Co budete kupovat mužovi k Vánocům? Tipy

leni78
16. lis 2013

Zajímají mě vaše nápady, nějak mi došly, mám pocit, že všechno má, a co nemá, to je zas pro mě finančně nedostupné 🙂 ( přál by si rodinný vůz, čekáme třetí dítě, ale na auto nemam 🙂 ) Fakt nevim.

dhanim
16. lis 2013

@laurital to souhlasím, ale pokud často a ráda vařím, tak kvalitní nůž beru za standard. A i kdybych na ně třeba aktuálně neměla, tak bych je jako dárek nechtěla 🙂 ale to je o úhlu pohledu každého.....

blahova_andrea
16. lis 2013

@dhanim level myslíš mimi nebo svatbu? 😉 😀

blahova_andrea
16. lis 2013

@laurital tak to my máme oddělené, ale vlastně oba minusové ☹

leni78
autor
16. lis 2013

Mě by ani nenapadlo mu koupit obyčejný nůž. Myslela jsem samozřejmě nějaký kvalitní extra kvalita s nějakým zajímavým prkynkem. Nikdy jsem moc nepobirala takové ty sranda dary, jakoby věci denní spotřeby pro srandu. I kdyz jak který...ale obyc nůž, nebo ja nevim uterky, to asi ne 🙂

lucenek
16. lis 2013

@blahova_andrea ty seš koza, taky po porodu to nemám všecko dokonalý a koukala bys i baculky jak vypadaj dobře, když je luxusní fotograf a umí to......

granda
16. lis 2013

super diskuze,, také přemýšlím.... možná budu podruhé těhu,, ale budu testovat na vánoce... mám triko z Moiry, dostal fasádu na dům, dostane zábradlí k franc. oknům, dveře do patra,,, to jsou naše společné a potřebné dárky... jinak nevím co koupit.... a pro dceru toho taky nemám tolik,, spoléhám hlavně na adventní trhy,,, chci dřevěné hračky,,, čekám co bude..

leni78
autor
16. lis 2013

@dhanim
@dhanim Nůž je prostě asi divnej, i kdyby stál majlant, on ma na to asi stejný pohled, tak to kupovat nebudu, skrtam ze seznamu 🙂

blahova_andrea
16. lis 2013

@lucenek no to je právě to, najít někoho fakt schopnýho. hlavní by byl asi můj stud. a přítel konkrétně by toto zrovna neocenil ☹ on fotografie všeobecně považuje za zbytečnost.

laurital
16. lis 2013

@leni78 Já myslím, že tak to i mysle tvoje sestra s tím nožem-nějakou machrovinku pro kuchařského nadšence, viď?
Holky, můžu se zeptat, co si myslíte o dárcích typu těhotenský test atd.?Mně to přijde strašně trapné, já bych to nikdy nebyla schopná dlouho tajit.Navíc si myslím, že i ten nejcitlivější chlap to bere jinak než ženská.

@granda Fasáda je super dárek 😉

laurital
16. lis 2013

@blahova_andrea Ad sexy fota...můj muž tvrdí, že vážně uvažuje o tom, že si necháme udělat akty a rozvěsíme je hned v hale a máme zaručeno, že už k nám nikdo nebude chodit a budeme mít svatý klid 😀.

granda
16. lis 2013

@laurital jo je,,,, mame super barvičku a jsme radi, ze jsme toho letos dali tolik,,,

laurital
16. lis 2013

@granda Já si také myslím, že nejlepší dárek je sednout si v tom domě, i bez zbytečností a kochat se tím, o kolik jste s tím pohli.To fakt beze srandy 🙂 .

blahova_andrea
16. lis 2013

@laurital tak pokud bych zjistila, že jsem těhotná nějak kratší dobu před těmi vánoci, tak bych ho klidně jako dárek pod stromeček dala. samozřejmě by to nebyl jediný dárek 😉 kdybychom to zjistili třeba teď, tak si to dokázala představit jako dárek pro rodiče 😀

blahova_andrea
16. lis 2013

@laurital já kdysi chtěla společný akt do ložnice nad postel. no ale toho už se nedočkám

dhanim
16. lis 2013

@blahova_andrea Ani svatbu ani dítě nejsou u mě přáním a už vůbec ne dárkem 😉 Oba to bereme jako přirozený vývoj vztahu 🙂

laurital
16. lis 2013

Ono to oznámení těhu partnerovi jakožto dárek může být i kontraproduktivní.Moje kamarádka to udělala a byla strašně zklamaná, muž samozřejmě radost měl, ale ne tak bouřlivou, jako čekala.Takže řvaní z okna štěstím, houpání na lustru atd. se nekonalo 🙂

blahova_andrea
16. lis 2013

@laurital tak to měla teda velká očekávání 😀

laurital
16. lis 2013

@blahova_andrea Oni se snažili už pár let, tudíž čekala výbuch emocí a vono nif mof 😀

dhanim
16. lis 2013

@leni78 Ono je to šíleně individuální, dokážu si představit, že někoho nůž za 3k potěší, ale pro mě je to spotřební zboží 🙂

Takhle jsem měla super vymýšlený dárek v podobě předplatného jednoho odborného časopisu, který si muž pravidelně kupuje. Tak jsem to jednou nenápadně nadhodila a přišla negativní (pro mě překvapivá) odpověď. Prostě nechce riskovat, že dorazí poškozený, to si pro něj jednou za měsíc dojde.....

blahova_andrea
16. lis 2013

@laurital tak to byl možná šok. naši taky čekali na vnoučka docela netrpělivě a když jsme ho oznámili, tak reakce veškerá skoro žádná až mi to bylo líto. oni to pak doháněli, jak to šlo, ale je fakt, že ten první efekt už se nahradit nedá ☹ já bych ten test taky asi nebrala jako dárek v pravém slova smyslu. je to dárek od obou oběma, takže spíš jen jako takové překvápko navíc.

laurital
16. lis 2013

@blahova_andrea Já bych to hlavně nevydržela mužovi neříct 😉 .Já jsem strašná slepičí prdel, fakt 😀 .

Mmch on ten taťka šťastný byl, jen si po těch letech mlčky sedl do křesla, nalil panáka a koukal do blba se šťastným úsměvem.

granda
16. lis 2013

@laurital jo sedneme si v domečku,,,, zatopí v krbu, rozsvítí stromeček a budeme pozorovat dceru, jak má očička plná radosti,,, bude vzpomínat na rodinu, která nám pomáhala dům stavět.. vzpomene na strýčka, který nás nečekaně v březnu opustil,------
budeme rádi, že jsme spolu a třeba nás bude na třetí vánoce 2014 více.... vánoce 2012 první domečku s dcerou.... 2013 všichni tři.... tak by nám mohly vánoce 2014 ve 4 vyjít.... dál už to počítat nebude,, ale nebráním se 😀

blahova_andrea
16. lis 2013

@laurital my dělali test společně večer, vlastně pro něj na rychlo letěl 😀 ale kdyby bylo druhé, tak bych to nějak s tím překvápkem chtěla trošku zkusit, ale taky si moc nefandím 😀

dhanim
16. lis 2013

@laurital To je přesně ono. To, že ten taťka neprojevoval emoce vůbec neznamená, že by nebyl šťastný 🙂

laurital
16. lis 2013

@granda Budete mít nádherné Vánoce 🙂

lucenek
16. lis 2013

@blahova_andrea aha já byla u fotografky 🙂

blahova_andrea
16. lis 2013

@lucenek no já bych právě musela najít taky nějakou šikovnou ženu, ale fotkama bych udělala radost jen sobě na památku, než budu vypadat ještě hůř 😀

lucenek
16. lis 2013

@blahova_andrea ty seš ero seš o2 r mladší....tak přestaň 😀

blahova_andrea
16. lis 2013

@lucenek tak ono o věk vždycky nejde 😉 ale většina z nás, když koukne do zrcadla a na starší fotky, tak si posteskne, že si měla kdysi víc vážit toho jak vypadá 😀 ne? jako nejsem mindrák na mindrák, ale na odhalené focení už se fakt necítím ☹ jako kdybych věděla, že tím svého drahého potěším, tak bych se možná překonala.

lucenek
16. lis 2013

@blahova_andrea nemusíš ve sp prádle, viděla jsem foto s volnýma tunikamma , silonkové samodržky s krajkou a podpatky, tunika sahala pod zadek, nebo svetřík, alá netopýří střih...a taky to bylo vkusné