Dárek pro 10-11letou holku. Máte tip?

veunka17
18. pro 2022

Moje babička mě dnes pověřila, jestli bych ji koupila dárek pro nejmladší vnučku, moji sestřenku. Já se s ní vídám jen skrz hasiče (vědu kroužek mladých hasičů a ona tam chodí) takže o ní vlastně téměř nic nevím. Má dva starší bráchy a s těmi se nevídané vůbec. Vlastně ani nejde popsat jaký oni jsou jako celkové, když to řeknu blbě, mají hrozně věcí a všude bordel. Její máma a táta jsou rozvedení.
A teď vás prosím o radu, co ji koupit k Vánocům? Babička chce za cca 200,- taky nemůže moc rozhazovat.
Říkala jsem si oblečení, ale nevím velikost ani co...

hanyzka11
18. pro 2022

Mě napadlo hned nějaké pěkné triko, třeba s dlouhým rukávem, co by teď unosila. Velikost 146/152 - pokud není výrazně silnější, hubená, malá, vysoká 🙂.
Nebo knížku - do 200 Kč sice nebude moc výběr, knížky jsou drahé a taky záleží, zda ráda čte. Osobně bych šla cestou toho oblečení, než koupit "kravinu", aby něco bylo.

tereza0111
18. pro 2022

Asi bych sla do kosmetiky. Treba laky na nehty? Obleceni snadno netrefis at uz velikost ci vkus, to bych se bala

atraps
18. pro 2022

@veunka17 dejte jí 200 Kč do obálky... Uděláte nejlíp.... Nez koupit něco, jen aby bylo, noooo....má 11, předpokládám, že hodnotu peněz tak trocha zná....

veunka17
autor
19. pro 2022

Děkuji všem za rady a tipy 😊 vzpomněla jsem si, že ji vídám s nalakovanými nehty, tak jsem vzala nějaké laky a pak vím že ještě chodí na atletiku tak sportovní čelenku a gumičku