Co za dárek tatínkovi k výročí?

ricmundina
28. srp 2012

Maminky co dáváte svým tatínkům za dárky k výročí? a řekněme, že jsme už opustili od nějakých drahých veledarů 😉

paaajuska
29. srp 2012

Ahojky,já jsem dàvala např. fotoknihu z našich spol. zážitků a nebo třeba nějaké hezké polštářky do ložnice... 🙂( nevim jak to

paaajuska
29. srp 2012

@paaajuska slavite vy🙂nebo třeba hezký večer🙂nejaka dobrá véča a překvapit ho třeba nejakym peknym pradlem a nebo masazi🙂

miparime
7. zář 2012

Já jsem pro praktické dary nebo aspoň teda můj muž, darovala jsem mu deštník a šálu ve stejném dezénu nechala jsem na zakázku vyrobit u logotexu - podzimní sezona začíná, nedávno měl totiž svátek.

ricmundina
autor
12. zář 2012

Tak v tom mám jasno tatínkovi k výročí nasekáme na zadek, protože ztratil snubní prsten ☹ , ale slíbil, že si ho nechá znovu vyrobit, snad budou u bisaku schovívaví a bude to rychle, protože výročí máme za 4 týdny!!!

mates22
12. zář 2012

@ricmundina my už jen maličkosti, já dostanu obvykle kytičku a manželovi upeču dortík a ten si pak sníme spolu ke kafi. A o víkendu jdou pak děti k babí a my si zajedem sami někam na výlet, nebo jen oběd (večeři v den výročí nestíháme, protože naše děti večery bez nás snáší těžko). Ale my už jsme spolu 16 let, tak to už tolik neřešíme 🙂. Ale třeba fotoknihu jsem taky dělala, koláž z fotek dětí, kalendář do práce, těžítko s fotkou nás všech............ a někdy kupuju na serveru megadarky, mají i originální věcičky

@ricmundina tak to u nás by to bylo jedno, ani jeden ho nenosíme...........po pravdě by mě zajímalo, kde vlastně jsou, přestavovali jsme nábytek v létě a te´d si nemůžu vzpomenout, kam jsem ty prstýnky dala 🙂

ricmundina
autor
15. zář 2012

@mates22 Po tolika letech asi taky nebudeme vymýšlet nic zvláštního, ale ted to jsou nebo spíš budou 3 roky a navíc máme v jeden den výročí jak seznámení, tak i svatby. Ale manžel už peripetii s prstenem vyřídil - bude mít nový.