Dětská narozeninová oslava v Praze 7, 8, 9

abeille
18. pro 2017

Dobrý večer, chtěla bych poprosit o tip na nějakou hernu, kde uspořádat narozeninovou oslavu. Dcera měla v prosinci rok a syn bude mít v lednu 7 let. Většinou se nás sejde tak 8 dětí ve věku od 1 do 7 let a 8 rodičů. Jsme z Prahy 8, tak ideálně tato část Prahy, případně Praha 7 a 9. Moc děkuji za tipy a přeji hezký večer.

kaci11
19. pro 2017

OC Krakov nahore v herne

abeille
autor
19. pro 2017

Moc děkuji za tip. Vy už jste tam oslavu měli? Je možné si přinést vlastní dort?

kaci11
19. pro 2017

@abeille my tam jdeme ve stredu,jsme pozvani. Ale kolikrat jsem tam videla oslavu narozenin a myslim si,ze vlastni dort nevadi. Ale kolik to stoji Vam nereknu. Zatim jsem tam oslavu nedelala,ale muzu se tam zeptat a pak napsat info.

lucyp13
19. pro 2017

Napadá me brumbambulE na kolbence

abeille
autor
19. pro 2017

@kaci11 díky moc, já jsem koukala na jejich stránkách a mají tam ceník. Jestli můžu poprosit, dejte mi pak vědět, jaká byl oslava a jak si to děti uzily. Dekuji😉

kaci11
19. pro 2017

@abeille to vite,ze jo. Sama jsem zvedava,taky o tom uvazuju,ze ji tam dcerce jednou udelam. 😉

abeille
autor
19. pro 2017

@lucyp13 díky moc,Brumbambuli znám, tam byla oslava 6. narozenin, chtěla jsem vyzkoušet taky něco nového.

abeille
autor
19. pro 2017

@super, jste zlatá🙂

anakolut
19. pro 2017

Hrací koutek ve Fénixu ve Vysočanech. Byla jsem tam s dcerou na oslavě a dětem se tam moc líbilo. Dort může být vlastní.

abeille
autor
19. pro 2017

@anakolut díky moc za tip a zkušenost 👍