Bezdotykový mobilní telefon pro manžela, máte zkušenost?

soles
13. říj 2013

Milé maminky, chci koupit manželovi mobilní telefon,ale nemám ponětí jakej. jen vím ,že nechce dotykoví. nechci žádnej vergl,už něco lepšího. 😀 😀 .jaký máte zkušenosti vy s bezdotykovým telefon ,nebo nějaký tip?? Nejlíp NOKIE a SAMSUNG. Díky moc

petrusew
14. říj 2013

@leni78 to ano, ale nejde to vždycky. Mě to nevadí, ale jako služební mám bezdotykový telefon a vydrží rozhodně déle. Ono není nejlepší mít neustále mobil na nabíječce...zvláš když jsi zrovna na cestách a řešíš důležitý pracovní hovor, že..

leni78
14. říj 2013

@ikaterina Tak vidíš jak ti to jde být slušná 🙂

ikaterina
14. říj 2013

@leni78 Ja vim, to mi ani nemusis rikat, nemivam s tim problemy 😉

leni78
14. říj 2013

@petrusew Me se v tomhle případě vyplatil režim " v aute " , máš to v nabijecce a funguje jako hlasitý hovor. Kdyz vyrazis, zapnes tenhle rezim, daš na lezato a displej se promění tak, abys mohla zvednout hovor bez problémů při řízení.

camelinka
14. říj 2013

@leni78 v kazde diskuzi,kde sem vas potkala mi prijdete,ze mate uplne opacny nazor nez 90%
ostatnich,jen aby vznikaly hadky.mozna jste prirozeny talent a neni to schvalne,ale ta forma,kterou to
podavate, proste zveda lidi ze zidle,jak vidite,tak to funguje...

leni78
14. říj 2013

@laurital A co se Ti nelíbilo na tom, jak jsem vyjádřila názor ? 🙂

leni78
14. říj 2013

@camelinka Dobře, ja si to nemyslím, ale i tak si myslim, ze nemáš právo porušovat pravidla diskuze a byt takhle neprijemne osobní, ja nevim co tu porad resite, prostě se držte tématu a kdyz se vam nelíbí názor, tak napíšu svůj a je to.

camelinka
14. říj 2013

@leni78 drzet se tematu znamena,poradit nedotykovy telefon,ne rypat do jejich vlastniku,coby
pomalu do zaostalych. Mejte se.

leni78
14. říj 2013

@camelinka To si myslíte vy. Ja si myslim, ze poradit vykašlat se mu na tlačítka a nechat ho skočit do dotykace rovnýma nohama a plavat, tak ji jeste podekuje. To si myslim zase ja. A kdyby jste tu dámy nezačaly kolem toho delat takové haló, mohla to vzít zakladatelka jako příspěvek a buď se zamyslet, nebo ho proste hned zavrhnout. 🙂

soles
autor
14. říj 2013

@leni78 proč bych ho měla přemlouvat a nutit do něčeho co nechce?? není sto let za opicema,počítač,tablet vše ovládá na 1* -protože to potřebuje k práci,ale prostě dotykáč nechce ,co je na tom špatnýho? vždyt i v této době se dělají suprový telefony s klávesnicí...

manžel má pracovní blackberry-NEDOTYKOVý! 🙂)a chtěl by už svůj soukromí nový-ale ne DOTYKOVÝ . tak jsem chtěla jen poradit jakej je dobrej- já samam mám samsung galax S3 -dotykáč-a taky mě je vpodstatě na nic pač jen píšu a volám... tak nevidím nci špatnýho na mobilu s klávesnicí.. když to má člověk jen na sms a volání...

ikaterina
14. říj 2013

@camelinka @leni78 Omlouvam se, ze se vam do toho pletu damy... Ale me treba vety typu "proste ho premluv na dotykovy" nebo "vzdyt je to uz pro ostudu dnes", "neni mu preci 80 let" nebo "domluv mu" pripadaji taky neprijemne osobni. Pokud se ovsem se zakladatelkou diskuze neznate osobne a nechodite spolu na kafe... pak to beru zpet.

soles
autor
14. říj 2013

@camelinka to znám ,když řeknu mímu at zavolá máti z mého telefonu tak nadává at si to vytočím sama :D

soles
autor
14. říj 2013

@ikaterina neznáme,a taky mě to není příjemné,kdybych chtěla poradit s dotykáčem napíšu paní/slečně -ta mě určitě porádí na 100% 😀 😀 a kdybych se chtěla u někoho ujistit kolik je manželovy tak se jí taky ozvu 😀 😀

camelinka
14. říj 2013

@ikaterina souhlasim 🙂

laurital
14. říj 2013

Holky v klidu 🙂 🙂 , já se naopak těším, až svému muži, vývojáři SW a majiteli IT firmy řeknu,že takhle tedy NE.Ostudu mi na Modrém koníkovi dělat nebude 😉 !!!Zítra mu dám svůj S4 a ať si poradí jak chce, vopičák jeden asociální bez FB 😵a sto let za opicema ...

raffaelo
14. říj 2013

@soles Já chtěla taky "hloupý" telefon, protože hodně píšu smsky za volantem a s dotykáčem to moc dobře nejde. A co jsem tak koukala, tak ono to je dost omezené v dnešní době opravdu na tu Nokii a Samsung, a pak ještě ten Blackberry. Přitom tenhle krok vůbec nechápu. Třeba ta Nokia E52, kdyby měla nástupce, nebo se dala sehnat, tak ji beru hned. Jestli nespěcháš, tak počkej, Nokia bude mít nějakou novinku 😉

chris_n
14. říj 2013

@laurital asi řeknu svému šéfovi (majiteli IT firmy), že je opičák, když nemá fb 😀

soles
autor
14. říj 2013

@laurital hihihi 😀 😀

soles
autor
14. říj 2013

@raffaelo s tím psaní sms za volantem jsme na tom stejně..a z dotykáčem to teda vůbec nedávám.. a když ta kje to pěkně zkomolená smska

laurital
14. říj 2013

@chris_n Já jsem tedy povolání uvedla jen proto, že speciálně bezdotykáče nebo dotykáč s HW klávesnicí jsou mezi ajťákama populární, asi jsou nějak přesycení, že 😉 .
Jako šéf ať se stydí vostuda jedna, vždyť tě tu na MK vyloženě kompromituje 🙄 ..

aajda
14. říj 2013

@laurital Teda nechápu, jak se k němu vůbec můžete takhle veřejně hlásit, mít takového manžela, tak dělám, že jsem svobodná matka 😀 Nebo teda svobodná opice, poněvadž nemám FB 😝

raffaelo
14. říj 2013

@soles já už teď teda kolik nejezdím. Nakonec jsem teda koupila taky dotykáč, protože jsme měli možnost výhodné koupě, ale mile ráda bych se vrátila ke klasické hloupé klávesnici 😀

@laurital asi bych se měla taky zamyslet a víc ten svůj chytrý telefon využívat. Abych náhodou po tom našem pidi městečku nezabloudila. Nebo abych náhodou nezmokla při té 100% předpovědi, kterou meteroologové dávají na net. A nebo nedej bože, abych nebyla schopná někam zavolat, kdybych náhodou někde zabloudila a potřebovala znát telefonní číslo 🙂 Jo a taky bych teda asi mohla víckrát než jednou za týden koukat na FB, jestli se se mnou někdo nechtěl sejít, že? Až si říkám, jestli ta smska není výhodnější, než mít tarif na net 😀

mihis
14. říj 2013

@leni78 Tak jsem se docela pobavila, podle Vašeho příspěvku se lidi snad ani nevyhrabou z postele bez dotykového telefonu, cituji : "Nikam netrefí, nikam si nezavola kdyz nezná číslo, neví ze se ženou mraky a za hodinu bude lejt, tak nevezme slidu na kočár, nezjistí si spoj" Evidentně nemáte orientační smysl, neznáte mapy, nemáte telefoní seznam ani televizi, nemáte okna, abyste se podívala, jak je venku, když byste tohle všechno bez DOTYKOVÉHO telefonu nezvldála 😀 ... No trošku děláte z lidí blbce, opravdu bych nechtěla být vaší známou, když vidím, jak se o ní vyjadřujete a myslím, že dost osobní jste vy, ostatní členky pouze reagují 🙂
JInak za mě Nokia E72 🙂

raffaelo
14. říj 2013

@mihis proto pak jsou na netu otázky typu co si vzít za bundu a tak že? 😀 Lidi by snad dnes bez netu asi umřeli - někteří.

mihis
14. říj 2013

@raffaelo jo tak protoooo se tak vyptávají, protože jsou to asociálové bez dotykáče... Chudáci, tak příště kouknu z okna a poradím jim, aby vyměnili mobil 😀

bledulka
14. říj 2013

@soles tak pokud mas dotykovy ty, tak predpokladam, ze si ho vyzkousel a rekl si,zda je pro něj 0K nebo ne.
Z bezdotykovych bych já za sebe uprednostnila model s plnou klávesnici ( at jiz jako ma model o kterem jsem psala predtim nebo vysuvnou). Mne to opravdu zrychlilo psani sms, mailu atd.
A doporucuji az si vyhlidnes konkretni model/ modely, tak se podivej na netu na videorecenze..predstavi Ti telefon vic nez obycejny popis a pokud te pak konkretni zaujme, tak si ho jit osahat do prodejny 🙂
A obecne kouknout na recenze -sice ne kazdymu vyhove vše, ale pokud ma telefon mouchy, tak se to v recenzi pak casto opakuje u vice lidi...

leni78
14. říj 2013

Tý jo tak tady se to proměnilo v dobre kamenovani.

raffaelo
14. říj 2013

@mihis přesně tak 😀 jen teda teď nevím, jestli si mám vzít paraple, když venku je zataženo, ale na netu v předpovědi svítí slunko 😀 Někdo někde udělal chybu 😀 upřímně, mě ten komentář teda taky šokoval. Říct svůj názor ano, ale nedělat z lidí blbce.

mihis
14. říj 2013

@raffaelo Jo některé uživatelky tady na koníkovi by měly navštívit kurz asertivity a možná i nějaký kurz na zkvalitnění sociálního chování... Pak by si nemusely stěžovat na kamenování, protože by neurážely ostatní.. Ale možná to dělají mateřské hormony, jestli budu na mateřské taky taková, tak mi to holky pěkně opepřete prosím, ať se vzpamatuju 😀

raffaelo
14. říj 2013

@mihis nápodobně 🙂