Bezdotykový mobilní telefon pro manžela, máte zkušenost?

soles
13. říj 2013

Milé maminky, chci koupit manželovi mobilní telefon,ale nemám ponětí jakej. jen vím ,že nechce dotykoví. nechci žádnej vergl,už něco lepšího. 😀 😀 .jaký máte zkušenosti vy s bezdotykovým telefon ,nebo nějaký tip?? Nejlíp NOKIE a SAMSUNG. Díky moc

jane_s
14. říj 2013

Doporučuji koupit Jablotron, já jsem z něj unešená😀😀 😀

Legrace, kupte mu to jak to cítíte, moje sestřenka taky není stará ale prostě si na dotykáč nezvykla, nebyla schopná si napsat v autě sms, takže proč ne tlačítkový?😉 Někdo nemusí jít s dobou a davem😉

pipetulaa
14. říj 2013

@laurital Panebože! I mě manžel dělá ostudu 😀 nemá ani FB, ani dotykáč. Vždyť on má chudák jenom nějakou obyčejnou Nokii s tlačítkama. Navrhuji tedy vyškrtnout slovo "tlačítko" ze slovníku a za jeho další používání udělovat trest! 😀 Manželům dát za uši, opičákum! Roztrhat občanky a hup zpátky na strom. Amen 😀

misuna007
14. říj 2013

noo, takže bez dotykáče se nedá žít, o ou, si jdu hodit mašli 😀 co bude dělat dotyčná když ho ztratí?? bude out a ztracená ve světě buranů 😀 😀 a platí za sms? v dnešní době?? 😀 😀

soles
autor
14. říj 2013

😀 😀 😀 cha cha chá.. můj taky nemá FB ZAOSTALEC 😀 😀 😀 😀

beandy
15. říj 2013

Tak my jsme doma teda celá rodina Appláci, ale že bych někomu vnucovala ať si koupí iPhona kvůli počasí nebo aplikacím.. 😀 To mě přijde trochu směšný. Nejsem ten typ, co bych se s ním chlubila, prostě mi vyhovuje.. ale trvalo mi teda dlouho než jsem si zvykla na dotykovej. 😅 A nechápu, jak tu někdo může říct že je někdo za opicema a že není IN když má telefon s tlačítkama. No styďte se kdo nemáte dotykáč, že vám to není holky blbý. 😀 Chytrá horákyně co všechno ví a všechno zná, vám určitě obratem pošle penízky na účet, aby jste jí nedělaly na kobyle ostudu. 😉 😀

camelinka
15. říj 2013

@leni78 Tohle nemá nic společného s kamenováním, pouze jste se snažila udělat neinteligenty z lidí, kdo nevlastní super hypermoderní dotykáč nejlépe i s aplikací, kdy chodit na wc, zatímco jste ho s prominutím udělala leda ze sebe,.....

beandy
15. říj 2013

@camelinka Souhlas.. 😀

jasana3
15. říj 2013

@leni78 Jsem se při ranní kávě konečně od srdce zasmála 😀 Mám tlačítkovej, je mi 28 a žiju v Praze, jako asociál si opravdu nepřijdu. Radši používám mozek, než xy upa mega super aplikací, jen pro to, abych byla cool - nebo hůře - že to jinak nesvedu. Na počasí mi stačí podívat se z okna nebo na oblohu, jde tam vyčíst docela dost, kolikrát se trefím víc jak aplikace v mobilu přátel, spoje, adresy, domluva s přáteli na setkání atd. to vše si jde zjistit před cestou z počítače, aniž by člověk musel tahat další krám neustále s sebou. Radši koukám kolem sebe než neustále na displej. Horší je, že pokud se někomu, kdo nefunguje jinak než takhle přes aplikace, vybije baterka, je mimo pokrytí, o telefon přijde, atd. atd. tak je najednou ztracený.
Dotykáč si asi pořídím k Vánocům, ale ani ne tak, že bych po něm toužila (byl normou, nutně ho potřebovala), ale spíš že ho chci zkusit. Ale pokud si někdo přeje dostat něco s konkrétní funkcí (barvě, nebo naopak bez dané funkce - tady jde tedy o nedotykáč), tak by měl být respektován a neměl by být nucen do něčeho, co si nepřeje, ať už jsou jeho důvody jakékoliv.

myshellka87
24. říj 2013

@leni78 Co se stane, když si doma zapomeneš telefon? Docela jsem se pobavila 😀

luciebx
8. zář 2014

@myshellka87 zapomene kam sla.. pac nema otevrenou mapu na mobilu 😀 😀

eliska10
2. pro 2015

Holky obnovuji diskuzi, poradily byste bezdotykový telefon do 6000kč? Pro mamku.
Děkuji.