Jak vymalovat obývák? Oranžová sedačka, nábytek třešeň

piskac
16. led 2013

Ahojky, nevím jakou barvu nebo barvy bych zvolila k oranžové sedacče, mám ráda syté barvy,obývák je velký tak 4x5m, nábytek odtín třešeň, podlaha taková středně světlá, děkuji za rady 🙂

zdenkajan
16. led 2013

@piskac Já bych dala aspon stěnu za sedačkou žlutou.Zbytek bych ladila do oranžova a červena

ruda
16. led 2013

šla bych do žluté

veruska007
17. led 2013

Já bych dala na jednu stěnu sytější tapetu (třeba s oranžovým motivem) a ostatní stěny jen ve světlém odstínu.

aneta0707
17. led 2013

taky sem dlouho resila barvu k oranzovy sedacce a cihlovymu koberci a nabytku ze svetlyho dreva. nakonec jsme dali bilou a vys mame svetle zluty obrazce 🙂 nedokazala sem si to ze zacatku predstavit, ale vypada to moderne a nemam ted problemy s pocmaranyma stenama od maly 🙂 kdybys chtela, tak ti muzu poslat inspiraci 😉

@piskac

piskac
autor
17. led 2013

@aneta0707 byla bych moc ráda za inspiraci 🙂 děkuji!!!

aneta0707
18. led 2013

@piskac u ty druhy to moc v tom rohu videt neni, ale tam je udelanej trojuhelnik i na strope. pry to takhle opticky zvetsuje i mistnost 🙂 samozdrejme se toho da udelat vic, na volnou zed nejakej ctverec nebo neco podobnyho, ale na to uz jsem byla moc lina 😀 navic jsou stejnou barvou vymalovany okraje oken, ale to neni videt
doufam, ze sem pomohla 😉

piskac
autor
20. led 2013

@aneta0707 moc děkuji, obývák krásný, ale já jsem přece jenom pro barvičky 🙂 moc moc děkuji za snahu

karimk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
odula
12. kvě 2021

@karimk reklama?