Dcera by mohla být na Vánoce u babičky, co vy na to?

glimmer
12. lis 2013

ahoj holky, prosím o Váš názor ... moje mamka přišla s tím, že by chtěla Aničku (3 roky) na Vánoce u sebe ... já osobně bych chtěla, aby byla doma s námi, myslím, že zrovna Vánoce by se měli slavit společně. Manžel řekl, ať si jí babička klidně vezme, půjde s ní do vánoční zoo, na procházku, ... zase přemýšlím, že by si to Anička užila jako jedináček ... co vy na to??

evulinkab
14. lis 2013

@lajla Vánoce jako komerční věc?...Jako možná pro obchoďáky, výrobce hraček, apod...Ale rodina a rodiče jsou od toho, aby tu atmosferu detem udelali doma-tam jim nikdo neleze a každý si to doma udělá po svem.Děti nechápou, že se lidé předhání v nákupech..děti to vnímají po svem-stromeček, rodina, pohádky, Ježíšek, dárky..Ale máš pravdu, je to každého věc-my ostatní tu píšeme svuj názor, na který se zakladatelka ptala

laurital
14. lis 2013

@lajla Vánoce jsou takové, jaké si je uděláš!
Komerční budou pro toho, kdo se nechá strhnout kolotočem reklam a nesmyslných nákupů.

kmotrice
14. lis 2013

já myslím že na vánoce by měla být rodina pohromadě, když už jí babička chce u sebe tak at jde na vánoce k vám, pokud to vám nebude vadit. Já ale být na vašem místě, je to mé dítě a na vánoce bude doma, nebo aspon na štědrý den a k babičce na jeden nebo druhý svátek.

lajla
14. lis 2013

ja to holky cekala ze to tak napisete a v necem mate urcite pravdu 😉 ano je to tak jak si to udelas a vnimas 😉 ale to prece neznamena ze vanoce u babicky nemuzou byt nezapomenutelny zazitek 🙂