• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Akční oslava 7. narozenin, máte tip?

10. října 2013 
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.
Ahojky maminky, přibližně za měsíc budeme oslavovat 7. narozeniny mého syna a tentokrát bychom chtěli nějakou více akční oslavu než ty předchozí (to byly takové ty klasické doma s dortem, dárky a rodinou), protože syn už chodí do školy, našel si tam kamarády a tak bychom rádi, aby narozeniny oslavil i s nimi. Proto bych potřebovala poradit, kde dělají nějaké akční zábavné oslavy, protože je mi jasné, že parta sedmiletých kluků nebude nikde na oslavě dvě hodiny nehnutě sedět, ale potřebují se trochu vyblbnout :slight_smile: Tak kdybyste někdo měli nějaký dobrý tip, tak se o něj prosím podělte :wink:
8. říj 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
9. říj 2013 ve 12:26 • sasenkasasa
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.
autor
Omlouvám se, to jsem nějak zapomněla napsat :slight_smile: My jsme také z Prahy, takže v tom by snad naštěstí neměl být problém :slight_smile: Takže máte v Praze něco ozkoušené?
10. říj 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
12. říj 2013 ve 14:57 • sasenkasasa
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
14. říj 2013 ve 12:41 • martinaa2
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
15. říj 2013 v 18:57 • martinaa2
Tvůj příspěvek