvili o svich snech. Pry byl i na kafi na ktere ho pozvala na ulici nejaka holka a pry celou dobu myslel na me... No co myslite, vola mi, pise, obletuje... Vysvetlili jsme si toho hodne. Situace predtim byla neudrzitelna. Moje zavislost, jeho neschopnost se prosadit. Rekla jsem mu ze chci zit podle sebe a ze se k nemu nehodlam vracet, i kdyby ne hned a ne do stejne vody. Zjistili jsme ze jsme se moc upinali na to co se ocekava, jako dite, dum, a kaslali jsme na sve vlastni plany, nebyli dost tolerantni. Ja jen vim ze se musim upevnit sama v sobe. A budu stastna s NIM i bez neho. Tomu necham volny prubeh, on at si vyzere co si navaril. Ted jedu z vyborne masaze, kterou jsem si roky pouze prala a za tyden jdu zas, a jsem stastna. Holky prestante se upinat na neho, to je to co to zabiji, zacnete si plnit vlastni sny.

codal
7. srp 2013

@kristyn.g přišla jsi na to brzo, gratuluju..jsi skvělá a silná ženská, jen tak dál🙂...
Já se dnes vrátila z Řecka z workcampu (pomáhala jsem v kuchyni na řeckém dětském táboře). Prožila jsem tam krásný letní románek, letní dobrodružství, které tam začalo a i zůstalo...vím, že tady doma (v reálném světě) bychom se nikdy nepotkali (ačkoliv je to Čech), zřejmě bychom si tady neměli co říct a asi bychom spolu ani nikdy nic neměli, jsme každý úplně jinde, ale tam to bylo možné, protože tam byl úplně jiný svět, jiná pravidla, řešili se tam v podstatě jen základní lidské potřeby a to na tom bylo úžasně osvěžující... byl to svět bez vážných problémů, velkých povinností, takže jsem si konečně mohla pořádně odpočinout a užívat si života plnými doušky...nádherný měsíc, skutečně, něco takového jsem asi opravdu potřebovala....sice je mi te´d trochu smutno, že jsem se muselo vrátit zpět domů, byl kapku tvrdý pád zpět do reality, ale ti lidé a čas strávený tam mi dali takovou sílu a naději, že věřím, že mi začíná krásný nový začátek..start v řecku se opravdu vydařil, takže doporučuji... na tyhle prázdnny nikdy nezapomenu, stálo to za to!!!!

kristyn.g
9. srp 2013

@codal ahoj, to ti závidím, to muselo být vážně super! 🙂 Super začátek do nového života 🙂

Dneska jsem se nedostala vlakem domu kam bydlím kvůli popadaným stromům, musel pro mě manžel přijet a přespala jsem u něj... bylo to takové divné, mám pocit že to co bylo se prostě už nemůže vrátit. Vlastně ani nevím co k němu cítím... To co mi udělal je neodpustitelné, a on, prý zatím, mě odprosit nechce, protože taky ještě to necítí že by chtěl zpátky...
Mám pocit že tohle beztak bude mezi námi definitivní konec, ještě včera jsem si myslela že ne, že si dám "oraz" a pak se dáme zase dohromady... Dnes už necítím to co dřív...

codal
10. srp 2013

@kristyn.g nikdy se po takový věci nedá navázat, tam kde jste skončili, nikdy už to pak není to co dřív..s tím se buď musíš smířit a nebo nemá smysl bojovat...

jezuras
12. srp 2013

Ahoj, tak jsem tu znova, nevím, už jak dál. Zjistila jsem, že mi manžel lhal z kamarádky se vyklubala milenka a to už jsou spolu od června a já jsem to zjistila až v srpnu. Přesto ho stále miluji, ta kopretinka je vdaná a už se rozvádí a chce dostat manžela k sobě. Nechce se mi jí ho nechat bez boje, stav se nelepší a je horší. Manžel pořád bydlí u mě a já nedokážu kvuli holkám ho vyhodit, úplně je to zničilo a chtějí, aby to vše bylo jako před tím, než mi manžel řekl, že mě už nemiluje, stále veškerou vinu svádí na mě, že to ukončil, protože jsem mu dávala málo lásky, spíš jí v našem vztahu vidět nechtěl. To co je teď asi dlouho nevydržím, nemůžu jíst, pít, brečím, a tak. Chce prý zatím zůstat, že mu na mě pořád záleží a že mě má rád, ale miluje jinou. Také chce zůstat kvůli holkám, holky ho chtěj doma taky, ale starší dcera je na něj hodně naštvaná, musím ho ještě před ní omlouvat, aby na něj nezanevřela. Nevím, jak se dál chovat, co dělat, prosím poraďte.

codal
12. srp 2013

@jezuras Já bych mu naopak sbalila věci..stejně je to takhle neudržitelný, ty se budeš trápit, manžel tě bude dál podváděta stejně se to rozpadne. Jedině, když ho pošleš do háje a dáš mu najevo, že jsi silná a že to bez něj zvládneš, tak si možná uvědomí, o co přichází a pak je možná šance to zachránit..ale ne takhle, ne teď..to bude chtít čas a hromadu tvé síly, odvahy a energie...a ty ji máš!!! Vím, že ho miluješ, vím, že máš strach, vím, že to bolí, ale teď ty nemůžeš udělat nic než mu říct sbohem... dej mu prostor a čas, aby si uvědomil, co vlastně chce... navíc je potřeba ukázat mu, že jsi hrdá a že si nenecháš všechno líbit...to, co ti provedl, je nejen neomluviltelné, ale hlavně sobecké, je hrozně snadný házet vinu na druhýho a sám si jít postěžovat k milence, to je prostě svinstvo... buď statečná a pošli ho k ledu (i kdyby jen na oko), ať má strach, že o vás příjde..jiná cesta podle mě k záchraně manžeství nevede... moc na tebe myslím a držím pěsti!!!

lenicka07
12. srp 2013

@jezuras Jeho chování je s prominutím hnusný. Myslíš , že je řešení zůstat s ním a vědět, že miluje jinou a trpět jeho avantýry? On se v podstatě rozhodnout nechce, u tebe má zázemí, takovou tu jistotu (co kdyby ho milenka jednou poslala někam??? Takhle to někteří chlapi dělají - o domov a rodinu a jistotu v podobě manželky v podstatě přijít nechtějí a přitom si chtějí užívat s milenkou. Chlap který tě přivede do takové situace, nestojí ani za zlámanou grešli ☹ Můj názor je, že by ses měla na něj vykašlat, nemusíš se s ním hned rozvádět, ale myslím že ti nic nebrání, hledat si někoho jiného. Mrkni na nějaké seznamky, nezávazně pokecej (já se seznámila na Badoo a taky v situaci kdy mi bylo nejhůř, no a dneska jsem vdaná a mám dvě děcka). Takže nebreč kvůli němu a ukaž mu že jsi silná a samostatná ženská. Buď si uvědomí, že tě může ztratit a změní se a nebo si neuvědomí nic a bude dál pokračovat v tom svém chování a pak si tě opravdu nezaslouží. Ale moc nevěřím že by se změnil.

jezuras
13. srp 2013

lenicka07;codal, víte holky máte pravdu, jen je to hrozně těžké, asi jsem mu ublížila, nevím, už co si myslet, ale stále ho miluji on mě již ne, jelikož miluje jinou a nechce si ji nechat vymluvit, je to pro mě deprimující pocit, že již není se mnou, chce ovšem zůstat na holkách mu záleží, ale ničí to i je, že má jinou holkám je 17 a 14 let jsou velké to vím, starší dcera se tím neskutečně trápí. Včera večer mi řekl, jestli má zůstat kvůli holkám, já jsem odpověděla, že když není nic jiného proč by zůstal tak snad asi ať jde, budu to muset zvládnout, já nemohu zatím na jiný vztah ani myslet a to právě protože ho miluji. Moc mi ublížil, ještě jak se o mě vyjadřuje v smskách, které píše té druhé, vím že to není dobře, že to vím, ale musela jsem to zjistit. Stále potřebuje rozmýšlet, jak to prý bude dál. Tahle situace mě ničí víc a víc. Zatím musím vydržet, ale asi se zblázním. Moc mi pomáháte, děkuji.

safrana
autor
13. srp 2013

@jezuras Když jsem tohle fórum zakládala, byla jsem už naprosto v koncích. Topila jsem se ve dvou smíšených pocitech - v lásce ke svému muži a zároveň nenávisti k němu zato, co mi všechno provedl. Díky holkám, které se tady sešly, jsem to začala vidět s odstupem. Šlo to pomalu a hlavně pořád jde jen krůček po krůčku - pravda je však taková, že můj manžel se zachoval jako hajzl. Ten tvůj se teď k tobě chová úplně stejně. Vím, že změna bolí, vím, jak moc je těžké bydlet v bytě, který patřil vám čtyřem a najednou jeden z členů rodiny chce to všechno zbořit a jít za něčím, co není tak okoukané a všední. Přesto všechno mysli teď hlavně na sebe a svoje dcery a pošli manžela pryč. Když tolik touží po svobodě, po jiné ženě, ať za sebou zaklapne dveře a jde. Dělat hrdinu, když ho obklopuje rodina, je hrozně jednoduché, ale postavit se na vlastní nohy chce mnohem víc síly. Ty sama nezůstaneš - máš svoje holky a hlavně velké srdce. Začni dávat lásku sama sobě, dcerám, uvař si něco dobrého, co máš ráda, pusťte si s holkami film nebo někma vyražte - vy si v tuto chvíli zasloužíte péči víc, než muž, kvůli kterému pláčete a trápíte se!

safrana
autor
13. srp 2013

@codal Jsi úžasná! Když si vzpomenu, jak jsi na začátku byla bezradná a váhala jsi... Holky tady ti radily a ty jsi nevěděla, co dělat. Teď je z tebe žena plná síly, která dokáže dávat energii dál a už si nic nenalhává, ale zároveň nezůstala zatrpklá. Super! 😵

wisttit
13. srp 2013

@codal Dlouho jsem ti nebyla a musím napsat, ze jsem opravdu moc rada, jak si vedeš. Jsi moc sikovna a moc Ti to přeju! 😉

wisttit
13. srp 2013

@jezuras A Tobe Jezuras 😉 bych jen chtěla poprat hodně sil. Myslím si, ze ta nejistota, kterou teď prozivas je horší než na první pohled hrozná nejistota. Pisu na první pohled, protože třeba sama zjistíš, ze byt sama není zase takova tragedie. 😉 Tvého muže bych se nejradsi zeptala, proč se a tebou nerozvedl už dávno, kdyz jsi byla tak hrozná a potom si teprve někoho nenašel. Takhle se rozejít, kdyz mám někoho jiného mne pripada opravdu trapne. To dokáže každy. Ale každy hlupák. Asi jsi nebyla tak hrozná, kdyz jste spolu byli tolik let a mate dvě děti. Nikdo ho přece nenutil, aby s tebou žil. Nenech si prosím nikdy namluvit, ze chyba je jen na Tvoji straně. Chyby děla každy. Problémy jsou v kazdem vztahu, je jen na těch dvou, kterých se týkají, aby je řešili a ne, aby utíkali za někým jiným. Nech ho jít. Bude to lepší pro holky i pro tebe. Uvidíš. Držím Ti pěsti, jak jen to jde. 😉