Jak často navštěvujete se svými dětmi fotoateliér?

karotky
24. únor 2013

My začali v půl roce 1.synka,když jsem si přišla vyzvednout fotografie z Vítání občánků a 2krát do roka jsme chodili do 3.let,protože mi přišlo,že se v té době děti hodně mění.Do těch 5.let bych to viděla na 1.návštěvu za rok a do 10.roků po 2.letech.Pak asi uvidíme za 5 let,jestli s námi budou děti ochotné jít 😀

kulatakosticka
22. pro 2015

Nikdy, máme raději přirozené fotky z každodenního života, výletů....

evcounek
22. pro 2015

My skoro každý den když vezmu foťak. Vždy vyjdou krásné. U profi jsme nebyli a ani neplanijeme

tamcakal
16. led 2016
Uživatel tamcakal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tamcakal.

letos poprvé jsem nechávala fotit děti tady v atelieru a fotky byly krásné.posílám odkaz kdyby to někomu pomohlo a hledal fotografku.http://www.sebestova.cz/foceni-miminek.html

kami1984
16. led 2016

Fotoatelier jsme u kazdeho z kluku navstivili 2x u newborn a pak ve 3mesicich,kdy jsme chteli nahaty fotky miminek.jinak 2x rocne u profi fotografky,ale fotime se venku🙂 mame v tom uz kopec penez a nelitujeme;)

lucamrk
19. led 2016
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

jo jo naše pohádková paní Šebestová prostě fotí krásně.