Jak na dětskou oslavu v bytě?

baterie
25. led 2016

Potřebovala bych poradit, jak vyřešit narozeninovou oslavu dcery. Budou jí tři roky a letos poprvé bych chtěla pozvat i děti z okolí, které zná. Není to nikdo z rodiny, ani nějak extra velké kamarádky, prostě maminky, s kterými jsem se přes léto seznámila na hřišti a mají stejně staré děti a rozumíme si. Byt nemáme tak velký, abych mohla pozvat všechny naráz, takže chci rozdělit oslavu pro rodinu a pro děti. Tak nejjednodušší by bylo oslavit to po obědě s rodinou a odpoledne pozvat děti. Jenže já nechám udělat moc hezký dort a z toho budou mít radost spíš děti, než dospělí a přijde mi škoda sfouknout svíčky a dort naporcovat a pak dát dětem už jen kousek na talířku. A celkově, chtěla jsem udělat i výzdobu pro děti a připravit byt pro jednu návštěvu, pak zase rychle všechno odmýt, načančat a rychle pozvat další návštěvu, jsem v tomhle dost nervák. Máma mi řekla, ať si to oslaví předně s kamarády a že k nim pak můžeme druhý den přijít. Jenže mě zase připadá takové zvláštní dávat jí dárky před ostatním dětmi, připadá mi, že jim to musí být líto, jsou to ještě prckové....... Nevím, asi řeším kraviny, ale budu vděčná, když mi někdo napíše, jak by to udělal, nebo jakou má vlastní zkušenost. děkuji 😉

olga_
Autor odpověď smazal
Zobraz
tripisek
26. led 2016

Souhlasim s @olga_ urcite bych nedelala oslavu v jeden den. S detmi si muze dat dort, jak jste psala , ze se bude vic libit detem a s rodinou treba nejaky mensi ovocny. Vyzdoba bude urcite fajn, myslim, ze se hodi jak pro detskou tak rodinnou oslavu. A to predavani darku bych urcite neresila, deti jdou na oslavu narozenin a urcite budou i zvedave co dcerka dostane 🙂