Dárek pro muže. Máte tip?

helmon
28. lis 2021

Holky prosím, poraďte mi dárek pro muže. Chtěla bych něco netradičního, hezkého, od srdce. Vážně nevím co vymyslet, protože dárek v podobě parfému, kosmetiky, oblečení, alkoholu jsou vyčerpány. Knihy nečte, filmy nesleduje, protože na to nemá čas. Má rád běhání, když má energii, ale jinak je to workoholik. Předem moooooc děkuji 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

mamikry
28. lis 2021

@helmon Netradicni to sice neni, ale co treba Orbitkey? Muj muz nosi klice v kapse a chvali si to hodne. Nejaky pekny diar, pokud pouziva. Neco z BeWooden. Treba hodinky....

drep
28. lis 2021

@mamikry orbitkey má novinku: pouzdro na disky, flashdrive, sluchátka, která zároveň nabízí nabíjení telefonu…

xcassiopea
28. lis 2021

u nás měl největší úspěch z dárků co jsem vymyslela tandemový seskok s padákem. Ale není to pro každého.

mamikry
28. lis 2021

@drep Ha! To je super tip, dekuji. Jdu to omrknout. 😉

barmil
28. lis 2021

@helmon chytré hodinky, hrudní pás, to by bylo super na běhání, nebo nějaké doplňky, jako zimní rukavice na běhání, čepice, pořádné zimní behaci ponožky, kvalitní thermo hrnek do auta, luxusní pero, diář.

zuzekk
28. lis 2021

@drep @mamikry pěkný! Podobný by se hodil, akorát bez nabíjení a tudíž levnější, nemáš tip?

zuzekk
28. lis 2021

Já pořizuji špalek na štípání dřeva

helmon
autor
29. lis 2021

Holky moc děkuju za krásné tipy.... jste zlaté 🙂

ferda90
29. lis 2021

@helmon ahoj, minule jsme kupovala pro přítele vyhlídkový let nad Beskydy, byl nadšený a let si užil. Letos jsme koupila vouchet do truhlářské dílny kde dostane instrukce a bude,, zaškolený,, jak pracovat se stroji a jak bude chtít může si zakoupit členství a do dílny pak chodit a něco si tam vyrábět, od nástěnných dřevěných hodin po dřevěné prkénko až po poličky.

lennus
29. lis 2021

Poukaz do barber shopu, na masáž, případně vlastní masáž, nějaký dobrý alkohol, zaujala mě firma Kratochvílovci

nazka
29. lis 2021

@helmon můj chlap chce Diablo 2, to tu ještě nezaznělo a nejspíš ani nezazni 🤦‍♀️🤷‍♀️😂

kristyneckaa27
29. lis 2021

@helmon poukaz na tetování, a nějakou dobrou whiskey 😊

arko
29. lis 2021

Tak me treba porad nabiha reklama o pecujici kosmetiku na var.ata. Ale ja jsem na tohle maly hrdina, natoz s detmi a tchanovci pod stromeckem.

kristyneckaa27
29. lis 2021

@arko Joo to bych zapomněla.. 😃To se také chystám oběd. Ale my budeme u stromecku tedy jen s dcerkou 15měsíční

jbzirafa
29. lis 2021

@helmon a co montérky, pracovní rukavice, .sice to není originální, ale mohl by to ocenit .

zuzekk
30. lis 2021
martiniquest
30. lis 2021

Erotickou hracku - dle jeho gusta. Tim mu vytres zrak.

mon_88017
30. lis 2021

Já mu letos krom jinýho budu dávat "střeleckej balíček", hodina střelby s instruktorem, takže tam může i naprostej laik bez zbrojního průkazu. Šéfová to od nás dostala k padesátinám a byla nadšená, nezdá se to, ale střílení je super relax.