Zlomila jsem si kotník, manžel to těžce nese..

katty6
2. čer 2010

Ahoj holky, nejak se dnes potrebuji vypovidat a jinou moznost nez to napsat tady v podstate ani nemam. Jsme s rodinou v cizine, kamosky tu jeste nemam.. 😒
Ted prochazim neprijemnym obdobim, pred par dny jsem si na vylete s rodinkou zlomila kustku v nartu a mam zasadrovanou nohu na ktero nemuzu stoupat ☹ Manzel je cely den v praci a ja jsem doma s rocnim deckem co zacne za chvilu chodit.. Je to prvni moje zlomenina a je to dost neprijemne, jsem odkazana na pomoc manzela, nemuzu se dostatecne starat o sve dite, sotva se pohybuji po byte o berlich (zvykam si) 😔
Kdyby jen to, tak toto sem nepisi a neresim. Ale co se to stalo tak mezi mnou a manzelem je odcizeni ☹ Zacalo to tedy jeho reakci na to co se se mnou stalo.
Od chvile co se to stalo byl bez nalady a zamraceny, odcizoval se.. Popisi vse podrobne aby to nebylo vytrzene z kontextu .
Byli jsme na prodlouzenem vikendu na vylete s kamarady co prijeli k nam na navstevu. Posledni den dovoleny, tesne pred odjezdem zase k nam domu jsem si blbe slapla na schudek, uklouzla a zlomila jsem si kustku v nartu. Tenkrat ale jsem si myslela ze je to jen vyvyrtnuty kotnik, nic vic.
Bolelo to moc, udelalo se mi nevolno a mela jsem zavrate, takze me manzel odnesl si sednout a jsme to ledovali pres hodinu (diky tomu vlastne se pozdrzel nas odjest z rekreace). Pak jsem uz nebyla schopna se postarat o naseho maleho a tak vse musel zaridit manzel (sbalit veci, prebalit maleho, odnosit vsechny veci do auta a jeste nakonec i me odnest do auta). No, od chvile co se mi to stalo manzel byl zamraceny, zamysleny, odtazity..
Ale delal vse potrebne. Pak nasledovala 4hodinova cesta domu. Vecer jsme tedy byli uz u nas doma a nohu jsem mela moc oteklou.. Kamaradi se balili na cestu do Cech, protoze druhy den uz se vraceli do CR. Proste bylo pylno..A ja jsem do toho rekla, ze je potreba jet se mnou do nemocnice, noha nevypadala dobre. MAnzel tedy me odvez, kamaradi zustali doma s malym. V nemocnici nam tedy rekli ze mam zlomeninu, dostala jsem sadru..Po ceste z nemocnice manzel se stavil v lekarne a koupil mi berle. Domu jsme se z nemocnice vratili pozde, manzel byl uz uplne "hotovy" totalne bez nalady, zamysleny, podrazdeny. Ovsem chapu, ze pro nej to nebyla prijemna situace, bylo take jasne ze sama se o maleho nepostaram.. bylo treba neco podniknout a nejak to resit.. tak jsem navrhla, ze by mohla k nam prijet jeho mama pomoci.. Na co on necekane ryhcle vypalil, ze to nepujde, protoze by nemohl chodit pak do hospody (jeho mamaodsuzuje hospody ,on proto nerad pred ni dela neco co se ji nazamlouva).
To me tedy prekvapilo.. Ale nic .to neni podstatne.. Nakonec jsme se ten den na skypu domluvili s babou ze prijede. Manzel tedy musel zaridit letenky.. Pro nej to byla take palka a dalsi starost.. Vse co citi a proziva bylo videt na jeho vyraze (otraveny, zniceny).. Nicmene to vse zaridil. To ocenuji, ale vadi mi to jak k tomu vsemu pristupoval a ze se vubec nezajimal o tom jak mi je, nestaral se vlstane o me pokud jsem ja o neco nepozadala (o maleho naopak se vzorne staral). Nevim, nemela jsem z nej dobry pocit, pripadala sjem si na obtiz a vycetla jsem z jeho chovani jen to ze mu zpusobuji dalsi starosti, zadny soucit a pochopeni jsem nepocitla :( To bych ani tak neresila dokud mi vecer nerekl, ze valstne za svoje zraneni si muzu sama, ze sem neopatrna, detinska, nezodpovedna apod..(vlastne proto se tak i chova ke mne). To mi rikaval i drive, ze sjem naivni a nekdy se chovam detinsky, ze to ho rozciluje a vadi. Ten vyrok me trochu zklamal a hodil do lehkeho smutku. A vecer si manzel sel spat do jineho pokoje sam, ja zustala s malym v loznici ☹
Druhy den vecer kdyz jsme po koupani prevlikali maleho do pizama na prebalovaku jsem skoro spadla, a abych se udrzela tak jsem se chytila toho brebalovaku ze jsem ho posunula dopredu svou vahou. Na to manzel hned neprijemnym tonem zareagoval "jeste mi tady spadni, tohle jeste chybelo".. Nepamatuji si presne ten vyraz ale neco v tom smyslu.. Toto se me uz dotklo...takova necitlivost vuci me a memu zraneni..
Rano si me ani nepozdravil kdyz sel do prace, jen kluka :( tvaril se vazne a jako cizi.. Na a v noci toho dne jsem si sla na toaletu a udelalo se mi nevolne, ztratila jsem na chvili vedomi a spadla na chodbe. Manzel vybehnul, odnesl me do loznice na nasi postel kde uz spal maly (obycejne maly spi ve sve postylce, porad kojim v noci. Jelikoz nemuzu stoupat na jednu nohu neumim si ho dat do postylky, tak jsem ho nechavala u sebe ). Kdyz manza uvidel ze maly spi v nasi posteli tak mi to vycetl a rekl at ho davam do postylky..(manza je nekdy az moc uzkostny a opatrny a mysli si, ze maly muze z postele spadnout). Zase ten neprijemny ton a to tesne po te co se mi udelalo spatne a jsem byla mimo, tocila se mi hlava..
Druhy den rano zase odesel do prace jako by byl cizi, s vyrazem otravenym. To uz me nastvalo a to byla posledni kapka. Vse jak se choval ke me doted po urazu jsem si pretpcila v hlave a bylo mi smutne. Pak v tomto smutku a hnevu jsem mu napsala na skype do prace vse co si teda o jeho chovani mYslim.Neco v tom smyslu ze je sobec, necitlivy apod. No a vecer kdyz on prisel z prace tak byl nastvany, nemluvil, a kdyz sjem se ho zeptala proc tedy nemluvi a ani nejde za nami do obyvaku rekl ze jsem mimo, ze ho porad jen kritizuji a ze si nevazim toho co mam apod.. Pohadali jsme se..
Utkvelo mi v hlave jen to ze rikal ze sjem mimo a ze mam neco delat se sebou, ze sjem vztahovacna a jen osocuji..
Ted jsem tak trochu na rozoacich, jestli treba nejsem opravdu mimo.. proto to pisi sem..
Pripada mi nespravedlive jeho chovani ke mne, navic kdyz jsem ted takova "bezmocna" a potrebuji peci a pomoc. Vubec jsem necekala ze takle zareaguje.. Nikdy se tak nechoval kdyz jsem mela zdravotni problemy. Navic zrovna ted uz dlouho jsme meli klidny a spokojeny obdobi. Spoustu problemu jsme prekonali ve vztahu, ovsem ne bez me ochoty, toleranci a snahy.. Ale prece. Nechapu takovou zmenu u nej, vadi mi to, mam i svou hrdost a je to neprijemne byt nekomu koho milujes a veris na obtiz, neprijemne kdyz je nekdo v okamzik me slabosti nepekny, kdyz milovany clovek neprojevuje vrelost a pochopeni..
Ovsem chapu, ze jsou to malichernosti, drobnost, ze hadky a nedorozumeni do vztahu parti..Jen mi bylo z toho dnes hodne smutno, potrebovala sjem se z toho vypovidat a hlavne vedet vas nazor, jestli treba neprehanim, jestli jsem opravdu precitlivela..
Dekuji za nazory

kubaka
19. črc 2010

@tetes1 moc pěkně jsi to naformulovala, o to přesně jde.
Ono opravdu sebrat se a najít si byt není vůbec žádný problém, vlastně to nestojí ani za přemýšlení... 😝

Jistě, beruško sedmitečná, půlka všech krámů v bytě je moje, vybavit s tím malý byt není problém, to jistě.Až na pračku, lednici - ta je jen jedna. úspory nemáme žádné, moje je i půlka bytu, jenže ta druhá patří manželovi, takže byt 3+1 v osobním vlastnictví, kde chybí ještě pár set tisíc doplatit, bychom museli nejprve prodat, což v Praze na sídlišti prodáš tak za 3700 000 . 2+kk stojí přes 2 miliony. Takže i kdyby to tak krásně vyšlo a manžel by se vším souhlasl (což nepředpokládám, protože na to, prodat si domov, kde vyrostly naše děti a mají tu kamarády musejí být dva), každý by musel si vzít hypotéku nejméně na čtyřista tisíc, protože toto by chybělo. Mě ji kupříkladu nikdo nedá, protože jsem po MD a jen s živností. Musel by si ji vzít MM na sebe podělit se o peníze. To je taky věc .
Takže i kdyby to všechno klaplo, odšla bych s jedním dítětem, ale opět další podmíénky, protože byty by musey být blílzko sebe, aby Dan mohl za náma chodit a jeden z nich na sídlišti, protože Mariána tu vzali do školky, jinak by na ni neměl nárok, taky zhruba stejně velké2+kk a vejít se do rozumné ceny. A to vůbec neberu v úvahu, že by se vším musel MM souhlasit, být nápomocen a svolný ke všemu dělení, půlení a vzít to, co by nám realitka našla.

Tohle všechno bezpochyby u tvého útěku z manželství nehrálo roli. Jestli u vás není takový problém sehnat si byt pro svobodnou ženskou, tak u nás to obnáší nejméně ty dva miliony nebo podnájem za 8 tisíc plus služby, vše se bavím o dvougarsonce ... Opravdu nejde jen o to se sebrat a jít, víš... kvá kvá kvá kvá. Ještě chceš něco vysvětlit???

A nemám nikoho. Táta umřel, máma je už přes půl roku v komatu - navzdory prognoze pořád žije a nechce se jí umřít - takže ani dědictví se zatím nekoná - mnohé by to rozhodlo, 😝 😝 😝 řečeno s nadsázkou ve stylu psaní berušky. Neberte doslova, prosím. 😔

kubaka
19. črc 2010

@tetes1 vidět, že se vyznáš - psaly jsme současně, takže ˇjsem četla další příspěvek od tebe až po tom svém.

U nás s bytem by to bylo spíš naopak - já měla družstevní po babičce když jsme se seznámili, mezitím jsme se ale dvakrát stěhovali a dopracovali se k tomuhle zrekonstruovanému 3+1 v OV. Takže já bych morálně měla právo na byt jako výstupný stav - ale MM bych nikdy nevzala na hůl, protože jsme spláceli všechno díky jemu - měl by navíc staršího u sebe - takže museli by bít zabezpčeni stejně.
mmch - už jsem se různě poohlížela po tom trhu a prostě za cenu jednoho dva pořídit nejde aby to nebylo mimo Prahu nedostupné MHD. Novostavby jsou krásné, dokonce od nás kus stavějí byty i s předzahrádkou - 2+kk, 50 m se zahrádkou cca 120 metrů stojí 3 mil dvěstětisíc - to je skoro celý náš třípokoják 😖 - ale jsou to krásné byty, v pěkném místě, těsně u okraje Prahy -fakt nádhera. Ta malá zahrádečka by nám bohatě stačila, dobrý nápad, škoda , že těhle typů nedělají víc. A zájem je, většina bytů je už prodaná.

kubaka
19. črc 2010

by bít zabezpčeni - pardon- samozřejmě BÝT zabezpečeni.

katty6
autor
19. črc 2010

No teda, chvil tu nejsem a ono se to tu rozjelo..a vidim, ze nazory se ruzni..
Oosbne se priklanim k nazorum Kabaky a Vlastovky..
Kubaka: mluvis mi z duse, to jak uvazujes o vztahu a to jak bys dnes vybirala partnera 😅 |-
Svoja: takove uvahy a pochybnosti i ja zazivam, kdy premyslim jestli treba nejsem moc narocna na partnera, nepehanim apod, pac manzel me nebije, nema zadne zlozvyky, nechodi za babami, nosi domu solidni penize,bydlime v jeho byte, plati skoro vsechny nase vydaje a to vcetne dovolen, umi i podporit, byt nablizku, byt i nezny a starostlivy, ma krasny vztah se synem, je hodny a nikdy mi sporsten nevynadal, take mam ho porad moc rada..To je jedna strana mince a ta druha temna je takova, ze manzel umi byt sobec (proste nepodpori kdyz si mysli ze na to neni dostatecny duvod 😠 ), casto miva spatnou naladu, casto je nespokojeny se sebou a svymi vykonu coz odnasim i ja, casto bruci, neumi z negativnich veci brat pozitiva a byt nad veci, jako nasledek toho nema radost z beznych veci, je velice tezky ho necim prijemne prekvapit, je tak trochu s vekem vetsi morous :( Takze obcas je necitlivy vuci starostem a bolestem jinych, protoze je porad v sobe, take hodne vytizeny v praci coz mu znesnadnuje se uvolnit a byt v pohode, byt vice "tady a ted".. Proto veta ode mne "promluvme si" je pro nej jako nejvetsi odpuzovac, protoze je to pro nej dalsi starost ketrych ma az az, dalsi priklad toho ze mozna neco "udelal blbe", neco zanedbal nebo podcenil. take je to vyzva k reseni, spolupraci a s tim je spojena i dalsi namaha, vynalozeni nejakych prostredku byt jen psychickych.. Na to on nema, porad si jen stezuje jak toho ma vseho dost a proc uz nemuze, neumi neco resit.. Toto vse ovsem dokaze otravit jakykoliv vztah a dokaze zpusobit ze zena zacne premyslet jetli je v takovem vztahu spokojena a jestli ma v nem zustat..
Takze jak vidite neni to cernobile a jakekoliv rozhodnuti chce cas..Take kazda jsme jina, nekdo potrebuje vice, nekdo mene casu na totez, nekdo ma t"akovou" zivotni zkusenost, jiny ma "makovou" a proto universalni reseni neexistuje.
Berushka, Brumdinka asi nezazily to co ja, Kubaka, Svoja apod. proto to hodnoti ze sveho uhlu poheldu. Nicmene nepopiram, ze to o cem ony pisou funguje (myslim ted vyrok Brumdinky o tom, ze se nenecha sr.at na hlavu a kdyz se vuci manzelovi vymezi tak to dokaze zadoucim smerem zmenit komunikaci). Jenze u me, u Kubaky nejde o tohle, spise o to, ze s manzeli zijeme kazdy v jinem svetle, casto se mijime..proste jsme moc rozdilne.. ale toto nezabrani tomu ze se do takoveho cloveka nezamilujeme.. a ze to s urcitou podminkou nemuze fungovat..
Take prirozne se s vekem a hlavne zkusenostmi se menime, vice si uvedomujeme co od zivota chceme a kam patrime, takze i toto muze mit za nasledek ze menime zivotni partnery, a neni to sptane nebo dobre, proste je to zivot..
Kazdy jde svou cestou. Mozna proto Kubaka teprve po 20 letech spoluziti dospiva k tomu o cem tu pise, je to jeji osobni proces.. To same citim i ja.. Spise je to neco co se deje ve me, se mnou, manzel si porad mysli ze je vse ok a ze mu nic nechybi.. Kazdopadne i presto ze je to _muj_ "proces" ovlivni to i partnera a neco to s nim udela a nez se nejak rozhodnu chci videt co to s nim, nami udela, na zaklade toho prece budu rozhodovat.. Tak proto nebudu "palit mosty" protoze vim ze jeste neco od toho ocekavam.. Ovsem nepopiram i to, ze nekdo se na paleni mostu citi pripraven a udela to.. a tok podle me je to spravne.. Hlavni podle me mit vnitrni jistotu, vedet co chces a potrebujes a podle toho jednat. ..

katty6
autor
19. črc 2010

Kubaka, Tetes: naprosty souhlas ekonomicka stranka vztahu je hodne dulezita, takze pokud nemas ani kam odejti s detmi tak to take vnasi sve nuance pri rozhodovani pro a proti .. Kdyz tak o otm premyslim, tak bych take ani nemela kam odejit, protoze byt je manzeluv a bylo by to jen na nem jestli by me v tom financne podporil, v opacnem pripade bych byla nucena dat dite do skolky a jit makat abych si s ditetem uzivila..a to neni sranda...

kubaka
19. črc 2010

katty- - no přesně jako bys popisovala MM 😀 K tomu není co dodat. 🙂 ☹

Teď mě ale napadlo, byla jsem odpoledne na úřadě, jsem ve výboru Společenství vlastníků - a tam úřad nabízel nájemní smlouvy k volným bytům za různé ceny. Dvougarsonky kolem tří set tisíc - patrně obálková metoda, kdo dá víc. Takže třeba za toho půl mega by se dala získat nájemní smlouva a tudíž zbyde určitě hodně přes milion.(po prodeji konkrétně našeho 3+1). Když se zbytek uskladní šikovně na úroky, zvyšující se byť regulovaný 😒 nájem by se dal docela pokrýt i z úroků. A později třeba byt odkoupit, pokud to bude možné. Dvougarsonky se u nás v domě prodávaly do tříset tisíc. No a pak by ještě zbylo 😎 V tom ideálním případě.
... sem teda koumák - já si vždycky poradím. Třeba to některou inspiruje 😎

tetes1
19. črc 2010

@kubaka ani se nevyznám,ale používám mozek nebo se o to alespoň snažím 😉

brumdinka
20. črc 2010

tetes - jako nic proti ale nic takovýho jako že bych byla striktní a kategorická bez ochoty diskuze či podívání se na věc z jiného úhlu sem tu nepsala -------- nikde sem nepsala, že je to jednoduché, samozřejmě, že jsou třeba kompromisy, jen se na mě ale nezlob ale za spoustu věcí si vážně ženský můžou sami a lidé se k nám chovají tak jak my jim dovalíme a je uplně šumák o jaký jde vztah - a můžete se tu klidně rozčilovat, že to není pravda - ale ona je !!! a navíc jak to tu kubaka furt popisuje, tak kdyby opradu chtěla tak místo k chození k psychologovi kde si nevim co myslí, že objeví 😅 mohla mít za ty 2 roky "problém" vážně vyřešenej ------- a můžete se do mě zas pustit, sem zvyklá na to, že lidé neradi slyší pravdu 😖 😀

kubaka
20. črc 2010

@brumdinka ty vůbec nic nevíš, nemáš vůbec tolik informací, aby si konkrétně o mě mohla něco takového napsat. Nemáš žádné právo , ani morální někomu radit, jak má řešit svůj problém, když jsi odkázaná jen na informace z anonymního internetu. To není žádná "pravda", kterou někdo nerad slyší. Lidi nemají rádi, když je soudí někdo, kdo o nich ví houby. Což ty houby víš.Akorát jsi plný zakyslosti. Že pohrdáš odborníky vypovídá o tvé soudnosti dost a dost. Objevíš toho naopak velmi mnoho - nad tvým pohrdáním a očividnou přezíravostí fakt žasnu..
Ty se mnou nežiješ, abys posoudila, jaký problém to je a co se děje. Fakt nechápu tvou jasnozřivost, s jakou vynášíš takové rady a víš přesně, co má druhý udělat a jak si za to může. to nech laskavě na ostatních.

Do IP jsi mi psala, že jsi studovala psychologii - to jsem teda zvědavá, kdo ti dal diplom s tímhle přísupem k lidem a k jejich problémům. Skoro bych řekla, že nemáš ráda ženy - zato bezcitnosti jsi úplně plná.
Až mi to přijde, že ti ta opozice dělá dobře - schovaná do anonymity se to rozohňuje docela bezpečně, že? 😀 .

berenika39
20. črc 2010

ženy, se neperte. každý řeší problémy jinak a někomu stačí prásknout dveřma a někdo si musí projít svým bludištěm, než najde východ ven. co na tom? nejde to zevšeobecnit, jediné správné řešení není a to, co někdo nepitvá a koná může být pro jiného noční můra na pár let, co je na tom divnýho? každej jsme jinej, a nejenom co se řešení vztahovývh problémů týká. krom naší povahy,okolností,ochoty druhého spolupracovat je tu přece i něco jako pocity,nejistota, obavy....já bych si rozhodně netroufla říkat, že "takhle je to správně a basta". správně je to jen a jen tak, jak si to vyřešíme každá z nás.

brumdinka
20. črc 2010

kubaka - jako klídek uklidni se, je vidět že toho psychiatra fakt potřebuješ 😠 😀 😀 já nikdy nikoho nesoudila a nesoudim, jen sem vždy psala svůj názor, své zkušenosti a svůj názor na věc a v dobrym ti chtěla poradit, když holt nechceš a dál kopeš kolem sebe tak je to tvůj problém - né můj 😎

a jen tak mimochodem nikde sem nepsala, že mám diplom z psychologie, jen jsem ji měla jako předmět na vysoký a dost sem o tom přečetla - jenže na rozdíl od tebe v první řadě používám zdravej rozum a věřim především sama sobě ! - až po tom možná nějakému "odborníkovi" --------- dál no coment, dál si rozedírej rány a vypisuj si na foru - najde se dost holek co ti bolistku pofoukaji, ale tvůj problém se tim nevyřeší 😔

majdula
20. črc 2010

Budu ted uplne OT. Uz dlouho si sedim na prstech, jak me svrbi zvlast u nekterych nekompromisne ladenych prispevku. Ale ted udelam vyjimku.
Brumdinka a psychologie? 😲 Je to uz nejakou dobu, co jsem v tematu o hledani zamestnani cetla prave jeji prispevky o pretezkem dalkovem Bc studiu; dala jsem si ted tu praci a nasla, cituji: "mimochodem mám ZČU v Chebu, obor Podniková ekonomika a management".
Prosim, kolik semestru psychologie se tam uci, jeden? A pokud ano, tak i manzelska/partnerska? Dovolim si o tom pochybovat.
Nekdo, kdo si hraje na samozvaneho psychologa, by fakt nemel radit holkam, ktere maji vazne problemy a bez odborne pomoci je nedokazi vyresit. 😔 Mozna by obcas neskodilo si sednout na ty pazoury stejne jako ja 😉

Katty a Kubace preju, at si v sobe vse vyresi tak, aby byly spokojene ony i deti i manzele.

majdula
20. črc 2010

Vida, muj dotaz zodpovezen jeste nez jsem ho odeslala.
Toz na me prosim nereagujte 🙂

kubaka
20. črc 2010

brumdinko - už se to nedá jinak napsat - fakt jsi chudák. 😀 Promi'n.
Já studovala filmovou vědu - tam se fakt kritické myšlení, ani rozum, ani sběr a analýza informací, vlastní názor, který musím dokázat a obhájit, kontext a další a další plány v tom, co je na první pohled na plátně vidět totiž vůbec neřeší. O tom není věda. Já se tam jen tak poflakovala.
Mě vykládej něco o zdravém rozumu. 😝 Nic o mě nevíš a o tvé rady do života fakt stojím asi jako o tornádo na mém rajčatovém záhoně.. 😀 Nevím, jak už ti to napsat. Já si radím sama a bebíčko tu máš nezhojené akorát ty a ovlivňuje tvoje názory a postoje ke světu. Tak si konečně, jednou , tady, přestaň honit triko - jak tu trefně už jedna účastnice napsala. Já nepotřebuju radit, ani foukat bebíčko, což tu všichni jasně čtou.

Zrovna dneska byl MM děsně roztomilej, olíbával mě - no úplný andílek k sežrání. 😀 😀

beruska2x
20. črc 2010

@kubaka faktem je jenom to ze ja i zrejme brumlinka mame spokojene vztahy a neco jsme pro to udelaly, zatim co ty se chodis vykecavat k cizi zensky, ktera ti krome vlastniho nazoru stejne nijak nepomuze
a misto konstruktivniho reseni mas 2 roky krizi v manzelstvi 😅 kdy teda je cas zacit to radilkalne resit kdyz 2 roky jsou malo??? co holkam radis?? zit tak 5, 10, 15, 20 let? pak zjisti ze je po vsem, jsou stare a zacinat jinde nema smysl????

ano to radsi zabalim a jdu nez se v tom takovou dobu placat a slepovat neco o cem dokonce druha strana nema ani poneti 😅
kdyz je ve vztahu problem, meli by to citit oba, kdyz ne tak bud je jeden paranoik nebo neznamena pro toho druheho tolik, aby si toho vsiml...
a o takovy vztah bych ja teda nestala 😕

baru7
20. črc 2010

no..tak tohle už mi nedá...děvčata, která nazývají psychologa "cizí ženskou" a po pár semestrech psychologie posílají lidi k psychiatrovi....jak jsem psala kubace do IP - blažení nevědomí....asi nezbývá, než vám popřát, ať vás nikdy nepotká situace, v níž budete potřebovat pomoc "cizí ženské" ....a měly byste opravdu přestat soudit ostatní podle sebe..každý to máme jinak a univerzální recept na život není. Pokud chcete někomu, kdo chce jakýmkoli způsobem řešit svůj problém předhazovat, jak jste v manželství spokojené a pouze váš způsob štěstí je ten správný a pouze se navážet do těch, kteří chtějí radu, tak na této diskusu nemáte co dělat....

beruska2x
20. črc 2010

@baru7 ale ona je to cizi zenska, nenese za cizi zivot zadnou zotpovednost, o nic ji nejde, kazdej by mel spolehat spise na sebe ...

tetes1
20. črc 2010

brumdinka:jestli tyhle 😀 😀 😀 smajli měli být jako výsměch ohledně psychologa či psychiatra člověku,který má nějaké trápení a starosti a snaží se s tím něco dělat. Tak tobě už zbývá jedině návštěva neurochirurga. 😝 Né, vážně proč jsi tak strašně zlá? Copak tě trápí,kdo ti tak ubližuje, že jsi nespokojená a vybíjíš si to na ostatních? Takovéhle chování, to nebude jen tak asi musíš být ve vztahu hodně nespokojená. to je mi fakt líto,možná by ti pomohl nějaký odborník nebo vykecat se kamarádce jestli ještě nějakou máš.Ono jestli do toho třeba ještě hledáš práci,tak to přeci jen s psychikou zamává. To je mi líto,ale fakt s tím zkus něco dělat, třeba se ti pak bude lépe žít. 🙂
beruska:tobě fakt nedojde,že to vykecávání k cizí ženské je naopak dělání něco se vztahem a sama se sebou? Vždyť Kubaka nikomu neradí,že má ve vztahu setrvávat.....

kubaka
20. črc 2010

Bomba, dvě neomyslné radí zbytku světa - teda zbytku ženského stáda nesebevědomých... vidtíe to pivo v mé ruce ? foceno před měsícem na rodinném výlete na Karlštejně - Manžel se vyžíval .ty si berucho taky cizí ženská, jestli se nepletu, tak nevím, co udílíš dobré rady? 😀 -
Ortopédovi taky do mě nic není, je to cizí chlap, takže moje zlomená noha je mu ukradená , nemá za ni žádnou zodpovědnost - jeho nic nebolí, takže bych si ji měla sešroubovat a dát do sádry sama, pravda pravdoucí - .. boží názor na odborníky -hi hi hi - jak praví Sam Hawkins

no, už mě to příjemné vykecávání a broušení intelektu s vámi přestalo bavit, jdu dělat užitečnější věci...Dostala jsem právě přidělenou dílnu v domě, tak jdu uklízet a nastěhovávat, kluci mi jdou pomáhat.

katty - kde jsi to říkala, že bydlíte? Pochytila jsem, že cizina, ale nemohu dohledat kde?

brumdinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kubaka
20. črc 2010

@brumdinka hele, přestaň si hrát na frajerku, nebo napíšu něco, co jsem se právě dozvěděla 😀 a co by tu všechny asi pěkně rozesmálo, jaká jsi hrdinka - hlavně v manželství... Nejsem ale mrcha, takže držím pusu - teda klávesnici. Ale nemysli si, že ti to baštím - ani před tím, ani teď.

beruska2x
20. črc 2010

@kubaka styl pavlacova drbna??? jak prekvapive 😀 😀 😀 😀

rozciluj se jak chces, je fakt ze dneska je modni mit vlastniho cvokare a spousta lidi spolihaji ze jim nekdo treti zhodnoti problemy a rekne jak z nich nez aby resili sami, coz neni ani dobre - vztah jsou dva lide a nikdo treti se do toho plest nema - a je to dost spatny navyk i model pro deti - nikdo za nikoho zit zivot nebude 😉

brumdinka
20. črc 2010

kubaka - no coment vážně mi dej pokoj o moje manželství a o mě se nestarej a o to co sem kde napsala už vůbec ne 😠 a začni se laskavě starat o sebe !!!!!

brumdinka
20. črc 2010

p.s. souhlas s beruskou do puntíku a přesně to na sebe sedí 😀 - tohle by chlap nikdy neudělal 😖

lenam
20. črc 2010

Brumdinko, uklidni se! Co si pak máme myslet my, které to jen čteme, o tobě, když se o diskuzi, do které přispíváš, vyjadřuješ jako o kurníku a o holkách jako o slepicích? 😀

brumdinka
20. črc 2010

tetes - mě se žije náhodou dobře, nestarej se jo 😉

p.s. - a ještě něco pro všechny ---- chybí vám smysl pro humor to se pak nedivim, že se ve všem tak děsně plácáte 😅

brumdinka
20. črc 2010

lenam - no to je přesně to co píšu v dalším příspěvku - chybí vám smysl pro humor, kdybyste ho měli, tak to pochopíte a nebudete mě urážet a nabádat abych se zklidnila 😀 já sem na rozdíl od Vás naprosto klidná 😎

lenam
20. črc 2010

Proč to směřuješ mně, nevím odkud mě znáš, že tak soudíš. 😉 Soudy ti fakt jdou. Já tu na několika stránkách nepíšu své "dobré rady". 😀 A ani je dávat nebudu. Jen jsem se chtěla zase pobavit a podařilo se. 😀 Víte, už jenom to, že lezete do diskuzí, ve kterých víte, že někdo chce něco probrat a "pofoukat ránu" a pak se tu na několika stránkách hádáte, něco ukazuje o vaši inteligenci. 🙂 Přesně jsem věděla, že se tu hádáte a kdo tu bude. Někteří prostě tento druh diskuzí přímo vyhledávají 😀 Tak jdu zase něco dělat. A pleteš se Brumdinko, smysl pro humor mám a fakt jsem se nad příspěvky pobavila. 😀 😀

evi3
20. črc 2010

Pred časom som natrafila na trápenie Katty so zlomenou nohou ... bolo mi z toho smutno. Občas som sem potom nazrela, ako sa to vyvíja a posledné dni "to hlava nebere" ...

Žiadny akokoľvek spokojný vzťah nevydrží v idyle naveky, bez toho aby sa nejakým sposobom na udržaní jeho spokojnosti pracovalo, tak nejak bezúdržbovo spokojné je to prvých pár rokov, individuálne 5-10-15-...Prípadná nespokojnosť nemusí nutne súvisieť s tým že niekto niekomu s* na hlavu, ale aj s tým, že človek sa vyvíja, vplyvom svojho okolia, v rodine aj mimo nej a začína uvažovať aj v iných rozmeroch. A nie v každom vzťahu sa partneri vyvíjajú rovnakým sposobom a rýchlosťou. Každý koho to postihne to rieši po svojom, niekto si nájde bokovku, niekto začne piť, niekto rezignuje a len prežíva ... A tí rozumnejší sa v tom snažia vyznať, buď sami, alebo s pomocou niekoho iného. Nie je na tom nič zlé a určite to nie je slabosť.
Nikto nevie ako na tom bude o ďalších 10 rokov 😉 ... čo bude riešiť, ako sa bude ďalej vyvíjať jeho bezproblémový vzťah
Všetkým kočkám, čo sa priznali k tomu, že niečo v partnerstve riešia prajem aby to dopadlo tak, ako to má 😉

mabinogi
20. črc 2010

Pro Kristovy rány, tak já vlezu do diskuse, protože mě zaujala svým názvem (akorát u nás to bylo opačně, kotník si lámal na jaře můj muž a bylo to pro nás docela náročné období, i když jinak než tu psala katty) a na koho tu zase nenarazím? Na handrkující se brumdinku, která opět uděluje své "cenné" rady. Jsem myslela, že ti k handrkování a navážení se do druhých stačí beremko jako pole působnosti. Vždyť to schéma je už trapné, pokaždé někam vlezeš, vysvětlíš nějaké holčině, která se potácí v nějakém srabu, že je úplně pitomá a že si za to svojí pitomostí můžeš sama, pak obviníš všechny, že jsou slepice a odkráčíš z rozryté diskuse středem. 😕 Holka zlatá samo tvoje manželství není žádná idylka, fakt nechápu, kde bereš odvahu radit druhým zrovna ty. 😕

Je přeci jasný, že nikdy nemůžeme pobrat ani zlomek z manželských problémů, o kterých tu holky píšou. Tady je to o tom vyslechnou, poradit se, dát třeba i příklad řešení nebo jen říct, jo jasně rozumím ti, máme/měli jsme to stejně. Od toho tu je ta báječná věc- anonymní internet, kde si člověk může postesknout, když je mu těžko. Za pár dní někdy zjistí, že to vlastně byla úplná pitomost a jede se dál. Nebo naopak zjistí, že ho to vlastně tíží víc, než si myslel a začne s tím něco dělat.

Brumdinko máš pocit, že jsi nějak užitečně přispěla v téhle diskusi? Případně komu?