Co k Vánocům pro blízké?

aliska17
21. lis 2017

Ahoj, už mi dochází inspirace, co kupovat na Vánoce všem v rodině? Máte nějaké tipy? Zejména pro mužskou část rodiny je to fakt těžké a nechci jim dávat blbosti... 🙂

ejmate
21. lis 2017

@aliska17 Ahoj 🙂 Tátovi jsme se se ségrou složili na celostátní povolenku na ryby a mámě koupím poukázku na masáže a do zdravé výživy nebo knihkupectví, to ještě nevím. Babičce koupím asi nějakou knížku - román, sestře jsem koupila pánve do kuchyně, protože se bude stěhovat a příteli hru na počítač, kterej si nedávno koupil 🙄 🙄
Jinak když nevím co, tak udělám potravinový koš, podle toho kdo má co rád, to nikdy neurazí 😉

ejmate
21. lis 2017

@aliska17 Jinak já nvm pro jak starou mužskou část rodiny, ale nedávno jsme byli v Praze na virtuální realitě a bylo to super. Mě je 25, příteli bude v dubnu 30 a líbilo se nám to oběma. Mají tam i hry pro děti 😉 Jinak koukám hodně na portál slevydnes.cz, tam je na výběr mrak od všeho a za dobrý peníze 😉

jaber
21. lis 2017

My rodičům budeme kupovat noc v Dětenicích 🙂 http://www.detenice.cz/vouchery/

ejmate
21. lis 2017

@jaber tu jsem jim koupila před loni a byli nadšený 😉 dobrej tip 😉

vrana80
21. lis 2017

Nejaky voucher na veceru - dobrym steakom nepohrdne ziaden muz podla mna 😉

viktorka17
22. lis 2017

Pro babičky i dědečky s bolavými klouby je super kloubní výživa, ale zapomeň na to GS Chondro a podobné blbosti z lékárny 😀 Možná to bude znít trochu netradičně, ale doporučila bych koňskou kloubku, protože fakt zabírá, mám vyzkoušen Geloren (pethome.cz/cs/kone/8430-geloren-ha-gelove-tablety-1350g-3x450g--8595163717503.html?s=219550907). Jsou to takové želatinové tablety, tak se to dobře užívá. Loni jsem tím obdarovala půlku rodiny a mělo to úspěch. 😉 Jinak dokonce sám výrobce už nyní deklaruje, že je to pro koně i lidi! 👍 Jo a pokud máš třeba manžela sportovce, tak může koupit i jemu, určo to ocení.

barus.8
22. lis 2017

Chtělo by alespoň něco o dotyčných sdělit. Třeba věk, ať se líp radí. My to letos máme vyřešené celkem bez problémů. Manžel chce montérky a blůzu, pracovní boty. Pak dostane nejaké další oblečení, kosmetiku. Děda taky montérky , babička vestu z ovčí vlny. Našim se všichni skládáme na novou postel. Pak dostanou nějaký fotodárek. Rozmýšlím se mezi fotoknihou a nebo obrázky. Loni dostali kalendář z fotek, našli jsme některé hodně staré ještě jejich rodičů, pak z jejich dětství, naše a našich dětí. Jinak jsme dávali sodastream, sušičku ovoce, digitální teploměr, radiobudík s promítáním času na zeď. Taky se mi líbí manboxeo, to přemýšlím manželovi k narozkám. A uspěch měla i domácí lékárna, jde koupit přímo krabice se základní výbavou a k tomu jsme dokoupili to co nejčastěji používají.

elu55
12. pro 2017
Uživatel elu55 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od elu55.

Pokud jsou alespoň trochu na techniku, tak můžete zkusit nějaké pracovní oblečení, jak už psala barus.8. To se nikdy neztratí. 🙂 Pokud budete chtít něco hodně kvalitního, co vydrží, tak se zkuste podívat tady: https://otavan.cz/ Je to trošku dražší, ale opravdu dobrý. Když jsou ty Vánoce... 🙂

almatulova
18. pro 2017
Uživatel almatulova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od almatulova.

Zdravím, já jsem si lámala hlavu s manželovým dárkem. Znáte to. :D Nic nechce, nic nepotřebuje a když něco potřebuje, tak si to koupí. No a pak mu něco vyberte. A hlavně nesnáší měkouše. Takže velké dilema. Nakonec jsem se však odhodlala k tomu mu koupit elektronickou cigaretu. Je dost silný kuřák, takže tak nějak doufám, že by mu mohla zachutnat. Udělala jsem mu takový pěkný balíček, ve kterém mám kromě cigarety i různé náplně a to jak klasické tabákové, tak i nějaké ovocné. Tak doufám, že se mu to bude líbit. Kdyby jste někdo řešil dárek pro kuřáka, tak taky pořídíte kvalitní elektronické cigarety - https://www.e-cigo.cz/elektronicka-cigareta/ taky něco pořídíte tak, jako já. 🙂