Jak často navštěvujete se svými dětmi fotoateliér?

karotky
24. únor 2013

My začali v půl roce 1.synka,když jsem si přišla vyzvednout fotografie z Vítání občánků a 2krát do roka jsme chodili do 3.let,protože mi přišlo,že se v té době děti hodně mění.Do těch 5.let bych to viděla na 1.návštěvu za rok a do 10.roků po 2.letech.Pak asi uvidíme za 5 let,jestli s námi budou děti ochotné jít 😀

evaviki
24. únor 2013

Neboli sme a ani neplanujeme.. 🙂

tajemna30
24. únor 2013

dvakrát do roka

evitaa
25. únor 2013

To asi záleží na každém, jak chce mít zdokumentovaný vývoj a podobu dítěte. A nejlevnější věc to také není, takže chápu, že někdo neplánuje vůbec. Někomu stačí domácí fota, ale mně se víc líbí z ateliéru. Já osobně plánuju jít poprvé s dítětem ve 2-3 týdnech života. Pak plánuju min. jednou za rok. Dodnes si ráda prohlížím vlastní narozeninové fotečky od "foťáka", jak jsme říkali.

blahova_andrea
25. únor 2013

My nebyli a asi ani nepůjdeme ☹ Táta focení nerad, přenesl to i na toho nejstaršího, taky je to pro nás jaksi nad poměry. Já bych třeba měla ráda aspoň jednou za život nějakou takovou rodinnou památku, ale to bych musela objevit někoho fakt originálního a dostat to pak třeba od rodičů jako dárek 😀

maudn
25. únor 2013

nebyli jsme ani neplánujeme, uplně nám stačil těhu fotograf, který nám nevyfotil půlku hlavy a od té doby jsem zanevřela na všechny fotografy

elephant
25. únor 2013

My sme boli zatiaľ dohromady dvakrát. Ešte by som párkrát zašla, ako deti budú rásť, ale asi mi bude stačiť tak raz za 3-4 roky... Fotíme predsa i doma, a tých ateliérnych fotiek, čo dávame na stenu, nám stačí pár...

zdezli
25. únor 2013

Dceru fotil fotograf primo v porodnici, na syna se bohuzel nedostalo. Ted je jim 3 roky a 1,5 a zatim jsme se k fotografovi nedostali. Ale rozhodne to v nejblizsi dobe planujeme, nejspise na jare. Jinak manzel dela take moc pekne fotky, fotime hodne a radi, tak nemusime byt v atelieru 2x do roka 😉

kammka
25. únor 2013

nebyli jsme, neplánujeme, máme kamaráda fotografa, kterej naše děti miluje, vždycky fotí v jejich přirozeném prostředí na barvu i čb, my fotíme taky s naprosto obyč foťákem....ale je to teď taková móda, všichni z toho vyšilujou, že si snad začnu myslet, že svoje děti o něco ochuzuju.... 😉 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirkson
26. únor 2013

Novorozenecke fotky v 6ti dnech a pak na narozeniny, kazdy rok. Ale nevim, jak dlouho. Prvni 3 roky urcite a pak uvidime.
Ale kdyz jsme vzali tu mladsi, tak se fotila i ta starsi. A naopak. Takze vlastne 2 x za rok.od 4 let ma Kristinka portretovou fotku ze skolky

kimby
26. únor 2013

my byli fotit v atelieru o 1.narozeninach, o 2. To bohuzel nevyslo kvuli nemoci,az jsme to odkladali tak,ze dcerka slavi 3.narozeniny 🙂 proto jsme objednani na sobotu. Mame samozrejme plno soukromych 'home' fotek,ale neni to proste ono, takze min. Do 5let urcite 1x za rok, pak uz dle situace 🙂 Drive me nenapadlo nechat vyfotit uplne miminecko(tak treba u druheho si to vynahradime)

edeltraut
26. únor 2013

My se chystáme někdy na jaře, až bude Adélka sedět. Chci kompletní rodinné fotky. Jinak to nijak pravidelně neplánujeme. Se staršími dětmi jsme nebyli nikdy.

lucinka_jirackova
26. únor 2013

Nikdy jsme nebyli a ani neplánujeme...je to drahé!!

elana
26. únor 2013

neplánujeme, rozhodně nijak dopředu...necítím se v ateliéru dobře, sama syna fotím prakticky každý den sama a víc se mi líbí ty nenaaranžované fotky ze života, kdy si hraje s čím chce, mám zachycená prakticky všechna jeho "poprvé" (obrácení na bříško, sed atd.), ke každé fotce se tak váže nějaká vzpomínka, kterou pak zpětně vpisuju do alba-pamatuji si i půlroku, rok dozadu, proč jsem to fotila 🙂

ja.na81
26. únor 2013

hehe, ja to planuju uz od narozeni syna pred dvema a pul lety... no mezitim uz mam i pulrocni dceru a profi fotky jeste nemame... ale uz by to fakt chtelo, poradnou fotku, kde bude cela rodina... tak snad letos 😀

michaela2310
26. únor 2013

byli jsme zatím jednou, když malýmu byly 4 měsíce, fotil nás kamarád co nám fotil i svatbu, tak jsme měli slevu 😉
další focení máme naplánové na jaro, budu nás fotit budoucí příbuzná, která to má zatím jen jako koníček, tak to budeme mít zadarmo 😉

pepibubu
20. bře 2013

1x ročně, vždy v říjnu - kvůli vytíženosti fotografky je říjen tak akorát, abychom měli dárek pro příbuzenstvo pod stromeček 🙂 a hodláme chodit jednou ročně dokud budou kluci ochotní :D

ebsian
20. bře 2013

Plánuji do 1 roka dvakrát..už jsme byli teď v 2.5 měsících a další chci v 1 roce určitě a pak co rok..Mimo to to prokládat fotkama našeho kamaráda z exteriéru, taky krásně fotí, ale nemá ateliér a Anteka má narozky v zimě..

ivarei
20. bře 2013

Ve čtyřech měsících, v roce, ve dvou a půl - za 3 roky celkem 3x, hlavně kvůli společným fotkám. Nepatřím mezi ty, co se rády fotí, takže i ty 3 návštěvy za 3 roky na mě byly dost, do 5 let bych chtěla tak jednou ročně, pak uděláme intervaly asi delší.

laska.nezna.hranic
20. bře 2013

vždy na narozky, tzn. dvě děti - dvakrát do roka. teď tu byl po dlouhé době manžel, tak jsme si mimo to nechali udělat pár rodinných fotek. jinak já bych chodila s klukama klidně co měsíc, ale kdo by to platil 😀

kamino
20. bře 2013

Poridila jsem si zrcadlovku,ucim se a jak to tu zaznelo radsi mam fotky z domaciho prostredi,ke kterym mam nejakou vzpominku. Diky kvalitnim grafickym programum lze udelat pripadne retuse prakticky na koleni. Obcas kdyz vidim fotky profiku,tak se divim,ze si za to reknou penize...ted fotim pro kamaradky a zatim bez reklamace 😉😉 a zadarmo 😉

sedivka
20. bře 2013

Zatim ani jednou, fotime sami, fotografie me bavi, takze to vypada pekne 🙂 Chystam se akorat na dortovou spoust na oslavu prvniho roku 🙂 Krasnej dort a fotoreportaz z jeho zniceni malym k prvnim narozeninam 🙂

mackapacka
17. pro 2015
Uživatel mackapacka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mackapacka.

my chodíme každý rok fotit děti do atelieru, už taky kvůli foto knihám pro babičky zbytek fotím doma. Nám se osvědčil atelier Paní Šebestové v Praze. Paní je moc hodná a s dětmi to umí.

samaber
17. pro 2015

vůbec, tedkom mame fotku ze školky, to nám stačí

nov777
17. pro 2015

Dvakrat rocne. Prvni fotky ve trech mesicich prvniho syna a u dvojcat ve 14 dnech. Porad jsme verni stejne fotografce a fotky uzasne.

lucisusi
20. pro 2015
Uživatel lucisusi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.

my už třetí rok chodíme fotit vždy před Vánoce naše děti do atelieru k paní Šebestové v Praze, dělá moc hezké fotečky a na děti je moc milá.

levandulela
22. pro 2015
Uživatel levandulela je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od levandulela.

Já jsem byla v těhotenství a pak hned po porodu 🙂 ted jsem k narozeninám dostala nový foták, takže se učíme s manželem fotit a docela nám to jde 🙂 doufám, že to zvládneme a budeme mít fotky jako od fotografa 🙂

tifanyt
22. pro 2015

S oběma jsem byla v těhotenství a pak po porodu.
Teď je dětem 3 a 4 roky a ráda bych letos měla nějaké zimné venkovní fotky.
Do ateliéru nechodíme-raději máme exterierové fotky 🙂

jaja01k
22. pro 2015

Nebyli jsme a ani se nechystáme. Ještě jsem snad neviděla fotku od profesionálního fotografa, která by mě opravdu zaujala, že bych si řekla, takovou fotku s dětmi bych chtěla mít taky.

apacheee
AMBASADORKA
22. pro 2015

my nechodíme do ateliéru, byli jsme jednou a už nás tam nikdo nedostane🙂 Ale fotit se necháváme, ale nechceme aranžované fotky, prostě blbneme a děláme věci jako obvykle a fotografové nás u toho fotí. Fotky jsou pak super🙂

mochenkaa
22. pro 2015

Segra se ucila na fotografku. Foti hezky. Takze nas tak 1x rocne vyfoti ona. Ale venku. Atelierovky mame jen jedny z tehu foceni prvniho ditete.