Kde koupit šaty?

bluelucy
29. črc 2016

Milé maminky, prosím o radu. Velmi se mi líbí tyto šaty (nalezeno na bazaru emimina), ale bohužel už je nemají. Nevíte, kde jinde bych je sehnala?

evina89
29. črc 2016

Zkus aukro.cz 🙂

andreaandrejka
29. črc 2016
zuzinka6
29. črc 2016

v Orsay jich mají taky spoustu a jedny hezčí než druhý, koukni na jejich stránky🙂

hani007
29. črc 2016

@zuzinka6 V Orsay mají krásný šaty, ale bohužel je to snad jediný obchod, kde se hezké šaty dají sehnat takže je bohužel třeba na svatbách nebo maturitních plesech má každá druhá 😒 Dokonce i ve městě se často potkám s holkou, která má na sobě ty samý šaty s Orsaye co já. Ale je fakt, že ty pohledy na druhou stranu, když si toho jedna z nás všimne jsou docela k popukání :D

veraga
29. črc 2016

@hani007 Jo, tohle se mi už taky víckrát stalo. 😅 V Orsay mají šatičky fakt hezké. A je to jeden z mála obchodů, kde respektují tvar ženské postavy a nešijí neforemné pytle.

lorana
17. srp 2016

zkus si je zadat do google images oni by ti měli vypadnout stránky kde se všude tyto šaty nachází...

nattykupcova
10. črc 2017

podobné mají na stránkách gruandgo.cz , za super ceny 🙂

lprdola
7. srp 2017

No na internetu kolikrat vidim tak krasne saty, ale bohuzel ja si je vzdycky musim zkusit jestli mi opravdu padnou

abdikate
12. srp 2017
Uživatel abdikate je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdikate.

Taky to tak mam 🙂 nejak si v posledni dobe neobjednavam z internetu ale jedu si to do freeportu primo vyzkouset,kolikrat tam najdu opravdu paradni kousky.

zuzimuk
18. srp 2017
Uživatel zuzimuk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzimuk.

Od tamtud mam hlavne hodne bot, maji krasny vyber.

lenoulinkaa
18. srp 2017

Já třeba mám ráda šaty z https://www.promod.cz/zena/saty/index.html

klarunkapus
22. srp 2017
Uživatel klarunkapus je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klarunkapus.

Taky si saty spise vyzkousim a jeste jsem radeji kdyz jsou ve slevě, to da rozum