Co se nosí na zabijačku?

ter3
23. dub 2016

Zdravim, potrebuju poradit. Priteluv kamarad nas pozval na zabijacku - ale pritel je v praci a jdeme tam az vecer, kdyz uz bude vetsina veci nejspis hotovych.

Nikdy jsem na necem takovem nebyla, ale pry je zvykem neco donest na stul.

Co mam tedy prinest? Chtela jsem at se pritel kamose zepta, ale ten se na to vykaslal, takze vubec nevim. :-/

Napadly me klasicke kynute buchty a pivo, neni to blby?

Predem dekuju za veskere rady a info.

kkouzlo
23. dub 2016

já bych vzala slivovici nebo něco takového. Když se zabíjí u nás, tak se večer už nescházíme, ale logicky tam bude spousta masa, ovar, jelita, tláča, jitrnice, tak něco na spláchnutí. A nebo, kdybych měla čas, tak upeču chleba

nutricnihodnota
23. dub 2016

Buchty bych nenosila a jestli jdete až večer, tak ani to pivo. Určitě tam bude sud, kterej se stejně nedopije. Vemte nějakou flašku, ta když se nezužitkuje, tak se s ní dá podarovat 🙂

ter3
autor
23. dub 2016

No nejradeji bych tam vubec nesla. Zacinaji uz ted, pres den bude nejvic prace a my tak nakracime, az uz bude vetsina hotova. To mi pripada hloupy.

Dobry napad je s chlebem, mam domaci pekarnu, tak ho udelam.

barulina
23. dub 2016

Ze zabijacky se odnasi ne:D ne vzala bych flasku a neco slaneho upekla

jandl
23. dub 2016

Buchty. Masa je tam dost. Záleží na společnosti. Jestli už budou mít upito, tak flašku. Buchty už potřebovat nebudou.

lenjii
23. dub 2016

Na správné zabíjačce musí být logicky slivovice... ale je dost blbý, že jdete až večer. To už budou všichni přejezení a napití 😀 Tak to teda chodí u nás 😀

g_m
23. dub 2016

@lenjii Akorát, že slečna je z Děčína a tam si nejsem jistá, jak moc se slivovica pije a jak moc kvalitní bude ;)

Spíš bych vzala fakt nějakou buchtu, budou přesolení a myslím si, že něco na plechu přijde vhod... Ale ne suchou bábovku, ta s pitím moc dohromady nejde ;)

lenjii
23. dub 2016

@g_m NJ.. Já su z Moravy... Tady je to jiný 😀