Jak sbalit chlapa?

zelos
13. čer 2015

Ahoj holky,
rozesla jsem se po 12ti letech s pritelem.. A moc bych si prala poznat lasku znovu.. Je to jiz skoro rok, a stale nemam pritele.. Mam moc prace, a nejsem moc sebevedoma.
Kamaradi mi rikaji, ze jsem pritazliva.. Ale premyslela jsem.. Proc jsem tedy stale sama.. A dosla k tomu, ze je chyba nekde ve mne. V meme chovani...
Chtela jsem se proto zeptat, jak najit nového partnera, a jak ho sbalit, az se rozhodnu, ze "s timto by to mohlo jit"? Moje kamradky umi chlapum tak vtipne a trefne neco rict.. Ze ti pak litaji kolem nich sami.. No a ja, ticha voda.. O mne si nevsimne nikdo, ze vubec tam jsem..
Pripadne poradte, jestli jste samy sbalili chlapa, jak jste to udelali? Konkretni tipy by mi dost pomohli, ponevac ja sama asi nic nevymyslim...

vetyver
13. čer 2015

@zelos konkrétní odpověď ti nedám, ale mě sbalil můj manžel ve chvíli, kdy jsem já chtěla a byla připravena na nový vztah a fakt jsem chtěla (stalo se to v lednu a o vánocích jsem si řekla že by to chtělo hodného rozumného nezadaneho zajištěného muze a prostě přišel... (seznámení při mém za dlouhou dobu prvním výletem do baru.. Mmch já ani můj manžel nejsme barové typy)... Doporučuji SEPSAT SI na papír hodnoty, které by mělbbudoucí mmuž mít a přát si ho potkat...

frufrunka
13. čer 2015

Chlapa sbalíš tím spíš, čím míň se o to bude snažit. Oni urputnou snahu vycítí a prchají... Co vím ze zkušenosti svojí i z okolí, tak ten pravý se našel v okamžiku, kdy se dotyčná vůbec o nic nesnažila a nejen nesnažila, ona chlapa v tu chvíli vůbec nechtěla, neměla na něj ani pomyšlení... 🙂 Já to měla taky tak. Takže myslím, že veškeré rady a snahy jsou k ničemu, chce to být sama sebou, mít se ráda a hlavně netlačit na pilu... 🙂

zelos
autor
13. čer 2015

vetyver.. ty jo, tak to je pecka.. jdu na to.. tak jsem zvedava.. treba za tyden napisu- nasli jsme!!
jo a mam dve deti... tak doufam, ze to nebude prekazkou

zelos
autor
13. čer 2015

frufrunka.. cim min se budes snazit - ne, tohle uz ne.. sedim, cekam, mozna se i nekomu libim, ale dal to envede.. chce to proste akci..
a vetyver pise presny opak. nasla kdyz se rozhodla ze chce..

a prosim o zkusenosti od holek, co ty chlapi sbalily aktivne, a ne od nekoho, na koho se chlapi lepi sami - to totiz neni muj pripad.
Jses stastne devce, teda

martaveg
13. čer 2015

@zelos Hlavne bud sama sebou, to ze ti da jina zenska tip ci historku, jak ona nekoho sbalila, tak v tvem podani to muze byt jen divadlo a i kdyz se podari na to nekoho sbalit, tak ho vlastne nesbalis ty, ale jen postava na kterou si hrajes :-/
to sepsani hodnot a rysu vysneneho muze neni spatny napad, ale zase se toho seznamu pak nedrz moc doslovne, takove to cekani na idealiho chlapa muze dopadnout taky takhle 😀
http://static.trololol.cz/img/content/1/289bc72...
obecne vzato muzi maji radi zeny ktere jsou v pohode, usmevave, pozitivni, atd., takze nez psat jak ja sbalila manzela, ti doporucim, at se primarne venujes vecem, ktere te delaji stastnou, nejak te naplnuji, mas z nich dobry pocit a treba si v nich i veris vic nez v jinych oblastech, pak je sance nejen ze tam potkas chlapa se stejnymi zajmy ale budes tam prave pusobit sebevedomeji nez pri necem co ti neni tak prirozene, samozrejme pokud jsi spis dobrodruzna povaha a rada zkousis nove veci, tak se vrhni na nove zazitky, tam zase muzes potkat chlapa ktery te rad bude zaucovat :c)
a jinak zkusit nejakou rychloseznamku nebo jinou akci pro nezadane taky nemusi byt spatna zkusenost, i kdyz hned nepotkas spriznenou dusi, tak ti to aspon pomuze se vratit do toho kolobehu seznamovani a randeni..

filajka1
13. čer 2015

@zelos my jsme se seznamili pres internetovou seznamku.. v realu jsme zjistili, ze vlastne uplne desnou nahodou, ale o to je to uzasnejsi 🙂 doporucuji!

easymat
13. čer 2015

@zelos Ahoj, nevím, jestli ti má rada bude k něčemu, ale já byla před pár měsíci na hokeji (kdysi jsem fandila, tak mě kámoška pozvala, aby mi zlepšila náladu) a řekla jsem si, že kdybych byla svobodná a chtěla chlapa, prostě si koupím permici a budu chodit na hokej. Tam se opravdu jednoduše seznámíš, stačí oslavovat po gólu, nabídnout panáka apod. Nebo se s někým zakecáš u občerstvení. Jen to chce opravdu trochu začít mluvit. Nebát se oslovit, ale tam je velmi bezpečné téma. Když chlap nemá zájem o nic víc, prostě řešíš jen hokej. Bez trapasu 🙂 Má to ale jedno ale 🙂 Nesmíš mu pak zakazovat na hokej chodit. Pokud ulovíš fanouška, musíš počítat s tím, že tam bude chodit i pak. Ale ty můžeš s ním 🙂

betikap
13. čer 2015

Já sem se s manzelem taky seznamila pres internetovou seznamku. Brala sem to tak, ze sem sama nemam co ztratit a pri nejhorsim si alespon zajdu s nekym na kafe... No a uz sme s polu zustali... 😀

barinkas
13. čer 2015

my se poznali v práci, on mě přijímal jako svoji asistentku 😀 ale tenkrát jsem byla zadaná a ve snu by mě toto nenapadlo, ač mi pán byl sympatický, to ne že ne... začalo to kávičkou v práci, ukazoval mi co po mně chce, jako pracovně samozřejmě, věnoval se mi atd. Pak jsme spolu občas někam jeli autem no a hups, 2 měsíce a bydlela jsem u něj 😀
Nemá cenu někoho účelově lovit, já teda fakt nikoho nehledala...

jjaanca
13. čer 2015

Já jsem si říkala že on přijde, až se smířím s tím že zůstanu sama. A přesně tak se i stalo. Prý je to tím, že z člověka vyzařuje něco jiného, asi není tak v křeči. Jinak doporučuji knížku od Laury Janáčkové: Muži chtějí potvory.

zelos
autor
13. čer 2015

barinkas - to ze jsi nehledala, neznamena ze nikto jiny taky ne.. ja treba hledam, uplne ucelove, a rada bych slyset konecne nekoho kto na to sel hezky zprima.. jak a coc rekl.. portebuju inspiraci a podporu, a ne slyset, jak vam to vsechno samo vychoazi- protoze u mne ne, aprave proto menim z pasivni na aktivni

montyna
14. čer 2015

S pritelem jsem se seznamila pres internetovou seznamku, konkretne libimseti.cz :D Jsme ted spolu 4 roky a cekame miminko. 😵

blahova_andrea
14. čer 2015

@zelos já si tedy nemyslím, že být po dlouholetém vztahu sama rok je takový problém. myslím, že je to jedině dobře nelézt ze vztahu do vztahu.

papalinka
14. čer 2015

@zelos ano, je to v tvém chování, jen pár postřehů z této diskuse, jinak o tobě nic nevím. Pořád opakuješ, jak Ty máš problém se seznámit, jak Ty neumíš chlapům nic říct, jak nejsi seznamovací typ.... Ale to je právě ten problém, dokud si budeš říkat, že se nikdy neseznámíš, tak to tak bude. Nauč se mít ráda, vnímej se jako pěkná baba, která stojí za to, která je milá a pozitivní a o kterou by chlapi měli stát. Pak to přijde samo. Dokud budeš vysílat do okolí negaci typu "já se s nikým neseznámím" nepůjde to.

Byla jsem na internetové seznamce přes rok a až když jsem přestala ty chlapy řešit, až když jsem na první schůzku chodila bez očekávání, prostě jen na kafe, až když jsem měla svůj život srovnaný, pak se objevil ON. Dneska jsme manželé.

A alespoň jedna praktická rada. Doporučuji přečíst knihu Proč muži milují potvory a hodným holkám zbydou oči pro pláč. Dost mi otevřela oči. A rady v ní se může naučit každý.

blahova_andrea
14. čer 2015

@zelos hezky z příma? to chceš jako dojít za chlapem, zeptat se na jméno, jestli je svobodný a pak mu rovnou říct, že hledáš tatínka pro své děti? 😅 takto z příma se obvykle dá najít jen flirt, sex...pořádné vztahy obvykle vznikají trošku víc maskovaně. já nevím jak to máš ty, ale většina lidí si užívá nejvíc ty tajemné začátky, oťukávání, to napětí, kdy oba vlastně víte, ale ještě ofiko nevíte...tou svou okatou přímostí zazdíš to nejkrásnější. a opravdu není až tolik mužů, kteří toto dokáží ocenit. tu přímost a odvahu. většina se prostě chce cítit být lovci, pravými muži, zdolat nějakou tu výzvu. souhlasím s holkama...dělej co tě baví, choď tam, kde to máš ráda a rozhlížej se, buď usměvavá a přístupná, klidně se snaž nějakou příležitost k hovoru vytvořit, ale rozhodně bych nechala sympatickému objevu prostor pro vlastní vyjádření a neútočila bych hned na něj agresivně s tím, že já fakt děsně chci a upínám se na to, že zrovna s ním to vyjde 😉
bavit se dá fakt s každým a o všem. když se stydíš s mužem, který se ti líbí, tak nejdřív trénuj na někom, kde je ti to víc jedno. třeba s nějakým dědečkem ve frontě v obchodě nebo s tatínkem na hřišti nebo kroužku dětí. konverzace je umění a dá se trénovat a vylepšovat 😉 já sama hovory moc nezačínám, ale když už kolem mě někdo promluví, tak stačí úsměv a nějaká reakce, prostě to nenechat vyšumět a reagovat. lidé si povídají čím dál méně a každého potěší úsměv a milé slovo i od cizích lidí. vždyť můžeš pro začátek pochválit nějaké paní halenku, popřát úřednici hezký den a pevné nervy se zákazníky...každého tím mile překvapíš, potěšíš a sama si tím zvedneš sebevědomí a překonáš ostych. pak až uvidíš muže, který tě zaujme, tak se nebudeš tolik stydět ho oslovit. budeš zvyklá mluvit s cizími lidmi 😉 sama vidím na sobě jak jsem zakrněla. dřív jsem s tímto neměla problém a co jsem zadaná a doma s dětmi, tak jsem totálně zakrněla.

nepíšeš jak staré máš děti. to je taky docela zásadní. i pro budoucího partnera i pro to seznámení. jiné možnosti má maminka s maličkými dětmi, která se od nich nemůže skoro hnout a jiné možnosti maminka školáků s plno zájmy 😉

barinkas
14. čer 2015

@zelos tak dle mého pokud hledáš účelově, nikoho nenajdeš 😀 možná tak chlapa na 1 noc...neznám nikoho, kdo hledal jako ty "účelově", že by někoho našel, ale zas neříkám, že by to takto nemohlo taky jít. Co já měla vztahy, nikdy jsem nehledala, spíš jsem vždy, až na toho prvního, někoho měla a přišel jiný 😀

karlajasmine
14. čer 2015

Nejde o to uplne prestat hledat, ale spis proste o to vnitrne verit tomu, ze ty jsi hezka, pritazliva a sexy a ze az ten pravej chlap prijde tak ze te rozhodne neprehlidne. A mezi tim delat to, co te bavi, co te naplnuje, zkratka uzivat si zivota naplno i bez chlapa. Protoze nic neni tak pritazliveho jako zenska ktera si uziva zivota a vyzaruje z ni sebevedomi.
Vim, o cem mluvim, protoze predtim, nez jsem potkala manzela, jsem byla 4 roky sama. Chodila jsem s kamaradkou po barech a vylozene hledala chlapa, snazila se byt asertivni a nekoho sbalit, vyzkousela internetove seznamky, pokazde, kdyz jsem sla nekam na nejakou akci tak jsem se krasne oblikla a rekla si ''tak treba uz dneska... ''.. Nasla jem takhle par flirtu, kratkodobych vztahu ktery byly jenom o sexu atd, ale rozhodne nic vazneho. Kolikrat se mi nekdo fakt libil a asi ze me vyzarovalo zoufalstvi, protoze z toho pokazde nic nebylo.
Nakonec jsem se na to po 4 letech vykaslala.. rekla jsem si proste ''Jsem krasna sexy holka a ten pravej jednou prijde, a do te doby je tenhle zivot jenom muj a o to vic si ho budu uzivat.'' Jednoho dne jsem si udelala maraton dilu sexu ve meste se sklenickou vina a s cokoladou a rekla si ''Hmm, tohle je parada.. az budu mit deti tak si o takovemhle dni necham zdat.. '' Proste jsem zacala verit ze ta rodina je nekde za rohem a ze tohle jsou moje nejlepsi leta.
Manzela jsem potom potkala v praci. Znali jsme se dlouho a libil se mi, ale v tomto novem rozpolozeni jsem to proste neresila. Uzivala jsem si ten pocit, ze se mi libi, kdyz jsme se spolu bavili, ale jinak jsem to neresila.. nepremyslela nad tim, nepremyslela nad tim abych ho nejak sbalila... zkratka jsem od toho vubec nic necekala. Nakonec me on po nekolika mesicicih pozval na sklenicku. A rikal mi, ze se mu na me hrozne libilo, jak jsem byla usmevava a pohodova, jak ze me vyzarovala sobestacnost a stesti a ze si nebyl jisty, jestli nekoho nemam, protoze jsem se netvarila jako zenska, ktera nekoho hleda. To se mu na me strasne libilo.

Takze ti radim, ver tomu, ze toho chlapa najdes, bud' sama sebou (jak uz tu zaznelo) a uzivej si zivota se svymi detmi naplno. Opravdu neexsitjue recept ''Co rict, co udelat, jak sbalit chlapa..'' je to o tvem vnitrnim pocitu a o sebevedomi.

teenyel
16. čer 2015

Mám v okolí 2 kamarádky, které také chtěly hledat "z příma a účelově" jak píšeš....jedna to vzdala asi po roce a najednou se objevil chlap, který ji přijal i jako mladičkou maminku s dcerkou....a druhá hledá stále dál, hned ve všem vidí něco vážného a chlapi si z ní dělají dobrý den. Já osobně jsem si chtěla užívat, byla jsem tou dobou dost promiskuitní, říkala si, že mladá jsem jen jednou. No a na garden party u kamaráda jsem potkala jeho kolegu, tu noc jsme si i užili, pak se chvíli neviděli, já bydlela měsíc a půl v Praze, tak se pak jednou přijel podívat, že zajdeme na tah, tak jsme byli na tahu, pak u mě přespal. Když jsem se vrátila, začali jsme se vídat častěji a najednou už to bylo vážné, pak stěhování, plánování svatby, svatba, barák, pes, a teď čekáme malou princeznu. Takže jak už psaly holky...chlapa do života jsem našla ve chvíli, kdy jsem ho nehledala. A v okolí se také potvrdilo, že kdo moc hledá, nenajde, ale kdo nehledá, tak lásku objeví. 🙂

zelos
autor
17. čer 2015

@filajka1 a holky - a to na jakou seznamku chodíte ?

filajka1
17. čer 2015

@zelos seznamka od seznamu..

prokopa
17. čer 2015

Nevím, jak je to tady s dáváním odkazů na jiné weby, tak případně prosím administrátora, aby mě za to nedal do klatby 😉 Když jsem měla taky takové suché období, chodila jsem tak max na pivko s kamarády, z jejichž okruhu nikdo nepřipadal v úvahu, tak jsem náhodou narazila na web, který se zabývá organizováním různých sportovních a společenských akcí. Přišlo mi to hodně vhod. Začala jsem díky tomu zase hrát volejbal, který jsem dlouho nehrála prostě proto, že se v mém okolí nevyskytoval žádný spolek rekreačních hráčů, co to neberou smrtelně vážně. Začala jsem chodit na badminton, který mě opravdu hodně chytl. Jela jsem párkrát na výlet, podnikla jsem x koncertů, divadel a výstav, na které bych normálně nešla, protože bych o nich jednak ani nevěděla a ani bych tam sama nešla. Shrnuto podtrženo, moc mi to pomohlo v období samoty, když jsem chtěla někam vyrazit, stačilo mrknout na stránky a vybrat si. Potkala jsem tam spoustu fajn lidí, přišla jsem na jiný myšlenky, posunulo mě to dobrým směrem. I z toho bylo nějaké to rande. Tam jsem sice budoucího otce svého budoucího dítěte nenašla, ale hodně mi to dalo. Budoucí otec se nakonec vyklubal z mojí první lásky, která se mi po letech ozvala a dali jsme to znovu dohromady 😵 Jo, člověk nikdy neví. Jo a ty stránky mají v názvu společné aktivity.

evik19
17. čer 2015

Já si myslím, že strašně moc udělá úsměv. Když se žena hezky usmívá a vypadá spokojeně, tak to podle mě vydá za tisíc slov. Myslím, že nějaké hraní si na tajemnou a nedostupnou na normálního chlapa do nepohody asi moc platit nebude.
Většina chlapů podle mě pro začátek spíš uvítá, když vidí od ženy aspoň trošku zájmu, než když je ta žena přehlíží jako širé lány. Pokud nejsi výřečný typ, tak svůj zájem můžeš dát najevo třeba tím, že se dotkneš ruky apod. Zase to ale musí být s mírou, abys nevypadala nějak vlezle nebo zoufale. Ale toho by si zase všimly spíš ženy, chlapi tohle neřeší.

alen_ka
17. čer 2015

@zelos v této věci se radí strašně těžko, ale aspoň povím, jak to bylo u mně, chodila jsem po barech, navoněná, vyfintěná, lustrovala pohledem celý podnik, tancovala uprostřed parketu (a tehdy mi to fakt šlo) a prd, mnozí se na mě lepili, ale ti se nelíbili zase mě, a když už se mi nějaký líbil, tak byl zadaný
pak jsem jela kamsi na chatu na večírek. kde jsem neznala skoro nikoho (nechala jsem se ukecat kámošem), ani se mi tam moc nechtělo, ale dojela jsem, seznámila se se všemi přítomnými, líbil se mi tam jenom jeden, který ale vypadal stěží na 18 (mně bylo 25)
dala jsem klukům piva, které jsem po cestě koupila v obchodě (kámoš volal, že jim došly), otevřela si láhev Havany, udělala si drink a sedla ke stolu, pak si přisedl ten mladý, ze kterého vylezlo, že je mu 23 a že studuje kousek od mého bydliště, druhý den jsme si vyměnili čísla a za týden byl u mně doma, prý na něj udělalo dojem, že jsem dojela úplně sama, samozřejmost, s jakou jsem si vytáhla a nachystala vlastní pití a ještě je - cizí muže dozásobila alkoholem 😀 takže ehhhmmm.... jak rada z toho vyplývá... nebát se a chovat se přirozeně, pak snad ani není potřeba používat nějaké typické ženské zbraně, i v tomto případě se to nakonec obešlo bez fintění a nakrucování

alen_ka
17. čer 2015

@evik19 to je pravda, z opačného pohledu by mě taky zaujal spíš obyčejný usměvavý kluk, co mi o sobě povypráví vtipné historky, než nějaký tajuplný a nedostupný muž, po něm se budu možná dívat, ale s největší pravděpodobností půjdu na rande s tím prvním

papalinka
17. čer 2015
zelos
autor
18. čer 2015

@alen_ka konecne príspevek k teme, presne tohle jsem chtela slyset.. jak se zena uvolni a jde si za tim.. tohle bych rada umet taky.. umet, no,, sbiram odvahu to aspon zkusit...

@papalinka, diki!

@prokopa - ten odkaz je prosim Te kde? jak pises, ze nevis jestli se to bdue zamlouvat adminum... klidne postni, tady se myslim nesmi jen prima reklama

alen_ka
18. čer 2015

@zelos hlavně se co nejvíc scházej s lidma, využij každou příležitost pobýt s kamarády, přes ně přichází nejvíc příležitostí a usmívej se na okolí 🙂 budu držet palce, ať se brzo někdo najde 😉

zelos
autor
18. čer 2015

@alen_ka si skvela, diki, mne ten tvuj prispevek ohromne povzbudil. ctu z nej opravdovou clovecinu, a to se mi libi, a chapu, ze se to libilo i muzi 🙂

e kouknu kam bych se mohla sportovne pridat, miluji sport.. tak 1x tydne, nebo aspon 1x za 2 tydny, si muzu
zajit, a obcas vyrazit i veen! 🙂 (musela jsem k tomu dozrat, po 2 detech, a 6 letech co jsem doma a nikam nechodila.)

teriszek
18. čer 2015

@zelos držím palce ať se brzy objeví ten pravý!!!
Já sem sama už skoro 3 roky a přišla sem na to že my to vyhovuje.Pěkná nejsem a vždy se na mě lepili jen chudáci které sem živila tak že mě to takhle vyhovuje

alen_ka
18. čer 2015

@zelos ooo děkuji, to mám radost 🙂 a ten sport je dobrá volba! 😉