Co pro neteř na její 6. narozeniny?

sylvar
4. říj 2008

děkuju.
potřebuji pro neteř dárek k narozeninám a fakt nevím, co rok jí kupujem nějako hrníčky, na které se maluje barvičkama a už fantazie došla

digysa
4. říj 2008

A co takto KNIHA alebo CD-ko s pesnickami

bledulka
4. říj 2008

pokud jí baví kreslení a výtvarné činnosti atd, tak bych šla tímto směrem... (např. akvarelové pastelky s blokem, věci na ubrouskovou metodu,modelovací hmoty....)

sylvar
autor
4. říj 2008

digy, tak dvd 😝 furt čučí na telku 😝
bledulka, dobrý nápad, pokouknem, barvy na okno jsme už též kupovali 😀

bledulka
4. říj 2008

jo-barvičky na okna jsou taky super 🙂...fakt aledoporučuji akvarelové pastelky- jsou fakt super pro dětičky..a prý jsou i dobré akvarelové voskovky...a taky mají prckové rádi prstové barvičky

sassi
4. říj 2008

ja mam nervy, ked našej donesú nejaké výtvarno-kreatívne somariny, lebo to potom aj tak nemože sama ..., ale rada sa hra s plastelínou (kupujeme Kids-Dough, ta sa nelepí a nie je mastná)

ak chodí do školy, skor školské potreby, detskú encyklopediu (prípadne ak len ide do školy, tak knihu pre predškoláka)

naša ma ešte stále rada hračky - Barbie a Poly pocket jednoznačne vedú

etel
5. říj 2008

Ja by som ti poradila tanečný koberec,ak rada tancuje a spieva,alebo nejaké vecičky pre Barbie,Baby Born...

sylvar
autor
5. říj 2008

asi vemem nějakou plastelínu nebo ty prstové barvičky
etel, pořád čučí na dvd, oni ji k tomu dost vedou 😝

sassi
5. říj 2008

no aj naša by čučala, len my ju dosť vedieme od toho 😀 😀 😀

etel
5. říj 2008

Tak keď nie koberec,tak jej kúp nejaké zvieratko,bytového zajaca,škrečka,alebo korytnačku.Sú to nenáročné zvieratká a určite sa poteší!A jej rodičia jej ho určite dovolia a ani sa na teba nenahnevajú,keď to bude darček.

sassi
5. říj 2008

no so zvieratkom by som sa isto dohodla s rodičmi, ja by som napr. škrečka, či akéhokolvek ineho hlodavca vyhodila von oknom okamžite

roasha
6. říj 2008

no tak mna by asi zvieratko tiez nepotesilo. 🙄 zvierata mam rada,ale o tom ci v byte nejake budu,nebude rozhodovat niekto dalsi. 😝 ........asi by tiez slo........... 😀

peige
6. říj 2008

Ahoj sylvi 🙂 😉
Tak já bych ti navrhla (plno věcí tu stejných sice zaznělo, tak se to zopakuje 😉 ):

- barvičky na sklo, na textil -l už je baví tvořit
- třpytivý fixy, lepidla..., existují různý sady na tvoření...
- potřeby na vyšívání ...
- knížky - encyklopedie, my máme rádi z nakl. Mladá léta ty jsou skvělý, pohádky
- pokud DVD - nejsou špatný Kostičky, pro školáky Kostkáč - když už koukají na to, tak jim to aspoň něco dá 😉
- pracovní, zábavný sešity, knížky pro školáky, předškoláky
- korálky, zas buď samostatně nebo kup nějakou sadu atd.
- oblečky na panenky
- CD dle naturálu 😀

sassi
6. říj 2008

a ešte nas bavili jeden čas fúkacie fixy - blow pens

jaku
6. říj 2008

Jestli ráda vyrábí tak moje dcerka byla nadšená z výroby obrázku ze sádry a barviček - od firmy SES. Sádry tam je na odlití několika obrázků opakovaně - motiv je mořská panna - a zabavilo ji to na hodně dlouho. Drahý to taky nebylo cca do 200kč, už si nepamatuju přesně

dckami
10. říj 2008

já mám doma také prvňáčka a její přání k svátku bylo: zažehlovací korálky od firmy SES, foukací fixi, album na samolepky + sady samolepek (je to velký hit v družině), hodinky, puzzle.... 🙂

dckami
2. pro 2008

ahoj holčiny, nyní řeším co pro malou k vánocům. Tatím jsme jí koupili nové lyže, další zažehlovací korálky, nějkaé oblečení, hru Activity, knížky. Ale nevím, co mám poradit babičkám - poradíte mi vhodný dárek pro malou sportovkyni???

mamina
4. pro 2008

Ahojky,my jsme holce koupili vystřihovánku-papírovou panenku s oblečkama a s doplňkama.Ráda se fintí,tak hezký šaty a sukeň s kanýrkem,chce se malovat(když se spletu a namaluju se já 😉 ),tak třeba lesk na rty s balzámem nebo aspoň nějaký balzám nebo jelení lůj.Nějakej voňavej krém.Spony do vlasů...V tomhle věku rády zkoušej písmenka a čísla,tak knížečku pro předškoláky.Nebo křečka,morčátko(po předchozí dohodě s maminkou,ať Vás pak nevyhodí 😀 )

Dckami,bBabička může třeba zadotovat brusle,jarmilky nebo baletní botky do tanečního kroužku,nějaký hezký trikot,pálku na pinec,bendbington,tenis,línej tenis,nový plavky nebo nějakej balon...Zaleží na tom,jakej sport malou baví. 🙂

bzuco
5. pro 2008

ahoj...mám doma 6,5 ročnú fešandu a na vianoce okrem kníh, kolobežky, oblečka, dostane aj detskú voňavku barbie....tú chcela už pred rokom, ale nejako som ju nezohnala a teraz sme jej ju kúpili, tak som zvedavá na jej reakciu.....totiž, už mi mierne liezlo na nervy, ako sa madam voňavkuje s mojimi 😅 😀 😀 😀 😀