Dárek k 1. narozeninám. Poradíte?

klokanka31
11. bře 2021

Za 2 měsíce bude mít moje malá narozeniny, a vůbec nevím co jí koupit za dárek... Poradíte?

zuzangel
11. bře 2021

Lego 👍

vladienka
11. bře 2021

@klokanka31 duplo, kocarek s panenkou, aktivity panel, nejake knizky pre najmensich, boticky..

klokanka31
autor
11. bře 2021

@zuzangel Lego v jednom roce? 😲

mamikry
11. bře 2021

@klokanka31 Kupovali jsme treba odrazedlo Puky, je super stabilni. 🙂. Pak Lego Duplo zviratka, prolezaci tunel, vkladacku s tvary, veci na pisek, zvukove knizky, Topanifarm, vozicek/choditko kuchynka. Jeste me napadaji senzoricke kostky.

potaplice
11. bře 2021

Jasně, duplo. Malá si s ním hrála od půl roku. Pak tahací hračky. Středně velká auta Lena https://auta-letadla-lode.heureka.cz/lena-4210-.... Tunel na prolezání a stan z Ikey.

amazonkajanik
11. bře 2021

@klokanka31 syn dostal interaktivní hračky a vůbec nekoukal na to, co je od nás 😉 my udělali oslavu s dortem ...

klokanka31
autor
11. bře 2021

@mamikry Ta vkládačka s tvary a věci na písek je fajn nápad 🙂

klokanka31
autor
11. bře 2021

@amazonkajanik To my taky budeme dělat oslavu s dortem, už jsem po dlouhém hledání našla přesně to co jsem si představovala 🙂 ještě přemýšlím z čeho udělat patlací dort aby si taky holka pochutnala ☺

klokanka31
autor
11. bře 2021

@potaplice Já přemýšlím o dřevěných tahacích hračkách, ale nevím jestli to je vhodné pro tak malé dítě 🤔

zelenaesmolda
11. bře 2021

@klokanka31 prvni narozeniny mel nejvetsi uspech balici papir a krabice :D

klokanka31
autor
11. bře 2021
nazka
11. bře 2021

@klokanka31 my dávali takový to autíčko odrážecí a strašně se to chytlo. A taky tu hrcsku, jak se na ni provlekaji dřevěné korálky. Kdybys chtěla, pošlu foto. A hračky do vody ☺️

klokanka31
autor
11. bře 2021

@nazka Jojo pošli 🙂

nazka
11. bře 2021

A tohle mělo velký úspěch. Nechtěli jsme dávat moc dárků, oni z toho zase nemají úplně rozum. Lepší dát dva tři, ale kvalitní

nazka
11. bře 2021

@klokanka31 něco takovýhleho ☺️

nazka
11. bře 2021

A jako poslední fotku sem dávám tohle auto, první jsme ho dali k roku. Druhé v 11 měsících jsme ho snesli z půdy a teď na něm chce jezdit i ta starší 🤦‍♀️

potaplice
11. bře 2021

@klokanka31 hodí se určitě. U nás měla u dětí úspěch taková plastová tahací mašinka, co se dá rozložit. Zítra pošlu odkaz nebo fotku.

nazka
11. bře 2021

@klokanka31 a chodí už? První třeba za sebou netahala nikdy nic, druhá tahá i židle.. Takže ta by uvítala cokoliv tahaciho 😄

klokanka31
autor
11. bře 2021

@nazka To vypadá moc dobře 🙂

klokanka31
autor
11. bře 2021

@nazka Ještě ne, teprve stojí když se přidržuje

jsme
11. bře 2021

@klokanka31 Ahoj jen dotaz, budete mít normálně oslavu s rodinou? Nerýpu, jen syn má za 14 dní druhé narozeniny a už ty první jsme neslavili kvůli lockdownu. Nechci ho ochudit o další ale když všichni jsou tak vyděšení 🤷‍♀️

nazka
11. bře 2021

@klokanka31 tak uvidíš, u nás se tahací hračky začaly používat tak 3 měsíce, co zacla chodit.. Prostě až si byla jistá.
Dej pak vědět, pro co ses nakonec rozhodla ☺️

badyr
11. bře 2021

Nechali jsme vyrobit activity board. Výborná věc, denně si pohraje a to má už 3 roky.

lennus
11. bře 2021

@klokanka31 Koupili jsme dceři k prvnímu roku takovou tu vzdělávací hrací kostku

klokanka31
autor
11. bře 2021

@jsme Ne, na oslavě bude naše malá, já, manžel a náš pes ☺babičky asi budou nadávat ale smůla.

me_druhe_ja
11. bře 2021

Ono dost záleží na dítěti. ;) Jestli se vyvíjí spíš pomaleji nebo rychleji a taky, co ho zajímá. 🙂 Třeba náš miluje knížky: teď jsem tu objevila sérii knížek, kde si vždy zmáčkneš jeden bod a zvířátko dělá zvuk plus je tam "srst" toho zvířátka a to miluje naprosto. Navíc je to dobrý na vývoj jemné motoriky. On si to teda mačkal az někdy mezi 15-16m, ale on je pomalejší. Pak má hrozně rád hraci stoleček, jestli nemáte. A různý hračky, kde se mačkají tlačítka jako klavír...A volant. 😀 třeba prolezaci tunel a bazén s míčky ho zatím nebere. Prostě každý dítě je jiný. 😀 my máme knihomola. 😀

iris92
11. bře 2021

U nas v roce asi nejvic frcel prolezaci tunel, knizky Minipedie, vodolepky do vany. Maly dostal k narozeninam balancni prkno s houpacim konem, ale to byl propadak. Zpetne bych urcite sla do houpacky Spectra nebo poridila ucici vez.

veru181
12. bře 2021

Taky jsem zrovna včera začala řešit 😀 Uvažuju o odrážedle, dětském sezení na zahradu, obrázkových knížkách, active boardu (ten asi bude manžel vyrábět). A k Vánocům dostal tuhle kostku https://www.alza.cz/hracky//motoricka-kostka-s-... a ta má teda velký úspěch už teď 🙂.

linda_22
12. bře 2021

Plánuji malé (teda je jí půl roku teprve) dát něco spíš na památku - třeba zlatý řetízek. Hraček dostane určitě šílený množství od příbuzných (jsme velká rodina z mé i přítelovy strany a je to první dítě své generace, druhá nejmladší má 16 let 🙂 ), když se podívám, co všechno dostala k narození, tak hračky ani oblečení nepotřebuje do roka 🙂

potaplice
12. bře 2021

Mašinku jsem nenašla. Když se teprve přidržuje, co tohle https://choditka.heureka.cz/derrson-drevene-mul...
První dítě se za žádnou cenu nechtělo vydat do prostoru, tak jsme ho pořídili a je super. Druhý den už šel bez něj. Hrál si s ním dlouho, vozil si v tom hračky, využíval tu přední interaktivní stranu. Ještě ho mám na půdě pro třetí, až bude větší.