Dárek k druhým narozeninám. Co mu koupit?

zoubek
16. bře 2009

Prosím poraďte. Synovec bude mít v dubnu 2. narozeniny. Máte nějaké zajímavé nápady a zkušenosti. Co je potřeba pro takové dítko?

poupe
19. bře 2009

my si nechavame pict u jedne zname Frantiska z kouzelne skolky,za 500kc,tak to jde,jinak by jsme asi upekli. 🙂

slunicko552
19. bře 2009

Já jsem nechala péct loni fotbal.balón byl za 600Kč.No malý měl rok tak z toho stejně nic neměl 😝 Ale letos by z toho měl určitě radost 🙂

peta.cz
19. bře 2009

Holky mrkněte na mimibazar na recepty, dá se podle toho vyrobit moc hezký domácí dort a zvládla jsem to i já, napoprvé v životě a byl docela dobrý 😀 Dá se i potáhnout hmotou z marshmellows a to se pak z něj dá udělat skoro cokoliv..(krteček a spol.) Sice je to trochu dřina, ale najdete tam kompletní návody včetně foto postupu..

lennis
19. bře 2009

Peto, díky za tipy, Františka taky milujeme, ten mně ani nenapdnul, balon by taky šel a na MMB mrknu, to jsem teda netušila 😀

martinka79
20. bře 2009

dárek mohu doporučit trampolínu pro pohybvě zdatné děti. 🙂 dort na MMb se také kouknu kamarádka ho též dělala i tu hmotu a byl moc krásný. 🙂

marku
22. bře 2009

Holky, tak mi připadá, že ten dárek nevymyslím 😅 ....tříkolku s vodící tyčí dostal už k 1 roku a zbytek hraček co většinou radíte a píšete...jsme vyčerpali už te´d na Vánoce, jeho svátek a Mikuláše....např.farmu se zvířátky,odrážedlo,dřevěné puzzle, hasiče, vláčkodráhu, kufr s nářadím (to je u nás teda favorit),tatínek si neodpustil ani auto na ovládán 😀 í,stan s tunelem- na domácí hraní, vozíček se stavebnicí, doktorský kufřík,a spoustu hnížek, malé piano (Casio),....pokojíček přetéká..ale stejně mi přijde, že ty nejobyčejnější hračky jsou nejlepší....např. pastelky,pexeso,knížky a dětské nářadí 😎 ....tak jsem si říkala, že možná by se mohly líbit třeba razítka, nebo nemáte tip na nějakou společenskou hru, co by zvládly už i takové prťata??myslím něco jako Kloboučku hop, nebo Smolíček pacholíček??,co myslíte???fakt nemám inspiraci.. a to budou určitě chtít tip, co malému koupit i naše babičky 😅

kristi
22. bře 2009

marku, a co ta kreslici tabule z Ikei???

marku
22. bře 2009

kristi,jojo taky mě už napadla, myslím, že by se malému mohla líbit, jen doufám, že mi nebude malovat křídama i po zdech 😵. Každopádně, křída půjde rozhodně líp dolů, jak inkoust z razítek, že 😅...každé má své + a -😉

poupe
22. bře 2009

marku my mame magnetyckou kreslici tabulku a ta nedela zadny bordela co omalovanky na vodu,naplnis pero vodou a maluje,taky to nespini,my mame samy takovy blbosti vodovky,pastelinu a co pexeso z tvrdyho papiru?

marku
23. bře 2009

poupe...myslíš tu klasickou magnetickou tabulku...rozměr to má asi přibližně A4, jak se točí s těma kolečkama a tím se vlastně kreslí?ukazovala jsem ji malému u kamarádky,ale abohužel absolutně v něm nevzbudila žádný zájem. 😨 ☹ ..vodové omalovánky ale neznám 😕 .zní to zajímavě.Malý má od babičky kreslící plátýnko-tabulku od EPEE-aqvadoodle...bezva věc, neb opravdu se pero naplní vodou, takže nemusím hlídat,když kreslí, jestli náhodou nedává pero do puse a nebo s ním nedekoruje nábytek. 😀 . pexeso je u nás docela žádaná věc...máme asi 3 druhy...zatím hrajem jen tak, že je máme všechny otočené , tak , aby viděl obrázky a hledal druhý do páru, ale opravdu se tím zabaví.takže maminkám můžu jen doporučit. 😵 a ještě mě te´d proletělo hlavou, třeba takovéto dřevěné obrázkové domino 🙂 .

poupe
23. bře 2009

ty omalovanky jsem myslela s tim perem,ale maji i samotny omalovanky,vymalovavani vodou.tak to fakt uz nevim co poradit 🙂

kristi
23. bře 2009

jj, to aqua draw mame taky, sikovna vec..tabule je zatim u babicky, doma je vse nove, nevim, zda uz by pochopila, ze na zdi se nemaluje

poupe
23. bře 2009

my mame taky tabuli na kridy,ale ten bordel,lamou se,sedacka jak hnuj,tak jsem ji schovala a rekla jsem az se umyje balkon a bude hezky,ze budem malovat tam 😀

pavlovasandra
23. črc 2011

Poradíte prosím dárek pro holčičku 17 měsíců (necelý rok a půl)?
Jedeme k nim na návštěvu, vím, že hraček, oblečení a knížeček má spoustu.
Napadá mě dřevěné puzzle nebo kostky, nevím ale jestli to ve svém věku už zvládne. Docely bych byla ráda, kdyby dárek ocenila i maminka, kdyby to spíš bylo praktické. Poradíte své zkušenosti? Děkuji.

mates22
13. únor 2012

obnovím, neboť jsem bezradná, přečetla jsem všechny diskuze, ale není tam nic, co bychom už neměli, nebo vím, že to nezaujme. Problém je, že máme starší dceru, takže hračky typu trampolína, odrážedlo, motorka, houpačka, klouzačka....to je prostě pasé. Dupla máme dvě bedny, vláčkodráhu máme, dřevěné kostky máme, knížky ho nebaví, ty s piánkem a zvuky jo - ale máme 4 + 2........já fakt netuším a chtěj to po mě vědět babičky, tety , strejdové, máme velkou rodinu a když jim neřeknu, tak se obávám, že se nejen netrefí, ale ještě pak my budeme mít problém, kam s tím vším ☹

evaviki
13. únor 2012

@mates22 masinka tomas, pripadne chuggington (aj s kolejemi).. mozes sa dohodnut, ze jeden kupi koleje, dalsi masinku, dalsi nejake depo k tomu, dalsiu masinku... Sebik dostal Tomase k vanocum, ked mal dva roky (a jeden den) 😀 bavi ho to doteraz, masiniek mame asi 16 a 3 chuggington masinky

mates22
13. únor 2012

@evaviki Tomáše máme z lego duplo i s kolejema, mostama a výhybkama + percy a nějaká samohybná mašinka, ale to ho nijak moc nebere, chuggingtona dostal k vánocům a to je ještě horší, válí se ani nevím kde. Ale i tak díky za tip...možná pořídíme hromadně šlapací traktor, máme velkou zahradu, má teda tříkolku, ale já fakt už nevím co ☹ . No a pak ho byví zvukové hračky, dcera má takovou kalkulačku mluvící a tu miluje, tak možná se poohlédnu po něčem takovém..........

mjanca
13. únor 2012

@mates22 a co nejake hry smart? den a noc je od 18 mesicu a podle mne je to super. Nebo modelina?

marhulinka
13. únor 2012

@mates22 pokud máte velikou zahradu,tak co třeba čtyřkolku?? Malý dostal k Vánocům a už se těším,až bude hezky a bude drandit po zahradě. Jinak u nás má úspěch pak nářadí,nářadí a nářadí - Ježíšek přinesl pracovní ponk - úžasná věc pro kluky 😉 Pak taky lovení rybiček,dřevěné puzzle 🙂

mates22
14. únor 2012

@mjanca
@marhulinka holky moc díky, ani jedno z toho nebude to pravé ořechové ........ smart máme po dceři- nebaví, čtyřkolku nee, máme dvojsedadlové auto, ponku si ani nevšimne, rybičky rozebírá (ty magnetky vyrvává, bere si na to i nástroje), tak se bojím, aby je nespolkl....tak snad puzzle asi nějaké, i když i těch máme plnou bednu, ještě jsem vybrala bubny a počítadlo- to ho baví u paní doktorky......

mates22
15. únor 2012

Tak jsem dobojovala, dostane od babiček bagr na písek a od nás http://interaktivni-hracky.heureka.cz/dvojjazyc... , uvidíme jak dlouho ho to zabaví.... a nějaký knížky, kdo se schovává nebo tak něco

díky všem za tipy 🙂

hanaa22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanaa22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malcovka
5. kvě 2012

Maminky,prosím o nápad,Honzík má za dva týdny druhé narozeniny.Došla mi inspirace,máme vláčkodráhu,lego duplo,autíčka,odrážedlo vše po prvním synovi.Kdo poradí.Děkuji

smardik
5. kvě 2012

@malcovka u nás má velký úspěch auto bruder, auto tatra pokud ještě nemáte, nějaké garáže, tabuli na kreslení

malcovka
5. kvě 2012

Děkuji,Tatru máme a garáže taky tabuli nemáme tak uvidíme.díky moc

puclinka
16. črc 2012

@janeses to je brzo, taky myslím.....spíš kolové odrážedlo....nafuk.kola.

lucie002
Odpověď byla odstraněná
Zobraz