Ztráta sexuálního vzrušení po druhém porodu

karoola
22. led 2013

Ahoj holky,
omlouvám se, že nepíšu pod svým pravým nickem, ale nerada bych, aby si to přečetl někdo známý a dostalo se to k manželovi ☹
Máme dvě malé děti (4 a 2roky) a už po prvním porodu byl sex minimální - zašili mě po nástřihu víc, než měli. Po druhém porodu to spravili, takže už mě nic nebolí, ale mám jiný problém - prostě se nemůžu vůbec vzrušit.. Manželovi jsem nic neříkala, aby nebyl zklamaný, i tak je sex 1-2 měsičně a je z toho nešťastný.
Sex mi je příjemný, ale předehra, kterou jsem kdysi milovala, mě spíš otravuje. Manžel se snaží, např. mi hladí prsa, ale kdyby mi hladil koleno, vyšlo by to na stejno - žádné škubání v podbřišku a chvění touhou se nedostavuje.. Jen podotýkám, že orgasmus mám pouze při orálním sexu, takže ta předehra pro mě vlastně byla vrchol 😒
Máte to někdo stejně? Nabudilo vás něco? Nějaké bylinky - vím, že existují čaje, pro ženy i tabletky?
Moc díky za odpověď.

moucha
23. led 2013

ahoj, byla jsem na tom stejně, vše mi bylo nepříjemné, ale ted jsem už přes 3 roky po porodu a vše se začíná vracet do starých kolejí.....Kašli na bylinky, prášky, je to o psychice a chce to jen čas.....

ebsian
23. led 2013

@karoola Tak já mám docela obavu, byla jsem hodně nastřihlá a za chvilku končí šestinedělí, docela mě to tam štípe a vůbec i tak to není příjemný, natož sex..Nevím kdy se odvážím, ale bojím se teda.. 😔 😔

karoola
autor
23. led 2013

@moucha - ono je to už skoro dva roky od druhého porodu a manžel ví, že teď mě nic nebolí, takže se mi "nechce", jenže spíš než nechce, prostě nemám absolutně žádnou chuť, vůbec.. Nevím, jestli se to časem zlepší - sešla jm se teď s bývalým partnerem, co jm měla před manželem, s kterým byl sex naprosto úžasný, párkrát mě políbil a taky nic.

@ebsian - obě děti mě potrhaly zvenku i zevnitř, jednou jm byla na zašití pod celkovou narkózou. Teď už nemám ani citlivé jizvy po nástřihu, když mi je manžel pohladí, tak snad se to i u Tebe časem samo spraví.

monad
23. led 2013

no máme to dost podobný!!! ale u nás prostě není čas a už ani chuť--

sasina1982
6. kvě 2013

já jsem po prvním ztratila chuť, ale když už mě manžel přiměl k nějaké akci, tak se mi to líbilo...teď po druhém porodu to je hrůza, připadá mi, že moje tělo je cizí a nic ze sexu v podstatě nemám...fakt nic...manželovi jsem to řekla, protože jsem z toho docela zoufalá