Jarní miminko a dárky k Vánocům. Co budete kupovat?

zrzinda
21. lis 2021

Hezky den maminky, prosím, nemáte tipy, co budete kupovat prckum k Vánocům? Ideálně tak pro 9-10 měsíční dite.
Uprimne vůbec netusim. Nechci kupovat žádné lapače prachu a hrající plastové blbosti. Naše mala si zatím nejvíc vyhraje s vareckou a silikonovou formou na babovku, ale je mi jasne, ze ji to brzy přestane bavit 😅
Předem moc dekuju za vaše tipy 🙏

me_druhe_ja
21. lis 2021

Dcera je 5/2, takže to taky řeším. Ale my máme vše po bráchovi. 😀 jinak pokud první dítě, tak super je interaktivní stolek, to baví většinu děti. Pak activity board nebo nějakou kostku. A knížky: Minipedie, zvukovy, dotykový.

felixfelicis
21. lis 2021

Nějakou vkladacku nebo kulickovou dráhu, jsou i krásné dřevěné. Zpívající hracky u nás měly zákaz, dokud to šlo😀 Duplo u nás fungovalo už od 10, 11 měsíců určitě (nejdřív jenom na boreni a prehrabavani🙂, ale fungovalo).

felixfelicis
21. lis 2021

Ale takhle malému dítěti bych zabalila nějaké praktické dárky a hračky dala klidně později jen tak, pokud máš teď pocit, že je nevyužije. Naše děti v tomhle věku stromeček vůbec nezaujal a neměly z toho rozum, ani světýlka, prostě totální ignor 🙂

emillyhk
21. lis 2021

@zrzinda Synovi bude příští týden 10m a zatím se zabaví hračkami, co má už půl roku 😂 Nebo plastová víčka na potravinové dózy. Nejvíc miluje krámování v košíku 😉
K vánocům dostane vkládačku, nějaké oblečení, co bysme stejně kupovali, xylofon se zatloukačkou a nějaké knížky na později. A neodolala jsem a před pár měsíci mu koupila polštář ve tvaru soba (na válení a tulení). Babičky jsme žádali raději o finanční příspěvek (všechno mu dáváme na spoření), ale to se nesetkalo s pochopením🤷‍♀️

zmrzlinka
21. lis 2021

@zrzinda synovec bude mít na Vánoce necelých 11 měsíců a koupila jsem mu lego Duplo.Ted to bude sice více méně olizovat,ale až bude starší tak se s tím snad vyhraje.

felixfelicis
21. lis 2021

@zmrzlinka my jsme měli nějakou sadu, kde byl náklaďák s vozickem a stánek s ovocem a zeleninou, nejstarsi to dostal k narození a v těch 11 měsících jsme to vytáhli. Jezdil s tím autem, stavěla jsem mu z toho komíny a on to rozhazoval a byl spokojenej. Duplo je nejlepší hracka👍

mamikry
21. lis 2021

@zrzinda Neprestane. 😀 Obe starsi deti byly na Vanoce v tomhle veku a darky jim byly uplne burt. Zajimal je balici papir, stuzky a hlavne stromecek. Kdyz uz teda hracka, tak nejvic mladsiho bavily zvukove knizky od Axioma, knizky z kolekce Kde je oani Sova? od Svojtky a Djeco desticka s vkladacimi tvary, pod kterymi jsou nakreslena zviratka.

zmrzlinka
21. lis 2021

@felixfelicis je to tak je to nejlepší hráčka.U dcery jede Duplo i teď v 5 letech.