Dárek k narozeninám. Co koupit 80leté mamince?

obloha78
26. dub 2022

Hezký večer,
děvčata,chci se vás zeptat.Mamka bude mít 80let a já nevím,co jí mám koupit.Prosím,poradíte mi?Děkuju😊

cilkat
26. dub 2022

My třeba mamce k šedesátinám kupovali ametystovou drůzu... Má ráda různé meditace a pod a "kamínek" za deset tisíc si prostě sama pro sebe nekoupí...

levandule_k
27. dub 2022

Jedna známá pořádala svému otci k osmdesátým narozeninám oslavu, kdy pronajala nějaký sál, zařídila catering a sezvala spoustu příbuzných.

K 80 to je docela těžký, záleží jak na tom zdravotně je. Asi bych dala nějaké vitamíny, balíček s dobrotami. Já se u babičky vždycky s dárkem zapotím a to si nedáváme nic velkého.

luucia
27. dub 2022

Já ted řeším co taťkovi k 70. a nevím si rady. Opakovaně mi řekl, že nechce nic, že si vše koupí, ať mu třeba něco upeču 🙈 Takže upeču na oslavu rkabici větrníků a kremrolí

shirilka
27. dub 2022

@obloha78 Fotokniha od jejího dětství do současnosti, časově náročnější na výrobu ale je to dárek k nezaplacení. Dělala jsem mamce na 50 a babičce na 80 a obě byly nadšené, babička v ní denně listuje a to je to už 6let😄

martiniquest
27. dub 2022

Darovala bych zazitek, pokud to zdravotni stav umoznuje

konidana
27. dub 2022

@martiniquest jj treba neviditelna vystava... to asi ted dam mamce k 74. a potazmo i jejimu priteli a vnoucatum a asi i sobe☺

zmrzlinka
27. dub 2022

@obloha78 tchýně na za měsíc 60 a NIC nechce....zve nás do restaurace na oběd a my tam máme přijít s prazdnina rukama 🤦Takže dostane mega kytku a balíček kosmetiky se svíčkou....nic jiného jsem nevymyslela 😕

veru181
27. dub 2022

Kupovali jsme hodinky s velkými číslicemi (babička špatně vidí) a fotoobraz všech pravnoučat. Pak jsem mezi dárky zaznamenala lístky do divadla, dárkové koše, poukaz na kosmetiku, vlastní děti babičce platily oslavu pro širší rodinu. V minulosti k jiné příležitosti měla úspěch fotokniha od mládí po současnost.

janule0123
27. dub 2022

@obloha78 vzhledem k tomu, ze důchody žádná paráda .. manželovi babičky… stejná věková .. si vždy řekly co chtěli… lepší vysavač, průhledná rychlovarna konvice… atd .. klasika každý rok na Vánoce vitaminy.. jen každá jiný 😂taky jim celkem lezou do peněz..takže nejspokojenější

petronelka20
29. dub 2022

Manzelovo babicka bude mit v prosinci 80. Mame v planu se slozit se svagrem na novou lednici a wellness.

miia90
29. dub 2022

@obloha78 záleží jaká babi je. Ta naše už moc nechodila a když jsme ni z dědiny chtěli vytahnout do cukrárny, tak to odmítla, že už se na to necítí. Co takhle výlet někam, kde byla v mládí a vzpomíná na to. Staří lidé už nejsou moc materialističtí, mají všechno, důležitější je pro ně rodina. Naše babi ocenila fotky vnoučat na fotoobrazech, teplé bačkory, vyhřívanou deku, oblibenou kosmetiku, flašku ořechového magistra (kterou večer pocucávala).

kafr
30. dub 2022

My pravnoučata jsme se složili na sprchový kout.

linusha
30. dub 2022

@obloha78 Můj děda má 80. Na podzim a taky přemýšlím co mu dát. On nikdy narozeniny nechtěl slavit s rodinou. Je tak trochu morous co se už moc nehýbe. Jen chodí do hospody na pivo a na nákupy do Lidlu a Kauflandu. Takže mě zatím napadlo - poukaz předplacení piva na 1 rok v hospodě kam chodí, nebo poukaz do Lidlu či Kauflandu, manžel říkal že mu na rok předplatné v TV kanál s fotbalem na který hodně kouká a ještě mě napadly lístky na fotbal. Jakoukoliv fotoknihu, fotky vnoučat a pravnoučat neocení. Nikdy nebyl takový ten děda a praděda co dává najevo že má vnoučata a pravnoučata rád.

nick1234
30. dub 2022

@levandule_k my jsme dělali dědovi oslavu 80 narozenin, nejlepší dárek byl pro nej ze se tam sešla celá rodina včetně vnoučat a pravnoucat ❤️ A děda má rad společnost, takže byl rad, ze hrála hudba a mohl si i zatancit 💪 takže každá rodina přispěla na oslavu v restauraci 👌 ale asi záleží na stavu/zálibách a povaze babičky 😉 jinak třeba babička (jeho manželka), není a nikdy nebyla na nějaké “skotaceni”, není moc společenská (v dobrém slova smyslu, není žádný morous, je milionova, ale proste taková ticha, nesmelá) a chtela prave k 80. narozeninám jen menší oslavu (i když v téměř podobném počtu lidi, ale nebyla v restauraci ale u nás na zahradě) ale víceméně byl pro ni dárek ze jsme ji všechno nachystali a “obsluhoval” jsme hosty (víceméně se každý obsloužil sám). Jinak jsme prarodicum k výročí svatby dávali pobytový zajezd, na který s nimi jeli moji rodiče, tak co třeba něco takového? Jinak za mě určitě ne žádná elektronika, posledních minimálně 20 všechny elektro dárky po krátké době skončili u děti/vnoučat 🙈protože to proste nepotřebuji/nevyužijí (mixer, susicka na prádlo apod)

hanulka885827
30. dub 2022

@obloha78 dědovi i babi na 80. Narozeniny jsem věnovala poukaz na foceni s vnoucaty a pravnoucaty… bylo to skvele, fotografka je nafotila, a já jim to pak dala na fotoobraz..: za 4 měsíce ma děda 90. A svete div se, vybral si dárek sám, řekl ze si přeje výlet do Holysova- byl tam na vojně, a do Drážďan.. od nás z Hodonína je to přes celou republiku, ale když se cíti; jdeme do toho 🙂