• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co k výročí?

17. srpna 2014 
Potřebovala bych poradit, co k výročí... vůbec nevím? Večeře, a podobné překvapení, máme za sebou, dárky - oblečení, parfémy atd též, takže si vůbec nevím rady... máte nějaké rady? Nápady? Děkuji
8. čer 2014 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Co třeba nějaké překvapení v podobě zážitku? Vstupenky na koncert, let balonem, skok padákem, wellnes víkend...určitě přijdeš na to, co by tvého milého potěšilo :slight_smile:
8. čer 2014 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ten víkend mě napadl... akorát je to tak komplikované s jeho prací, že nevím, zda by to klaplo :( balon a padák, nepřipadá k úvahu :slight_smile: ale nápad dobrý. děkuji
8. čer 2014 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
A co nějakej welness? Někam společně zajít..vířivka, sauna nebo tak něco :slight_smile:
8. čer 2014 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jdu googlit, děkuji :slight_smile:
8. čer 2014 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
My jezdili na jednodenni vylety - 2x jsem byli ve Vidni a jednou jsme byli na soutezce wasserlochklamp a pak uz prisly deti tak jsme prestali jezdit:slight_smile: ale jinak bychom pokracovali treba medvedi soutezku, krakov nebo tak
8. čer 2014 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
muže jsem k 10ti letům vzala na slovensko do welness hotelu :o) taky jako překvapení - a dokonce jsem to dohodla s jeho šéfovou, aby měl překvápko :o)
8. čer 2014 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
23. črc 2014 v 10:43 • petraukulele
autor
Děkuji... pár dní po výročí to skončilo........
17. srp 2014 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. únor 2015 v 01:09 • plechovky999
Tvůj příspěvek