Co koupit babičce, která bude mít 90?

petulka25
17. únor 2013

Ahoj maminky potřebuju poradit! V březnu jdeme babičce na oslavy-slaví 90let( KRÁSNÝ VĚK) ale nechci koš nebo takovou tu klasiku!! Nemáte některá nějaký originální tip na dáreček? děkuji

evaviki
17. únor 2013

Vikendovy pobyt v laznich.. Otazka je, jestli by sla..

hojda
17. únor 2013

Naše babičky vždy uvítají nějaké ty drbací časopisy, jako předplatné 😉

petulka25
autor
17. únor 2013

@evaviki děkuji,ale ona je nejraději doma s kocourkem 🙂
@hojda dík za tip,ale čte jen noviny

girafka
17. únor 2013

Kdyz mela babicka 90,tak jsme se cela rodina domluvila a vsichni jsme se vyfotili a nechali jsme to udelat jako obraz..nyla nadsena🙂

johnatanka
17. únor 2013

taky bych volila asi tu fotku, k tomu dort, kytku, možná ji třeba vzít na nějaký výlet, někam, kde bydlela jako malá, mladá, studovala, pracovala, fotky vnoučat do rámečků, tohle asi v tomto věku ocení nejvíce a společnost, aby nebyli sami....

olasek
17. únor 2013

Tak naše moje babi ocení fotky - udělat jí krásné album, kalendář vnoučátek popř. pravnoučátek ...nebo pokud by se podařilo je vyfotit všechny najednou na jednu krásnou fotku . Pak bych uspěla s křížovkama a asi by se jí líbilo kdybych jí vzala někam ven na oběd nebo kávičku ... 😵

hojda
17. únor 2013

Nebo zkus sehnat knihu se starými fotkami města, kde se narodila, žila, žije.....To jí třeba potěší

olasek
17. únor 2013

Jo a ještě měla radost, když jsem jí koupila několik dárkových poukázek do Tesca, všechny v nominální hodnotě 50Kč. Ona dělá malý nákupy sama pro sebe a do Tesca na nákupy chodí stále tak jí to potěšilo 😵

janyska
17. únor 2013

nedávala bych ani takové ty vitamíny apod...záleží na povaze (nevím, jestli by jí udělala radost masáž/kadeřník apod.). Ale zkusila bych dát něco velmi osobního a něco, co se nedá koupit...třeba společnou fotku celé rodiny nebo nahrávku pozdravů a blahopřání nebo nejlepších vzpomínek na babičku (nějaké úsměvné, pro pobavení)...nebo nějakou připomínku doby, kdy byla mladá (třeba nějaké album, knížku, pomoc při hledání kamarádek)..nebo podniknout nějaký výlet na místo, kde to má moc ráda a třeba se tam nemůže už tak snadno dostat.

berenika39
17. únor 2013

Moje babička slavila poslední narozeniny 93. a já jsem ji poprosila o fotky - z jejího mládí, na půjčení. Koupila jsem velké klasické album, do něj dala její fotky plus přidala jako pokračování fotky naše, rodiny, vnoučat, prostě toho, co ji potěšilo, na co se ráda dívala. Všechny rodinné oslavy, narození vnoučat, pravnoučat, svatby...co jsem našla. Uspořádala choronoligicky. Starala jsem se o ní do poslední chvíle, když umřela, nabízely mi její děti podíl na dědictví, a já si vzala tohle album.-).

edeltraut
17. únor 2013

Strom života z fotek rodiny 🙂, jako velký obraz. Naše babí je nadšená, když může okukovat fotky pravnoučat 😉. takže pravidelně dostává kalendáře, fotoknihy, rámečky s fotkami apod.

edeltraut
17. únor 2013

@berenika39 Dobrý tip k dalším narozeninám 🙂 a krásná památka.

berynka
18. únor 2013

My babičcek osmdesátinám nechali dělat fotoknihu. Heslo bylo "Rodina" podle dokumentu Miloše Formana 😉, byly tam její fotky z mládí, když měla děti, pak naše fotografie a taky její s náma. Doplnilo se to popiskama a roky.

ivarei
18. únor 2013

My dávali minci z roku, kdy se babička narodila (1920) 🙂 a k tomu vzpomínkovou deku s nažehlenými fotkami /fler ;)

renatalen
18. únor 2013

Přikláním se k fotoknize, fotokalendáři. Kamarádka nechávala dělat obraz z fotky.

jancip
18. únor 2013

@petulka25 Jestli má kocourka, tak třeba i nějaký "prolízací" pelíšek pro něho. Staří lidi vždy říkají, že nic nepotřebují a ji by mohlo udělat radost, že bude mít něco pro někoho, koho má ráda.