Co kupujete babičce pod stromeček?

Poraďte, co kupujete babičkám pod stromek. Naše dostane fotky malého, ale jinak opravdu nevím. Je to aktivní ještě pracující babička, 65 let. S vkusem se absolutně míjíme, takže oblečení nebo doplňky do bytu nepadají v úvahu. Budu ráda za každý tip. Děkuji 🙂
lucifereeek
29. lis 2012
já kupovala našim loni doplňky stravy (vím že je používají) něco jako třeba Omega 3 atd. 🙂
bzubzalka
29. lis 2012
my loni nechávali dělat vánoční koule s nadpisem pro babičku a dědečka. Letos knížky a druhý babi voňavku.
berenika39
29. lis 2012
Jdu vždycky do IKEA, naslepo, a koupím tři čtyři maličkosti, do kuchyně, co třeba nemá a mohlo by se hodit, dám do ozdobné taštičky a je to.Ještě se mi nestalo, že bych něco nevybrala. Akorát my jsme neslavící, takže tohle kupuju tak 22.12. , letos mě to teprve čeká🙂.
evaviki
29. lis 2012
ak rada vari, tak nejaky speci olej (avokadovy, z vlasskych orechu a pod.) a nejaky balzamikovy ocet.. ak nie, tak nejake doplny stravy (wobenzym, omega3), pripadne kozmetiku (ale treba vyzistit, ake kremy pouziva a ci je s tym spokojena..), listky do divadla..
lenam
29. lis 2012
Naše babičky jsou mnohem starší, ale předplatili jsme jim časopisy, které by se jim líbily. Pokud je aktivní a třeba vaří, tak Apetit nebo 100+1,...Květy,... 🙂 Druhá babička ráda chodí do zdravé výživy, takže tam jsem jí nechala udělat poukaz v hodnětě cca 1600 a pán mi to vytvořil tak, že tam byly 200stovkové kuponky. Něco jako je inzerát a odtrhávají se lístečky. Bylo to zalaminovaný a ty kuponky se odstřihovaly. Z toho byla tedy babička nadšená, nemusela dělat velký nákup najednou a vydrželo jí to poměrně dlouho. Také má ráda svícny andělů, tak od společnosti Party lite jsem jí koupila svícny. Záleží, jak je vybavená v kuchyni. Já někdy koupím příbory, nějaké nože,...
hasky24
29. lis 2012
POUKÁZKY NA NÁKUP 😉 😉
naomi6
30. lis 2012
My budeme letos dělat babičkám kalendáře S fotkami naší malé. Loni jsme dávali 3D otisky její ručičky.
marrei
30. lis 2012
Naše dostanou: mikrovláknová deka, album s fotkama dětí, kondicionér a vitamíny, druhá taky fotky a vitamíny, a pak chtěla dózy z Ikea a sítko na koření (do vývarů) z Tescomy 🙂
veruska007
30. lis 2012
Mladá "babička" dostává kosmetiku, něco do domácnosti... normální dárky. Teda, babička co se necítí jako babička.
No, a babička, dědeček a pradědeček dostanou fotokalendáře dětí a asi nějaký lepší alkohol. Protože všechno mají a nové věci akorát tak schovají do skříně a až jednou umřou, tak tam všechny ty naše dárky za poslednich x let najdeme.
chateau
30. lis 2012
Já kupuji dárkový poukaz na masáže. Babička už ani nic jiného nechce 😃
jetynka
30. lis 2012
My letos babičkám kalendář na stěnu z fotkami našich dětí a jedné babičce už druhým rokem předplácíme časopis receptář je z něho nadšená a mají tam krásné dárečky a přílohy.
andelka
30. lis 2012
Kalendáře, biobalíček (obvykle v DM, něco co by si sama nekoupila), fotorámečky, poukázku na kosmetiku, pedikúru, knížku, lístek na koncert, předplatné časopisu, do divadla, zvládnu i koupit něco na sebe, třeba super měkkoučké ponožky, nějakou lepší bonboniéru, třeba Lindt, i ty doplňky stravy jsou fajn..
maudn
30. lis 2012
kalendář s vnukem
kamino
30. lis 2012
Ja kupuju predplatne novin a casopisu jedne babi a masaze druhe babi. Pak rady chodi do divadla,tak loni dostaly jeste vstupenky. Kramu maji doma dost 😉😉 pristi rok bude mit moje mama 60,tak dostane pobyt v Piestanech pro dve osoby,at si sebou vezme koho chce.
lusyy
30. lis 2012
Tak já babičkám nechala ušít krásné halenky 🙂 Daly mě svoje míry 😉
prdecek
30. lis 2012
letos babičky dostaly vnuka a k tomu nějákou drobnost koupíme
ange_de_la_morte
30. lis 2012
Tak obě babičky dostanou kalendář s fotkama vnoučat a jinak jedné babičce poukázku do čokoládového světa a druhé - přírodní kosmetiku na péči o nohy ( přála si jednu konkrétní )
svoba
30. lis 2012
knížky 🙂
natalie77
30. lis 2012
Tak u nás to jsou fotky, lístky do divadla, poukázka na masáž (kosmetiku, pedikúru...), pak dostane praktický dárek, velký prášek na praní nebo dálniční známku 😃 .
Loni jsme koupili e-book, protože hodně čte. Parfém, který používá.
Taky jsme kupovali kufr, protože si ho od nás půjčovali...

Přeji dobrou ruku při výběru a hlavně pohodové Vánoce 😉 .

Začni psát odpověď...

Odešli