Co koupit k Vánocům mamči příteli?

13. lis 2021

Holky jsem bezradná😁😁😭 dostane pyžamo, papuče,strojek na vlasy ale tot vše.. nevím co dál. Finančně do něj nějak nechci vrážet, napadla mě lahvinka, ale toho má doma dost, sadu kosmetiky mu prý brát nemám říkala mamča a nejhorší je, že ani nevím co tak má rád… nějaký takový univerzální dárek pro chlapa? 😭

goovana
13. lis 2021

Co nejak dárkový koš?

autor
13. lis 2021

@goovana No, právě zase nechci úplně extra vrážet, jsou spolu chvilku😂 teprve půl roku, tak chci něco hezkého, ale ne zase přes tisícovku

klokanka31
13. lis 2021

Nějaké tričko?

radkazenklava
13. lis 2021

No a nestačí to? Nemyslím to zle...ale pyžamo,papuče a strojek něco stály...

klokanka31
13. lis 2021

@radkazenklava Ona asi chce dát něco za sebe...

autor
13. lis 2021

@radkazenklava Taky jsem si říkala, ale přesně tak..
@klokanka31 něco takového osobnějšiho, co by mu fakt udělalo třeba radost, ale je to chlap.. tomu nekoupim hrnek a kafe.. víte jak to myslím 🙂

radkazenklava
13. lis 2021

@klokanka31 já to pochopila že tohle koupila...

autor
13. lis 2021

@radkazenklava Nebo možná to opravdu stačí..

autor
13. lis 2021

Mám totiž všem po 4 dárcích, jsem ještě k tomu sama s rok a půl dcerou, tak nemám tolik na rozhazování a když dostane - pyzamo, bačkory, sadu třeba baley men z DM a strojek, tak by to snad mohlo byt oka..

radkazenklava
13. lis 2021

A má nějaké zájmy? Sport třeba? Čte? Já mám koupeno předplatné oblíbeného časopisu, funkcni oblečení na kolo, hru na PS4 ,knihy, nepotive tričko, kilt do sauny..

marcicek84
13. lis 2021

Pikud jsi mu uz koupila ty 3 veci,tak to staci...pokud rad popije,stejne mu udelas nejvetsi radost chlastem,pokud je pivar darkove baleni piva,pokud je vinar,tak jakostni vina,pokud na tvrde,tak nejaka domaci slivovice...no moc se s tim paras,jsem zvedava co on vymysli pro tebe,treba nic 🙈

levandule_k
13. lis 2021

Podle mě toho máš pro mamčina přítele dost. Občas mi přijde, že lidi šponují dárky do nesmyslu a pak jsou z toho vystresovaní.

Poslední roky se dávají dárky jedlé a pitné, kvalitní věci, co si člověk koupí, když se chce rozmazlit. Někdo vyrábí např. nakládaný hermelín.

goovana
13. lis 2021

@goovana na internetu seženete koše uz 500,-
Ale tak třeba co nějaký poukaz
Na masáž?
Na boty?
Na oblečení?

elesse
13. lis 2021

Pivni specialy vzdycky berou

meronym
13. lis 2021

Staci to

zmrzlinka
14. lis 2021

Stačí to...tchýni přítel od nás dostane stírací los a nazdar 😉Já ho vůbec neznám a nevím co bych mu měla kupovat.

novamamina
14. lis 2021

Hele co manbox? Stojí asi teda víc jak 1000, ale je to super darek

madamas
14. lis 2021

No tak mamka je s přítelem už déle ale nedáváme nějaké speciální dárky, ale chápu že to má každý jinak. Před svátky manžel udí maso, takže vozíme kus uzeného a lahvinku domácí slivovice a tím máme chlapy vyřešené. Máme za to že Vánoce jsou pro děti, tam to teda jede ve velkém, a my dospělí jen nějakou pozornost a posedíme, popovídáme v té atmosféře. Limity jakože každý bude mít 4 dárky mě přijdou zbytečné, člověk pak koupí pod tlakem nějaké blbosti a nakonec jsou to jen vyhozené peníze. Nemyslím si že má připrabeny 4 dárky pro tebe a 4 pro dceru, chlapy se většinou ,, svezou" jakože jsou s mamkou pár a máte to od nich😀

kristrin
14. lis 2021

Ahoj: Taky myslím, že, když ho skoro neznáš, nepředpokládá se, že mu dáš velké dary. Tito starší muži to moc neřeší, větsinou je potěší konzumní dárky, tj. ochutnávky k rychlé spotřebě. Takže třeba nějaké luxusní uzeniny či sýry z manufaktury, o setech lihových nápojů nemluvě. Bude hlavně rád jen za Tvou přítomnost. Na Vánocích je nejdůležitější, že je rodina pohromadě.