Co budete kupovat mužovi k Vánocům? Tipy

leni78
16. lis 2013

Zajímají mě vaše nápady, nějak mi došly, mám pocit, že všechno má, a co nemá, to je zas pro mě finančně nedostupné 🙂 ( přál by si rodinný vůz, čekáme třetí dítě, ale na auto nemam 🙂 ) Fakt nevim.

laurital
16. lis 2013

Náhodou já se na sexy fotky v prádle chystám, ale počkám si na čtyřicítku až bude dceři kolem osmnácti a budou vystavené v celém bytě.I kdyby si pak mladá přivedla na tajnačku borce, tak si umíte představit něco asexuálnějšího než potenciální herdek tchýni v podprsence a punčoškách vyvalenou na otomanu??Já tedy ne 😀 , antikoncepční účinek zaručen dámy 😉 .

blahova_andrea
16. lis 2013

@lucenek no já měla na mysli nějaký ten aktík 😉

laurital
16. lis 2013

@blahova_andrea Jdi do toho, mladá a hezká jsi a vše se dá nafotit vkusně 😉

blahova_andrea
16. lis 2013

@laurital dá, ale já se stydím, neznám nikoho, kdo by to nafotil a taky já chtěla do ložnice společný akt, takže bych musela ukecat i chlapa. no a vzhledem k naší situaci by to byly momentálně vyhozené peníze. ale i tak moc díky za povzbuzení. však já tu slintám nad každou, co tady ukáže výsledek a tiše závidím 🙂

ceekanka
16. lis 2013

Tak akt je super nápad, akorát teda nevím jak by na to koukal přítel. Úplně slyším ten humbuk,před kým jsem se to svlékla a jeho fantazie by nekladla mezí v tom,jak se to focení odehrávalo. Asi by se to v něm mlelo,radost z hezké fotky a pochyby. Mám už doma takové pěkné fotky,nahaté,ale přitom není nic vidět,velmi decentní a jsou z doby,kdy jsme spolu jetšě nebyli a dodatečně nad tím dost dlouho přemýšlel.

ceekanka
16. lis 2013

@blahova_andrea jo společný akt je krásný,to mám moc ráda.. To mě teď napadlo.. Takový Saudek,od toho bych se nechala nafotit i kdyby trakaře padaly 😀

blahova_andrea
16. lis 2013

@ceekanka jj, tak přesně takto smýšlející chlapa mám doma 😀 ☹
tak to my od saudka určitě ne 😀 přítel je na něj alergickej

laurital
16. lis 2013

Náhodou já bych něco od Saudka také mohla.Holky uděláme hromadný akt, to by ty naše muže už snad konečně mohlo potěšit, ne? 😀

ceekanka
16. lis 2013

@blahova_andrea Hmm,tak ten můj v tom trošku plave a když bych mu domů přinesla nějakou fotku,kde nebudu já,tak mu bude asi celkem jedno od koho je. Je pravý opak mě. Nicméně, já nejsem žádný tintítko a líbí se mi jakým stylem Saudek fotí ty barokní tvary. 😀

@laurital to by asi koukal :D Takových ženských pohromadě,jako je tady na koníku ještě asi neviděl..

blahova_andrea
16. lis 2013

@ceekanka což o to, my nemáme nic proti jeho výtvorům, ale on jako člověk nám prostě nesedí. je fakt, že barokní tvary se musí umět nafotit.

ceekanka
16. lis 2013

@blahova_andrea A tak to souhlasím,že jako osobnost není uplně zrovna můj šálek kávy.. Ale co no.. Umělec 😀

lucenek
16. lis 2013

@blahova_andrea vygoogli si Petru Ibrahim..na FB 🙂

blahova_andrea
16. lis 2013

@lucenek já FB nemám, ale Praha nebo Ostrava? ee

lucenek
16. lis 2013
lucenek
16. lis 2013

@blahova_andrea tak hledej brňačku...ale tam přehled nemám kdo je fakt dobrej a umí to

ev.ka
16. lis 2013

tak ja dala Školu smyku... úspěch to mělo obrovský, dodnes to každýmu chválí
bylo to teda finančně na hranici, co jsem chtěla vydat, ale zase je to i "užitečný" dárek, tak jsem do toho šla

kamino
16. lis 2013

Ja si na sebe usila bic,dostane GTA5,to ho od PC nedostanu😉 jeste ze mam kone v mobilu😉

leni78
autor
16. lis 2013

@kamino jo to jsem taky kupovala, na playstation 🙂 úplně stejnou hru.

kamino
16. lis 2013

@leni78 Ta je super, má strašně moc hratelných hodin...ale jak říkám, mám obavu, že teď už přítele neuvidím vůbec 🙂

blahova_andrea
16. lis 2013

@lucenek tak já nikoho momentálně hledat nebudu, protože to není aktuální 😉 to spíš teď sestra shání svatební focení a to je aktuálnější 😀

petrusew
16. lis 2013

Já budu kupovat poslední dílo jeho oblíbeného spisovatele🙂 Miluje knihy a tímto ho absolutně nadchnu🙂

blahova_andrea
16. lis 2013

@petrusew to ti závidím. ten můj vůbec nečte. i blbé pohádky dětem čtu jedině já. myslím si, že když chlap čte, tak je o dárek skoro vždy postaráno 😉

laurital
16. lis 2013

@petrusew Já jsem vystudovaný historik a bohemista, já ocením knihu, ale třeba můj IT také bohužel nečte a když už on má potřebu mi něco odbornějšího koupit tak musím dělat, že jsem to nečetla..
Loni jsem dostala vydání Dějin třetí říše z roku 1978 v němčině, u nás unikát a já nemám to srdce mu říct, že jsem to četla.

petrusew
16. lis 2013

@laurital Budu mu kupovat V jedné osobě od Johna Irwinga 🙂 Tu ještě nemá a nečetl🙂 Nakonec si ji přečtu i já, styl jeho psaní je mi velmi blízký🙂

petrusew
16. lis 2013

@blahova_andrea to máš pravdu a zvlášť když jeho oblíbený spisovatel žije a stále tvoří🙂

laurital
16. lis 2013

@petrusew Kup něco i mně 🙄 , máš fakt skvělý vkus a byla bych potěšená.

petrusew
16. lis 2013

@laurital děkuji za pochvalu. První jeho knihu jsem přečetla v 17ti letech a byl to Svět podle Garpa, přečetla jsem ji za dva dny jedním dechem. Prostě mě uchvátil a vždycky po něm velice ráda sáhnu. Knížku mi tehdy donesl můj muž do nemocnice 🙂

laurital
16. lis 2013

@petrusew A věříš, že na Garpa jsem myslela?On je skvělý prozaik i fabulátor.

petrusew
16. lis 2013

@laurital Garpem si mě získal, od té doby máme doma malou sbírku jeho děl🙂 Stále ne všechny, tak mám pořád co kupovat🙂 (máme Pravidla moštárny, Syn cirkusu, dokud tě nenajdu, Rok vdovou, Pokus o záchranu čuňáka Sneeda, Pitná kůra, poslední noc na klikaté řece, manželství do 158liber)