Dárky pro manžela. Co kupujete?

michaela_pol
25. říj 2020

Ahoj holky,
vím že je to pořád do kola. Ale přesto 🙈
Poraďte co kupujete pro vaše manželi, partnery...
Já jsem letos úplně bez nápadů 😔 a to musím něco vymyslet něco pod stromeček + narozeniny před a svátek hned po 🤦‍♀️

barmil
25. říj 2020

@michaela_pol pánev Wok, nové legíny na běhání, poukaz na masáže, kvalitní rum

herbinaaa
25. říj 2020

značkovou brašnu na notebook, parfem, kožený náramek a kvalitné pití (rum, whisky)

agneska7
25. říj 2020

Mě to naštěstí letos vyšlo dobře že potřebuje nový mobil 😁 jinak bych byla taky v Prčici

marcicek84
25. říj 2020

Nezapomen na ponozky a trenky...pak veci na kolo,k PC,k mobil (elektro obecne),kvalitni piti nikdy neurazi,parfem,predplatne casopisu pokud ma nejaky specificky zajem,nebo zazitky ci wellness(ale tyto je ted nejiste),slo by i stribro,pokud ho nosi...

michaela_pol
autor
25. říj 2020

@agneska7 to jsem právě měla taky v plánu a zaplácla bych tím všechny tři akce.. Ale ten starý se rozhodl přestat fungovat o něco dřív a tak si už nový pořídil sám 🤦‍♀️

barumrallyebum
25. říj 2020

nove kvalitni naradi do dilny/ na zahradu, sekera..

michaela_pol
autor
25. říj 2020

Trenýrky a ponožky být musí, to je jistá věc 😂 wellness/zimní dovolenou jsou taky měla v plánu, ale teď mám trochu strach do toho investovat, když nevíme co nás čeká

marcicek84
25. říj 2020

@michaela_pol ted bych asi zazitky ani wellness dopredu nekupovala...

sigyn
25. říj 2020

Nařádí, knížky, hry, sportovní potřeby, sluchátka, řidičské rukavice...

lolam10
25. říj 2020

Dobra vecere s sebou

lachtanice86
25. říj 2020

3.ruku a peněženku

luc1979
25. říj 2020

jsem letos taky vygumovaná, vždycky byl i nějaký zážitek, což je teď jaksi trochu mimo, letos uvažuju o holicím strojku - jinak každoročně je pod stromečekem nějaká knížka (baví ho vojenská tématika), loni nový chytrý náramek a švýcarský nůž, nepije alkohol 🙂

lenatko91
25. říj 2020

Lesnickou lopatku, klíny, dedoles ponožky, domácí vinotéku a skříňku ke krbu 😊

lenatko91
25. říj 2020

@lachtanice86 co je 3. ruka? 😃

luc1979
25. říj 2020

@lenatko91 já myslím, že něco jako držák, třeba na pájku nebo tak

elencze
25. říj 2020

knížka, vtipné ponožky, kožená peněženka, díky za tip s vinotékou, nad tou přemýšlíme (asi do toho půjdu), kvalitní pití a kávu, pokud by to dovolily finance, tak kávovar

mumisa
25. říj 2020

Bezdrátová sluchátka od Apple, knihu Všechno je v prdeli (druhý díl od Jak mít všechno u prdele - velice se líbila), svetr, Lego Technic Porsche, Reproduktor s Bluetooth.

lachtanice86
25. říj 2020

@lenatko91 presne jak pise
@luc1979. Chlap doma často něco vyrábí, tak potřebuje držák

honeya
25. říj 2020

Mně přijde super bedna pro chlapy, dávali jsme to učiteli na promoci a byl nadšenej. Musí si to sám vypáčit. Je několik druhů na manboxeo.cz

barulina
25. říj 2020

https://www.klukovna.cz/. Jukni sem, treba se neco bude libit

michaela_pol
autor
26. říj 2020

Díky všem 🙂 a pište dál ☺️ inspirace není nikdy dost

krista25
26. říj 2020

Zdravím, zatím mám drobnosti na ryby a přeje si kameru do auta. 🙂

piggy123
26. říj 2020

Já dávám každý rok novou dálniční známku, protože on na ni vždy zapomene 😃 Pěkný parfém mu udělá vždycky radost (pro mě top Hugo Boss Bottled nebo Dior Homme). Potom klasika - ponožky nebo trenky.

Vloni jsem mu udělala “dárkový poukaz” na párování jeho ponožek ode mě, protože u nás jsem zavedla odjakživa pravidlo, že pokud jsou jeho ponožky na praní dané naruby, tak je nepáruju a musí to udělat sám. No, ale lenoch líná skladuje a skladuje, až toho bylo moc. Měl velkou radost za ten poukaz 😂

Technické či elektronické věci si netroufnu pořídit, protože manžel je velice technický typ a všechno ví nejlépe sám.

lenatko91
26. říj 2020

@lachtanice86 to je bezva, na to se podívám! 😊

lenatko91
26. říj 2020

Ještě přidám inspiraci, co si přeje můj muž - kanystr Stihl, pracovní rukavice, kvalitní ponožky 👍

bubinko1506
26. říj 2020

Moj dostal tento rok smart hodinky, tablet, chladnicku na vino a na Vianoce ho caka plnoautomaticky kavovar. Okrem toho drobnosti, ako termo ponozky, kozmetika, nieco na oblecenie

leneee
26. říj 2020

@michaela_pol pichnu se, muj vse ma nebo si koupi a letos vubec nemam ani napad

michaela_pol
autor
26. říj 2020

@leneee právě, co potřebuje/chce si koupí sám 🤦‍♀️ a navíc jak má narozky, svátek i vanoce pri jednom, tak toho potřebuji vymyslet co nejvíc... Rozpočet na dárky taky nemám nic moc. I když si z řodičáku pravidelně něco nechám stranou, tak ten obnos není takový... Vím, že e by si přál nový notebook, ale na to nemám 😟

veunka17
26. říj 2020

Pro manžela mám nový dres na hasiče a pro dcerku stejný. Potom ještě přemýšlím nad novou peněženkou a taky mu udělám "plakátek" https://www.chaukiss.cz/mas-me/?utm_source=face... 😁 a asi nějaké kvalitní zrnkove kafe, rád si mele čerstvé. 🙂

michaela_pol
autor
26. říj 2020

@veunka17 ten plakátek je super 😂 chaukiss sleduji, ale tento jsem asi přehlédla