Jak manžela překvapit k třicetinám?

cadeau
15. črc 2013

Ahoj holky,
Manzel ma pristi tyden 30.narozeniny a ja premyslim, cim ho prekvapit. Je to vsedni den a on si vzal volno, takze me napadlo rano mu udelat snidani do postele a pak i s detmi nekam vyrazit (ale kam??? jsme z Prahy). A vecer bych mu chtela udelat oslavu i s kamaradama, ze bychom dorazili dom a tady uz vsichni cekali nachystani i s vyzdobou a jidlem (pomohla by mi segra).
My jsme hodne slavici a prekvapovaci typy, narozeniny, svatky i vyroci si vzdycky hodne uzijeme, ale mne nejak dosla inspirace nebo jak je to ta tricitka, nemuzu proste prijit na nic specialniho. Poradite?

shyanne
15. črc 2013

ahoj, já jsem manželovi k 30.narozeninám uspořádala velkou oslavu v restauraci, kde jsme měli celý sál pro sebe, nechala jsem to vyzdobit ve stylu lyžování, protože to miluje a navíc jsme mu ještě jako společný dar ode všech (bylo nás tam asi 25) koupili super lyže, boty, hůlky a fusak. Byla to oslava pro rodinu a přátelé takže fakt super, manžel do poslední minuty nic netušil. Řekla jsem mu, že jsem koupila nějaký poukaz a že odjíždíme v ten a ten den (aby si zařídil volno) a pak jsem mu zavázala očička a jeli jsme🙂 až když stál v sále před dortem s 30ti svíčkama tak jsem mu to rozvázala. Bylo to skvělý 😀

lucieandrlova
15. črc 2013

Ahoj, nevím, kolik můžeš do dárku investovat a hodně záleží, co manžela baví, ale každý chlap si v podstatě rád hraje, takže co jsem koupila (nebo ještě koupím): letadlo na dálkové ovládání (mají i vrtulník, auta nebo lodě). Jsou to hotové RC modely. Dále kupón na let na simulátoru (poskytují letiště v Praze - Ruzyň, Kbely), moderní vymakaný MP3 přehrávač (mají např. v Alza velký výběr a také poradí), také nevšední zážitky jako let balónem nebo vyhlídkový let letadlem, nebo výuka golfu s instruktorem (nabízí Alza - i mnohem větší výběr) a také je originální - noviny s datem narození (koupili jsme rodičům ke zlaté svatbě). Pošlou kopii novin, které se prodávaly v den narození, v den svatby apod.) - mělo to úspěch. Popř. dle zájmu knížku, DVD, CD, něco po čem třeba dlouho touží a nekoupí si. Úspěch by mohly mít i vstupenky na hokej či fotbal a pak někde posedět... Zdravím.

vendulka
15. črc 2013

tak manžel má v září také 30 a já mu udělala překvápko, že jsem se nechala nafotit (boudoir) a byl pěkně a mile překvapený .... už to dostal bo něco tušil,když sem dojela od fotografky 😀 ,takže sice má dárek už asi 3m doma,ale nevadí
pak také přemýšlím o nějaké oslavě v restauraci,za pár měsíců mám také 30,tak sem si řekla,že to oslavíme spolu a pojmeme to jako zahradní párty s živou hudbou a super jídlem a pak sem chtěla vystoupení v duchu gladiátorských her,ale to vyjde na pořádnej balík, tak to nic no ☹
ještě mám v plánu mu něco koupit,ale zatím jsem na nic nekápla, takže za nějaké tipy taky budu ráda 😀
Ale asi to vyřešíme tak, že koupím nějaký wellnes pobyt nebo vyrazíme někam na prodloužený víkend, jen nevím jestli sami dva a nebo i s dětma 😀
A pak chci koupit ještě vstup tady do jednoho wellnesu do soukromé výřivky 🙂
chci se mrknout i na nějaké zážitkové dárky jestli mi tam něco nepadne do oka 😉
tak třeba jsem Tě inspirovala...

@shyanne a na kolik,prosím, ta oslava v restauraci vyšla a co vše jste měli obj.?Kdyžtak,prosím, do IP 😉

loafeer
15. črc 2013

holky dobré téma, pište pište, manžel má taky v září 30 a já jsem zoufale bez nápadu. Plánujem velkou rodinnou oslavu...ale to neni zadne prekvapeni

maxinkaa
15. črc 2013

Já dala manželovi k narozeninám, k 25. teda 🙂 pilotování letadla a on je z toho ještě dnes mimo a dokonce si chce udělat pilotní průkaz a naše malá bude pilotka, nic jinýho 🙂
http://www.pilotemnazkousku.cz/

helen_8
15. črc 2013

Co vyrazit někam na piknik - Prokopské údolí, Šárka nebo prostě někam do parku. Hezky to oslavte! 😉

pccolor
15. črc 2013

já jsem si nechal koupit kupon na střelnici, oslava nebyla jako obvykle na to nebyl čas.

lrg
17. črc 2013

manžel má taky v září 30, oslavu si organizuje sám a já přemýšlím nad dárkem. Chtěla jsem ho překvapit a koupit noc v hotelu v dětenicích, protože romantická noc o samotě je to, co nám od narození dcery chybí nejvíc 😀 Ale asi ještě nedokážu dát 6M holčičku na hlídání přes noc, obzvlašť, když je kojená. Tak jsem myslela jeden nechutně drahý náramek, který se mu vždycky líbil, ale začínám teď taky uvažovat o nějakém "zážitku".

olusenka
17. črc 2013

Já dostala od manžela k 30.narozeninám vyhlídkový let balonem. A dohromady jsme si nadělili romantický víkendový pobyt. Řekli jsme si, že si nic jiného dávat nebudem (on má narozeniny den po mě), ale pak se v penzionu vytasil s tou poukázkou na let. 🙂 Ale to jsme ještě děti neměli.

kubistovailona
17. črc 2013

Svému ex manželovi jsem udělala 30 různě barevně zabalených balíčků - drobnosti a do dortu jsem mu zapekla dárek 🙂 byl mooc překvapený 🙂 už myslel, že nic nedostal 😀

daniela1983
10. srp 2013

no tiez nad tym rozmyslam, manzel ma 30 rokov 8.10. chcela by som nieco specialne, ale asi mi na to neostane energia, 20.9 mam totiz termin porodu...no takze zrejme syn bude darcek v predstihu a k tomu uz len nieco male a nenarocne 😉

katchi
10. srp 2013

Ja myslim, ze striptyz by ho urcite mile prekvapil 😉

ebsian
10. srp 2013

Já našetřila a zaplatila mu 3/4 skútra 🙂 To bylo pro mě něco a pro něj báječnej dárek. Samozřejmě ve stejné cenové relaci nic nečekám, dát jsem to tehdy chtěla a měsíce šetřila.
Zaplatila bych ho celej, ale vybral si o 10 tis dražší s výbavou. Samotná oslava pak byla jeho výběr u splavu v hospodě.

denyva
10. srp 2013

Souhlasím s katchi, striptýz určitě - jen nevím jestli od manželky nebo spíš od nějaký pěkný holčiny 😉

silvercat
10. srp 2013

Rozhodně od nějaký kočiny, at se manža má 😉

sheldon_cooper
10. srp 2013

silvercat: přesně a ne jen strip, jsou to kulatiny ať si to užije, bych mu jí koupila rovnou se vším všudy... takovej nemanželskej sex k třicáninám, na to by jen tak nezapoměl 🙂

valkil
10. srp 2013

No zaplatit mu zčásti motorku a pak doufat, že se na ní nezabije 🙄
Ale tak pokud bych se ho chtěla zbavit... Ale před tím pořádně pojistit!
😵

orangis
13. lis 2013

Ahoj, také budu co nevidět řešit, takže čerpám inspiraci... Jinak já jsem manželovi koupila k Vánocům lístek na koncert jeho oblíbené kapely, který by si sám nekoupil. Jako narozeninový dárek by se to také hodilo. No a nedávno jsem někde viděla poukázku na kurz kitingu, což by se mnoha chlapům mohlo myslím líbit...

blahova_andrea
13. lis 2013

já se tedy netrefila přesně na datum, ale díky tomu už nic dalšího nebylo. dostal předčasný porod a první asistenci u něj (starší děti z prvního vztahu šli císařem a nebyl tam)
jinak kdybych nebyla těhotná, tak by to byla asi nějaká prasárnička, jak už tu bylo psáno viz. striptýz nebo i "více okořeněné"
takto budu muset nějakou náhradu za netřicátiny vymyslet na 33 😀

1luciferka1
13. lis 2013

záleží co má rád...já šetřím tomu svýmu na výlet na formule do Monte Carla, ale oslavu 30. narozenin bych pojala jako druhou oslavu 15. narozenin 😀

evalukanova
27. únor 2020
Uživatel evalukanova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evalukanova.

Ahoj,
Mam pro vas skvely typ na oslavu. Minuly rok sem objednala memu manzelovi firmu vrontheroad. Zabyva se virtualni zabavou a prijede az k vam. Za me to byl paradni vecer😎

martaskaaa
27. únor 2020

@lrg v Dětenicích úplně romantiku nečekej 😀

martaskaaa
27. únor 2020

Můj bude mít 30 v červenci a chtěl by Apple watch a novou crossbody od Hilfigera 😀 pak chodí do fitka, takže nějaký protein atd, klasika. Já bych si pro něj prostě moc přála ty hodinky, abychom se na ně klidně složila celá rodina. Jenže jeho rodiče jsou rozvedený a jedna půlka by přispěla a druhá zase nechce moc dávat penize, ale zkusím s nima promluvit, protože to nebudou peníze ,ale koupi se za ně tak jako tak dárek. Blbý je, že se nemůžou všichni sejít dokupy a prostě by jedna půlka neviděla, jak si to rozbalí. A přitom vím, že z toho by měl největší radost, protože už o nich mluví přes rok. 🤪