• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co kupujete babičce pod stromeček?

30. listopadu 2012 
Poraďte, co kupujete babičkám pod stromek. Naše dostane fotky malého, ale jinak opravdu nevím. Je to aktivní ještě pracující babička, 65 let. S vkusem se absolutně míjíme, takže oblečení nebo doplňky do bytu nepadají v úvahu. Budu ráda za každý tip. Děkuji :slight_smile:
29. lis 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kupovala našim loni doplňky stravy (vím že je používají) něco jako třeba Omega 3 atd. :slight_smile:
29. lis 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my loni nechávali dělat vánoční koule s nadpisem pro babičku a dědečka. Letos knížky a druhý babi voňavku.
29. lis 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu vždycky do IKEA, naslepo, a koupím tři čtyři maličkosti, do kuchyně, co třeba nemá a mohlo by se hodit, dám do ozdobné taštičky a je to.Ještě se mi nestalo, že bych něco nevybrala. Akorát my jsme neslavící, takže tohle kupuju tak 22.12. , letos mě to teprve čeká:slight_smile:.
29. lis 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak rada vari, tak nejaky speci olej (avokadovy, z vlasskych orechu a pod.) a nejaky balzamikovy ocet.. ak nie, tak nejake doplny stravy (wobenzym, omega3), pripadne kozmetiku (ale treba vyzistit, ake kremy pouziva a ci je s tym spokojena..), listky do divadla..
29. lis 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Naše babičky jsou mnohem starší, ale předplatili jsme jim časopisy, které by se jim líbily. Pokud je aktivní a třeba vaří, tak Apetit nebo 100+1,...Květy,... :slight_smile: Druhá babička ráda chodí do zdravé výživy, takže tam jsem jí nechala udělat poukaz v hodnětě cca 1600 a pán mi to vytvořil tak, že tam byly 200stovkové kuponky. Něco jako je inzerát a odtrhávají se lístečky. Bylo to zalaminovaný a ty kuponky se odstřihovaly. Z toho byla tedy babička nadšená, nemusela dělat velký nákup najednou a vydrželo jí to poměrně dlouho. Také má ráda svícny andělů, tak od společnosti Party lite jsem jí koupila svícny. Záleží, jak je vybavená v kuchyni. Já někdy koupím příbory, nějaké nože,...
29. lis 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
POUKÁZKY NA NÁKUP :wink: :wink:
29. lis 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme letos dělat babičkám kalendáře S fotkami naší malé. Loni jsme dávali 3D otisky její ručičky.
30. lis 2012 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše dostanou: mikrovláknová deka, album s fotkama dětí, kondicionér a vitamíny, druhá taky fotky a vitamíny, a pak chtěla dózy z Ikea a sítko na koření (do vývarů) z Tescomy :slight_smile:
30. lis 2012 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mladá "babička" dostává kosmetiku, něco do domácnosti... normální dárky. Teda, babička co se necítí jako babička.
No, a babička, dědeček a pradědeček dostanou fotokalendáře dětí a asi nějaký lepší alkohol. Protože všechno mají a nové věci akorát tak schovají do skříně a až jednou umřou, tak tam všechny ty naše dárky za poslednich x let najdeme.
30. lis 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já kupuji dárkový poukaz na masáže. Babička už ani nic jiného nechce :grinning:
30. lis 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My letos babičkám kalendář na stěnu z fotkami našich dětí a jedné babičce už druhým rokem předplácíme časopis receptář je z něho nadšená a mají tam krásné dárečky a přílohy.
30. lis 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalendáře, biobalíček (obvykle v DM, něco co by si sama nekoupila), fotorámečky, poukázku na kosmetiku, pedikúru, knížku, lístek na koncert, předplatné časopisu, do divadla, zvládnu i koupit něco na sebe, třeba super měkkoučké ponožky, nějakou lepší bonboniéru, třeba Lindt, i ty doplňky stravy jsou fajn..
30. lis 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalendář s vnukem
30. lis 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja kupuju predplatne novin a casopisu jedne babi a masaze druhe babi. Pak rady chodi do divadla,tak loni dostaly jeste vstupenky. Kramu maji doma dost :wink::wink: pristi rok bude mit moje mama 60,tak dostane pobyt v Piestanech pro dve osoby,at si sebou vezme koho chce.
30. lis 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já babičkám nechala ušít krásné halenky :slight_smile: Daly mě svoje míry :wink:
30. lis 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
letos babičky dostaly vnuka a k tomu nějákou drobnost koupíme
30. lis 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak obě babičky dostanou kalendář s fotkama vnoučat a jinak jedné babičce poukázku do čokoládového světa a druhé - přírodní kosmetiku na péči o nohy ( přála si jednu konkrétní )
30. lis 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
knížky :slight_smile:
30. lis 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to jsou fotky, lístky do divadla, poukázka na masáž (kosmetiku, pedikúru...), pak dostane praktický dárek, velký prášek na praní nebo dálniční známku :grinning: .
Loni jsme koupili e-book, protože hodně čte. Parfém, který používá.
Taky jsme kupovali kufr, protože si ho od nás půjčovali...

Přeji dobrou ruku při výběru a hlavně pohodové Vánoce :wink: .
30. lis 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek