Dárky pro 1,5 - 2leté dítě. Poradíte nějaký šikovný dárek?

janinasm
9. lis 2020

Ahoj maminky, vždycky jsem tenhle druh příspěvků nesnášela, ale ted sama jsem bezradná. Už měsíc vymýšlím, co dát malý pod stromeček (to jí bude zrovna 20 měsíců). Hodiny prohlížím eshopy s hračkama na netu a pořád nemužu na žádnej vhodnej dárek narazit. Doma toho má malá dost řekla bych, ale u ničeho moc dlouho nikdy nevydržěla. Občas se vrací ke knížkám nebo z nudy k tomu, co tu prostě má, ale jinak nic. A já prostě nevim, co jí dát. Má tu tedy knižky, kostky, stavebnici, plyšáky, učíčí věže, prolejzací stan, motorku, smetáček, lopatku, atd..... Poradíte někdo nějaký šikovný dárek, tak do 1000 Kč, který u vašich dětí měl úspěch? děkuju moc

elencze
9. lis 2020

u nás loni (na Vánoce 18 měsíců) vedly hudební hračky (Pejskův ovladač), kuchyňka, ale ta není do 1000, máme z Lidlu za 1500, hraje si s ní každý den a Albi tužka a knížky zpívánky

mamikry
9. lis 2020

@janinasm U nas docela frcelo Play doh, maji sady uz od 2+. Pak Lego duplo, vkladacky, nebo Topanifarm https://www.agatinsvet.cz/topanifarm-skladaci-d...

barunka1408
9. lis 2020

u nás ve s stejným věku dostala (a nejvíc frčela) Kuchynka a panenka miminko. Hodně u nás v tomhle věku frčí lego duplo a tu topanifarm dostane letos je asi pro menší, ale ona furt dělá nějaký doměčky pro zvířátka, tak to podle mě dost ocení i ted.

mamikry
9. lis 2020

@barunka1408 u nas leti Topanifarm jeste ted i u predskolaka a trileteho 🙂.

barunka1408
10. lis 2020

@mamikry tak to rada slyším 😍

jansovad
10. lis 2020

Kolem dvou let měla nejradši lego duplo, puzzle a pexeso. Moc hezká je hra Můj první ovocný sad, ale je to společenská hra, takže ideálně hrát spolu. I když naše malá se s tím zabavila i sama. Stejně tak to pexeso a grabolo. Umí si s tím hrát i sama.

daisymaminka
10. lis 2020

Lego Duplo, kuchyňka, puzzle.

lucasice
31. říj 2021
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

@janinasm U nás teď frčí postavičky zvířátek, učíme jak se říkají, jaké dělají zvuky, stavíme farmy super