Co koupíte manželovi k narozeninám/Vánocům?

vvvecna
7. srp 2012

Ahoj,mám dotaz v říjnu má manža 33.narozky a potom jsou Vánoce a letos mě už vůbec nenapadá co mu pořídit.Co budete kupovat vy,nebo jsou jste dali vy

paaajuska
7. srp 2012

Ahojky to je super tema🙂Rada se inspiruji i tvymi darky 🙂)k vanocum to byla jizda ve Fer
rai a ta mela uspech🙂a k vyroci fotokniha...jinak prstynek,naramek,tricka, vonavka...🙂ale to uz je takova klasika🙂)
Letos asi neco na ryby a nebo do auta🙂nekdy se daji najit zajimavy napady a zazitky na tech slevovych portalech;)
A nebo nejakou erot.hru, ale na to kazdy neni🙂)

hanaflint
12. srp 2012

Slevove portaly maji skvele akce, urcite doporucuji mrknout. My jsme take absolvovali jizdu drahym auem a nadseni bylo velike 🙂

2hanah
12. srp 2012

Můj manžel hodně ocení poukaz na masáže, má problémy se zády, jinak ho potěší moje módní přehlídka v pěkném erotickém spodním prádle, oblíbil si vůni Hugo Boss a potěší ho i oblečení, protože si ho nerad kupuje. Nebo lístek na koncert, příp. jinou zábavnou akci a nedávno se mi povedlo mu v Praze koupit sadu nářadí, které bylo celé z čokolády - kladivo, kombinačky, hasák a ve skutečné velikosti (značka Marks and Spencer).

pumuckl
12. srp 2012

@vvvecna já jsem manželovi k narozeninám (bude je mít 17.8.a já jsem 39tt, tak ho už dostal) koupila novej mobil. Už několik dní si s ním pořád hraje, stahuje aplikace, hry, fotky, videa, mailuje, navigaci si tam aktualizoval. 😀 Byla to trefa do černého. Ale nebyl to zrovna levný dárek. Ale upozornila jsem ho, že kdybych 17.8. porodila, tak, že bude výměna dárku, dostane mimino a mobil mu zabavím. 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mitote
12. srp 2012

no ja mam zatim vymysleno k svatku a vanocum holici strojek, mobil a parfem a dale uvidim...

kleae
Odpověď byla odstraněná
Zobraz