Co darovat 3leté holčičce k narozeninám?

juliet
1. črc 2011

Prosím, jaký dárek jste koupily vaší holčičce k 3. narozeninám. Panenky ji moc neberou, kolo bez šlapek má. Děkuji

albi
1. črc 2011

u nás frčí nádobíčko s kuchyňkou, kreslící tabule, piáno s mikrofónem, pokladna, plastelína play dooh a lego 😉

petka80
1. črc 2011

Hm, tak u nás je to podobný - frčí kuchyňka, tabule (taková ta z IKEA na křídy a na fixy), plastelína a další tvoření jako vodovky, stříhání a tak, pokladna taky, dál kolo se šlapkama a teď děsně touží po koloběžce. A samozřejmě knížky, tím se nic nezkazí.

mamkamarketa
1. črc 2011

dcera nasich znamych bude mit taky 3 roky a dostane od na plastelinu moon sand.je to takova tvoriva slecna 😉

luci_enka
1. črc 2011

ahoj, my jdeme zrovna o vikendu slavit 3.narozeniny kamaradciny holcicky a koupili jsme pokladnu (jako v obchode) - http://www.dracik.cz/produkt-detail.aspx?jkpov=... - strasne si ji pry preje 🙂 tak jsem zvedava, jaky to bude mit uspech 😎

bufina
1. črc 2011

Ke třetím narozeninám určitě něco tvořivýho, plastelínu play dooh, nebo něco na ten způsob. Dcerka jak kouká na minimax a nickelodeon, tak tam jsou její oblíbený pořady Jahůdka a Dora a tohle všechno play dooh taky má. Jinak hodně u nás frčí továrna na zmrzlinu. Jinak ke třetím naozeninám jsme koupili ještě nějakou knížku s pohádkama co čteme před spaním. Povlečení s oblíbenýma postavičkama a Petshopáky.

avonamla
1. črc 2011

Ahoj,
urcite se ji bude libit Lego, nebo Play Dough plastelina, nebo kolo - odrazedlo bez pedalku, jestli jeste nejezdila.

gabka32
5. črc 2011

naěe 3letá dcerka si nejraději vyhraje s vláčkodráhou Tomášem, tu miluje, dostala první v 2,5letech, ted dokupujem a rozšiřujem 🙂 plastelína a lego je taky dobrá volba, nebo mozaika, s tou si taky často hraje. k narozkám -jelikož necelý rok bydlíme v domečku- tak dostala hřiště na zahradu, knížku a na poslední oslavu ji čeká od tety piano s mikrofonem .

judit22
8. črc 2011

A co takhle tabuli na malování, z druhé strany magnetickou s písmenky?Mají teď zrovna jednu krásnou v akci v Lidlu, koupila jsem jí Ondrovi už pod stromeček, stojí 555Kč

http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-A8FA6133-6A...

anwarka
22. srp 2011

Moje dcera je ve 3 letech velice inteligentní a začíná rozpoznávat některá písmena. Určitě doporučuju modelínu od JOVI a k tomu vykrajovátka písmenek:

http://www.pastelka.eu/store/goods-28674-82-jov...

Dítě si hraje a zároveň se učí. Dcerka by chtěla být princeznou, tak dostane šperky a korunku.

benjik
22. srp 2011

Tak nás sice 3.narozky čekají až za rok,ale už ted víme,že by jsme chtěli dřevěný domeček pro panenky,kolečkové brusle pro nejmenší a určitě nějaké tvořivé sady. Jinak přesně jak psali holky,dobrá je pokladny,kuchynka a ta kreslící tabule.

vojtisek2007
24. srp 2011

my koupili kolo 🙂růžový 😀 😀 😀

ssimmikk
24. srp 2011

my jsme koupily kolo a vede na plné čáře a taky puzzle a stavebnice 🙂

kleae
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamkakecalka33
16. únor 2014

Ahoj u nás si má 3letá dcerka hraje s kočárkem,kuchiňka a nádobíčko a lego duplo! Jinak si hraje i s panenkami! 😉

elllenka
19. únor 2014

Moje malá 3letá dcerka má ráda knížky, puzzle ráda kreslí tak ji potěšila magnetická tabulka. Z piánka měla velkou radost, dokonce s tím několik měsíců usínala. A potěšila ji stavebnice- koupila jsem sevu, ale na tu je ještě malá a moc jí to nejde, ale s klasickým Legem si moc vyhraje. A pak ještě plastelína, ale s ní nemůže být sama 😉