Zlomila jsem si kotník, manžel to těžce nese..

katty6
2. čer 2010

Ahoj holky, nejak se dnes potrebuji vypovidat a jinou moznost nez to napsat tady v podstate ani nemam. Jsme s rodinou v cizine, kamosky tu jeste nemam.. 😒
Ted prochazim neprijemnym obdobim, pred par dny jsem si na vylete s rodinkou zlomila kustku v nartu a mam zasadrovanou nohu na ktero nemuzu stoupat ☹ Manzel je cely den v praci a ja jsem doma s rocnim deckem co zacne za chvilu chodit.. Je to prvni moje zlomenina a je to dost neprijemne, jsem odkazana na pomoc manzela, nemuzu se dostatecne starat o sve dite, sotva se pohybuji po byte o berlich (zvykam si) 😔
Kdyby jen to, tak toto sem nepisi a neresim. Ale co se to stalo tak mezi mnou a manzelem je odcizeni ☹ Zacalo to tedy jeho reakci na to co se se mnou stalo.
Od chvile co se to stalo byl bez nalady a zamraceny, odcizoval se.. Popisi vse podrobne aby to nebylo vytrzene z kontextu .
Byli jsme na prodlouzenem vikendu na vylete s kamarady co prijeli k nam na navstevu. Posledni den dovoleny, tesne pred odjezdem zase k nam domu jsem si blbe slapla na schudek, uklouzla a zlomila jsem si kustku v nartu. Tenkrat ale jsem si myslela ze je to jen vyvyrtnuty kotnik, nic vic.
Bolelo to moc, udelalo se mi nevolno a mela jsem zavrate, takze me manzel odnesl si sednout a jsme to ledovali pres hodinu (diky tomu vlastne se pozdrzel nas odjest z rekreace). Pak jsem uz nebyla schopna se postarat o naseho maleho a tak vse musel zaridit manzel (sbalit veci, prebalit maleho, odnosit vsechny veci do auta a jeste nakonec i me odnest do auta). No, od chvile co se mi to stalo manzel byl zamraceny, zamysleny, odtazity..
Ale delal vse potrebne. Pak nasledovala 4hodinova cesta domu. Vecer jsme tedy byli uz u nas doma a nohu jsem mela moc oteklou.. Kamaradi se balili na cestu do Cech, protoze druhy den uz se vraceli do CR. Proste bylo pylno..A ja jsem do toho rekla, ze je potreba jet se mnou do nemocnice, noha nevypadala dobre. MAnzel tedy me odvez, kamaradi zustali doma s malym. V nemocnici nam tedy rekli ze mam zlomeninu, dostala jsem sadru..Po ceste z nemocnice manzel se stavil v lekarne a koupil mi berle. Domu jsme se z nemocnice vratili pozde, manzel byl uz uplne "hotovy" totalne bez nalady, zamysleny, podrazdeny. Ovsem chapu, ze pro nej to nebyla prijemna situace, bylo take jasne ze sama se o maleho nepostaram.. bylo treba neco podniknout a nejak to resit.. tak jsem navrhla, ze by mohla k nam prijet jeho mama pomoci.. Na co on necekane ryhcle vypalil, ze to nepujde, protoze by nemohl chodit pak do hospody (jeho mamaodsuzuje hospody ,on proto nerad pred ni dela neco co se ji nazamlouva).
To me tedy prekvapilo.. Ale nic .to neni podstatne.. Nakonec jsme se ten den na skypu domluvili s babou ze prijede. Manzel tedy musel zaridit letenky.. Pro nej to byla take palka a dalsi starost.. Vse co citi a proziva bylo videt na jeho vyraze (otraveny, zniceny).. Nicmene to vse zaridil. To ocenuji, ale vadi mi to jak k tomu vsemu pristupoval a ze se vubec nezajimal o tom jak mi je, nestaral se vlstane o me pokud jsem ja o neco nepozadala (o maleho naopak se vzorne staral). Nevim, nemela jsem z nej dobry pocit, pripadala sjem si na obtiz a vycetla jsem z jeho chovani jen to ze mu zpusobuji dalsi starosti, zadny soucit a pochopeni jsem nepocitla :( To bych ani tak neresila dokud mi vecer nerekl, ze valstne za svoje zraneni si muzu sama, ze sem neopatrna, detinska, nezodpovedna apod..(vlastne proto se tak i chova ke mne). To mi rikaval i drive, ze sjem naivni a nekdy se chovam detinsky, ze to ho rozciluje a vadi. Ten vyrok me trochu zklamal a hodil do lehkeho smutku. A vecer si manzel sel spat do jineho pokoje sam, ja zustala s malym v loznici ☹
Druhy den vecer kdyz jsme po koupani prevlikali maleho do pizama na prebalovaku jsem skoro spadla, a abych se udrzela tak jsem se chytila toho brebalovaku ze jsem ho posunula dopredu svou vahou. Na to manzel hned neprijemnym tonem zareagoval "jeste mi tady spadni, tohle jeste chybelo".. Nepamatuji si presne ten vyraz ale neco v tom smyslu.. Toto se me uz dotklo...takova necitlivost vuci me a memu zraneni..
Rano si me ani nepozdravil kdyz sel do prace, jen kluka :( tvaril se vazne a jako cizi.. Na a v noci toho dne jsem si sla na toaletu a udelalo se mi nevolne, ztratila jsem na chvili vedomi a spadla na chodbe. Manzel vybehnul, odnesl me do loznice na nasi postel kde uz spal maly (obycejne maly spi ve sve postylce, porad kojim v noci. Jelikoz nemuzu stoupat na jednu nohu neumim si ho dat do postylky, tak jsem ho nechavala u sebe ). Kdyz manza uvidel ze maly spi v nasi posteli tak mi to vycetl a rekl at ho davam do postylky..(manza je nekdy az moc uzkostny a opatrny a mysli si, ze maly muze z postele spadnout). Zase ten neprijemny ton a to tesne po te co se mi udelalo spatne a jsem byla mimo, tocila se mi hlava..
Druhy den rano zase odesel do prace jako by byl cizi, s vyrazem otravenym. To uz me nastvalo a to byla posledni kapka. Vse jak se choval ke me doted po urazu jsem si pretpcila v hlave a bylo mi smutne. Pak v tomto smutku a hnevu jsem mu napsala na skype do prace vse co si teda o jeho chovani mYslim.Neco v tom smyslu ze je sobec, necitlivy apod. No a vecer kdyz on prisel z prace tak byl nastvany, nemluvil, a kdyz sjem se ho zeptala proc tedy nemluvi a ani nejde za nami do obyvaku rekl ze jsem mimo, ze ho porad jen kritizuji a ze si nevazim toho co mam apod.. Pohadali jsme se..
Utkvelo mi v hlave jen to ze rikal ze sjem mimo a ze mam neco delat se sebou, ze sjem vztahovacna a jen osocuji..
Ted jsem tak trochu na rozoacich, jestli treba nejsem opravdu mimo.. proto to pisi sem..
Pripada mi nespravedlive jeho chovani ke mne, navic kdyz jsem ted takova "bezmocna" a potrebuji peci a pomoc. Vubec jsem necekala ze takle zareaguje.. Nikdy se tak nechoval kdyz jsem mela zdravotni problemy. Navic zrovna ted uz dlouho jsme meli klidny a spokojeny obdobi. Spoustu problemu jsme prekonali ve vztahu, ovsem ne bez me ochoty, toleranci a snahy.. Ale prece. Nechapu takovou zmenu u nej, vadi mi to, mam i svou hrdost a je to neprijemne byt nekomu koho milujes a veris na obtiz, neprijemne kdyz je nekdo v okamzik me slabosti nepekny, kdyz milovany clovek neprojevuje vrelost a pochopeni..
Ovsem chapu, ze jsou to malichernosti, drobnost, ze hadky a nedorozumeni do vztahu parti..Jen mi bylo z toho dnes hodne smutno, potrebovala sjem se z toho vypovidat a hlavne vedet vas nazor, jestli treba neprehanim, jestli jsem opravdu precitlivela..
Dekuji za nazory

filipal
20. črc 2010

@evi3 velmi dobre si to vystihla! 🙂 ano, kazdy vztah sa neustale vyvija, dokonca aj od rana do vecera..... 😉

mabinogi
20. črc 2010

evi správně jsi to řekla. Myslím, že všechny ve vztahu téměř neustále něco "řešíme". Ono totiž žádné manželství není perpetuum mobile, že by běželo od rána do večera samo. Člověk ho musí neustále popohánět svojí energií, pokud má klapat. Rozhodně to není o tom, jestli se umíme poslat do pr... je to o tom, jestli spolu umíme slušně vyjít a chovat se k sobě s úctou. A do cizího manželství fušovat na dálku je prostě nemožné.

jindri
20. črc 2010

@katty6: náhodou jsem se nakoukla, čtu tvůj příspěvek a myslím, že máš doma mého manžela 😀 popis sedí přesně. Taky máme určité problémy, kdo nemá, navíc jsme dost rozdílní, vlastně jsme každý z jiného těsta, ale zatím se nám těch 10let úspěšně daří hledat kompromisy a z rozdílnosti si vlastně tak trochu děláme ten pravý důvod, proč spolu jsme. Protiklady se přitahují, to je naše motto 😀

vlastovka385
20. črc 2010

@brumdinka Můžeš mi prosím napsat, co z těch tvých výplodů měl být vtip??? Asi fakt nemám smysl pro humor, protože sem ho tam nenašla. A bacha, jedné expertce už tady za to, co v diskusích předvádíš Ty, zablokovali nick a myslím, že se hodně lidem ulevilo, tak abys nebyla další na řadě.

brumdinka
20. črc 2010

mabi - no tys tu ještě chyběla 😀 ted´už to bude mít konečně uroven 😀 neboj už sem nepolezu tebe vidět fakt nemusim 😀 😀

co se týká mého manželství tak do něj je ti velký H - já sem v něm naprosto spokojená a pro mě idylka je - to že ty to tak nevnímáš je tvůj problém 😀 mimochodem nic z toho co si psala sem neměla za úmysl, jen jsem řekla svůj názor a pravda je, že spoustu věcí si ženský způsobujou sami a věčně si jen stěžujou místo aby to řešily ----- o tak sorry že opravdu nebudu nikoho litovat jaká je chudinka - jejda to sem si toho dovolila 😀

vlastovka - jo a pročpak jako, že projevim svůj názor - no pokud by tomu tak bylo tak v tom případě žijeme v totalitě 😖
mimochodem už se bojim 😀

a ještě poslední věc: on základ je v tom, že ženská a chlap myslí odlišně !!!

příklad: přijde ženská někam na akci v tunice ----- ostatní ženské hned začnou špekulovat co má na sobě, že v tom vypadá děsně a že je zřejmě těhotná a vymyslí ještě x - dalších důvodů a příčin 😅

chlap - vidí že ženská má tuniku a tečka.

Takže ono dámy, kdybyste občas nehledali významy, příčiny a kdoví co ještě, tam kde nejsou tak by se vám žilo sakra líp a to i s chlapama 😉

vlastovka385
20. črc 2010

@brumdinka Ještě jsi mi nenapsala, co byl ten vtip. Jinak by tě mohli zablokovat třeba za to, že ostatním účastnicím diskuse nadáváš do slepic, porušuješ pravidlo Neurážej, neprovokuj, to jenom FYI.

vlastovka385
20. črc 2010

@brumdinka Ale jinak s Tebou musím v jedné věci souhlasit, že ženský (některý, nebo většina?) věci moc rozebírají, řeší a hledají významy tam, kde nejsou, ale nemyslím si, že by to byl případ Kubaky. U Katty už si nejsem tak jistá.

svoja
20. črc 2010

katty...taky mam pocit, ze jsi popisovala meho muze....jak jsou si podobni....a koukam, ze i manzel kub🙂 jsou asi ze stejneho hnizda🙂 😀

nic to nemeni ale na tom, ze ho miluju a tak nejak si v "klidovem obdobi" zivot bez nej neumim predstavit....kdyz mame horsi obdobi, predstavuju si ho celkem snadno 😀

vercaberca
20. črc 2010

tak hooodně dlouho jsem tady nebyla a žasnu

katty, ty máš muže snů 😉 😀 - tak kde je problém? 😀 já tady opěvovala toho mého a zdaleka nemá tolik pozitiv, co ten tvůj. ale jedno má asi hodně chlapů společné - "potřebuji s tebou mluvit" dráždí každého chlapa. nedá se svítit, prostě je třeba řešit i méně nepříjemné věci.

kubaka, tobě se omlouvám, že jsem na začátku diskuze do tebe taky najížděla. ale jela jsem ze svých zkušeností v rodině. dneska jsem si přečetla pár stránek dozadu a všimla si, že máš 14-ti letého syna. neznám tvoji rodinu, ale paušálně bych se obávala, jak by váš rozchod na něho dopadl. může se tvářit jako hrdina, ale skutečně to může být mnohem křehčí. takže dneska zastávám tvůj pomalý a přemýšlecí postoj.
sama za sebe můžu říct, že po letech s mým mužem dneska přecházím věci, které bych dříve neakceptovala.

nicméně i já jsem si prošla krizí prvního ročku dítka a nejraději bych odešla. po přehodnocení finanční a duševní situace jsem honem rychle zamávala "musíme si promluvit" a to opakovaně. naštěstí jsme byli pořád ve fázi "chceme být spolu a chceme spolu řešit naše životy". takže dokud budu z muže cítit, že pořád kopeme za jeden tým a bude mojí oporou, tak se budu prát za záchranu našeho manželství.

pro dvojitou berušku - názory na odchod od manžela mi přišly mimo mísu. až si vás bude váš chlapeček oba najednou přitahovat a říkat "jedeme na výlet celá rodina", tak taky tak rychle kufry balit nebudeš. vše ostatní už skvěle popsala tetes a ostatní.

pro brumdinku - spoustě lidem pomůže se jenom vykecat. nepotřebují řešit situaci. každý si žije svůj život a stejně to udělá, jak sám chce. ale člověku se uleví, že se může svěřit. a mně osobně občas "potěší", že to je stejné i jinde. takže mi z toho logicky vyplývá, že větší štěstí asi nikde jinde nepotkám - zjednodušeně řečeno.

baru7
20. črc 2010

no nic...pote, co jsem si tady opet precetla, staci zhodnotit pouze gramaticke chyby v prispevcich b&b a je jasne, ze nema smysl se nad jejich prispevky trapit, nebot od toho se odviji cela jejich uroven 😎 takze preji vsem, ktere maji nejake trapeni, at se brzy vyresi, at uz jakymkoli zpusobem a co nejmene setkani s lidmi plnymi zasti a pohrdani 🙂

beruska2x
20. črc 2010

@vercaberca a proc bych mela balit kufry?? ja jsem s MM spokojena 😉

vercaberca
20. črc 2010

@beruska2x nezlob se, ale na tohle ti nebudu odpovídat. za prvé - diskuze by šla jiným směrem. za druhé - nechci se snižovat na úroveň, kdy bych tě mohla urazit. nejsem moc trpělivá a s tebou by diskuze byla hlavně o mojí trpělivosti.

beruska2x
20. črc 2010

@vercaberca tak cti poradne ja jsem mluvila o EX 😉

tetes1
20. črc 2010

Holky,myslím,že už to tu zachází do zbytečných invektiv. 😒

@brumdinka copak vážně nechápeš, že mezi vyjádřením pochopení,napsání slušného názoru a zamyslením se i nad druhým pohledem věci, diskuzi a vyjadřováním nic neříkající lítosti a litováním,které tady těžko bude upřímné je veliký rozdíl. Také nejsem zastáncem slziček,sluníček,chudinek,foteček,úsměvů apod., ale zase čeho je moc toho je příliš. 😉
@beruska2x myslím,že šlo o hypotetickou otázku nebo otázku na zamyšlení se,že by to prostě nebylo po tom tak jednoduché po psychické stránce. 😉

kubaka
20. črc 2010

@vercaberca já už o tom ani nevím, klídek 😎

ale moc mě blaží, kolik je moudrých, zralých názorů a postojů tady 😵

katty6
autor
20. črc 2010

Vercaberca: docela jsi me potesila vyrokem ze mam doma muze snu 😀 a i on se tak o sobe vyjadruje a nechapajic krouti hlavou kdyz si neco " vymyslim" 😎 😝
KAzdopadne vim o jeho prednostech a vazim si toho, mam ho rada a porad chci s nim byt, obzvlast po te co jsme zvladli nekolik krizi spolecne. Vi mtake i o jeho nedostatcich, nektere mi berou i dech..Treba jeho presvedceni ze pokud ma na neco jiny nazor a jinou zkusenost tak se snazi prosadit svou, neuznava ze existuje odlisny nazor, neni schopny to pobrat, pak neni schopny ani empatie pokud si mysli ze nemam duvod prozivat urcite pocity, emoce, pokud si mysli ze jse msi neco zpusobila svou nedbalosti.. S nim pak nic nepohne, odmita pak to se mnou resit, je zabedneny.. Jak jsem to tu mohla sledovat tak mi v techto okamzicich pripomina Brumdinku a Berushku, absolutni nezajem o ostatni, absence soucitu a neschopnost kompromisu.. Takze nedejboze kdyz mam na neco jiny nazor nebo jinak to prozivam, absolutne to popira..(napriklad. ten uraz me nohy hodnotil jako ma chyba a tudiz nemam narok na pochopeni a soucit, naopak "mam narok" na vycitky a opovrzive jednani se mnou, take kdyz dostal nabidku pracovat v zahranici tak ji prijal bez jakychkoliv debat i kdyz jsem mu kolikrat rikala ze chci zustat v CR. Tedy pokud budu presna, tak debaty byly ale v tom duchu ze me porad hustil do hlavy ze to bude pekne a ze mam mit z toho radost a byt vdecna a nadsena). Pak kdyz jsem chtela resit problemy intimniho charakteru,rekl ze nechce to probirat a ze ast si to vyresim nejak sama.. A ted mi reknete, jak by vam bylo s takovym partnerem? Ovsem chapu ze nikdo neni dokonaly ale jsou okamziky kdy toho druheho potrebujete a on najednou pro vas neni, z duvodu ze proste na vas kasle a nechce si pridelavat dalsi starosti tim ze musi byt jednou za cas "pro vas" ..A to vse za podminky ze kdyz on je na to zle tak jsem tam pro nej, jsem ochotna kompromisu a resit problemy protoze to vnimam tak ze jeho problemy jsou i mymi..

katty6
autor
20. črc 2010

Kubaka: ptala ses v jakem zahranici jsme.. Jsme v Lotyssku..Snad jsem ukojila tvou zvedavost.. 😉 Mimochodem, proc jsi to chtela vedet?

petruna
21. črc 2010

tož zase ponocuju a nahlídla jsem do téhle diskuze....procetla jsem trochu stránku 8 a pak začátek a tohle si teda musím nekdy přečíst všechno. Je to dost zajímavé téma a vymena nazoru je tu pomerne k popukani. 😎

kubaka : já tě žeru. 😀 Kdykoliv na tebe narazim v nejake diskuzi, kde se strhne tak trochu bitka, tak se tvymi prispevky naramne bavim.
Dost se mi libi tvuj sloh a zpusob vyjadrování (nechtela bych se s tebou nekdy hadat 😀)
nevim, kolik ti je, ale je znat, ze uz mas neco odzito a ze to mas v hlave srovnany...

jen tak dal 😉 byt to je nekdy boj s vetrnymi mlyny...
tvoje fanynka (tak a ted me zjebou, ze jsem patolízal 😀 )

kubaka
21. črc 2010

@petruna nejsi - mě se zas líbí ten tvůj styl - bylo mi 41 😀

vlastovka385
21. črc 2010

@katty6 Katty, tak to už tě trochu víc chápu, já jsem s manžou taky v zahraničí kvůli jeho práci a hlavně studiu, ale já jsem s ním už cestovala i za svobodna, Rakousko, Chorvatsko, teď zase Rakousko a ještě není konec, pošilhává po Finsku 😉 . takže já jsem věděla, do čeho jdu. Ale chápu tě v tom smyslu, že jsi vytržená ze svého prostředí a v podstatě máš jenom manžela, takže se logicky soustředíš na váš vztah. Já mám to výhodu, že si práci můžu vzít s sebou, kde je internet, tam můžu pracovat, takže nemám v hlavě jenom dítě a muže, i za cenu toho, že nemám teda vůbec žádnej čas po sebe 😉 . Ale to je celkem vedlejší. Včera jsem se mrkla na tu tovji druhou diskusi týkající se intimních problémů a ono to všechno dost souvisí se vším. Já jsem prožívala něco podobnýho, ale nám paaradoxně pomohlo, že se nám narodil malej, protože předtím manža věděl na 100%, že když bude chtít sex, tak ho dostane, protože já jsem na to dost tlačila a v něm se udělal nějakej blok. Po porodu jsem ho několikrát odmítla, protože jsem díky hormonům neměla chuť a díky nočnímu vstávání sílu. A najednou to šlo, nevím, co mu přeskočilo v hlavě, ale dá se říct, že teď jsem téměř spokojená.
Nechci se tady zastávat brumdinky, ale řekla bych, že má pravdu v tom, že si ženská některý věci nesmí nechat líbit. Můj muž je Balkánec, a navíc velice silná osobnost, má ohromnou vůli, takže já musím být pořád ve střehu,
abych si uhájila to svoje. Je to náročné, ale tím mi právě imponuje. Taky má samozřejmě jinak vyvinuté vyjadřovací schopnosti, jako všichni na Balkáně, oni když normálně debatují, tak my máme pocit, že se hrozně hádají a řvou na sebe. No a když můj drahý na mě zvýší hlas, případně začne řvát, tak já jsem se musela naučit, že místo toho, abych se zhroutila a začala brečet a přemýšlet, jak se ke mně může takhle chovat, když mě miluje atd. atd., na něho zařvu taky a důrazně se ohradím, že si vyprošuju, aby se mnou mluvit tímhle tónem. Většinou se to zvrhne v debatu, že on přece neřval, což je otázka subjektivního vnímání, ale kažopádně mu tím dám najevo, že mě musí respektovat.
Takže možná bych to zkusila důrazně. Žádný pojďme si promluvit, a snažit se mu něco vysvětlovat, ale prostě mu od plic říct, že takhle tedy ne. Aby věděl, že si prostě nenecháš s... na hlavu.

filipal
21. črc 2010

@petruna 😀

svoja
21. črc 2010

No....B@B maji i v necem pravdu, bohuzel to podavaji ponekud nestastnym zpusobem.

Ovsem to jejich, ze si ta zenska muze za lecos sama a nezaslouzi si potom foukat bebinko.....ja nevim, ale neni tohle to, co nas mrzi na tech chlapech?.....nejsou B@B ve skutecnosti muzi??? 😀 😀 😀 😀 😀 ....ne, to bylo blby, to se omlouvam 😅 Jak rikam, v necem s nimi o souhlasim.

svoja
21. črc 2010

..."i souhlasim" tam melo byt 😅

KATTY stale vic me prijde, ze mluvis o tom mem🙂

emicka09
21. črc 2010

@katty6 - tahle diskuze me zaujala, semtam ji ctu, ale neprispivam..pac abych rekla pravdu, obcas mi to prijde jak i celkem vtipny (takova tragikomedie), jak nekdo neco napise a na dalsi strance je to totalne misinterpretovany 😅 navic nejsem ani pani dokonala, abych udelovala rady, kdo koho ma kam nakopat a podobne 😝 muj chlap neni zadna vyssi bytost ani zednej supermizera..normalni chlap, no, se svyma kladama a zaporama - stejne jako mam svoje blby a dobry stranky ja..
ale proc mi to tentokrat nedalo - moc me pobavila tvoje poznamka na strance 5 o tom, jak by manzel sel na materskou 🙂 taky jsem takovyho jednoho mela doma 😀 😀 ted je beruska ve "stridave peci" - cimz myslim, ze holt chodim do prace (ne vsude je luxus 3-lete materske) a milemu se splnil "sen", ze se o berdu stara..mame to pekne fifty-fifty 😎 umite si predstavit, jak se do te prace pak tesi! 😉 😀 😀
zarazilo me "hrdinstvi" bereniky - zlomeny kotnik jsem nemela, cisare jo a to tedy nebyl vubec problem, tak 1-2 dny jsem byla min sobestacna a pak pohoda..pokud tedy pouziju matematiku a berenika mela oboje naraz a psala, ze - cituji "jenže tam bylo to malý štěstí, takže zcela narovinu - bylo to hnusný, ale hormony pracujou a přitulení petáska bylo nad všechny analgetika. p.s.ani nepíšu, že jsem byla ošizená o dost léků na tlumení bolesti, abych mohla kojit" konec citace
takze pokud od te "hnusne" bolesti odectu minimalni bolest po cisari, tak zbytek te bolesti pripada na ten kotnik pocitam 😉 tudiz nechapu, bereniko, proc kritizujes Katty, ze dela z komara velblouda! 😝 😀 😀
no a damam hnidopiskam dodam pouze lehce vulgarni, nicmene nadmiru trefne, rceni moji babicky - nepapri ho.no, smrdi 😉

emicka09
21. črc 2010

@katty6 - jeste jsem chtela dodat, ze tvou bezmoc chapu, jak se chova manzel me mrzi..mozna by nebylo uplne spatne, po vzoru kubaky, navstivit nejakyho odbornika..pokud se ti ho ovsem podari k necemu takovymu presvedcit 😒

berenika39
21. črc 2010

@emicka09, asi jsem tě nepochopila, to se může stát. a představ si, že po x stránkách a dalších příspěvcích od katty, které její situaci objasnují a specifikují, už můžu mít jiný názor? to tě nenapadlo?
není mi příjemné, pokud bys svým příspěvkem mínila podceňovat můj stav po porodu se sádrou,šrouby a sekcí. odpusť si to prosím, děkuji, ale znovu říkám - moc jsem tě nepochopila.

kubaka
21. črc 2010

@emicka09 - musím se zastat bereniky - ona katty nekritizovala ani v tom prvním příspěvku - to jsi špatně pochopila vyznění. Snažila se povzbudit, každá psala své drama a po dalších informacích od katty už psala taky jiným stylem. Jak ti sama odpovídala, pozměnila názor. Ona je vůbec ta poslední, kdo by kritizoval a snižoval nečí problémy či utrpení. Natolik ji už tu znám. 😉
Já měla druhého císaře v 38 letech - podobně jako berenika a musím říct, že v tomhle věku je to teda už docela fuška. A to jsem měla obě nohy i ruce zdravé a nebyla zatížená a vyčerpaná dalšími operacemi. 😉

kubaka
21. črc 2010

@berenika39 pořád jsi v horizontální poloze - nemůžeš se verzikalizovat na té fotce? ať vidíme tvůj krásný úsměv 😀 😅

emicka09
21. črc 2010

@berenika39 - tak to se omlouvam, pokud jsem te spatne pochopila...jen mi z toho tveho psani prislo, ze jsi tak trochu podcenovala trapeni katty s kotnikem, protoze zatimco ona mela "jen" zlomeny kotnik, tak ty jsi mela zlomeny kotnik a k tomu cisare a zvladala jsi to perfektne, hrdinsky a na jednicku 😉 ale holt asi mame kazdy jiny prah bolesti, zijeme v jinem prostredi, mame ruzne povahy atd. a tudiz pro nekoho muze "jen" zlomeny kotnik znamenat velky problem. nazor samozrejme zmenit muzes, to se tu asi stava pomerne casto, s tim, jak se veci "vyviji" 😉 ale tvoje trapeni samozrejme zlehcovat nechci, zlomeny kotnik a cisar k tomu musel byt narocnej..ale to je treba pro nekoho i "pouhopouhej" cisar.. 🙂

berenika39
21. črc 2010

dobrý, nic se neděje, se mi to zdálo celý nějaký překombinovaný 😀 😀 😀 . hlavně ať to katty vyřeší ke své spokojenosti a klidu.

@kubaka: a neotočím a neotočím. všichni mají fotky srovnaný, tak ji mám schválně doprava 😀 😀
(tobě to řeknu: neumím to otočit, musela bych znova najít originál, ten otočit a znova nahrát.... 😀 😀 😀 )