Jak rezervovat svatební dary?

evosaurus
26. bře 2016

Snažně prosím,
Jak jste řešili vy, nebo kamarádi rezervaci svatebních darů? Měli jste k tomu určenou třeba svědkyni, vypsali jste tipy na dárky na svůj svatební dar, nebo jste použili rezervační systém typu Tomikup, Beremese...?
Budu rád i za shrnutí výhod/ nevýhod jednotlivých nabídnutých řešení 🙂

Děkuju moc za usnadnění dilematu. 😉

puresin
27. bře 2016

My meli seznam na Beremese, a udelala bych to tak znovu. Kazdy, kdo nemel vlastni napad (tak podobne jsme to, i s www adresou, napsali na pozvanky) si vybral dle svych fin. moznosti, zarezervoval, takze ostatni videli, z ceho jeste vybirat. A my dostali, co jsme si prali. 🙂

magdalenan
27. bře 2016

Otázka je položena tak, že jsem asi s mym prispevkem mimo, ale i tak přidám, že my jsme nic nechtěli, čekali jsme syna a potřebovali auto. Takže ke svatebnímu oznámení byl připojený i takový itinerář s časovým rozpisem a dalším info a na něm bylo vhodným stylem zdůrazněno, že si dary nepřejeme a bereme jen cash 🙂

Možná neromantické, ale zaplatilo to celou svatbu, respektovali to úplně všichni 🙂

Celkově mi princip svatebních darů, i když si předem určím co přesně chci, přijde prostě divný 😀

Bavilo mě, jak u nás každý vtipné vymýšlel, jak ty peníze předat, aby nedávali jen obálku s bankovkami. Neměnila bych a všichni to ocenili, že nemusí nikde lítat, shánět a tak.

Nedalo mi to nenapsat 🙂 Veselé plánování přeji!

petrucianita
28. bře 2016

Souhlasím s Magdalenan. Není to mimo mísu. Peníze jsou nejlepší svatební dar 🙂
V mým okolí někteří lidé preferovali hmotný dar, abychom na ně měli památku. No a abychom neriskovali že nakoupí nějaký hlouposti, poslali jsme svatebčanům odkaz na online rezervaci svatebních darů Takhle to vypadá (není to náš seznam 🙂 ) https://www.tomikup.cz/list/public/920d7844-1d7...
Kdo chtěl, rezervoval si dar, ostatní dali peníze a svatba se zaplatila.

Moje nejlepší kamarádka se teď vdávala a s přítelem si vytvořili celej svatební web, což se mi celkem líbilo. Svatební dary byly jen zlomkem jeho obsahu. Hezky tam popsali harmonogram, dress code, tipy na výlety po okolí a dokonce možnost zvolit si hudbu na večerní párty 🙂

Ať se svatba vydaří!

hance09
28. bře 2016

Použili jsme seznam na beremese, chtěla jsem i nějakou památku v podobě hmotných darů např. skleniček na víno 🙂 a společnou domácnost jsme teprve postupně zařizovali.... Vkládala jsem i odkazy na věci, které se nám líbily...no ale ne všichni se tím řídili, takže jsme dostali např. úplně jiné nádobí apod....

anetka_p
29. bře 2016

Souhlasím, že nejlepší dár jsou bohužel peníze. Každý může dát kolik chce a nemusí se stresovat, že dárky ze seznamu jsou moc drahé 🙂 ale jinak vím, že kamarádka to sdílela jen přes online Google tabulku 🙂

blanculka14
Odpověď byla odstraněná
Zobraz