Den matek. Co dáváte?

dagmaris
30. dub 2022

Dobrý večer,
blíží se den maminek a já tak trochu hledám inspiraci. Co Vaším maminkám dáváte?
Hezký večer 🍀

prejeta_zaba
30. dub 2022

Nic. Proč by. Přijde mi pěkné, když malé dítě udělá přáníčko nebo natrhá květiny, ale že by se muselo něco mermomocí dávat, o tom slyším akorát poslední rok, spousta firem si z toho klasicky udělala reklamu. 🤷‍♀️

dagmaris
autor
30. dub 2022

@prejeta_zaba Děkuji za názor, ale já jsem se ptala na inspiraci, co kdo maminkám dává. Asi tak nějak tuším, že někteří nedávají nic. Ale na to jsem se jaksi neptala. Příště prosím šetřete energii svou i toho, kdo zadává diskuzi. Zdá se mi, že se tady rozmáhá jakýsi nešvar 😀

malytlustyhroch
Autor odpověď smazal
Zobraz
barumrallyebum
30. dub 2022

Pozvala bych na kafe do kavarny.

srnii
30. dub 2022

Dávám obvykle květiny, bonboniéru. Letos budu dávat kosmetiku.

drep
30. dub 2022

Nějakou holčičí maličkost - sprcháč, tělové mléko, krém na ruce…

neria55
30. dub 2022

@dagmaris já loni nechala udělat zapich do květináče a kytku v květináči k tomu 🙂

dagmaris
autor
30. dub 2022

@neria55 toto je moc hezké... jakože není to úplně můj vkus, ale mamce by se to určitě líbilo🙂 děkuji

klokanka31
30. dub 2022

@dagmaris Nic, moje mamka nikdy neuznávala den matek tak ani nepopřeju 🤷‍♀️

verka86
30. dub 2022

@dagmaris já jsem letos poslala mamce pohlednici přes kouzelnaposta.cz, jinak dávám kytky nebo nějakou lepší čokoládu, nakládané sýry, hrnek s věnováním....

katule1990
30. dub 2022

@dagmaris Já jsem dnes objednala víno z rybízáku - mají i se speciální vinětou ke dni matek. A dnes jsem to ulovila se 40% slevou 😀.

hojda
30. dub 2022

@verka86 Tam píšou, že nedoručují??? https://kouzelnaposta.cz/pohlednice/kvetiny

nikolite
30. dub 2022

Láhev vína (loni jsem nechala vyrobit s vlastní etiketou) , kytičku a ke kávě donesu něco dobrého.

gracinka7
30. dub 2022

@dagmaris nejradši bych jí dala na víkend vnoučata, ale asi by nebyla ráda 🤣
Takže to vidím na oblíbenou čokoládu.

veru181
30. dub 2022

Jen drobnost, kytku a/nebo bonboniéru.

korin
30. dub 2022

Děkuji za připomenutí 🙂 Asi kytku do zahrady.

zmrzlinka
30. dub 2022

@dagmaris vonnou svíčku a bonboniéru + kytka

jjasmina
1. kvě 2022

@dagmaris čokoládu ❤️

zelenaesmolda
1. kvě 2022

@dagmaris
ptala ses co davate maminkam tak ti prejeta zaba odpovedela,ze ona nedava nic.Takze nemuzes tvrdit,ze ses na to neptala...

bara88
1. kvě 2022

Kytku ,většinou v květináči

bara88
1. kvě 2022

@prejeta_zaba ty jsi snad malé dítě?paní se ptá co my dospělé ženy dáváme svým maminkám, nikdo se nedavil o malých dětech. A tento svátek ,se naopak slavil vždy.Jestli ty si o něm slyšela až poslední rok je to smutné

dagmaris
autor
1. kvě 2022

@zelenaesmolda každý průměrně inteligentní člověk pochopí, že se ptám na dárky - hledám inspiraci, co bych ji mohla DÁT.
Vidím, že vrána k vráně sedá. Někteří lidé mají zkrátka potřebu kecat do všeho, i když je to úplně mimo mísu.
Ale i tak musím poděkovat, protože díky Vám si pak ještě více vážím těch normálních holek tady.

zelenaesmolda
1. kvě 2022

@dagmaris
nikdo ti do niceho nekeca,normalne ti odpovedela na otazku.
Ptala ses co davame-odpovedela ti,ze ona nedava nic.V cem je problem?

bara88
1. kvě 2022

@zelenaesmolda normálně neodpověděla,začala do toho motat malé děti a přáníčka ale je fakt že u tebe jsou tyto odpovedi asi normální🙂

dagmaris
autor
1. kvě 2022

@zelenaesmolda asi na druhé straně drátu, jak vidím 😀 😀

zelenaesmolda
1. kvě 2022

@bara88
a nedavaji snad male deti pranicka ke dni matek?Ja s ni souhlasim v tom,ze se to za poslednich par let stal akorat komercni svatek,ze ktereho maji firmy maji profit,stejne jako Valentyn.Kdyz mam nekoho rada tak mu muzu dat prece darek kdykoliv,ne v urceny den.Navic je to takove dvousecne,spousta lidi tenhle svatek muze dost bolet,treba matky,ktere o dite prisly.

bara88
1. kvě 2022

@zelenaesmolda ano dávají ale na to se právě neptala🙂

levandule_k
1. kvě 2022

Dárky dávám různé, co mě zrovna napadne, postupně jsem dala za poslední roky krémy na ruce, rtěnku láhev vína, parfém, cheesecake, co jsem upekla, kávu, místo dárku jsme si byly posedět v kavárně k příležitosti dni matek. Tchýni jsem kupovali s manželem ke dni matek kytku v květináči, nebo řezanou.

Já jsem ke dni dětí dostala za poslední roky třeba sůl do koupele, tělové mléko, váleček na těsto (zrovna jsem zařizovali domácnost), kvalitní čaje, knížku, byly jsme v kavárně.

klokanka31
1. kvě 2022

@dagmaris Tak ti někdo napíše že nic nedává, je to taková katastrofa? Tak prostě příspěvek přeskočíš a jedeš dál 🤷‍♀️